Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν σου πω οτι απο χθες το γλυκοκοιταω....

Απο την αλλη,θα περιμενω μεχρι τελος του μηνα,να ερθει και επισημα.

 

600 για κλειδωμενο πολλά δεν είναι;

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Αν σου πω οτι απο χθες το γλυκοκοιταω....

Απο την αλλη,θα περιμενω μεχρι τελος του μηνα,να ερθει και επισημα.

 

ποιανου μηνα?:confused:

 

αυγουστου η σεπτεμβριου?:confused:

 

γιατι ειμαι ετοιμος για το 4αρι :happy:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

600 για κλειδωμενο πολλά δεν είναι;

 

Ειναι,γι΄αυτο το κοιταω μονο....:)

 

ποιανου μηνα?:confused:

 

αυγουστου η σεπτεμβριου?:confused:

 

γιατι ειμαι ετοιμος για το 4αρι :happy:

 

Αυγουστου απ'οτι διαβαζω.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=222303

Θα ειναι πολυ λιγες οι συσκευες αρχικα αλλα βλεπουμε.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχ

Παει και το τελευταιο καστρο......

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=281286

 

δεν ειναι το δικο μου βρε αχρηστοι

 

:X:X:X:X:blink::blink:

 

 

 

Άκρως εντυπωσιακό!

 

Αλλά σε βάζει και σε σκέψεις. Αν υπάρχει αυτή η τεχνολογία και είναι προσβάσιμη από τα τηλέφωνά μας, σκεφτείτε στις κάμερες ασφαλείας και στις φωτογραφίες υψηλής ανάλυσης τι γίνεται στην αναγνώριση προσώπων.. Ιδίως, αν αναλογιστεί κανείς ότι έχουμε δώσει όλα μας τα στοιχεία δημόσια: Πρόσφατες φωτογραφίες μας, τόπο διαμονής, οικογενειακή κατάσταση, ημερομηνία γέννησης. Που; Facebook...:ninja:

 

Θεωρία συνωμοσίας ή απλή κοινή λογική;:cry:

Edited by nervous
Link to comment
Share on other sites

Εμενα το μονο που με προβληματιζει λιγο νστην αγορα του iphone4 ειναι το θεμα μετην κεραια-σημα..

 

Οχι τοσο με το αν ακουμπας το σημειο g :lol: και πεφτουν οι μπαρες του σηματος αλλα με το ποσο καλο δεκτη σηματος εχει..

 

Το εχουν παρει δυο παιδια απο τη δουλεια και ενω εμενα με το λεο με 3g εχω φουλ σημα και τα δυο iphone4 εχουν 2 γραμμες..

 

Βεβαια και τα τρια τηλεφωνα διπλα-διπλα και με τον ιδιο παροχο (t-mobile)

 

Στον ενα αν πιασεις το σημειο με την κεραια πεφτουν οι μπαρες αλλα στον αλλον οχι, ισως επειδη το αγορασε αργοτερα.. :blink:

Edited by malias4

Γιωργος απο Ολλανδια αλλα η καρδια μου χτυπαει ΚΡΗΤΗ

Htc HD2 LEOROM★ Miri & DINIK ★░v17.6░ WWE ░

Radio 2.12.50.02_2

Link to comment
Share on other sites

 

 

Άκρως εντυπωσιακό!

 

Αλλά σε βάζει και σε σκέψεις. Αν υπάρχει αυτή η τεχνολογία και είναι προσβάσιμη από τα τηλέφωνά μας, σκεφτείτε στις κάμερες ασφαλείας και στις φωτογραφίες υψηλής ανάλυσης τι γίνεται στην αναγνώριση προσώπων.. Ιδίως, αν αναλογιστεί κανείς ότι έχουμε δώσει όλα μας τα στοιχεία δημόσια: Πρόσφατες φωτογραφίες μας, τόπο διαμονής, οικογενειακή κατάσταση, ημερομηνία γέννησης. Που; Facebook...:ninja:

 

Θεωρία συνωμοσίας ή απλή κοινή λογική;:cry:

 

Είχα αυτή την εφαρμογή όταν είχα το desire. Σα σκέψη είναι πραγματικά αξιέπαινη και πολύ πρακτική. Στην πραγματικότητα όμως, είχε πολύ μικρό ποσοστό επιτυχίας. Βέβαια, ίσως φταίει το γεγονός ότι είμαστε στην Ελλάδα. Μπορεί στην Αμερική πχ να έχει πολύ μεγαλύτερο database ή οτιδήποτε άλλο.. Αν το έχει δοκιμάσει κάποιος σε άλλη χώρα, ευχαρίστως να ακούσω την άποψή του.

 

Εμενα το μονο που με προβληματιζει λιγο ειναι το θεμα μετην κεραια-σημα..

 

Οχι τοσο με το αν ακουμπας το σημειο g :lol: και πεφτουν οι μπαρες του σηματος αλλα με το ποσο καλο δεκτη σηματος εχει..

 

Το εχουν παρει δυο παιδια απο τη δουλεια και ενω εμενα με το λεο με 3g εχω φουλ σημα και τα δυο iphone4 εχουν 2 γραμμες..

