Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από τον ... Droulis...

Εάν πάρεις από Κίνα και χαλάσει, παίρνεις άλλο, ενώ από τον Κώστα, έχεις ελπίδες για αλλαγή.

Καλά στο chinavasion δεν έχει τίποτε καλό;

Μια χαρά site είναι κι έχει και καλές τιμές. Θες να σου δείξω πόσο κάνουν στην Ελλάδα σε καταστήματα οι ίδιες συσκευές;

Κάνε μια αναζήτηση στο Skroutz και θα δεις.

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια γεια σας.

Θα θελα να ρωτησω αν εχει βρει καποιος απο εσας (ρωτησει η αγορασει) κινητο κλωνο iphone (κατα προτημηση τελευταια μοντελα) το οποιο

1.Dual standby

2.Υποστηριζει java

3.Υποστηριζει ελληνικα

4.Εχει πραγματικη μεγιστη αναλυση φωτογραφιων 1280*960

εχω βρει παρα πολλα τα οποια λενε -και καλα- 1.3mp η 2mp ενω στην ουσια υποστηριζουν αναλυση μεχρι 640*480 (τουλαχιστο οσοι μ απαντησαν στο mail που εστειλα αυτο μου ειπαν)

Επισης πολλα ιδια μοντελα σε καποια site αναφερεται οτι εγινε test κι εχουν οντος αναλυση 1280*960 ενω σ αλλα αναφερεται μεγιστη 640*480.Αντε να βγαλεις ακρη με τον κινεζο...

 

Προσωπικα το σκαιφτομαι πολυ ν αγορασω ενα τοσο μεγαλο κινητο με τοσο μικρη αναλυση καμερας,τουλαχιστο με πραγματικα 1.3mp καπως σωζεται η κατασταση

 

Ευχαριστω και χαιρετω

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου έχω στην κατοχή μου εδώ και 3 εβδομάδες το I9 κλώνο του iphone και διαθέτει αυτά που ζητάς πλην της ανάλυσης. Για τα λεφτά που το πήρα (90 ευρώ με τα μεταφορικά από e-bay) αξίζει και με το παραπάνω. Φυσικά αυτό ισχύει για την χρήση που του κάνω εγώ. Πάντως από κάμερα δεν λέει και πολλά αλλά εμένα δεν μου χρειάζεται. Επίσης οι δύο sim δουλεύουν άψογα την ίδια στιγμή.
Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω για την απαντηση.

Μηπως ειναι ευκολο να δωσεις καποιο link?ειναι το ι9 η ι9Β? (εχουν 1002 μοντελα οι κινεζοι)

Οταν λες την ιδια στιγμη εννοεις οτι ειναι αν μιλας στην μια γραμμη και σ παρουν τηλ στην αλλη μπορεις να κανεις εναλλαγη και να βαλεις τον ενα σ αναμονη και ν απαντησεις στον αλλο η απλα ειναι online κι οι 2 κ οταν μιλας στη μια και σε παρουν τηλ στην αλλη χτυπα κατελημενο η κλειστο?

Και κατι τελευταιο, εχεις συνδεσει bluetooth handsfree?δουλευει και για τις 2 καρτες η μονο για main?

Σ ευχαριστω και παλυ και sorry για το πριξιμο :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
μαλλον ειναι σαν το ι9(το παρελαβα μολις σημερα)νομιζω α68 το λενε...μπαινουν ?και αν ναι...πως θα μπορουσε να γινει?αν θελεις πμ.
Link to comment
Share on other sites

Ψηνεται να το αγορασω! Απο που θα μπορουσα να το παρω σε καλυτερη τιμη?

Κάτι πολύ αρνητικό που έχετε να πείτε?

 

Για κινέζικα, ίσα ίσα που γουστάρω τις απομιμήσεις. Δεν υπαρχει λογος επειδη λεγεται htc να κανει 600€. Η απομιμιση του ειναι φανταστικη!

 

Αποψεις θελω, γτ θελω να το κλεισω αυριο μεθαυριο..

 

Η οθονη του για touch μου φαινεται μικρη, ειναι?

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxaxa 200 euroooooooo to allo me ton toto to ksereis?????????????

 

 

ΑΣΧΕΤΟ..

 

 

ΨΑΧΝΩ ΚΑΛΩΔΙΟ USB ΓΙΑ ΤΟ Ι9 ΕΧΕΙΣ?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Link to comment
Share on other sites

σκέφτομαι να το πάρω. Να ρωτήσω μόνο για κάποιες απορίες που έχω

α) Έχει A2DP όπως διαφημίζουν για άλλα κινέζικα?

β) O δεκτής της tv που έχει είναι καλός ? (σ' ένα βίντεο που είδα όλο χιόνια έδειχνε)

γ) τα mp3 μπορώ να τα αρχειοθετώ ανα φακέλους ή πρέπει να ναι χύμα όλα μαζί?

δ) υπενθυμίσεις?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

σκέφτομαι να το πάρω. Να ρωτήσω μόνο για κάποιες απορίες που έχω

α) Έχει A2DP όπως διαφημίζουν για άλλα κινέζικα?

β) O δεκτής της tv που έχει είναι καλός ? (σ' ένα βίντεο που είδα όλο χιόνια έδειχνε)

γ) τα mp3 μπορώ να τα αρχειοθετώ ανα φακέλους ή πρέπει να ναι χύμα όλα μαζί?

δ) υπενθυμίσεις?

Ευχαριστώ

 

α)εχει

β)καλος τον ρυθμιζεις περιοχη/τουρκια

γ) χυμα στο κυμα:)

δ)δεν θυμαμαι sorry,αλλα νομιζω πως ολα εχουν

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να το παρεις και απο εδω http://www.gps-com.gr/default.asp?psid=1144&sid=8519&LangId=47

σπιτι θα πάρει να το πληρώσει τόσο?

Link to comment
Share on other sites

Οντως. το βρηκα με 120 , αλλα δεν το πηρα γιατι, δεν μ'αρεσε + του οτι εχει μικρη οθονη.

το Α5000 εχει κατα 2" μεγαλυτερη. και αξιζει περισσοτερο, αλλα ουτε εκεινο προτιμησα..

πηρα με 100€ το samsung anycall v460.

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...