Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιωργο τα links θα ειναι ευπροσδεκτα :lol:

 

Κώστα... http://www.skai.gr/player/TV/?MMID=204271 στο τέλος 1:38:20 ξεκινάει το ρεπορτάζ... λες να δούμε κανέναν;;; :lol::lol::lol:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

@v@gelis

 

Το θέμα Βαγγελη είναι ότι από τη στιγμή που θυσιαζεις τη χρηστικοτητα του χειρισμού με το ένα χερι, οι 5 ιντσες σε παγιδευουν σε μια επιλογή που είναι πολύ μικρή σε σύγκριση με τα panel των 10 ιντσων ενός tablet για κάθε χρήση που απαιτεί σωστή εργονομια.

 

Ο μόνος λόγος να επιλέξει κανείς αυτή τη μεσαία λύση που είναι πολύ μεγαλη για τηλεφωνο και πολύ μικρη για tablet είναι ο οικονομικός, ο οποίος είναι απόλυτα θεμιτός λόγος.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

@v@gelis

 

Το θέμα Βαγγελη είναι ότι από τη στιγμή που θυσιαζεις τη χρηστικοτητα του χειρισμού με το ένα χερι, οι 5 ιντσες σε παγιδευουν σε μια επιλογή που είναι πολύ μικρή σε σύγκριση με τα panel των 10 ιντσων ενός tablet για κάθε χρήση που απαιτεί σωστή εργονομια.

 

Ο μόνος λόγος να επιλέξει κανείς αυτή τη μεσαία λύση που είναι πολύ μεγαλη για τηλεφωνο και πολύ μικρη για tablet είναι ο οικονομικός, ο οποίος είναι απόλυτα θεμιτός λόγος.

 

Εχεις δικιο σε ενα βαθμο σε αυτο που λες, αλλα παλι εχω να σου πω για αντιλογο πως με ενα πανελ 10 ιντσων δεν εχεις τη δυνατοτητα να τηλεφωνησεις (κι ακομα περισσοτερο να το βαλεις στο αυτι σου), ουτε να το βαλεις στην τσεπη του σακακιου σου. Στο Streak τα εχεις ολα και πρακτικα εχεις μια μικρη γευση των καλουδιων που σου παρεχει ενα tablet, σε απολυτα φορητο μεγεθος (πιστεψε με, αν το δεις, ποσο λεπτο και κομψο ειναι θα το σκεφτεις κι εσυ διαφορετικα).

Εν κατακλειδι, δεν προσπαθω σε καμια περιπτωση να πεισω κανενα να ασχοληθει/αγορασει το streak (η αλλες συσκευες του ειδους που θα παρουσιαστουν το μελλον), αλλα να δει και μια αλλη διασταση του πραγματος.

Αλλωστε κι εγω δε θα σταθω στο Streak, για αλλους λογους...

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο σε ενα βαθμο σε αυτο που λες, αλλα παλι εχω να σου πω για αντιλογο πως με ενα πανελ 10 ιντσων δεν εχεις τη δυνατοτητα να τηλεφωνησεις (κι ακομα περισσοτερο να το βαλεις στο αυτι σου), ουτε να το βαλεις στην τσεπη του σακακιου σου. Στο Streak τα εχεις ολα και πρακτικα εχεις μια μικρη γευση των καλουδιων που σου παρεχει ενα tablet, σε απολυτα φορητο μεγεθος (πιστεψε με, αν το δεις, ποσο λεπτο και κομψο ειναι θα το σκεφτεις κι εσυ διαφορετικα).

Εν κατακλειδι, δεν προσπαθω σε καμια περιπτωση να πεισω κανενα να ασχοληθει/αγορασει το streak (η αλλες συσκευες του ειδους που θα παρουσιαστουν το μελλον), αλλα να δει και μια αλλη διασταση του πραγματος.

Αλλωστε κι εγω δε θα σταθω στο Streak, για αλλους λογους...