 

Βεβαια και τα τρια τηλεφωνα διπλα-διπλα και με τον ιδιο παροχο (t-mobile)

 

Στον ενα αν πιασεις το σημειο με την κεραια πεφτουν οι μπαρες αλλα στον αλλον οχι, ισως επειδη το αγορασε αργοτερα.. :blink:

 

Φίλε μου, μη σε προβληματίζει. Άσε να δείχνει ότι θέλει η οθόνη. Σημασία έχει ότι δεν έχεις dropped calls ποτέ, εξαιτίας αυτού του θέματος.

Προσωπικά, δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα ποτέ με τις κλήσεις αλλά ούτε και στο σερφάρισμα στο internet μέσω 3g.

Σίγουρα οι μπάρες πέφτουν όταν το σφιχταγκαλιάζεις αρκετή ώρα στο επίμαχο σημείο, αλλά ως εκεί. Θα το διαπιστώσετε και οι μελλοντικοί κάτοχοι όταν το πάρετε στα χέρια σας!!

Δεν έχω καμία πρόθεση να υποστηρίξω την Apple και το κάθε τηλέφωνο που βγάζει. Λέω απλά γεγονότα από την καθημερινή χρήση. Αν τώρα κάνετε benchmarking για το πόσα dbi χάνει ανάλογα με το πως το κρατάτε, πάω πάσο!!

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα,χρησιμοποίησε την Πολλαπλή Παράθεση
Φιλικά, Θάκης
Link to comment
Share on other sites

Ζαχαρακη πάρε τώρα το iPhone 4 και μου το πουλάς τον Νοέμβριο που θα το έχεις βαρεθεί και θα έχεις πεθυμισει και πάλι τα μαστορεματα:lol::p:rolleyes:

 

Κάθε χρόνο τέτοια εποχή σε πιάνει και κρατά μέχρι μέσα Νοεμβριου άντε τα Χριστουγεννα:)

 

Εγώ θα περιμένω να δω και το επίσημο froyo.

Έτσι κι αλλιώς απολαμβανω όλα τα καλά του ios.:rolleyes:

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Είχα αυτή την εφαρμογή όταν είχα το desire. Σα σκέψη είναι πραγματικά αξιέπαινη και πολύ πρακτική. Στην πραγματικότητα όμως, είχε πολύ μικρό ποσοστό επιτυχίας. Βέβαια, ίσως φταίει το γεγονός ότι είμαστε στην Ελλάδα. Μπορεί στην Αμερική πχ να έχει πολύ μεγαλύτερο database ή οτιδήποτε άλλο.. Αν το έχει δοκιμάσει κάποιος σε άλλη χώρα, ευχαρίστως να ακούσω την άποψή του.

 

Το τηλέφωνο δεν έχει κανένα θέμα με το σήμα.είναι τέλειο τώρα το τι δείχνει είναι κάτι που συμβαίνει σε όλα τα τηλέφωνα. Δεν έχω μετανιώσει ούτε για ένα ευρώ από αυτά που κοστίζει .όσοι το πάρετε θα το καταλάβετε αυτο.είναι ότι καλιτερο υπάρχει σε τηλέφωνο και δεν είναι παράλογες οι ουρές σε όλον τον κόσμο που κάνουν για να το αποκτήσουν.που να δείτε και εδώ τι έχει να γίνει, κλείστε από τώρα τα αυτια σας-μας για το κυνήγι του 4 στα καταστήματα όταν κυκλοφορήσει(εγώ και κάποιο ευτυχώς τα γλυτωσαμε αυτά)

ΒΑΣΙΛΗΣ

IPHONE 4 32GB

Link to comment
Share on other sites

.......... Ετοιμος ειναι ετσι κι αλλοιως :p

 

Το ειχα πει, δεν το ειχα πει ? να τος τωρα ο zaharakis :lol:

Ντεμεκ ειναι για αλλον και κατι τετοια :p

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα.....και επισήμως τέλος οι διακοπές!!!!!!

Καλό χειμώνα σε όλους!!!!!!!!!!!!!!

από windows mobile σε iphone 3gs......ανεπιστρεπτί η εποχή των wm....Βαγγέλης.[sIGPIC][/sIGPIC]

msn:giankovits@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

@tesalat

Κωστη οντως ειναι η εποχη μου τωρα,αλλα αυτη τη φορα ειναι καθαρα θεμα ανανεωσης ψυχολογικης κ οχι αναγκης!

 

@Πτεραρχε

 

ποτε δεν ημουν ανετοιμος :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

@tesalat

Κωστη οντως ειναι η εποχη μου τωρα,αλλα αυτη τη φορα ειναι καθαρα θεμα ανανεωσης ψυχολογικης κ οχι αναγκης!

 

@Πτεραρχε

ποτε δεν ημουν ανετοιμος :lol:

 

Μητσο και αυτο μεσα στο προγραμμα ειναι μην ανησυχεις :D

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανεις ποσο θα κανει το 4αρι ελλαδα?

