Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτο π φοβαμαι ειναι μην δωσω τα χρηματα κ πιασουν τοπο μονο για 1-2 μηνες. εγγυηση εχουν; . δεν εχω παρει τπτ απο κινα. δε με ενδιαφερει να πεταει το κινητο. ουτε να ειναι πιστη αντιγραφη. ουτε το gps πχ με ενδιαφερει. θελω να μην κολλαει στο ιντερνετ και στις εφαρμογες, κ να κραταει η μπαταρια τ μια ολοκληρη μερα τουλαχιστον. κι αν ειναι ιδιο στο μεγεθος με το galaxy s4 ή με το iphone 4 ή 5 (για να μπορω να χρησιμοποιω θηκες τους πχ) ακομα καλυτερα. πριν λιγο ειδα κ ενα βιντεο στο youtube : http://www.youtube.com/watch?v=BdjI2-VjHZQ

ολη μερα βλεπω συσκευες. ζαλιστηκα :P

Ειναι 1/1 κλωνος.Eχω δοκιμασει ολα... αυτο δουλευει καλα απλα τα πραγματα, δουλευουν ολα smart stay multi view air gesture με ρυθμιση αποστασης Display Resolution:1280x720 γιατι ολα λενε οτι εχουν αυτη αλλα δεν ,S-View Window, Automatic Power On/Off Display οπως s4 , ικανοποιητικη καμερα και το σπουδαιοτερο 2σιμ για εμενα.Δες το λινκ του βιντεο.Εχω αγορασει 3 κοματια και εχει καλη υποστηριξη στα κινεζικα φορουμ

Edited by stargreek

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ευχαριστω πολυ! μαλλον σ αυτο θα καταληξω. απλα ισως περιμενω καμια βδομαδα. αν σ βγαλει κανενα προβλημα, ενημερωσε με σε παρακαλω :)

ευχαριστω!!!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ! μαλλον σ αυτο θα καταληξω. απλα ισως περιμενω καμια βδομαδα. αν σ βγαλει κανενα προβλημα, ενημερωσε με σε παρακαλω :)

ευχαριστω!!!!

 

Σε ενημερώνω οτι έφτιαξα καινούργια ρομ και χτυπάει 14.000 σκορ χωρις βεβαια να αφαιρεί αυτονομία μπαταρίας λίγο καλύτερα την κάμερα , μολις τελειωσω και κατι άλλο που θέλω θα ανεβάσω την ρομ στο needrom.com.Πιστεψε είναι καλό το κινητό, για τα 150 ευρώ που κοστίζει πάντα, εχουν περασει πολλά κινέζικα από τα χέρια μου

Edited by stargreek

Link to comment
Share on other sites

Σε ενημερώνω οτι έφτιαξα καινούργια ρομ και χτυπάει 14.000 σκορ χωρις βεβαια να αφαιρεί αυτονομία μπαταρίας λίγο καλύτερα την κάμερα , μολις τελειωσω και κατι άλλο που θέλω θα ανεβάσω την ρομ στο needrom.com.Πιστεψε είναι καλό το κινητό, για τα 150 ευρώ που κοστίζει πάντα, εχουν περασει πολλά κινέζικα από τα χέρια μου

 

λιγο με μπερδευουν αυτα τα κινεζικα :O μονο σ αυτο το σαιτ υπαρχουν πληροφοριες για το συγκεκριμενο κλωνο; βλεπω οτι μεχρι τωρα το εχουν παραγγειλει μονο 3 κ σχολιο εχει μονο 1(μαλλον το δικο σ). που αλλο μπορω να ψαξω γι αυτο; ποια ειναι η κατασκευαστρια εταιρια;ξερω οτι σε εχω ζαλισει λιγο :O απλα φοβαμαι το μετα. αν παθει κατι τι κανω;