 

Βαγγέλη καλό το Streak αλλά στο κεφάλι ΔΕΝ το βάζεις, ντρέπεσαι να το κάνεις και να πάρεις τηλέφωνο. Μου θυμίζει εκείνο το παλιό, καλό Qtek 9000 που όταν με έπαιρναν τηλέφωνο... κρυβόμουνα πίσω από πόρτες και αμάξια για να απαντήσω :p

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη καλό το Streak αλλά στο κεφάλι ΔΕΝ το βάζεις, ντρέπεσαι να το κάνεις και να πάρεις τηλέφωνο. Μου θυμίζει εκείνο το παλιό, καλό Qtek 9000 που όταν με έπαιρναν τηλέφωνο... κρυβόμουνα πίσω από πόρτες και αμάξια για να απαντήσω :p

 

Χαχα, α ρε Νικο.

Κι ομως, ειναι... πληθωρικο αν μη τι αλλο :)

Ρωτα και τον Αγγελο που πινει νερο στο ονομα του :lol:

Link to comment
Share on other sites

να ειμαι και εγω!!!!μου παει το avatar?παρελαβα απο τον μαριο και ειδα λιγο το 4 γιατι μετα πως να δω το δικο μου!!!!!απαιχτο φοβερη αισθηση και η οθονη..............

συγχρονιζω περασα την πρωτη μου εφαρμογη,που θα παει θα συνηθησω παλι.και σιγουρα θα μου λειψουν και πραγματα απο το λεο.αυτα για την ωρα παλληκαρια

edit:βαγγελη οκ με τον λογαριασμο αφαιρεσα την καρτα

Edited by tolisfar
Link to comment
Share on other sites

Το Streak έχει υποδεέστερο υλισμικό σε ορισμένους τομείς(π.χ Adreno 200) και υστερεί σαφώς σε επιδόσεις,και λόγω 1.6.Δεν ξέρω βέβαια τι βελτιώσεις του επιφυλάσσουν οι μέλλοντικές εκδόσεις του OS... Edited by NTROPIC
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Το Streak έχει υποδεέστερο υλισμικό σε ορισμένους τομείς(π.χ Adreno 200) και υστερεί σαφώς σε επιδόσεις,και λόγω 1.6.Δεν ξέρω βέβαια τι βελτιώσεις του επιφυλάσσουν οι μέλλοντικές εκδόσεις του OS...

 

Για Adreno 200 συμφωνω (το ανεφερα παραπανω εξαλλου). Βεβαια απο την αλλη μιλαμε για οθονη sharp - εγγυηση για μενα στα κινητα (αλλα και στην πραξη, το μαυρο προσομοιαζει σε amoled).

Η 1.6 ειναι ηδη παρελθον. Φλασαριστηκε η 2.1 (τελικη, αλλα με διαρροη - οχι επισημη) και συντομα θα παιζει σε 2.2. Αλλη αισθηση...

Link to comment
Share on other sites

να ειμαι και εγω!!!!μου παει το avatar?παρελαβα απο τον μαριο και ειδα λιγο το 4 γιατι μετα πως να δω το δικο μου!!!!!απαιχτο φοβερη αισθηση και η οθονη..............

συγχρονιζω περασα την πρωτη μου εφαρμογη,που θα παει θα συνηθησω παλι.και σιγουρα θα μου λειψουν και πραγματα απο το λεο.αυτα για την ωρα παλληκαρια

edit:βαγγελη οκ με τον λογαριασμο αφαιρεσα την καρτα

 

καλά ε, σου 'κανε ένα μαλλί...:lol:

 

ρε παιδιά συγνώμη, είναι δυνατόν 5" τηλέφωνο; μόλις τώρα το έψαξα και το είδα, δεν ήξερα καν την ύπαρξή του, και μου φάνηκε λίγο μεγάλο να το πω, τερατώδες να το πω, δεν ξέρω, και δεν θέλω ουτε να προσβάλλω κάποιον ούτε τίποτα έτσι, μην έχουμε παρεξηγήσεις αλλά μου φαίνεται ότι ο Νίκος-mythozz (δεν ήξερα το όνομα σου φίλε, κι αυτό τώρα το έμαθα), έχει ένα δίκιο...

