Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν σε βλέπω να κοιμάσαι πριν βρεις το νέο iPhone :lol:

 

αν συνεχισει να αργει να ανταποκρινεται σε συγκεκριμενες εισερχομενες κλησεις:rolleyes: τον βλεπω να περιμενει πολυ για να το αποκτησει :lol: :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

η voda το δίνει Τόλη, τουλάχιστον έτσι θυμάμαι που είχε ρωτήσει ο Αλέξανδρος;)

 

Λευτέρη τελικά η voda το μετάνιωσε κ δε θα το χει!!!

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλημερα στην κουμπαροπαρεα.αντε να ερθει το 4 στην λαρισα να ερθει το 3gs στα φαρσαλα!!!!μαριεεεεεεεεε ακους?δεν θα ηταν ασχημη ιδεα παντως να κρατησω το 3Gs και με την επιδοτηση να παρω κανενα ipad.νομιζω μιλαει σοφα ο el κωστας.το δινουν δεν το δινουν με επιδοτηση?

 

η voda το δίνει Τόλη, τουλάχιστον έτσι θυμάμαι που είχε ρωτήσει ο Αλέξανδρος;)

 

Έτσι μου έλεγαν όλοι, μέχρι που τους πήρα τηλέφωνο και τους είπα ότι δεν το έχει φέρει κανένας πάροχος κινητής στον υπόλοιπο κόσμο, ούτε καν η Vodafone UK, και μου είπαν ότι δεν θα το φέρουν τελικά.

Το είχα γράψει στο νήμα του iPad.

 

Τι να πω. Εν τω μεταξύ, την ημέρα που ρώτησα για το iPad στην εξυπηρέτηση πελατών, 2 υπάλληλοι μου είπαν ναι και μόλις ο τρίτος μου είπε όχι. Δεν μπορώ να καταλάβω.

 

Μόλις έρθει επίσημα εδώ, τότε μόνο θα ξέρουμε σίγουρα τι γίνεται...:wacko:

Link to comment
Share on other sites

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

πιάστο το αυγό και κούρευτο δηλαδή...:blink::wacko:

 

edit

 

Κωστή αυτό το πίνακα που τον βρήκες;;;;;;

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

πιάστο το αυγό και κούρευτο δηλαδή...:blink::wacko:

 

edit

 

Κωστή αυτό το πίνακα που τον βρήκες;;;;;;

 

Aπιαστο όνειρο το i4:lol:

 

http://techblog.gr/mobile/vodafone-iphone-4-prices-5095/

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το πηρα και ειναι απλα ΥΠΕΡΟΧΟ , το καλυτερο τηλεφωνο που ειχα ever

Ευτυχως ειναι 4.01 και εγινε jailbreak απροβληματιστα .....

659 ευρω το 16

Τα λεμε αυριο γιατι δεν θα μπω το απογευμα .......

Το iphone 4 μαζι με το ipad .... ειναι ο,τι καλυτερο .........

Η Οθόνη του ειναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ !!!!!! (ποιο galaxy ........ αν το galaxy εχει 8/10 το 4 ειναι 15/10) ακομη μια φορα συμπερασμα , ποτε μη κοιτατε τα reviews ...... ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΓΝΩΜΗ http://www.facebook.com/domalero?cropsuccess#!/domalero

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Πολλά τα λεφτά αν αναλογιστούμε πόσο κοστίζει στους Αμερικανους με σύνδεση.

 

Αλλά οποίος έχει αποφασίσει να το πάρει θα το πάρει όσο και να κάνει.

 

Απλά οποίος δώσει 550 και του χρειάζεται ένα τέτοιο συμβόλαιο, είναι σίγουρο ότι αν το πουλήσει το επόμενο καλοκαίρι θα πάρει πίσω τουλάχιστον 400 ευρώ.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Αντε ρε παιδια 1 μερα εμεινε απο αυριο θα ακουμε "δεν προλαβα να το παρω" μαλλον :p

 

Εγω καλα ειμαι με το 3gs, οταν αρχισω να αξιοποιω ολες του τις λειτουργιες θα σκεφτω και για το 4

 

καλημερα στην κουμπαροπαρεα.αντε να ερθει το 4 στην λαρισα να ερθει το 3gs στα φαρσαλα!!!!μαριεεεεεεεεε ακους?δεν θα ηταν ασχημη ιδεα παντως να κρατησω το 3Gs και με την επιδοτηση να παρω κανενα ipad.νομιζω μιλαει σοφα ο el κωστας.το δινουν δεν το δινουν με επιδοτηση?

