Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σκεφτομαι να αγορασω το iPhone 4 και θα ηθελα να ρωτησω ποιο προγραμμα πλοηγησης χρησιμοποιειται.

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Samsung Omnia ► HTC Topaz ► HTC HD2 ► HTC Desire ► iPhone 4
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να αγορασω το iPhone 4 και θα ηθελα να ρωτησω ποιο προγραμμα πλοηγησης χρησιμοποιειται.

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

 

Αν εννοεις για ιντερνετ, πιστευω πως οι περισσοτεροι τον safari.

 

Αν εννοεις για gps πιστευω οτι απο τις καλυτερες, αλλα και ακριβη ειναι το Navigon. Συνισταται και απο τους περισσοτερους..

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να αγορασω το iPhone 4 και θα ηθελα να ρωτησω ποιο προγραμμα πλοηγησης χρησιμοποιειται.

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

 

mls destinator

Link to comment
Share on other sites

mls destinator

 

Ειναι value for money?

 

νομιζω κανει ενα 50αρι και σου δινει μονο για ελλαδα.. Και εχω ακουσει και αρκετα για προβληματα, διορθωσε με αν κανω λαθος.

 

Το navigon ναι μεν πιο ακριβο αλλα ειναι και πληρεστατο και για αρκετες χωρες της ευρωπης.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι value for money?

 

νομιζω κανει ενα 50αρι και σου δινει μονο για ελλαδα.. Και εχω ακουσει και αρκετα για προβληματα, διορθωσε με αν κανω λαθος.

 

Το navigon ναι μεν πιο ακριβο αλλα ειναι και πληρεστατο και για αρκετες χωρες της ευρωπης.

 

πιστεύω ειναι πιο οικονομικό απο την δική σου πρόταση.

γι'αυτο το πρότεινα στο παιδί.

ασε που ειναι πρώτο στο appstore σε κατέβασμα

Link to comment
Share on other sites

Navigon η έκδοση Europe, είναι παρά πολύ πλήρες και πολύ γρήγορο σε αντίθεση με αλλά.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

πιστεύω ειναι πιο οικονομικό απο την δική σου πρόταση.

γι'αυτο το πρότεινα στο παιδί.

ασε που ειναι πρώτο στο appstore σε κατέβασμα

 

Για το αν ειναι 1ο δεν ξερω.

 

Παντως για τα 50 ευρω που θα δωσει, αποψη μου, καλυτερα να δωσει αλλα 20 και να παρει το Eastern Europe που ειναι (αν και με λιγοτερες χωρες) παλι πιο πληρες απο το mls.

 

Για το Mls εχω διαβασει πολλα κατα, πολλες ελειψεις και παραπονα. Βεβαια, οτι διαβαζεις δεν ειναι παντα αληθεια, αλλα τι να πω..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες!

 

Έχουμε κανένα κολπάκι για ενεργοποίηση των Windows 7 Prof.?

 

Κάποια που δοκίμασα δεν δούλεψαν...

 

Επειδή, βέβαια, απαγορεύεται να ποστάρουμε τέτοια, θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει ένα πμ; :O

Link to comment
Share on other sites

Πολύ φθηνό είναι το copilot 20€ αν δεν κάνω λάθος.

 

Πολύ καλά λόγια άκουγα για το igo αλλά όταν το πέρασα δεν μου άρεσε καθόλου.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Αν εννοεις για ιντερνετ, πιστευω πως οι περισσοτεροι τον safari.

 

Αν εννοεις για gps πιστευω οτι απο τις καλυτερες, αλλα και ακριβη ειναι το Navigon. Συνισταται και απο τους περισσοτερους..

 

Για GPS εννοω ευχαριστω.

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Samsung Omnia ► HTC Topaz ► HTC HD2 ► HTC Desire ► iPhone 4
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
προσωπικα εχω 3:Onavigon-igo-copilot και ειναι κατα την γνωμη μου τα καλυτερα με την σειρα που τα εβαλα τα 2 πρωτα νομιζω,το destinator που το ειδα για λιγο σε ενα φιλο δεν μου αρεσε και τοσο,βεβαια ειναι καλυτερο απο το copilot που αγορασα (αλλα ειχε μονο 20 ευρω για αυτο το πηρα)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Αξίζει να πάω από 3Gs σε iPhone 4 η δεν αξίζει να δώσω τόσα λεφτά απο την στιγμή που έχω το 3Gs?

 

Και κάτι άλλο στο θέμα αναπαραγωγής βιντεου το 4 είναι καλύτερο η τι ίδιο?

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Καλησπέρα.

 

Αξίζει να πάω από 3Gs σε iPhone 4 η δεν αξίζει να δώσω τόσα λεφτά απο την στιγμή που έχω το 3Gs?

 

Και κάτι άλλο στο θέμα αναπαραγωγής βιντεου το 4 είναι καλύτερο η τι ίδιο?

σε αυτο δεν μπορει να σου απαντησει κανεις παρα μονο ο εαυτος σου,αν το εχεις πολυ καιρο και το εχεις βαρεθει και θελεις κατι ποιο ποιοτικο απο θεμα κατασκευης-οθονη τοτε ναι,εγω προσωπικα επειδη το εχω 2 μηνες και ειναι το πρωτο μου iphone ειμαι ακομα οκ,50-50 ειμαι να το παρω προς το τελος του χρονου ισως,ακομα δεν ξερω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Αξίζει να πάω από 3Gs σε iPhone 4 η δεν αξίζει να δώσω τόσα λεφτά απο την στιγμή που έχω το 3Gs?