Edited by loftys

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

να ειμαι και εγω!!!!μου παει το avatar?παρελαβα απο τον μαριο και ειδα λιγο το 4 γιατι μετα πως να δω το δικο μου!!!!!απαιχτο φοβερη αισθηση και η οθονη..............

συγχρονιζω περασα την πρωτη μου εφαρμογη,που θα παει θα συνηθησω παλι.και σιγουρα θα μου λειψουν και πραγματα απο το λεο.αυτα για την ωρα παλληκαρια

edit:βαγγελη οκ με τον λογαριασμο αφαιρεσα την καρτα

 

Ψαρά οτι βοηθεια χρειαστείς εδώ είμαστε:lol:

 

Καλορίζικο!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

να ειμαι και εγω!!!!μου παει το avatar?παρελαβα απο τον μαριο και ειδα λιγο το 4 γιατι μετα πως να δω το δικο μου!!!!!απαιχτο φοβερη αισθηση και η οθονη..............

συγχρονιζω περασα την πρωτη μου εφαρμογη,που θα παει θα συνηθησω παλι.και σιγουρα θα μου λειψουν και πραγματα απο το λεο.αυτα για την ωρα παλληκαρια

edit:βαγγελη οκ με τον λογαριασμο αφαιρεσα την καρτα

 

Σου παει πολύ , άλλωστε πολλοί από εμάς είχαμε avatar win mobile πριν ανακαλύψουμε τον παράδεισο χαχαχαχαχ , post από το 4 , να σαι καλα για τον χαλβα !!!!!! Τέλειος !!!! Χρωσταω καφεδάκι ε

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Ψαρά οτι βοηθεια χρειαστείς εδώ είμαστε:lol:

 

Καλορίζικο!

 

εσυ συγαυρε πες πως κανω την samsung led τηλεοραση μου υπολογιστη με ασυρματο ποντικι και πληκτρολογιο και ασε το μηλο!!!!κατι σκαμπαζω απο αυτο

μαριε θα τα πουμε βρε εννοειται,σου εφερα τον καλυτερο!

Link to comment
Share on other sites

εσυ συγαυρε πες πως κανω την samsung led τηλεοραση μου υπολογιστη με ασυρματο ποντικι και πληκτρολογιο και ασε το μηλο!!!!κατι σκαμπαζω απο αυτο

μαριε θα τα πουμε βρε εννοειται,σου εφερα τον καλυτερο!

 

Απο led δε ξέρω. :)

Εχω μείνει στις απλές!:lol:

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

Εύχομαι να τα καταφέρουν σήμερα όσοι προσπαθήσουν να αποκτήσουν το iPhone.

 

Όλα είναι υποκειμενικα. Δεν πρέπει να προσπαθούμε να πείσουμε τους άλλους ότι αυτό που αρέσει σε μας πρέπει να αρέσει σ' όλο τον κόσμο.

 

Βλέποντας και έχοντας εδώ και χρόνια οθόνες με τα πραγματικα 800Χ480, θα πω ότι είναι θεωριτικες μπαρουφες αυτά που λέγονται για τις amoled και ιδιαίτερα για την super amoled του galaxy, η οποία εκτός της ευκιρινιας που φαίνεται με μια απλή ματιά στην αρχική οθόνη με τα τόσο ευδιάκριτο γράμματα, δόξα τον Θεό υπάρχουν ένα σωρό φωτό δημοσιευμενες που την δείχνουν δίπλα σε άλλες και μπορεί καθένας να δει ότι υπερτερεί σε πλάγια θέαση αλλά και κάτω από τον ήλιο.

 

Η apple επέλεξε ένα διαφορετικό τροπο να φτιάξει μια καλή οθόνη από την στιγμή που η παραγωγή amoled δεν επαρκουσε για τις τεράστιες πωλήσεις της και τα κατάφερε.

Άλλωστε από τον καιρό του 2g παρόλο που οι οθόνες της υστερουσαν σε αναλυση, είχε καλύτερα αποτελέσματα από άλλες με πολύ μεγαλύτερη.

 

Αυτά που γράφονται σε κάποια blogs για τις amoled μου θυμίζουν κάποιους θεωριτικους που απομονωνουν ένα σημείο εντελώς ασήμαντο στην πράξη και βασίζουν πάνω σ αυτό

τα επιχειρήματα τους. Να μας πουν τι όταν το βλέπουμε μόνοι μας στην πράξη.

