Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδη και εγω σκεφτομαι για iPad ή καποιο mac απ'εξω, και να στο στειλουν το ιδιο ειναι? Ή παιζει να παιχτει τπτ με τελωνειο αν σου το στειλει γνωστος σου?

 

Αν είναι από χώρα ΕΕ δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται είμαι ο μόνος που είμαι ακόμα διακοπές ή κάνω λαθός; Ξεκίνησα και αργότερα βέβαια από τους υπόλοιπους. Σας στέλνω λοιπον τους χαιρετισμούς μου από τη Θεσσαλονίκη και τη Χαλκιδική που βρίσκομαι αυτες τις μέρες (δεν έστειλα μηνυμα για συνάντηση στους Θεσσαλονικιούς της παρέας γιατί στην πόλη είμαι μόνο βράδυ - την ημέρα είμαι Χαλκιδική). Την Κυριακή θα τα πούμε από κοντά με τους Νότιους της παρέας :)
Link to comment
Share on other sites

Σαν πολύ ακριβώ δεν θα έρθει το iPhone 4 ? το 16 γίγα λένε 660€ δηλ αν το 4 έχει 660 το 5 πόσο θα έχει πάνω από 1000€ απαράδεκτη η τιμή.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σαν πολύ ακριβώ δεν θα έρθει το iPhone 4 ? το 16 γίγα λένε 660€ δηλ αν το 4 έχει 660 το 5 πόσο θα έχει πάνω από 1000€ απαράδεκτη η τιμή.

 

Όταν πρωτοκυκλοφόρησε το 3GS θυμάσαι πόσο είχε;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Κανενα νεο βρε παιδια ????? :worry: (ξερουν αυτοι στους οποιους απευθυνομαι :blink:)

Αντε γιατι τα παιξαμε :wacko:

Καλημερα @ALL :D

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Όταν πρωτοκυκλοφόρησε το 3GS θυμάσαι πόσο είχε;

 

Δεν πολύ θυμάμαι, αλλά είχε το 3Gs τέτοια τιμή? περίπου το 16 στα 600€ το θυμάμαι.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα!

 

Νίκο, πράγματι! Βέβαια, όσο εσύ δούλευες οι υπόλοιποι ήταν διακοπές, οπότε δικαιούσαι την χαλάρωση!

 

Καλά να περνάς και τα λέμε από κοντά την Κυριακή! :happy::happy:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου και πολυ παλια σου ελεγα αν θυμασαι οτι το ipad θα σε βολεψει απολυτα και οτι μολις το δεις θα το παρεις ,

Το ιδιο σου λεω για το iphone 4 , ειδικα για την δουλεια σου (οπως και για την δικη μου βεβαια, τωρα που βγηκαν οι εφαρμογες, inomoi & inomoi HD ) ο συνδιασμος του iphone 4 ++ ipad ειναι το απολυτο ... δεν λεω πολυ καλο το galaxy, αλλα εδω μιλαμε για αριστουργηματα (μη βαρατε ε ,,, ακομα δεν το πηρα ) Σκεψου η ποιοτητα στα υλικα ειναι ειλικρινα ασυγκριτη , εδω το 3gs μου διπλα στο galaxy σαν υλικα εκανε το galaxy να φαινεται σαν κινεζικη κατασκευη , σκεψου το 4

ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ αλλα απο κινητο εγω πλεον (μετα απο ενα σωρο βλακειες που εχω κανει ) θα αλλαζω ΜΟΝΟ οταν η apple θα βγαζει νεο μοντελο που θα κανει την διαφορα .... (πχ ειχα iphone2g , πηρα 3gs ,τωρα 4 , μετα ισως το 6

 

Ασχετο ....... Μια που βγηκε το iphone 4 τι λετε για facetime ??? :lol::lol::lol:

 

Τολη μολις το παρω θα σε ενημερωσω σχετικα (βεβαια αν και εσυ πας στο 4 κανενα προβλημα , αρκει να το ξερω γιατι περιμενουν 5 ατομα και η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ :) )

ΑΝΤΕ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΒΡΕ ........ Σημερα εκανα μικροsafari , αυριο ξεκινα το μεγαλο safari :)

 

Σε καμία περίπτωση το 3GS δεν είναι καλύτερο σε ποιότητα.

