Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μεγιες το νεο αβαταρ :D

 

 

ps

(το μηνυμα που σου εστειλα το πηρες?:confused:)

ναι μητσαρα απλα ημουν δουλεια και δεν ειχα τηλεφωνα μεσα και δεν ημουν σιγουρος.αλλα υπεθεσα οτι ησουν εσυ.τον λογαριασμο στο facebook τον απενεργοποιησα προσωρινα γιατι με παρενοχλουσαν σεξουαλικα κατι κοριτσια:lol::lol::lol:ελα μωρη παναθα!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση γιατί έχω πρόβλημα.

 

Σε iPhone που η οθόνη έπαψε να δείχνει πράγματα (είναι πλέον άσπρη), αλλά πάραυτα δουλεύει το touch, τι αλλάζει; Και γνωρίζουμε καθόλου τιμές; Γιατί έτυχε κάτι τέτοιο... :(:(:(

 

Αν είναι, να αγοράσω ανταλλακτικά από το eBay να το κάνω εγώ...:O

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση, που πιθανον να εχει ηδη απαντηθει : Το update carrier settings που θα βγαζει συνεχεια (μου ειχε σπασει τα νευρα στο 3GS που ειχα) και νομιζω βγαζει και στο iOS 4.0/0.1/0.2, το κανουμε ? Επηρεαζει κατι και τι ? Ευελπιστω η συσκευη που θα παρω οτι θα φοραει 4.0.1 και θα μπορω να κανω ΤΖΟΥ ΜΠΟΥ, αρα μιλαμε για JB συσκευη :D

 

 

 

καλημερα σε ολους

 

 

εσυ ακομα δεν πηρες την συσκευη και αλλαξες avatar :blink:πω πω δεν κρατιεσε με τιποτα :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους

 

 

εσυ ακομα δεν πηρες την συσκευη και αλλαξες avatar :blink:πω πω δεν κρατιεσε με τιποτα :happy:

 

η συσκευη ειναι ηδη δικια του Κωστη :D

 

απλα δεν την εχει στα χερια του ακομη :happy: αστονε και εσυ μην τον πειραζεις..μικρο παιδι ειναι :lol:

 

καλημερα σε ολους παιδια και καλο σβκ :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους τους κουμπάρους αναβαθμισμενους, σε αναμονή και αδιάφορους :)

 

Καλό Σ/Κ και υπενθύμιση σε όσους δεν έχουν πρόσβαση τελευταία στο ping, της αυριανής συνάντησης "κορυφής" το βράδυ στις 9:00 (μετά την ικανοποίηση του φιλάθλου πνεύματος).

 

Λεπτομέρειες στο γνωστό blog για να μην καταχρώμεθα του χώρου φιλοξενίας μας :)

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κ από μένα σ όλους !!! κύριε πτέραρχε θα πρεπε να χατε κάνει χρήση του βαθμού σας κ να βρισκόταν η συσκευή ήδη στο σπίτι σας.

 

Τόλη άσε κ δε κοιμήθηκα χθες με τα χάλια μας....

 

@ kkalog pperiklis

φίλοι μου νομίζω ότι το πάντρεμα του ios με το macosx όταν επιτευχθεί θα φέρει σίγουρα το computing touch ένα βήμα παραπέρα . εξάλου ήδη υπάρχουν εφαρμογές στο ios που χειρίζεσαι διαφορετικά συστληματα μέσα στο σπίτι ( πόρτες γκαραζ ποντίκι υπολ. κτλ). το μεγάλο στοίχημα είναι αυτό που αναφέρει ο Κώστας να καταφέρει να στο περάσει σαν προέκταση του σώματος σου όπως το Iphone. ακόμα κ το ipad υπάρχουν φορές που πρέπει να κάτσω στο γραφείο για να εκμεταλευτώ πλήρως τις μεγάλες του δυνατότητες καθώς απ το κρεβάτι η το σαλόνι μπορώ μόνο τα βασικά.

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλημερα στην παρεα.ktsak καλοριζικο καλως να το δεχτεις και επισης σε οσους το εχουν παρει.αφου σου ειπα μιχαλη τελειωσε το διαλειμα.εχω σιγα σιγα το στρωνω εκανα κανα 2 ερωτησεις αρχαριου αλλα τερμα θα μελετησω οπως και τοτε να τα βρω ολα.η φαση ειναι οταν πηρα το 3g ηταν ο καιρος που μολις ειχε βγει το 3gs και ηθελε μεσο να το βρεις.τωρα πηρα το 3gs σε αντιστοιχη φαση με το 4αρι.ελπιζω να το παρω πριν το επομενο.ολο πολυ πισω μενω!εκτος αν αλλαξοπιστησω παλι.
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση : ολοι εσεις οι Εν Ενεργεια "μηλαραδες", μπορει καποιος να μου θυμισει, γιατι τα εχω ξεχασει, ποια εφαρμογη χρησιμοποιουσαμε για το full screen CallerID ? Παιζει στην 4.0.1 ? Αν οχι, τι θα βαλουμε ? :worry:

Αντε υπομονη, 2+1 :cry:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη την παρέα και τους καλούς φίλους!