 

Τα android μ αρέσουν πολύ σαν δομή αλλά υστερούν έναντι του ios στην απλότητα ειδικά για νέους χρήστες, πράγμα που το βλέπω καθημερινά στο thread του galaxy από τις ερωτήσεις όσων έρχονται για πρώτη φορά σ επαφή.

Μόνο οσοι έχουν έλθει από WM δεν έχουν κανένα πρόβλημα γιατί έχουν εξοικιωθει με τις δυσκολίες :lol:

Για να κτυπησουν το ios έχουν δρόμο ακόμα και δεν ξέρω αν θα τα καταφέρουν. Θα πρέπει πρώτα απ όλα να βρουν τροπο καλύτερης διαχείρισης της ram, ώστε να μην σπαταλούν τα ΜΒ χωρίς λόγο.

Οι φανατικοί υποστηρικτές τους κοροιδευαν το multi tasking του iPhone, αλλά στην πράξη αποδυκνυεται ότι δουλεύει καλύτερα.

 

Εγώ παραμενω στα ανδροειδη γιατί υπάρχουν απλοί τρόποι να αντιμετοπισεις αυτές τις μικρές ατέλειες.

Δεν ξέρω βέβαια αν θα συνεχίσω μ αυτά στην περίπτωση που δω ότι και το froyo δεν βελτιώνει τα σημεία αυτά.

 

Γενικά από τον καιρό που πήρα το iPad δεν τρελαινομαι με τα κινητά, γιατί σε καμία περίπτωση όσο είμαι στην δουλειά μου η στο σπίτι δεν θα πιάσω το κινητό για κάτι εκτός από τηλέφωνο η καμία φωτογραφία.

 

Συμφωνώ με τον Kkalog ότι οι διαστάσεις είναι ότι πιο σημαντικό γι αυτού του είδους συσκευές.

Πιστεύω θα αποτύχουν τα μεσαία, όπως το galaxy 1000 με τις 7 ιντζες που ουσιαστικά είναι το μισό σε μέγεθος από το iPad λόγω στενομακρης οθόνης.

Με εξαίρεση την παρακολούθηση ταινιών, σε όλα τα αλλά υπερτερούν σε χρηστικοτητα η αναλογίες του iPad.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

 

Τα android μ αρέσουν πολύ σαν δομή αλλά υστερούν έναντι του ios στην απλότητα ειδικά για νέους χρήστες, πράγμα που το βλέπω καθημερινά στο thread του galaxy από τις ερωτήσεις όσων έρχονται για πρώτη φορά σ επαφή.

Μόνο οσοι έχουν έλθει από WM δεν έχουν κανένα πρόβλημα γιατί έχουν εξοικιωθει με τις δυσκολίες .

 

Κώστα τα είπες όλα. νομίζω ότι το μεγαλύτερο πλεονέκτημα του ios αυτή τη στιγμή είναι η αμεσότητα απ τον πιο άσχετο μέχρι τον πιο εξειδικευμένο χρήστη!!

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ευχομαι σε ολους οσους εχουν βγει προς το κυνηγι του iphone 4 να τα καταφερουν χωρις ταλαιπωρια και ευτραπελα. παντως και να ταλαιπωρηθουν λιγακι εδω που τα λεμε θα αποζημιωθουν μολις πανε στο σπιτι τους και με ευλαβεια ανοιξουν το κουτι και δουν την τρομερη αναλυση της οθονης με το σημα να συνδεθει με itunes...απλα απιστευτη συσκευη.αντε και γω ψηνομαι για facetime...το κακο ειναι οτι μετα το jb εμενα δε μου δουλευει.μου γραφει συνεχεια αναμονη για ενεργοποιηση. περασα και το fix με την αναφορα αλλα τιποτα.μαλλον θα χρειαστω restore σε 4.0.1 και μετα εκ νεου jailbreakme.com...
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κι απο μενα, μολις ξυπνησα και εφτιαξα και εναν ελληνικο μουρλια,

τωρα απολαμβανω το τσιγαρακι μου διαβαζοντας κι ολας :p

Βρεχει κι ολας σχεδον μιαμιση μερα συνεχομενα και γουσταρω!!

