Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το μπόνους των 500 mb με ανανεωση σε καταστημα ισχύει ακόμα η καταργηθηκε.Γιατι έκανα ανανέωση και δεν πήρα τιποτα
Μας άφησε χρόνους δεν δίνει τίποτα τώρα με 10€

 

Σε λίγες μέρες θα κάνω online ανανέωση μήπως τα δίνει έτσι. Από κατάστημα πάντως μας τελείωσε...

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

open-pasxa-2.jpg

 

2GB ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ

 

Τώρα εάν είσαι συνδρομητής WIND έχεις εντελώς δωρεάν 2GB για όλη τη Μεγάλη Εβδομάδα!

Το μόνο που χρειάζεται να κάνεις είναι να στείλεις δωρεάν SMS ‘’2’’ στο 1285 για να ζήσεις την εμπειρία ενός δικτύου που δεν σταματάει να μεγαλώνει για σένα, σε όποιο σημείο της Ελλάδας κι αν βρίσκεσαι. Καλές γιορτές & καλό σερφάρισμα!

 

Για ιδιώτες συνδρομητές συμβολαίου ατομικών, οικογενειακών και συνδυαστικών προγραμμάτων:

 

Η προσφορά αποδίδει συνολικά 2GB εντελώς δωρεάν.

Η προσφορά ενεργοποιείται με δωρεάν αποστολή SMS “2” στο 1285 για όλους τους ιδιώτες συνδρομητές συμβολαίου κινητής.

Τα δωρεάν 2 GB ισχύουν από Μ. Δευτέρα 02/04/2018 (00:01) έως και Κυριακή του Πάσχα 08/04/2018 (23:59).

Η προσφορά είναι διαθέσιμη για ενεργοποίηση από 02/04/2018 (00:01) έως 08/04/2018 (23:59).

Οι συνδρομητές συμβολαίου θα ενημερωθούν αυτόματα με δωρεάν SMS στο 80% και 100% της κατανάλωσης της προσφοράς 2GB.

Η προσφορά μπορεί να ενεργοποιηθεί μία φορά ανά συνδρομητή.

Η προσφορά δεν είναι διαθέσιμη για εταιρικούς συνδρομητές.

Τα δωρεάν ΜΒ έχουν ισχύ έως και τις 08/04/2018 (23:59), ανεξαρτήτως ημερομηνίας εγγραφής.

Τα δωρεάν ΜΒ καταναλώνονται ανά 1ΚΒ.

Τα δωρεάν MB της προσφοράς δεν μπορούν να καταναλωθούν κατά τη διάρκεια περιαγωγής.

Τα δωρεάν ΜΒ δεν είναι διαθέσιμα για ενεργοποίηση από το εξωτερικό.

Τα δωρεάν ΜΒ καταναλώνονται με προτεραιότητα σε σχέση με τα MB της ενσωματωμένης χρήσης του προγράμματος ή από πρόσθετες υπηρεσίες Mobile Internet.

Εάν ο συνδρομητής ξεπεράσει τα δωρεάν 2GB μέσα στην περίοδο της προσφοράς (02/04/2018-08/04/2018), θα συνεχίσει να κάνει χρήση Internet με βάση την ενσωματωμένη χρήση Mobile Internet του πρόγραμματός του ή από πρόσθετες υπηρεσίες Mobile Internet ή με βάση τον ισχύοντα τιμοκατάλογο του προγράμματος.

Οι συνδρομητές συμβολαίου που έχουν ενεργοποιημένη την προσφορά θα μπορούν να ενημερωθούν για το υπόλοιπο της προσφοράς με δωρεάν κλήση στο

1268 για συνδρομητές Καρτοσύνδεσης

1270 για συνδρομητές στα προγράμματα W & W Plus, Triple Play, WIND to ALL

Μέσω του myWIND & myWIND app ή στέλνοντας SMS “ΥΠ2” στο 1285

 

Για συνδρομητές καρτοκινητής WIND:

 

Η προσφορά ενεργοποιείται με δωρεάν αποστολή SMS “2” στο 1285 για όλους τους ιδιώτες συνδρομητές καρτοκινητής WIND.

Τα δωρεάν 2 GB ισχύουν από Μ. Δευτέρα 02/04/2018 (00:01) έως και Κυριακή του Πάσχα 08/04/2018 (23:59).

Η προσφορά είναι διαθέσιμη για ενεργοποίηση από 02/04/2018 (00:01) έως 08/04/2018 (23:59).

