Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγώ μόλις θα γυρνάω για 3 μέρες μέχρι να ξαξαφύγω.. λουκούμι μου ήρθε :p

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε λαός που μας αρέσει να ρισκάρουμε τελικά και να πληρώνουμε μαμησιατικα…

Ας ανακαιφαλεοσουμε για όσους δεν λένε να το καταλάβουν.

Επίσημοι πωλητές ΜΟΝΟ Vodafone cosmote.

Όλοι οι άλλοι θα σας κάνουν την ζωή σας πιο περιπλοκή από ότι είναι σε περίπτωση που έχετε προβλήματα μετά.

Μην ψάχνετε αλλού, εδώ δεν εχει τούρτες μόνο εκμετάλλευση και ψηλές τιμές.

ΜΟΝΟ cosmote και Vodafone λοιπόν.

Το πλαίσιο και το Carrefour έχουν Vodafone μέσα άρα λογικά μπορούν να το πουλάνε..

(δεν είμαι όμως σίγουρος 100%) και μόνο στις τιμές την εταιρίας.

Ας περιμένουμε λίγο.

Δέκτες εκ των εσω πληροφορίες.

Link to comment
Share on other sites

το πλαίσιο μήπως παίζει να το φέρει νωρίτερα ή κανένας άλλος?

Χτες που ήμουν στο πλαίσιο μια υπάλληλος μου είπε ότι μάλλον θα το φέρουν πιο μετά από cosmote-vodafone.Λογικά δεν μπορούν να το φέρουν πριν από τους επίσημους εισαγωγείς.Πάντως εντύπωση μου κάνει ότι αυτή τη στιγμή τόσο στους καταλόγους του πλαίσιο όσο και στην ιστοσελίδα δεν υπάρχει πουθενά το iphone 3G αλλά στο κατάστημα που πήγα το είχαν κανονικά για πούλημα.

Link to comment
Share on other sites

δε πρόκειται να το φέρει νωρίτερα το πλαίσιο παιδιά,μην το ψάχνετε

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

τελικα υπαρχει αυτη η υπηρεσια για την ελλαδα? παντωσ το αυοκινητο ειναι ευκολα αναγνωρισιμο..

 

Ακόμα είναι στο στάδιο της συλλογής πληροφοριών - 3d φωτογραφιών και εάν δεν υπάρξει πρόβλημα με την σχετική νομοθεσία περί προστασίας του ιδιωτικού απορρήτου, νομίζω δεν θα αργήσει να ενεργοποιηθεί η υπηρεσία και στην Ελλάδα.;)

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

99,9% θα είναι ακριβώς οι ίδιες τιμές με το 3G... To 16άρι όσο το 8άρι και το 32άρι όσο το 16άρι 3GS και 3G αντίστοιχα.

 

εγώ όσο και να προσπαθώ γιατί δεν μπορώ να το πιστέψω αυτό.. :cry:

μακάρι αλλα μάλλον τιμές ιταλίας θα έχουμε..

Link to comment
Share on other sites

Για να το λένε οι αναλυτές κάτι θα ξέρουν. Λογικά σε σύγκριση με τις άλλες πηγές εσόδων της Apple θα είναι αρκετά μικρό ποσό. Και να σκεφτείς ότι -αν δεν κάνω λάθος- είχαν ξοδέψει 1δις σε έρευνα/πειράματα για την κατασκευή του πρώτου iPhone
Link to comment
Share on other sites

Το Google Street View δεν προσφέρει δυνατότητα θέασης βίντεο. Στατική εικόνα θα βλέπεις.

http://maps.google.com/help/maps/streetview/

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Ημερομηνία ανακοίνωσαν, τιμές πάλι όχι.

Anyway, ξέρει κανείς αν μπορώ να κάνω τηλεφωνική κράτηση;

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

τελικά θα πρέπει να περίμένουμε ακόμα.....περισσότερο

 

γιατί αυτό;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Ημερομηνία ανακοίνωσαν, τιμές πάλι όχι.

Anyway, ξέρει κανείς αν μπορώ να κάνω τηλεφωνική κράτηση;

 

νομίζω γίνεται,αν πάρεις το 13830

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

μα αφου στην παρουσιαση τοτε ελεγε οτι στην ελλαδα θα ερθει 9 ιουλιου. Μας δουλευουν???

 

H παρουσίαση έλεγε Ιούλιος '09, όλοι την πατήσαμε στην αρχή ότι είναι για 9 Ιουλίου.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2818237#post2818237

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...