 

Ενημερωτικά και για όσους ενδιαφέρονται μόλις βγήκε το εξαιρετικό iMovie της Apple και στο Ελληνικό Appstore.

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

ψαχνοντας να βρω τροπους να αποκτησω το 4αρι κ μην καταληγοντας σε καποια αμμεσα πραγματοποιησιμη λυση....

 

μου ηρθε μια ιδεα !

 

λεω να κρατησω μερικες μερες το iphone του :cry: Πτεραρχου :cry: και μετα να του το στειλω :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ψαχνοντας να βρω τροπους να αποκτησω το 4αρι κ μην καταληγοντας σε καποια αμμεσα πραγματοποιησιμη λυση....

 

μου ηρθε μια ιδεα !

 

λεω να κρατησω μερικες μερες το iphone του :cry: Πτεραρχου :cry: και μετα να του το στειλω :lol:

 

Εξαιρετική ιδέα Δημητρη, μήπως να του το κρατήσεις για ελεγχο ποιοτητας έως την αναβάθμιση σε 5 και να στείλεις κατευθείαν το νέο μοντελο που δε θα έχει και το πρόβλημα της κεραίας;

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

 

Είμαι στην πολύ ευχάριστη θέση να ανακοινώσω ότι μόλις παρήγγειλα το iPhone 4 16GΒ από την Vodafone με ανανέωση συμβολαίου 350 ευρώ!

 

Πετάω από την χαρά μου!!! :)

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

 

Είμαι στην πολύ ευχάριστη θέση να ανακοινώσω ότι μόλις παρήγγειλα το iPhone 4 16GΒ από την Vodafone με ανανέωση συμβολαίου 350 ευρώ!

 

Πετάω από την χαρά μου!!! :)

 

καλοριζικο φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

 

Είμαι στην πολύ ευχάριστη θέση να ανακοινώσω ότι μόλις παρήγγειλα το iPhone 4 16GΒ από την Vodafone με ανανέωση συμβολαίου 350 ευρώ!

 

Πετάω από την χαρά μου!!! :)

 

Καλοριζικο Αρτεμη, ένας ένας οι πιστοί προσέρχονται :)

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

ψαχνοντας να βρω τροπους να αποκτησω το 4αρι κ μην καταληγοντας σε καποια αμμεσα πραγματοποιησιμη λυση....

 

μου ηρθε μια ιδεα !

 

λεω να κρατησω μερικες μερες το iphone του :cry: Πτεραρχου :cry: και μετα να του το στειλω :lol:

 

μπορει να σου στειλω εγω κανενα....

σε αλλη τιμη...

 

:)

 

κατσε να ανεβω πανω....

 

:D

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο φιλε μου

 

Καλοριζικο Αρτεμη, ένας ένας οι πιστοί προσέρχονται :)

 

Ευχαριστώ πολύ παιδιά! :)

 

Και στα δικά σας εύχομαι οι ανύπαντροι! :lol::lol:

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

@Κωστη...τον *ξενοδοχο* δεν εχουμε ρωτησει ακομη :p

 

ασε γιατι βλεπω ολο το αεροδρομιο ταναγρας να μαζευεται εξω απο το σπιτι μου :lol:

 

 

@pic,

Μητσαρα θελω νεα !

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

@Κωστη...τον *ξενοδοχο* δεν εχουμε ρωτησει ακομη :p

 

ασε γιατι βλεπω ολο το αεροδρομιο ταναγρας να μαζευεται εξω απο το σπιτι μου :lol:

 

 

@pic,

Μητσαρα θελω νεα !

 

Έχεις δίκιο σοκ και δέος με την επιχείρηση Kαταιγίδα του Ευριπου :) για την απελευθέρωση του Ομήρου iPhone!

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί κάποιος κάτοχος iPhone 4 να μου επιβεβαιώσει εάν κάνοντας restore from backup και όχι set up as new είχε κάποιο πρόβλημα με την συσκευή?

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση γιατί έχω πρόβλημα.