 

Επειδη εχω ενα εταιρικο συμβολαιο (του πατερα μου) ειχαμε παει στο πλαισιο για αναβαθμιση (vodafone εχουμε οποτε σιγουρα μπορεις) και καναμε την ανανεωση και μας εκοψαν τα λεφτα της επιδοτησης σε πιστωτικο για να αγορασουμε ο,τι θελουμε.

 

Οποτε πιστευω οτι θα μπορεις να κανεις το ιδιο, σου δινουν ενα χαρτι που σου λεει εχεις "φ" χρηματα για να κανεις αγορα, και να παρεις το iPad. Αν το εχει το πλαισιο, που νομιζω οτι το εχει (ή το φερνει με παραγγελια).

 

Ελπιζω να βοηθησα ;)

 

εντιτ : απ'οτι βλεπω στο buy & sell τα καημενα τα 3gs τα πετανε οσο οσο. Ή εχει ξεκινησει καιρο αυτο και δεν το εχω παρατηρησει?

Edited by j0hnn1e
Link to comment
Share on other sites

520 με το προγραμμα που θελω.. :( ε δε λεει να δωσω τοσα λεφτα αφου το μηλο μου με καλυπτει :rolleyes:

οποτε μενω με το 3gs και παω για x10 mini..

 

καλημερες:)

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το πηρα και ειναι απλα ΥΠΕΡΟΧΟ , το καλυτερο τηλεφωνο που ειχα ever

Ευτυχως ειναι 4.01 και εγινε jailbreak απροβληματιστα .....

659 ευρω το 16

Τα λεμε αυριο γιατι δεν θα μπω το απογευμα .......

Το iphone 4 μαζι με το ipad .... ειναι ο,τι καλυτερο .........

Η Οθόνη του ειναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ !!!!!! (ποιο galaxy ........ αν το galaxy εχει 8/10 το 4 ειναι 15/10) ακομη μια φορα συμπερασμα , ποτε μη κοιτατε τα reviews ...... ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΓΝΩΜΗ http://www.facebook.com/domalero?cropsuccess#!/domalero

 

Καλοριζικο πάντα χαρές ευχομαι:)

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το πηρα και ειναι απλα ΥΠΕΡΟΧΟ , το καλυτερο τηλεφωνο που ειχα ever

Ευτυχως ειναι 4.01 και εγινε jailbreak απροβληματιστα .....

659 ευρω το 16

Τα λεμε αυριο γιατι δεν θα μπω το απογευμα .......

Το iphone 4 μαζι με το ipad .... ειναι ο,τι καλυτερο .........

Η Οθόνη του ειναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ !!!!!! (ποιο galaxy ........ αν το galaxy εχει 8/10 το 4 ειναι 15/10) ακομη μια φορα συμπερασμα , ποτε μη κοιτατε τα reviews ...... ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΓΝΩΜΗ http://www.facebook.com/domalero?cropsuccess#!/domalero

 

καλοριζικο!

αντε να περνουμε και εμεις σειρα

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο και με υγεία σε όσους απέκτησαν το iPhone 4.

Και να θυμίσουμε για όσους δεν τους απασχολεί για την ώρα το JB, αμέσως μετά την αγορά της συσκευής αναβάθμιση στην 4.0.2 καθώς διορθώνει ένα σημαντικότατο exploit.

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα!!! :)

 

Μάριε καλορίζικο!!! Να το χαρείς μαζί με την υπόλοιπη μηλοσυλλογή!!! :lol:

 

Έφαγα μια ωραία κλήση σήμερα... ο καλός τροχονόμος αντί για 400€, 20 μέρες τις πινακίδες και 9 πόντους, μου την χάρισε με 220€ μόνο!!! Τι χαρά... τι ευτυχία! :mad::mad::mad:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα!!! :)

 

Μάριε καλορίζικο!!! Να το χαρείς μαζί με την υπόλοιπη μηλοσυλλογή!!! :lol:

 

Έφαγα μια ωραία κλήση σήμερα... ο καλός τροχονόμος αντί για 400€, 20 μέρες τις πινακίδες και 9 πόντους, μου την χάρισε με 220€ μόνο!!! Τι χαρά... τι ευτυχία! :mad::mad::mad:

 

Tι καλό έκανες;

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Αντε να δουμε, εμεις ποτε θα παρουμε σειρα

Φοβερη στιχομιθια μεταξυ εμου και υπαλληλου καταστηματος Vodafone στη γειτονια μου :

 

Εγω : Καλημερα σας

Υπαλληλος VF : Καλημερα σας.