Το αυγοειδες καπάκι του 3GS ράγισε από μόνο του και δεν άλλαζε χωρίς ενχειριση.

Αν διαβάσετε θα δείτε πως οι amoled είναι πολύ πιο ελαφριες λόγω τρομερά μικρού πάχους. Γι αυτό και το μικρότερο βαρος συν την μπαταρία που είναι η ελαφρυτερη που κυκλοφορεί στα 1500 mamb.

 

Το δε κρυσταλο είναι το ίδιο που χρησιμοποιείται στο iPhone 4.

http://www.samsunghub.com/2010/08/24/galaxy-s-uses-cornings-gorilla-glass/

 

Δεν ξέρω αν θα καταφέρω να μην το αγοράσω, αλλά το σίγουρο είναι ότι δεν το χρειάζομαι.;)

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μενα παιδακια :lol:

 

Βλεπω, μαλλον διαβαζω , οτι μερικοι καθονται σε αναμενα καρβουνα ε?

 

Και πως να μην καθεστε βεβαια αφου ποιος θα προτωπρολαβει να δαγκωσει το μηλο?

 

Κι εγω το λιμπιζομαι αλλα οπως λεει και ο TE SALAT , το χρειαζομαι πραγματικα η απλως με -μας εχει πιασει μια gadgetομανια ? :wacko:

Γιωργος απο Ολλανδια αλλα η καρδια μου χτυπαει ΚΡΗΤΗ

Htc HD2 LEOROM★ Miri & DINIK ★░v17.6░ WWE ░

Radio 2.12.50.02_2

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω το λιμπιζομαι αλλα οπως λεει και ο TE SALAT , το χρειαζομαι πραγματικα η απλως με -μας εχει πιασει μια gadgetομανια ? :wacko:

 

Αν αγοράζαμε Γιώργο μου μόνο αυτό που χρειαζόμασταν θα πέρναμε από ένα dumbphone των 20€ και δεν θα καθόμασταν να ξενυχτάμε στα forums. :lol:

Όσο για τον καλό μας φίλο τον Κώστα (te_salat) ότι λέει το λέει προσπαθώντας να σβήσει μέσα του την λαχτάρα να πάει σήμερα κιόλας να ακουμπίσει μια εφτακοσάρα για το iPhone 4. Ασκήσεις αυτοπειθαρχίας κάνει, όχι πως έβαλε μυαλό. Την ξέρω και εγώ από τον εαυτό μου αυτή την αναθεματισμένη την "αρρώστια" και τις δήθεν αναστολές λογικής. Δύσκολα όμως πιάνουν αυτά τα γιατροσόφια, έτσι βάζω στοίχημα πως αν δεν αποδειχτεί πως το iPhone 4 ξυπνά την νύχτα και σφάζει τον ιδιοκτήτη του, σύντομα θα δεις τον φίλο μας με διαφορετικό avatar. :lol:

Edited by foxx
Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Aυτο ειναι το μονο σιγουρο Θανο, θα ειχαμε απο ενα νοκια 3210 και ουτε lcd tv ουτε ps3 ουτε ζαντολαστιχα, , ουτε σκουπα , ουτε εξατμιση , ουτε 3ημερο στο παρισι , ουτε nike air max skyline , ουτε . . . . Σταματαει ομως αυτη

η μανια για καταναλωτισμο? :(

 

Μην ανγχωνεστε προσπαθω να πεισω και εγω τον εαυτο μου να μην το παρω :lol::p

 

 

Αλλα παλι η ζωη ειναι μικρη οποτε , καλυτερα να κανουμε πραγματα που μας ευχαριστουν :O

Γιωργος απο Ολλανδια αλλα η καρδια μου χτυπαει ΚΡΗΤΗ

Htc HD2 LEOROM★ Miri & DINIK ★░v17.6░ WWE ░

Radio 2.12.50.02_2

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σ όλους τους κηνυγούς μήλων !!!

