Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαιρετώ τους 1000αρηδες.

 

@tolisfar

Τόλη μπορείς να το κάνεις αυτό που λες.

Σε ότι αφορά το θέμα του κωδικού, νομίζω ότι γράφτηκε προσφατα ότι μετά κάποια προβλήματα υποκλοπων κωδικων λογαριασμων που πληρώνονταν μέσω pay pal, οι νέοι λογαριασμοί AppStore πρέπει να περιλαμβάνουν και τουλάχιστον ένα χαρακτήρα εκτός γραμμάτων (αριθμό ή συμβολο). Δες μήπως φταίει αυτό.

 

σε ευχαριστω κωστα.θα δοκιμασω.αριθμο εβαλα συμβολο οχι.αν και με τον κοινο θα παρω και τις εφαρμογες που ειχα παρει πριν δωσω το 3g στον ξαδερφο μου

edit: οτι και να βαλω δεν δεχεται τιποτα,μου χει σπασει τα νευρα!δεν αρχισαμε καλα με την apple!

Edited by tolisfar
Link to comment
Share on other sites

λοιπον,ακουτε κ μου λετε αν ειναι.

 

υπαρχει περιπτωση να μπορεσω να καβαντζαρω 2 4αρια ελληνικα απο τον φιλο μου τον γερμανο :p

 

επειδη εγω δεν μπορω να το αγορασω,οποιος (απο την παλιοπαρεα μονο)ενδιαφερεται ας με παρει τηλ.ενοειται οτι αποδειξη κλπ στο ονομα του αγοραστη :)

 

αυτο το κανω μονο και καθαρα μονο για καποιους φιλους κ οχι για προσωπικο μου κερδος!

 

Δε θέλω τέτοιους φίλους, δε θελω τέτοιους φίλους... που λέει και γνωστή αηδός.:X

Αμα ειχα δουλειά και είχα το money...

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη εγώ θέλω ένα.απλά πρέπει να το

κανονίσουμε γιατί εχω πει και ένα άλλο παιδί

από Vodafone να μου κρατήσει.

Link to comment
Share on other sites

το 4 μολις ηρθε στη vodafone και απο Δευτερα θα ειναι διαθεσιμο προς πωληση.αναμενουμε τιμη!:)

προσωπικα στο καταστημα θα φερω 3 για αρχη. δυο 16αρια και ενα 32αρι

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Πρώτο ποστ στη 1000 σελίδα!

 

Ασε ρε φίλε, επίτηδες το έκανες, περίμενες και τη κατάλληλη στιγμή πόσταρες:mad::lol::p:D

 

Γειά σου ρε Κωστή:)

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Ασε ρε φίλε, επίτηδες το έκανες, περίμενες και τη κατάλληλη στιγμή πόσταρες:mad::lol::p:D

 

Γειά σου ρε Κωστή:)

 

εμενα μου δειχνει 1500 ποστ!κατι θα αλλαξα στις ρυθμισεις μαλλον.ζαχαρακη ηδη θα σου ειχα τηλεφωνησει αλλα θα με χωρισει η γυναικα μου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

@Ηλια

 

φιλε μακαρι να μπορεσει να μου τα βρει κ εισαι ο 2ος:) ο 1ος ηδη κλειδωσε :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Αλέξανδρε αυτό είναι φυσιολογικό. Η Ελλάδα ανήκει στο γκρουπ των "υπολοίπων" 88 χωρών για τις οποίες δεν υπάρχει δεσμευτική ημερομηνία διαθεσιμότητας αλλά απλά μια δήλωση της Apple πως μέχρι το τέλος Σεπτεμβρίου θα κυκλοφορεί σε όλες αυτές. Συνεπώς όπως καταλαβαίνεις το "μέχρι το τέλος Σεπτέμβρη" καλύπτει όλες τις ημερομηνίες μέχρι τότε. Υποθέτω βέβαια πως θα ακολουθήσει και κάποια ανακοίνωση αργά ή γρήγορα.

 

Πάντως είναι επιβεβαιωμένη η διαθεσιμότητα μέσα στις επόμενες ημέρες. Μόλις πριν λίγη ώρα γύρισα στο γραφείο μου από γειτονικό κατάστημα της Vodafone όπου πλήρωσα τον λογαριασμό μου και σε ερώτησή μου μου είπαν πως περιμένουν τα πρώτα κομμάτια μέχρι την Παρασκευή. Μάλιστα "δέσμευσα" και ένα 32άρι για την κυρία μου. :D

 

Μάλιστα. Δεν το γνώριζα ότι απλά είμαστε στον σωρό των 88 χωρίς ανακοίνωση. :ninja:

 

Τώρα Παρασκευή θα γίνει ο χαμός ή από δευτέρα; :shifty:

Link to comment
Share on other sites

πάντως παιδιά εγώ μόλις τώρα μίλησα με voda για να τσεκάρω την επιδότηση μου, και μου είπαν ότι δεν έχουν καμία ενημέρωση για το 4αρι. Τώρα μάλλον ο καθένας λέει ότι καταλαβαίνει, δλδ ότι γίνεται συνήθως στο ελλαδιστάν που δεν δουλεύει τίποτα, και αν δουλεύει είναι καθαρά θέμα τύχης...Τα 'πα και ησύχασα!