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ζαχαράκη αποφάσισες τελικά να αλάξεις και avatar??????

από windows mobile σε iphone 3gs......ανεπιστρεπτί η εποχή των wm....Βαγγέλης.[sIGPIC][/sIGPIC]

msn:giankovits@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανεις ποσο θα κανει το 4αρι ελλαδα?

 

Αστο Μήτσο αυτό είναι πονεμένη ιστορία..... μαζί με θήκες κ τα συναφή 700 όπως φαίνεται.... γιαυτο σου λέω πάρτο εσύ κ αν δε αγοράσει μετά ο Κώστας απ το Καιρο θα το πάρω εγώ!!!:D:D

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχει κάποιος κανένα γνωστό σε

Voda ή cosmote να μας κρατήσει κανένα 4

για την Παρασκευή(αν το έχουν τελικά);

ή πολλά ζητάω;:p

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανεις ποσο θα κανει το 4αρι ελλαδα?

 

To maclife λέει,και γενικά ακουγεται,το παρακάτω...

"Οι τιμές όπως πληροφορούμαστε θα είναι 659€ για το μοντέλο των 16GB και 779€ για το μοντέλο των 32GB (τιμές συσκευής χωρίς σύνδεση)."

 

Κρίση σου λέει μετά....:X

Link to comment
Share on other sites

Hλία φίλε μάλλον ζητάς πολλά... εγώ έχω μια άλλη απορία . δε θα πρεπε η μηλοεταιρεία να βγάλει μια ανακοίνωση κ να πει ότι την Παρασκευή (έτσι λένε οι περισσότεροι) θα διατεθεί στην Ελλάδα??

δε θυμάμαι τι έγινε πέρυσι (εννοώ πόσες μέρες πριν το χε ανακοινώσει, αν το είχε κάνει η apple ) θυμάται κανείς??

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

θα μου φερει το 3gs εδω λεει ο μαριος και θα μου δειξει το 4!δεν σκεφτηκε ομως οτι αμα δω το 4 πως μετα θα ασχοληθω με το 3gs?χα χα οχι μωρε ενταξει βημα βημα ειχα το 3g τωρα αυτο μετα το 4!και ενδιαμεσα wm φυσικα για αλλαγη!!!!καλημερα στην κουμπαροπαρεα

xaxaxaxaxax σιγα μη σου δειξω το 4 πριν παρεις το 3gs χαχαχαχαχαχα:lol::lol::lol::lol:

ΑΑΑ θελω και κερασμα χαλβα ε μη το ξεχναμε ....

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxaxax σιγα μη σου δειξω το 4 πριν παρεις το 3gs χαχαχαχαχαχα:lol::lol::lol::lol:

ΑΑΑ θελω και κερασμα χαλβα ε μη το ξεχναμε ....

 

λοιπον ειμαι ετοιμος!με το χερι στην σκανδαλη και στο αλλο την σακκουλα με τον χαλβα.....εσενα περιμενω!αντε εμεινα με ενα κινεζικοοοοοοοοοοοο:lol:

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανεις ποσο θα κανει το 4αρι ελλαδα?

 

Όσο ένα μεταχειρισμένο HD2 μαζί μ ένα μεταχειρισμένο Galaxy:lol::p

 

Είναι σαν την βενζίνη. Οσο κι αν ακριβηνε ΕΣΥ 30 ευρώ έβαζε πάντα. Τόσο βάζεις και τώρα.

650 έδωσες και πέρυσι τόσα θα δώσεις και φέτος. Απλά αντί για 32 μ αυτά τα λεφτά θα πάρεις 16αρι :)

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Όσο ένα μεταχειρισμένο HD2 μαζί μ ένα μεταχειρισμένο Galaxy:lol::p

 

 

αρα μου λειπει ενα μεταχειρισμενο galaxy :p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

αρα μου λειπει ενα μεταχειρισμενο galaxy :p

 

Δημήτρη,εκείνος ο τρομερός,φοβερός, φίλος σου που δουλεύει στον Γερμανό τι κάνει; :D

Δεν του λες να μας κρατήσει 2-3;

 

Πλάκα στην πλάκα το θέμα μας κοντεύει τις 1000 σελ....

Edited by hlias77
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχετε καταλάβει τι έχει σκοπό ο Ζαχαρακης.

Θέλει να το πάρει πριν από εσάς για να το βγάλει άχρηστο με την κριτική του και μετά να επιστρέψει στα windows 7 με το αλουμινενιο HTC :lol::D:p

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχετε καταλάβει τι έχει σκοπό ο Ζαχαρακης.

Θέλει να το πάρει πριν από εσάς για να το βγάλει άχρηστο με την κριτική του και μετά να επιστρέψει στα windows 7 με το αλουμινενιο HTC :lol::D:p

 

Εγώ πάντως ένα πράγμα θα ήθελα να δω πριν εγκαταλείψω τον μάταιο τούτο κόσμο. Τον Ζαχαράκη σε sleeping bag έξω από κατάστημα κινητής να περιμένει πως και πως το iPhone 4. Αυτό να δω και ας τα τινάξω μετά. :lol:

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...