παίδες καλά κουράγια κ καλές αντοχές το 2μερο πού έρχεται να αποκτήσετε το μήλο σας... εγώ το μόνο άγχος που είχα ήταν για την τιμή του μπάς κ σπάσει ο διάολος το ποδάρι του κ δούμε καμιά ευχάριστη έκπληξη σαν καταναλωτές κ μεις αλλά μάταια...

κ γω σαν τον Τόλη το Κώστα κ τον Δημήτρη θα περιμένω ένα 2μηνο ακόμα λόγω αφραγκίας....

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αν αγοράζαμε Γιώργο μου μόνο αυτό που χρειαζόμασταν θα πέρναμε από ένα dumbphone των 20€ και δεν θα καθόμασταν να ξενυχτάμε στα forums. :lol:

Όσο για τον καλό μας φίλο τον Κώστα (te_salat) ότι λέει το λέει προσπαθώντας να σβήσει μέσα του την λαχτάρα να πάει σήμερα κιόλας να ακουμπίσει μια εφτακοσάρα για το iPhone 4. Ασκήσεις αυτοπειθαρχίας κάνει, όχι πως έβαλε μυαλό. Την ξέρω και εγώ από τον εαυτό μου αυτή την αναθεματισμένη την "αρρώστια" και τις δήθεν αναστολές λογικής. Δύσκολα όμως πιάνουν αυτά τα γιατροσόφια, έτσι βάζω στοίχημα πως αν δεν αποδειχτεί πως το iPhone 4 ξυπνά την νύχτα και σφάζει τον ιδιοκτήτη του, σύντομα θα δεις τον φίλο μας με διαφορετικό avatar. :lol:

 

 

Ετσι είναι...(και χειρότερα!:p )

 

Στη δυσμενέτερη οικονομική συγκυρία,το νέο iPhone αφικνείται με τα υψηλότερα κόστη κτήσης μέχρι τώρα,κι εντούτοις εικάζω πως η πρώτη παρτίδα θα εξαντληθει με τον ταχύτερο ρυμθό,ever...

 

"Magical" ,που θα 'λεγε κι ο Jobs :D

Edited by NTROPIC
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σ όλους τους κηνυγούς μήλων !!!

παίδες καλά κουράγια κ καλές αντοχές το 2μερο πού έρχεται να αποκτήσετε το μήλο σας... εγώ το μόνο άγχος που είχα ήταν για την τιμή του μπάς κ σπάσει ο διάολος το ποδάρι του κ δούμε καμιά ευχάριστη έκπληξη σαν καταναλωτές κ μεις αλλά μάταια...

κ γω σαν τον Τόλη το Κώστα κ τον Δημήτρη θα περιμένω ένα 2μηνο ακόμα λόγω αφραγκίας....

 

 

 

Μιχαλη φιλε μου,εμεις να ειμαστε καλα και αυτα δεν τελειωνουν ποτε:)

τωρα εαν το χρειαζομαστε πραγματικα,αυτο το ξερουμε πολυ καα ολοι μας!φυσικα κ ειναι παθηση,αρρωστεια,κολημα,εθισμος..

 

οπως κ να το πουμε,το ιδιο ειναι..αλλοι εχουν τον τζογο η το ποτο η ακομη χειροτερα τα ναρκωτικα...ευυυχως εμεις μπροστα σε αυτους,ειμαστε υγιεις :D (παρηγορια στον αρρωστο η ευλογαμε τα γενια μας,το ιδιο ειναι)

 

την καλημερα μου και τα σεβη μου στην τρελοπαρεα :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα @ALL ;)

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Μιχαλη φιλε μου,εμεις να ειμαστε καλα και αυτα δεν τελειωνουν ποτε:)

τωρα εαν το χρειαζομαστε πραγματικα,αυτο το ξερουμε πολυ καα ολοι μας!φυσικα κ ειναι παθηση,αρρωστεια,κολημα,εθισμος..