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

1000 σελίδες καλής παρέας...........

από windows mobile σε iphone 3gs......ανεπιστρεπτί η εποχή των wm....Βαγγέλης.[sIGPIC][/sIGPIC]

msn:giankovits@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

@Ηλια

 

φιλε μακαρι να μπορεσει να μου τα βρει κ εισαι ο 2ος:) ο 1ος ηδη κλειδωσε :D

 

Ok κλείδωσε με και εμένα. :-)

Link to comment
Share on other sites

1000 σελίδες καλής παρέας...........

 

αυτό, ξαναπέστο:)

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

1000 σελίδες καλής παρέας...........

 

αυτο ειναι η ουσια φιλε μου Βαγγελη! η μοναδικη παρεα που εχουμε φτιαξει εδω μεσα :respect:

 

Ok κλείδωσε με και εμένα. :-)

 

πρωτα θα εχω επιβεβαιωση οτι θα μπορεσει να μου τα βρει, εγω Ηλια κ αμεσα σας ενημερωνω !

 

edit

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=281351

αρχισανε τα οργανα :p

θα μας τρελανουνε ρε παιδια?τι γινεται ?

Edited by zaharakis

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι η ουσια φιλε μου Βαγγελη! η μοναδικη παρεα που εχουμε φτιαξει εδω μεσα :respect:

 

 

 

πρωτα θα εχω επιβεβαιωση οτι θα μπορεσει να μου τα βρει, εγω Ηλια κ αμεσα σας ενημερωνω !

 

edit

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=281351

αρχισανε τα οργανα :p

θα μας τρελανουνε ρε παιδια?τι γινεται ?

Που σκ@τα βρίσκουν;Ελληνικό κιόλας...

Link to comment
Share on other sites

Που σ@κά τα βρίσκουν;Ελληνικό κιόλας;

 

Άντε να δούμε τι θα προλάβουν να αρπάξουν τώρα οι π@π@ρες. :X

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Που σκ@τα βρίσκουν;Ελληνικό κιόλας...

 

Ρωτά στην cosmote που τα βρίσκουν.

Το μόνο εύκολο να αγοράσει ο υπεύθυνος στο τμήμα παραλαβων και να τα πουλάει βγάζοντας ένα κατοσταρικακι στο κοματι.:mad:

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Χίλιες και μία σελίδες λοιπόν.

Πρέπει να περιμένω 5 μέρες για να κάνω παιχνίδι.Συμπληρώνω χρόνο στη Vodafone και άντε γεια.

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε τι θα προλάβουν να αρπάξουν τώρα οι *******. :X

 

 

Που ***** βρίσκουν;Ελληνικό κιόλας...

 

Προσοχή με τους χαρακτηρισμούς,για να μην ξεφύγουμε.

Edited by NTROPIC
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Την καλησπερα μου σε ολους!

 

Ρωτά στην cosmote που τα βρίσκουν.

Το μόνο εύκολο να αγοράσει ο υπεύθυνος στο τμήμα παραλαβων και να τα πουλάει βγάζοντας ένα κατοσταρικακι στο κοματι.:mad:

 

Εκτος απο αυτο και οι διευθυντες των καταστηματων αν δεν κανω λαθος ή οι υπευθυνοι δεν δικαιουνται καποιες συσκευες δωρεαν?

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή με τους χαρακτηρισμούς,για να μην ξεφύγουμε.

Sorry βρε Οδυσσέα, δίκιο έχεις το παράκανα αλλά με βγάζουν εκτός εαυτού τέτοια καλόπαιδα. Δεν το σβήνεις κιόλας το post μου;

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

πραγματικα παιδια καποια πραγματα σε βγαζουν απο τα ρουχα σου ...:mad:

 

η αισχροκερδοια σε ολο της το μεγαλειο:cool:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Πολύ αλητεία ρε φούστη στην Ελλάδα. Και μετά αναρωτιόμαστε... :mad:

 

Σιγουρο αυτο και σωστο.

 

Απλα πιστευω, χωρις να θελω να θιξω κανενα, οτι ο οποιοσδηποτε μπορουσε να βγαλει καποιο ποσο με παρομοιο τροπο, δεν μιλαω μονο για κινητα αλλα για οτιδηποτε, στη χωρα που ζουμε θα το εκανε. Και εγω πιστευω οτι θα το εκανα.

 

Και δεν φταιει μονο αυτος που τα πουλαει αλλα και αυτοι που τα αγοραζουν και ενθαρυνουν την πραξη αυτη.

 

Τελος παντων, δεν αξιζει να χαλιομαστε πιστευω :cool:

Link to comment
Share on other sites

Είπαμε... Ο πωλητής τυφλώνει και πουλάει. Εμείς πρεπει να βλέπουμε και να αγοράζουμε... ;)

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...