 

Και κάτι άλλο στο θέμα αναπαραγωγής βιντεου το 4 είναι καλύτερο η τι ίδιο?

 

 

 

φιλε μου ενα θα σου πω.

 

μονο και μονο για την καμερα με το φλας αλλα και την φανταστικη οθονη του...για μενα αξιζει κ πολυ μαλιστα!

 

φυσικα ειναι δικη σου η αποφαση παντα :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Nαι αλλά το πρόβλημα με την κεραία; Είναι υπαρκτό πρόβλημα γμτο. Εμένα αυτό μου έχει κόψει πραγματικά τη διάθεση να το αποκτήσω.

Εχω επίσης πικρή πείρα με το gps του n97 παλιότερα και οταν ακουω προβλημα στο hardware, απομακρύνομαι

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ενα θα σου πω.

 

μονο και μονο για την καμερα με το φλας αλλα και την φανταστικη οθονη του...για μενα αξιζει κ πολυ μαλιστα!

 

φυσικα ειναι δικη σου η αποφαση παντα :)

 

Καλησπερα Δημητρη, με θυμασαι απο το xda/hd2?

Βλεπω πηρες το iPhone 4, πως ειναι σε συγκριση με το hd2?

Ψηνομαι να μπω κι γω στο "dark side" LOL!

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Samsung Omnia ► HTC Topaz ► HTC HD2 ► HTC Desire ► iPhone 4
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ.

 

Αυτό που μου άρεσε στο 4 είναι η ανάλυση οθόνης που έχει, ότι είναι δηλ τόσο υψηλή.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Δημητρη, με θυμασαι απο το xda/hd2?

Βλεπω πηρες το iPhone 4, πως ειναι σε συγκριση με το hd2?

Ψηνομαι να μπω κι γω στο "dark side" LOL!

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

 

όχι ο Δημήτρης δεν έχει πάρει το ip4, ακόμα...αλλά έχει άποψη για το θέμα σοβαρή, γι αυτό και σου απάντησε.;)

 

Nαι αλλά το πρόβλημα με την κεραία; Είναι υπαρκτό πρόβλημα γμτο. Εμένα αυτό μου έχει κόψει πραγματικά τη διάθεση να το αποκτήσω.

Εχω επίσης πικρή πείρα με το gps του n97 παλιότερα και οταν ακουω προβλημα στο hardware, απομακρύνομαι

 

Οποιος το έχει πάρει από εδώ μέσα, πρόβλημα μεγαλύτερο από άλλα τηλέφωνα δεν είχε. Το πρόβλημα με την κεραία έχει να κάνει περισσότερο με την αμερική και το δίκτυο της ατ&τ που είναι για τα μπάζα ή γτπ, αν προτιμάς.

 

Σας ευχαριστώ.

 

Αυτό που μου άρεσε στο 4 είναι η ανάλυση οθόνης που έχει, ότι είναι δηλ τόσο υψηλή.

 

Η οθόνη του αγαπητέ μου φίλε, δεν παίζεται, όπως και η ποιότητα κατασκευής του, που το σπρώχνει στην κορυφή της κατηγορίας, κατασκευαστικά τουλάχιστον.

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

.......... Βλεπω πηρες το iPhone 4, πως ειναι σε συγκριση με το hd2? Ψηνομαι να μπω κι γω στο "dark side" LOL!.............

 

@zaharakis

Αχαχαχαχαχαχαχ :lol:, καλο Δημητρη, εγραψε :p

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Δημητρη, με θυμασαι απο το xda/hd2?

Βλεπω πηρες το iPhone 4, πως ειναι σε συγκριση με το hd2?

Ψηνομαι να μπω κι γω στο "dark side" LOL!

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

καλησπερα,φυσικα και σε θυμαμαι !

απο οτι καταλαβες φιλε μου δεν το εχω παρει ακομη :lol: δυστυχως η ευτυχως,θα το ηθελα πολυ ;)

 

@zaharakis

Αχαχαχαχαχαχαχ :lol:, καλο Δημητρη, εγραψε

 

δεν τολμαω να μιλησω και αμεσως με "χαρακτηριζουνε":p βρες λες να ειμαι τελικα?:happy:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Θα πάω αν είναι σε λίγες μέρες να δω αν το έφεραν.

 

Από αναπαραγωγή βιντεου πως τα παει καλύτερα από το 3Gs?

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

τελικα ολοι το θελουν αλλα μολις κανουν τα τεστ τους και δουν πως ειναι απλα μια απο τα ιδια θα περασουν σε gingerbread και android...

 

καπως ετσι το κοβω εγω....

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι γίνετε δεν streamαρει κανείς με Qik από την συνάντηση;

 

Αντε ντε :rolleyes:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

σε δυο εβδομαδες Ιταλια θα εχω την τυχη να εχω

Torch

Nexus

Palm Pre plus

iPhone 4 week 33

iPhone 3GS

 

κανουμε συγκεντρωση....

 

εκει θα γινει μεγαλο τεστ σηματος...

εχουμε ΟΛΟΙ ιδιο παροχο!

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...