 

Καλοριζικα τα νεα σας μηλα4 και καλοριζικο και το δικο σου tolisfar, να τα χαρειτε και καλα jailbreak :)

Γιωργος απο Ολλανδια αλλα η καρδια μου χτυπαει ΚΡΗΤΗ

Htc HD2 LEOROM★ Miri & DINIK ★░v17.6░ WWE ░

Radio 2.12.50.02_2

Link to comment
Share on other sites

Κώστα τα είπες όλα. νομίζω ότι το μεγαλύτερο πλεονέκτημα του ios αυτή τη στιγμή είναι η αμεσότητα απ τον πιο άσχετο μέχρι τον πιο εξειδικευμένο χρήστη!!

 

Προσπαθω να ειμαι οσο γινεται πιο αντικειμενικος.

 

Εδω αγορασα android συσκευη μονο και μονο για να εχω αποψη για το λειτουργικο:rolleyes:

Υπαρχουν καποια πραγματα στα android που θα επρεπε να τα εχει προσθεσει η apple στο ios.

Για μενα χρειαζονταν μεγαλυτερες αλλαγες απο την apple. Δεν μπορω να καταλαβω αυτη την μανια για μη υπαρξη home page.

Θες να δεις τον καιρο και πρεπει να ανοιξεις την εφαρμογη κλπ κλπ

Εχουμε βαρεθει να βλεπουμε το ιδιο πραγμα μπροστα μας.

Ειλικρινα ενας λογος που δεν σκεφτομαι το iphone ειναι αυτος.

 

Δες τα widgets των android ποσο μεγαλη ευκολια ειναι.

 

Για παραδειγμα, το πρωι με το που κτυπα το ξυπνητιρι πηγαινει μονο του σ αυτο το widget οπου βλεπεις τον καιρο, τις τιμες νομισματων η μετοχων, τα σημαντικοτερα νεα με αυτοματο scrolling, τις εορτες και κανοντας κλικ εμφανιζεται το ημερησιο προγραμμα σου.

http://img.skitch.com/20100827-dd6gcpmemh4e47asbrdgjsu86j.preview.jpgClick for full size - Uploaded with plasq's Skitch

 

http://img.skitch.com/20100827-js6qe12i3ummbbm2b3ghkruyrn.preview.jpgClick for full size - Uploaded with plasq's Skitch

 

η αυτο που βλεπεις οτι νεο εχεις στο facebook και στο twitter σου κανοντας απλο scrolling.

 

http://img.skitch.com/20100827-nndpu6dhcrktm2eatxnfa6i4m.preview.jpgClick for full size - Uploaded with plasq's Skitch

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Για παραδειγμα, το πρωι με το που κτυπα το ξυπνητιρι πηγαινει μονο του σ αυτο το widget οπου βλεπεις τον καιρο, τις τιμες νομισματων η μετοχων, τα σημαντικοτερα νεα με αυτοματο scrolling, τις εορτες και κανοντας κλικ εμφανιζεται το ημερησιο προγραμμα σου.

 

Κώστα εγώ πάντως με το που χτυπάει το ξυνπητήρι το πρωί ψάχνω το κουμπί της αναβολής! :lol::lol::lol:

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Κώστα εγώ πάντως με το που χτυπάει το ξυνπητήρι το πρωί ψάχνω το κουμπί της αναβολής! :lol::lol::lol:

 

Και εγώ το ίδιο!

Μπαινω και μια στο Ping και ξανακοιμάμαι.:lol:

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Έχει δίκιο ο Κώστας για τις home screen. Είναι απαραίτητες. Ειδικά για εμάς που ερχόμαστε από HD2, (και γενικά από TF2D ή 3D) που στην ουσία δουλεύαμε ΜΟΝΟ με home screen. Μια κεντρική και καμιά 10αριά δευτερεύουσες.