Εγω : Βιτρινα ποτε θα κανετε ?

Υπαλληλος VF : Βιτρινα ??????? :blink:

Εγω : Ναι βιτρινα, με το iPhone 4.

Υπαλληλος VF : Εχουμε βιτρινα μου λεει και μου δειχνει την αφισα "iPhone 4 Ερχεται ...." στη τζαμαρια του καταστηματος. ;)

Εγω : Λεω αυτη την εχετε σχεδον ολο το καλοκαιρι.

Υπαλληλος VF : Μου απανταει, οταν θα ερθει το iPhone 4, τοτε κατι θα κανουμε.

Εγω : Της ξαναλεω, ρε παιδια, εδω το iPhone 4 ηρθε, οι αλλες εταιριες αυριο θα ξεικνησουν πωλησεις και σεις μου λετε οταν ερθει ???? :worry:

Υπαλληλος VF : Μου απανταει ειρωνικα, καθιστε να το φερουν πρωτα.

Εγω : Βρε, αρχιζω και τα παιρνω, οι ανταγωνιστες σας θα σας φανε λαχανο, αυριο θα πουλανε, τι μου λετε τωρα ? :mad:

Υπαλληλος VF : Εμεις κυριε μου απανταει δεν εχουμε καμια ενημερωση, ουτε ποτε θα ερθει, ουτε τι τιμη θα εχει.

Εγω : Σιγουρα τη ρωταω ?

Υπαλληλος VF : Φυσικα μου απανταει με ενα υφος μπλαζε. Οτι αναλαμβανει να ποροωθησει η VF το κανει σωστα. Να ερθει και θα το προωθησουμε σωστα, οπως κανουμε για ολα τα προιοντα μας, πρωτοι απολους. Οπως πρεπει. Και συνεχιζει ... εμας κυριε ο Bill Gates ειναι θειος μας. :cool:

Εγω : Καγκελλο εγω. Ο ποιος, ρωταω εκπληκτος ? :wacko:

Υπαλληλος VF : O Bill Gates μου ξαναπανταει. Οτι βγαζει η Microsfot, iPhone, Windows, οτιδηποτε, τα προωθουμε σωστα.

Εγω : Παγωτο ο κυριος. Καλα λοιπον, της λεω. Δεν εχετε καμια πληροφορια μου λετε.

Υπαλληλος VF : Οχι σας απαντησα.

Εγω : Τοτε εσεις θα χασετε, γιατι αυριο οι ανταγωνιστες σας θα πουλανε και σεις ακομη θα το ψαχνετε. Θα παω σαυτους λοιπον. Αντε γεια. :ninja:

 

Τα συμπερασματα δικα σας. και υποψιν δεν ηταν υπαλληλος που κανει ταμειο, η που δειχνει απλως τα μοντελα (εχουν βαλειο επι της υποδοχης καποια κοριτσακια στα καταστηματα).

Ηταν η υπευθυνη του συγκεκριμενου καταστηματος.

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχα! Κλασική στιχομυθία! Α ρε αθάνατη Ελλαδάρα!

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ολο και πιο συχνα χρησιμοποιω την ατακα, "η αμαθεια ειναι καλυτερη απο την ημιμαθεια"
Link to comment
Share on other sites

αντε καλοριζικο Μαριε :)

 

θα τον χασουμε για μερικες μερες αυτον :lol::lol:

 

Πτεραρχε μου,κουραγιο...ειναι να τους πλακωνεις στις κλωτσιες μερικους :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Πτεραρχε, καλά που έχουν τον bill gates για θείο , φαντασου να είχαν τον Steve τι θα γινόταν ....:lol:

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Αντε να δουμε, εμεις ποτε θα παρουμε σειρα

Φοβερη στιχομιθια μεταξυ εμου και υπαλληλου καταστηματος Vodafone ....................

Ηταν η υπευθυνη του συγκεκριμενου καταστηματος.

.....................επρεπε να ηταν κανενας τετραγωνος αξυριστος :lol:

το συμπερασμα στην τελικη ????καλη η υπευθυνη?

:lol::lol::lol::lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το πηρα και ειναι απλα ΥΠΕΡΟΧΟ , το καλυτερο τηλεφωνο που ειχα ever

Ευτυχως ειναι 4.01 και εγινε jailbreak απροβληματιστα .....

