Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Έχουν μείνει ελάχιστες περιπτώσεις, μετά από 1 χρόνο, και μπορούν να αντιμετωπιστούν, από όσους ενδιαφέρονται, με τη μεθοδολογία που ακολούθησε ο skatzivas, και ίσως τη βοήθειά του.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,σήμερα ενεργοποίησα το πακέτο 1000 λεπτά προς όλους,( δεν είμαι φοιτητής )

Και μου αφαίρεσε μόνο 5 ευρώ,

Στα 8 ευρώ με τα 1500 λεπτά ομιλίας που λετε & που διαβάζω εδω θα ισχύουν ποιο μετα.?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,σήμερα ενεργοποίησα το πακέτο 1000 λεπτά προς όλους,( δεν είμαι φοιτητής )

Και μου αφαίρεσε μόνο 5 ευρώ,

Στα 8 ευρώ με τα 1500 λεπτά ομιλίας που λετε & που διαβάζω εδω θα ισχύουν ποιο μετα.?

 

Από 17/04 ισχύει.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να υποστηρίξω την WIND , αλλά έχει αναφερθεί από πολλούς ότι το πακέτο internet λήγει στις 20:00. Η WIND μάλιστα στέλνει και μήνυμα στις 20:00 που επιβεβαιώνει ότι το internet τέλειωσε.

Το ότι το APP γράφει υπόλοιπο δεν έχει κανένα νόημα εφόσον στάλθηκε ενημερωτικό μήνυμα.

Τέλος από καμμία επίσημη σελίδα δεν περιγράφεται ότι το internet λήγει στις 24:00 .

 

Το Ευρώ το τρώει ακόμη και πριν τις 20:00. Υπάρχει θέμα με αυτό. Εγώ ποτέ δεν κατάλαβα πότε το τρώει. Το σπαστικό δεν είναι ότι σου το τρώει αλλά ότι αν έχεις 5 € μέσα μετά σου μένουν 4 και δε μπορείς να αγοράσεις πακέτο. Ένα απλό F2G που έχω κι έχει κάτι ευρώ μέσα το έβαλα ένα μήνα με blender για το internet έβγαλα την κάρτα μια μέρα νωρίτερα και το Ευρώ δεν το έφαγε.

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα δεν ισχύει αυτό. Πάντα το 1€ μου το χρεώνει μετά τα μεσάνυχτα. Την τελευταία φορά ανανέωσα το φοιτητικό 5 λεπτά πριν τα μεσάνυχτα και δεν είχα καμία χρέωση.
Link to comment
Share on other sites

Το Ευρώ το τρώει ακόμη και πριν τις 20:00. Υπάρχει θέμα με αυτό. Εγώ ποτέ δεν κατάλαβα πότε το τρώει. Το σπαστικό δεν είναι ότι σου το τρώει αλλά ότι αν έχεις 5 € μέσα μετά σου μένουν 4 και δε μπορείς να αγοράσεις πακέτο. Ένα απλό F2G που έχω κι έχει κάτι ευρώ μέσα το έβαλα ένα μήνα με blender για το internet έβγαλα την κάρτα μια μέρα νωρίτερα και το Ευρώ δεν το έφαγε.

 

Εγώ το έσωσα το θέμα με το ευρώ ενεργοποιώντας το log in & win τα 100Mbyte 1-2 μέρες πριν την ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

ότι θέλουν κάνουν, εχθές δεν έκανα χρήση data και σήμερα μου στέλνουν sms ότι χρεώθηκα με 1 ευρώ για χρήση,δεύτερη φορά που το κάνουν:ninja:
[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

Έχει καταντήσει αηδία αυτό το θέμα με τη χρέωση του 1 €. Πώς θα γίνει να τους την πούμε λίγο;
Link to comment
Share on other sites

άπλα δεν ξαναβάζω χρήματα, έβαλα 10 ευρώ στο frog πήρα 1 gb ίντερνετ και με 3 ευρώ πήρα 120 λεπτά προς όλους με χρέωση ανά δευτερόλεπτο
[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καταλάβει πως γίνεται αλλά ποτέ δεν μου πήρε 1ευρω.βέβαια κάθε μήνα κάνω ανανέωση αλλά και κάνα δυο που δεν έβαλα και έβαλα μετά από δύο μέρες δεν είχα δει τέτοιο θέμα.άκουσα ότι στο cu παίρνεις τα δεδομένα που μένουν στον επόμενο μήνα
Link to comment
Share on other sites