 

οπως κ να το πουμε,το ιδιο ειναι..αλλοι εχουν τον τζογο η το ποτο η ακομη χειροτερα τα ναρκωτικα...ευυυχως εμεις μπροστα σε αυτους,ειμαστε υγιεις :D (παρηγορια στον αρρωστο η ευλογαμε τα γενια μας,το ιδιο ειναι)

 

την καλημερα μου και τα σεβη μου στην τρελοπαρεα :)

 

 

Κακά τα ψέμματα φίλε δε μας χρείαζεται.... αλλά επίσης στην ζωή έχουν σημασία οι μικρές χαρές κ απολάυσεις....:cool::cool:

ότι θα έρθουν κ άλλα το μόνο σίγουρο!!!:lol::lol:

 

Καλημερα και απο μενα @ALL ;)

 

Κύριες πτέραρχε σ αναμμένα κάρβουνα σας βρίσκω ... τελευταίος κοιμάστε πρώτος σηκώνεστε.....

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

..........Κύριε πτέραρχε σ αναμμένα κάρβουνα σας βρίσκω ... τελευταίος κοιμάστε πρώτος σηκώνεστε.....

 

Δεν κοιμηθηκα καθολου, αλλα μαρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι Μιχαλη :lol:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Κακά τα ψέμματα φίλε δε μας χρείαζεται.... αλλά επίσης στην ζωή έχουν σημασία οι μικρές χαρές κ απολάυσεις....:cool::cool:

ότι θα έρθουν κ άλλα το μόνο σίγουρο!!!:lol::lol:

 

 

 

Κύριες πτέραρχε σ αναμμένα κάρβουνα σας βρίσκω ... τελευταίος κοιμάστε πρώτος σηκώνεστε.....

 

 

 

ποιος σου ειπε οτι κοιμαται ? :lol: :lol: :p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Μιχαλη φιλε μου,εμεις να ειμαστε καλα και αυτα δεν τελειωνουν ποτε:)

τωρα εαν το χρειαζομαστε πραγματικα,αυτο το ξερουμε πολυ καα ολοι μας!φυσικα κ ειναι παθηση,αρρωστεια,κολημα,εθισμος..

 

οπως κ να το πουμε,το ιδιο ειναι..αλλοι εχουν τον τζογο η το ποτο η ακομη χειροτερα τα ναρκωτικα...ευυυχως εμεις μπροστα σε αυτους,ειμαστε υγιεις :D (παρηγορια στον αρρωστο η ευλογαμε τα γενια μας,το ιδιο ειναι)

 

την καλημερα μου και τα σεβη μου στην τρελοπαρεα :)

 

Μήτσε, εμένα η γυναίκα μου με λέει γκατζετάκια, αλλά η πλάκα είναι ότι μόλις γυρνάω στο σπίτι μου παίρνει το μήλο για να παίξει:lol:

 

Άρα πρέπει να βγάλουμε ένα μότο μου φαίνεται "είμαι γκατζετάκιας και είμαι καλά":lol:

 

καλημέρα κόσμε!:)

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα.

Μόλις γύρισα απο 10ήμερες, οικογενειακές διακοπές.

Ολόκληρο τον χρόνο περιμένω αυτές τις 10-15 μέρες και τσουπ .... εξανεμίζονται μπαμ-μπαμ. Σαν να μην πέρασε μια μέρα...

 

Άντε καλό χειμώνα... :(

Ας ελπίσουμε να έχουμε υγεία και ... δουλειά, για να είμαστε σωστοί στις υποχρεώσεις μας.