 

Τις θεωρώ και εγώ άκρως απαραίτητες. Με μιά ματιά μπορείς να δείς ότι θεωρείς σημαντικό.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

εγω θα μεινω καπου αναμεσα σε V@ggelis & Domal ;)

 

ο V@ggelis μας εχει συνηθισει να εχει παντα την καλυτερη συσκευη που υπαρχει,μεχρι να βρει να την πουλησει σε καλη τιμη και να μην χασει λεφτα απο την καθε λαθος αγορα που εχει κανει...αληθεια ποσο το πουλας το εργαλειο V@ggelis?

 

ο Μαριος,απο την αλλη ειναι διαπιστευμενο iphone boy :p (φιλικα το λεω Μαριε :))

 

οποτε οποιον και να ακουσεις,η υπερβολη δεν θα λειπει απο κανεναν...

 

το μηλο ειναι μια κατηγορια μονο του!με τα πολυ καλα του αλλα και με τις μεγαλες ελλειψεις του παραλληλα.

 

ολοι μας θα θελαμε το 4αρι(δεν θελω να ακουσω οχι σε αυτο!)

 

σημερα ειχα στα χερια μου το 4αρι 32G του πτεραρχου,σφραγισμενο με ταμπελακι με το ονομα μου επανω του:worry: δεν μπορω να πω οτι δεν εψαξα τροπο να του το φαω :lol: αλλα επειδη πανω απο ολα ειναι ΦΙΛΟΣ ,απλα εβγαλα καθε κακη σκεψη απο το μυαλο μου και τον πηρα τηλ να του πω τα ευχαριστα:happy:

 

ακομη και εγω που μου λειπουν πολλα απο το μηλο και το λειτουργικο του,με την 1η ευκαιρια θα το παρω..και ας γκρινιαζω παλι για τις ελλειψεις του...δεν ειναι πραγματα που δεν μπορεις να ζησεις χωρις αυτα.

 

απλα επειδη ειμαι συνηθως μακρια απο υπολογιστη και ρευμα,θελω να ειναι stand alone η συσκευη μου.ενταξει το μηλο δεν ειναι,αλλα παραλληλα δεν ειναι και wm που θα κρασαρει ανα πασα στιγμη (δεν μιλαω για το λεο,για τους καλοθελητες το λεω :lol:)...

 

καλο μεσημερι σε ολους :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωση του ανταποκριτη μας zografos απο Χαλκιδικη : στο Γερμανο Νικητης Χαλκιδικης το πρωι ειχε ενα 16αρι ι4 διαθεσιμο :D. Τωρα βεβαια δεν ξερουμε τι παιζει. :rolleyes:

Επισης στο μαγαζι OTESHOP στη Γρ. Λαμπρακη στη Θεσσαλονικη, υπαρχει κρατημενο παλι απο τον ανταποκριτη μας zografos ενα 16αρι στο ονομα του. Οποιος θελει και προλαβει, πρεπει αυριο το πρωι (πριν τις 1200) μνα παει να το παρει, αλλοιως θα διατεθει :D

Edited by ktsak

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωση του ανταποκριτη μας zografos απο Χαλκιδικη : στο Γερμανο Νικητης Χαλκιδικης το πρωι ειχε ενα 16αρι ι4 διαθεσιμο :D. Τωρα βεβαια δεν ξερουμε τι παιζει. :rolleyes:

 

και ο Γερμανος Σχηματαριου ειχε ενα 32αρι και ενα 16αρι μονο σαν παραλαβες απο το νεο 4αρι...

 

αλλα το ενα(16αρι) ειχε κλειδωθει με εταιρικο συμβολαιο και το αλλο (32αρι)δεν το ειδε(και ουτε προκειται να το δει ) κανεις απο τους πελατες :lol:

 

εχει κλειδωσει στιγμα Σαλονικα και δεν αλλαζει δρομο με τπτ :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Προλαβα ενα τελευταιο στη Voda Ελληνικου.(τι προλαβα,παλι καλα που ειχα μια γνωστη εκει).Ελαχιστα κομματια στα καταστηματα τους,και λιστες αναμονης μεγαλυτερες των 50-60 ατομων.Το ανοιγω σιγα σιγα....:)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...