659 ευρω το 16

Τα λεμε αυριο γιατι δεν θα μπω το απογευμα .......

Το iphone 4 μαζι με το ipad .... ειναι ο,τι καλυτερο .........

Η Οθόνη του ειναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ !!!!!! (ποιο galaxy ........ αν το galaxy εχει 8/10 το 4 ειναι 15/10) ακομη μια φορα συμπερασμα , ποτε μη κοιτατε τα reviews ...... ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΓΝΩΜΗ http://www.facebook.com/domalero?cropsuccess#!/domalero

 

Καλημερα. Αντε ρε παιδια 1 μερα εμεινε απο αυριο θα ακουμε "δεν προλαβα να το παρω" μαλλον :p

 

Εγω καλα ειμαι με το 3gs, οταν αρχισω να αξιοποιω ολες του τις λειτουργιες θα σκεφτω και για το 4

 

 

 

Επειδη εχω ενα εταιρικο συμβολαιο (του πατερα μου) ειχαμε παει στο πλαισιο για αναβαθμιση (vodafone εχουμε οποτε σιγουρα μπορεις) και καναμε την ανανεωση και μας εκοψαν τα λεφτα της επιδοτησης σε πιστωτικο για να αγορασουμε ο,τι θελουμε.

 

Οποτε πιστευω οτι θα μπορεις να κανεις το ιδιο, σου δινουν ενα χαρτι που σου λεει εχεις "φ" χρηματα για να κανεις αγορα, και να παρεις το iPad. Αν το εχει το πλαισιο, που νομιζω οτι το εχει (ή το φερνει με παραγγελια).

 

Ελπιζω να βοηθησα ;)

 

εντιτ : απ'οτι βλεπω στο buy & sell τα καημενα τα 3gs τα πετανε οσο οσο. Ή εχει ξεκινησει καιρο αυτο και δεν το εχω παρατηρησει?

 

αντε καλοριζικο Μαριε :)

 

θα τον χασουμε για μερικες μερες αυτον

 

Πτεραρχε μου,κουραγιο...ειναι να τους πλακωνεις στις κλωτσιες μερικους :lol::lol:

 

.....................επρεπε να ηταν κανενας τετραγωνος αξυριστος :lol:

το συμπερασμα στην τελικη ????καλη η υπευθυνη?

 

 

ετυχως μαριε εβαλες την φωτο για να σε βρω πιο ευκολα το πρωι!

ναι το πλαισιο δεν το ειχα σκεφτει,εχει βαση αυτο που λες καποιος νομιζω ισως και απο εδω μεσα πηρε τηλεοραση με την επιδοτηση

μητσο θα τον ξετρυπωσω να μου δωσει το 3gs οπου και να ειναι

για σου ρε κωστα με τα ωραια σου!α για αυτο πηρες android!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν μπορω να καταλαβω το εξης:οι εταιρειες εχουν δωσει την 27/08/2010 ωσ ημερα διαθεσης του κινητου.πωσ καποιοι εδω μεσα πηραν ηδη την συσκευη και την διαφημιζουν?εμενα μου ακουγεται κουφο ολο αυτο το σκηνικο αλλα και παρανομο.νομιζω?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα στην παρεα και καλοριζικο σε οσους το πηραν :p

 

Κι εγω σημερα παραλιγο να το δαγκωσο αλλα τελικα δεν ..:p

 

Το βρηκα 600 και υποτιθεται oficial simlock free και μες στο κουτι του κλειστο αλλα οταν πηγα στο μαγαζι μου το φεραν τυλιγμενο σε μια χαρτοπετσετα!!

 

Και του λεω καλα δεν μου ειπες οτι ειναι κλειστο στην κουτα του κτλ? (Ειχα παρει τηλεφωνο πιο πριν)

 

Ναι λεει αλλα το ανοιξαμε για να του κανουμε unlock με jailbreak.. ντοιν !!

 

Οποτε του λεω αστο γιατι ειναι μπαγιατικο το μηλο σου!

 

Οχι τιποτα αλλο αλλα εκανα και 40κμ να παω στο βελγιο ;)

Γιωργος απο Ολλανδια αλλα η καρδια μου χτυπαει ΚΡΗΤΗ

Htc HD2 LEOROM★ Miri & DINIK ★░v17.6░ WWE ░

Radio 2.12.50.02_2

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...