Δύσκολα τα πράγματα παιδιά ... :X

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Αν αγοράζαμε Γιώργο μου μόνο αυτό που χρειαζόμασταν θα πέρναμε από ένα dumbphone των 20€ και δεν θα καθόμασταν να ξενυχτάμε στα forums. :lol:

Όσο για τον καλό μας φίλο τον Κώστα (te_salat) ότι λέει το λέει προσπαθώντας να σβήσει μέσα του την λαχτάρα να πάει σήμερα κιόλας να ακουμπίσει μια εφτακοσάρα για το iPhone 4. Ασκήσεις αυτοπειθαρχίας κάνει, όχι πως έβαλε μυαλό. Την ξέρω και εγώ από τον εαυτό μου αυτή την αναθεματισμένη την "αρρώστια" και τις δήθεν αναστολές λογικής. Δύσκολα όμως πιάνουν αυτά τα γιατροσόφια, έτσι βάζω στοίχημα πως αν δεν αποδειχτεί πως το iPhone 4 ξυπνά την νύχτα και σφάζει τον ιδιοκτήτη του, σύντομα θα δεις τον φίλο μας με διαφορετικό avatar. :lol:

 

Συμφωνώ με το πρώτο. Είναι η τρέλα μας γι αυτό είμαστε και στο φόρουμ.

Ως προς το δεύτερο πιστεύω ότι θα μείνω απ έξω στην παρούσα φάση γιατί εκτός από το εκπληκτικό design δεν ζηλεύω τίποτα αλλο.

Σίγουρα αν δεν είχα το iPad θα ήταν διαφορετικά. Τώρα μπορώ μ αυτό να έχω όλες τις εφαρμογές του app store και μάλιστα σε πολύ καλύτερη έκδοση. Ασε που ακόμα και στα android βρίσκεις τις περισσότερες από τις κορυφαιιες εφαρμογές.

Χθες αγορασα το Pulse for android και μάλιστα τρέχει πολύ πιο γρήγορα απ ότι στο iPad.

 

Αβαταρ θα αλλάξω μόνο αν δεν μείνω ευχαριστημένος μετά την έλευση του επίσημου froyo. Αν και χθες διάβαζα ότι οι android developers δουλεύουν πάνω στο galaxy ώστε να τρέχει καθαρό froyo γιατί θέλουν να το χρησιμοποιήσουν σαν μετά - Nexus συσκευή για τις δοκιμές των εφαρμογών τους. Τους μένει να λύσουν το πρόβλημα με τους drivers της καμερας. Όλα τα αλλά δουλεύουν τέλεια.

 

Μ αρέσει σαν λειτουργικό και θέλω να επιμεινω. Οπότε με βλέπω να αντέχω χωρίς ιδιαίτερη προσπάθεια.:)

 

Δεν κοιμηθηκα καθολου, αλλα μαρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι Μιχαλη :lol:

Δεν σε βλέπω να κοιμάσαι πριν βρεις το νέο iPhone :lol:

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ο Ιουστινιανός και ο Κυριος Πτεραρχος οι δυο ακοιμητοι :)

 

Καλημέρα σε όλους τους κουμπάρους :)

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

καλημερα στην κουμπαροπαρεα.αντε να ερθει το 4 στην λαρισα να ερθει το 3gs στα φαρσαλα!!!!μαριεεεεεεεεε ακους?δεν θα ηταν ασχημη ιδεα παντως να κρατησω το 3Gs και με την επιδοτηση να παρω κανενα ipad.νομιζω μιλαει σοφα ο el κωστας.το δινουν δεν το δινουν με επιδοτηση?
Link to comment
Share on other sites

καλημερα στην κουμπαροπαρεα.αντε να ερθει το 4 στην λαρισα να ερθει το 3gs στα φαρσαλα!!!!μαριεεεεεεεεε ακους?δεν θα ηταν ασχημη ιδεα παντως να κρατησω το 3Gs και με την επιδοτηση να παρω κανενα ipad.νομιζω μιλαει σοφα ο el κωστας.το δινουν δεν το δινουν με επιδοτηση?

 

η voda το δίνει Τόλη, τουλάχιστον έτσι θυμάμαι που είχε ρωτήσει ο Αλέξανδρος;)

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

η voda το δίνει Τόλη, τουλάχιστον έτσι θυμάμαι που είχε ρωτήσει ο Αλέξανδρος;)

 

vodafone εχω.μια σκεψη ειναι.θα δουμε.θυμαμαι που το ειχε ψαξει ο αλεξανδρος.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...