Link to comment
Share on other sites

λιγο με μπερδευουν αυτα τα κινεζικα :O μονο σ αυτο το σαιτ υπαρχουν πληροφοριες για το συγκεκριμενο κλωνο; βλεπω οτι μεχρι τωρα το εχουν παραγγειλει μονο 3 κ σχολιο εχει μονο 1(μαλλον το δικο σ). που αλλο μπορω να ψαξω γι αυτο; ποια ειναι η κατασκευαστρια εταιρια;ξερω οτι σε εχω ζαλισει λιγο :O απλα φοβαμαι το μετα. αν παθει κατι τι κανω;

 

Sorry θες να μάθεις ποια εταιρεία βγάζει κλωνους?Σου στελνω πμ.Ειναι σαν να ρώτας σε κατι που ξερω καλά που γίνονται οι αντιγραφές brand name ρούχων

Edited by stargreek

Link to comment
Share on other sites

Sorry θες να μάθεις ποια εταιρεία βγάζει κλωνους?Σου στελνω πμ.Ειναι σαν να ρώτας σε κατι που ξερω καλά που γίνονται οι αντιγραφές brand name ρούχων

Καλησπέρα!! Θα ήθελα να σε ρωτήσω αν θέλει RΟΟΤ το N1 S6 ???

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!! Θα ήθελα να σε ρωτήσω αν θέλει RΟΟΤ το N1 S6 ???

 

Οπως σε ολα τα κινητα αν θες κανεις, εαν οχι,οχι

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

θα ήθελα να αγοράσω το No.1 S6 από κάποιο site που να έχει Paypal και βρήκα αυτό: http://www.chinapadmall.com/no-1-s6

Στο Shipping ποιο από τα 2 παρακάτω να βάλω,

το Air Mail Free Shipping, No Tracking Number(15-45 days) $0.00

ή το

Reg Air Mail Standard, With Tracking Number(12-20 days) $2.10 ???

 

και ακόμη μία ερώτηση..

Χρειάζεται/μπορώ να ζητήσω από το Chinapadmall.com να μου περάσουν τα Ελληνικά + Root + Google play + χαμηλή τιμή στο δέμα για αποφυγή τελωνείου?

και αν ναι με ποιον τρόπο?

αν όχι...υπάρχει κάποιο άλλο site με τις παραπάνω προυποθέσεις για το ίδιο κινητό?

Link to comment
Share on other sites

οκ όλα καλα με λίγο ραψε ξύλωνε και ξαναράψε περασα τη ρομ στο 6575 s4 galaxy το θέμα είναι το gps τωρα για το συγκεκριμένο τηλ. όποιος θέλει μπορώ ν α τον βοηθήσω για τη ρομ απλά έχω πολύ αργή σύνδεση και δεν γίνετε να την ανεβάσω κάπου
Link to comment
Share on other sites

Για ενα κινητο γραφει:

 

Antutu Benchmark datas VS True Specification

Antutu test true specification

1 Camera : back 12.1mp front:2.1mp back 9 mp, front 2mp

2 Memory : 1gb ram 8gb rom 1gb ram 4gbrom

3 cpu : 1.6ghz 1.2ghz

 

Ποιο ειναι το πραγματικο;

Edited by elenitaaaaa
τα έντονα υπογραμμισμενα ειναι του "true specification"
Link to comment
Share on other sites

Η πλειοψηφία των κινέζικων αυτής της τιμής έτσι είναι.Ανεξάρτητα αν οι άλλοι γράφουν σκέτο 13mpx "ξεχνώντας" να αναφέρουν ότι κανονικά ο αισθητήρας ειναι 5mpx και το 13mpx προκύπτει με ψηφιακό τρόπο.Τουλάχιστον σε αυτή τη συσκευή αναφέρουν την αλήθεια.Πάντως αν έπαιρνα κλώνο s4 αυτό θα έπαιρνα.Απλά προσωπικά θέλω να περιμένω να βγει κάτι σε διαστάσεις galaxy note 3. Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Η πλειοψηφία των κινέζικων αυτής της τιμής έτσι είναι.Ανεξάρτητα αν οι άλλοι γράφουν σκέτο 13mpx "ξεχνώντας" να αναφέρουν ότι κανονικά ο αισθητήρας ειναι 5mpx και το 13mpx προκύπτει με ψηφιακό τρόπο.Τουλάχιστον σε αυτή τη συσκευή αναφέρουν την αλήθεια.