Έχει καταντήσει αηδία αυτό το θέμα με τη χρέωση του 1 €. Πώς θα γίνει να τους την πούμε λίγο;

 

Παιδιά το data ανανεώνεται ή λήγει το αντίστοιχο πακέτο στις 8 της ημέρας που λέει πχ λήγει 10 /04, από τις 10 το πρωί η καλύτερα από τις 9/04 το βράδυ κλείστε τα data. Η ανανεώστε πακέτο, δεν υπάρχει περίπτωση να χρεωθείτε 1€. Δεν το κάνει επίτηδες η Wind, είναι καθαρά συστημικό θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το data ανανεώνεται ή λήγει το αντίστοιχο πακέτο στις 8 της ημέρας που λέει πχ λήγει 10 /04, από τις 10 το πρωί η καλύτερα από τις 9/04 το βράδυ κλείστε τα data. Η ανανεώστε πακέτο, δεν υπάρχει περίπτωση να χρεωθείτε 1€. Δεν το κάνει επίτηδες η Wind, είναι καθαρά συστημικό θέμα.

 

Ενεργοποιείς ενα log & win με MB μια μέρα πριν τελειώσει το πακέτο και ξενοιάζεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το data ανανεώνεται ή λήγει το αντίστοιχο πακέτο στις 8 της ημέρας που λέει πχ λήγει 10 /04, από τις 10 το πρωί η καλύτερα από τις 9/04 το βράδυ κλείστε τα data. Η ανανεώστε πακέτο, δεν υπάρχει περίπτωση να χρεωθείτε 1€. Δεν το κάνει επίτηδες η Wind, είναι καθαρά συστημικό θέμα.

 

Εγώ data χρησιμοποιώ σπάνια εως και καθόλου. Υπήρξαν και μήνες που δεν κατανάλωσα καθόλου. Τις 2 φορές που μου πήρε το 1 € ούτε είχα ενεργοποιημένο το data ούτε οτιδήποτε άλλο. Γι΄αυτό μου την έδωσε. Αν γίνει και τρίτη φορά θα τους πάρω τηλέφωνο δεν πάει άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, γίνεται συστηματικά, αλλά αν επικοινωνήσετε με την εξυπηρέτηση πελατών, πάντα το επιστρέφουν. Ακόμα και από το chat μέσω του MyF2go.
Link to comment
Share on other sites

άπλα δεν ξαναβάζω χρήματα, έβαλα 10 ευρώ στο frog πήρα 1 gb ίντερνετ και με 3 ευρώ πήρα 120 λεπτά προς όλους με χρέωση ανά δευτερόλεπτο

 

μετά από επικοινωνία που είχα στο FB, μου επέστρεψαν το ένα 1 ευρώ

[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

Για να μην λέμε μονο για την wind ,στην κοσμοτε η καρτα που έχω με το που τελείωσε το πακέτο ηρθε μηνυμα οτι εγινε συνδεση στο ιντερνετ ,ενω νομιζα οτι τα είχα κλείσει ολα,αλλα επειδη ηταν η πρωτη φορα δεν με χρεωσαν(ξεχασα ανοιχτο τον συχρονισμο).Την επόμενη μέρα πηραν το 1€ γιατί παλι συνδέθηκα ενω ήταν ολα κλειστά.Το καλό όμως είναι ότι με sms σταματας το ιντερνετ και με sms το ξεκινάς πάλι.Μακάρι να το έκανε τόσο απλά και η wind.
Link to comment
Share on other sites

ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ:

16/4 η τελευταια ημερα για αγορα του φοιτητικου πακετου με 5€ (με 1000' και 1giga).

Απο 17/4 με 8€ (1500' και 1,5 giga).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Είχα προμηθευτεί την ειδική προσφορά για φοιτητές έξω από το στρατόπεδο το οποίο παρουσιαστικα. Την έχω κοντά δυο χρόνια την συγκεκριμένη sim. Γνωρίζει κανείς πόσο θα ισχύει αυτή η προσφορά;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...