 

Σε iPhone που η οθόνη έπαψε να δείχνει πράγματα (είναι πλέον άσπρη), αλλά πάραυτα δουλεύει το touch, τι αλλάζει; Και γνωρίζουμε καθόλου τιμές; Γιατί έτυχε κάτι τέτοιο... :(:(:(

 

Αν είναι, να αγοράσω ανταλλακτικά από το eBay να το κάνω εγώ...:O

 

Βασικά, καλημέρα σας, παραφράζοντας τη γνωστή ατάκα των πειρατικών ραδιοφωνικών σταθμών της δεκαετίας του 80 :)

 

Αλέξανδρε στη θέση δεν θα δοκίμαζα να το πειράξω μόνος μου, καλύτερα στο service για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο;)

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Άντε, Αρτέμη, με το καλό να φτάσει!

 

Με γεια και στους υπόλοιπους κατόχους νέων τηλεφώνων (Τόλη για σένα πάει αυτό)!!!

 

Το πήρε εχθές ο αδερφός μου το 4 και το επεξεργαζόμουν όλο το απόγευμα (καθότι πιο έμπειρος, ανέλαβα το στήσιμο της συσκευής). Ανάμεικτα συναισθήματα έχω...:O Βέβαια δεν το χάρηκα ούτε στιγμή γιατί είχαμε ένα ατύχημα με ένα 3GS, το οποίο μόλις παρέδωσα στο service της WIND...:cry::(

 

Βασικά, καλημέρα σας, παραφράζοντας τη γνωστή ατάκα των πειρατικών ραδιοφωνικών σταθμών της δεκαετίας του 80 :)

 

Αλέξανδρε στη θέση δεν θα δοκίμαζα να το πειράξω μόνος μου, καλύτερα στο service για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο;)

 

Λευτέρη, ανάλογα πόσο θα μου έρθει η λυπητερή, θα αποπειραθώ να το κάνω μόνος μου. Ήδη, πολύ πρόχειρα, στο eBay βρήκα τα ανταλλακτικά με $70 χωρίς τα μεταφορικά. Αλλά ας δω πρώτα τι έπαθε, και αναλόγως θα το κάνω. Υπάρχουν πάρα πολλά βίντεο στο YouTube και αναλυτικές οδηγίες για να το ανοίξεις και να το κάνεις βίδες.

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα.....
Link to comment
Share on other sites

Λευτέρη, ανάλογα πόσο θα μου έρθει η λυπητερή, θα αποπειραθώ να το κάνω μόνος μου. Ήδη, πολύ πρόχειρα, στο eBay βρήκα τα ανταλλακτικά με $70 χωρίς τα μεταφορικά. Αλλά ας δω πρώτα τι έπαθε, και αναλόγως θα το κάνω. Υπάρχουν πάρα πολλά βίντεο στο YouTube και αναλυτικές οδηγίες για να το ανοίξεις και να το κάνεις βίδες.

 

Αν είναι έτσι, οκ, ούτως ή άλλως εσύ ξέρεις καλύτερα...

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Άντε, Αρτέμη, με το καλό να φτάσει!

 

Με γεια και στους υπόλοιπους κατόχους νέων τηλεφώνων (Τόλη για σένα πάει αυτό)!!!

 

Το πήρε εχθές ο αδερφός μου το 4 και το επεξεργαζόμουν όλο το απόγευμα (καθότι πιο έμπειρος, ανέλαβα το στήσιμο της συσκευής). Ανάμεικτα συναισθήματα έχω...:O Βέβαια δεν το χάρηκα ούτε στιγμή γιατί είχαμε ένα ατύχημα με ένα 3GS, το οποίο μόλις παρέδωσα στο service της WIND...:cry::(

 

μακαρι αλεξανδρε το ειδα στον μαριο και ειναι πανεμορφο το ατιμο και οχι μονο!καπου στις γιορτες θα εχω επιδοτηση οποτε θα δωσω και το 3gs και θα το παρω ελπιζω!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες και απο μενα παιδες, υπαρχει περιπτωση να βγει το ασπρο μεχρι τον οκτωμβριο η μπα?

 

Η τουλαχιστον μεχρι τοτε θα υπαρχει στοκ σε 16αρια στα μαγαζια?

 

Μαλλον τοτε θα το τσιμπησω και εγω που θα ρθω μια βδομαδουλα αλλα φοβαμαι μην εχει τοτε την 4.02. πανω. :O

Γιωργος απο Ολλανδια αλλα η καρδια μου χτυπαει ΚΡΗΤΗ

Htc HD2 LEOROM★ Miri & DINIK ★░v17.6░ WWE ░

Radio 2.12.50.02_2

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...