 

εχω κολλησει τοσες μερες αναμεσα σ αυτο κ στο No.1 s6 ( τωρα προεκυψε κ το no1 s6 plus). αλλα δεν βλεπω πολλες κριτικες. κ δεν ξερω ποιο να διαλεξω. παιζει να εχεις δοκιμασει καποια απ τα 2;;;:D

Link to comment
Share on other sites

εχω κολλησει τοσες μερες αναμεσα σ αυτο κ στο No.1 s6 ( τωρα προεκυψε κ το no1 s6 plus). αλλα δεν βλεπω πολλες κριτικες. κ δεν ξερω ποιο να διαλεξω. παιζει να εχεις δοκιμασει καποια απ τα 2;;;:D

Δυστυχώς όχι δεν έχω δοκιμάσει κάποιο απο τα 2.

Link to comment
Share on other sites

τα περισσοτερα σχολια αναφερονται στο gps. που εμενα δε με ενδιαφερει καθολου... :( εγω θελω να εχει καλο σημα wifi, να μην κολλαει, να αντεχει η μπαταρια οσο το δυνατον περισσοτερο και να εχει σχετικα καλη καμερα. αν υπαρχει κ εγγυηση κ συνεργασιμη εταιρια, ακομα καλυτερα .... μη μ μεινει στα χερια απ τον πρωτο μηνα.... αλλα δεν μπορω να βρω κατι.

σκαλωσα με τους κλωνους γτ εχουν πολλα αξεσουαρ...

Link to comment
Share on other sites

εχω κολλησει τοσες μερες αναμεσα σ αυτο κ στο No.1 s6 ( τωρα προεκυψε κ το no1 s6 plus). αλλα δεν βλεπω πολλες κριτικες. κ δεν ξερω ποιο να διαλεξω. παιζει να εχεις δοκιμασει καποια απ τα 2;;;:D

 

https://www.youtube.com/watch?v=LEacV8ueQ04 δες το εδω το πλας

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=LEacV8ueQ04 δες το εδω το πλας

 

πολυ ωραιο για να ειναι αληθινο:)Εαν ξερεις δεν πρεπει να κοιτας τι γραφει το fast.....

Edited by stargreek

Link to comment
Share on other sites

δεν διαβασα τι γραφει καν

 

Μαλιστα οκ,απλα ετσι γραφεις,για να γραφεις οκ,ετσι για να ξερεις αυτο που λες ειναι το hdc 9500 με μια σιμ που ηπαρχει μηνες τωρα,να εισαι καλα

Edited by stargreek

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα οκ,απλα ετσι γραφεις,για να γραφεις οκ,να εισαι καλα

 

καλα γιατι μου την λες τωρα?το βιντεο του ειπα να δει,δεν του ειπα ουτε να πιστεψει ουτε να αγορασει,πολυ απαξιωτικο το στυλ σου,και σε εκτιμω ιδιαιτερα

Link to comment
Share on other sites

καλα γιατι μου την λες τωρα?το βιντεο του ειπα να δει,δεν του ειπα ουτε να πιστεψει ουτε να αγορασει,πολυ απαξιωτικο το στυλ σου,και σε εκτιμω ιδιαιτερα

 

εαν το πηρες ετσι sorry ειλικρινα

Link to comment
Share on other sites

εαν το πηρες ετσι sorry ειλικρινα

 

οκ τελειωσε,πες μας τωρα αυτο το σαιτ το ξερεις?

 

http://www.hotinbuy.com/mini-s4-smartphone-android-42-mtk6572-dual-core-12ghz-43-inch-3g-gps-white-p-1567.html

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...