Η προσφορά ενεργοποιείται με δωρεάν αποστολή SMS “2” στο 1285 από 02/4/2018 (00:01) έως 08/4/2018 (23:59).

Η προσφορά μπορεί να ενεργοποιηθεί μία φορά ανά συνδρομητή.

Για να ενεργοποιηθεί η προσφορά ο συνδρομητής πρέπει να έχει πραγματοποιήσει τουλάχιστον μία ανανέωση χρόνου ομιλίας από την 01/02/2018 και μετά.

Τα δωρεάν MB δεν μπορούν να καταναλωθούν κατά τη διάρκεια περιαγωγής.

Για την ενεργοποίηση και χρήση των δωρεάν MB της προσφοράς απαιτείται διαθέσιμο υπόλοιπο τουλάχιστον 0,01€.

Τα δωρεάν ΜΒ καταναλώνονται με προτεραιότητα από τα υπόλοιπα ΜΒ από bonus και προσφορές.

 

Πηγή: https://www.wind.gr/

 

Edit: Ισχύει και για όλα τα Q και για το Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G και για Καρτοσύνδεση WIND.

Edited by Katsaras_John

Android: Xiaomi PocoPhone F1 (6/128) Xiaomi Redmi Note 8 Pro (6/128) ✔ Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

iOSiPhone X (3/256) ✔ Microsoft LUMIA 950 XL & 950 XL Dual Sim (Black & White) Microsoft BAND

✔ Other: Display Dock HD-500 Continuum/Qi DT-904/Screen Sharing HD-10/Wireless Display Adapter V3

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.

Μπήκαν ήδη σε 3 καρτοκινητά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε όλους.

Πως μπορώ να βρω ένα προνομιακό πακέτο με τα 1500’ & 1,5g;

Έχω φάει όλο τον κόσμο.

Link to comment
Share on other sites

Πριν ενάμιση μήνα μοιραζανε πλατεία Αριστοτέλους. Εγώ περισυ το καλοκαίρι το πηρα απο πλατεία ομονοίας σταθμό μετρό

Και με κάλεσαν μάλιστα πριν καμμια 2 εβδομάδες απο ένα σταθερό Αθηνών αν θέλω να μου στείλουν και άλλα 2-3 πακέτα για συγγενείς κτλ αλλά δεν ήθελα

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πριν ενάμιση μήνα μοιραζανε πλατεία Αριστοτέλους. Εγώ περισυ το καλοκαίρι το πηρα απο πλατεία ομονοίας σταθμό μετρό

Και με κάλεσαν μάλιστα πριν καμμια 2 εβδομάδες απο ένα σταθερό Αθηνών αν θέλω να μου στείλουν και άλλα 2-3 πακέτα για συγγενείς κτλ αλλά δεν ήθελα

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μήπως έχεις το τηλέφωνο;

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο από το οποίο με καλούσαν εμένα για να μου δώσουν φοιτητικό είναι * 21 1200 8627‬
Don't cry because it's over.Smile because it happened.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως τους έστειλα ένα μαιλ στη φόρμα επικοινωνίας τους λέγοντας τα εξης:

"Γεια σας, θα ήθελα να υποβάλλω κάποιες προτάσεις για τη βελτίωση της καρτοκινητής F2G καθώς και του αντίστοιχου app

1) Θεωρώ πως θα πρέπει να επαναφέρετε τη διάρκεια του "φοιτητικού πακέτου" στις 30 ημέρες αντί για 25 που είναι τώρα.

2) χρέωση ανά δευτερόλεπτο από το πρώτο δευτερόλεπτο, σε όλα τα πακέτα. απλό και τίμιο.

3) πρόγραμμα επιβράβευσης όπως το 1+1 όπως έχουν cosmote και vodafone.

4) δώρα με ανανέωση χρόνου ομιλίας όπως το reload it της cosmote

5) στο myF2G app να συγχρονίζονται οι επαφές και να εμφανίζει ποιοι έχουν f2g σε μία οθόνη αντί να στέλνουμε τον κάθε αριθμό χωριστά με σμσ για να μάθουμε."

και μου απάντησαν:

"θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τη πρόταση σας η οποία έχει προωθηθεί στο αντίστοιχο τμήμα για ενημέρωση και να σας διαβεβαιώσουμε ότι κάθε υπόδειξη από τους συνδρομητές μας έχει ιδιαίτερη αξία και την λαμβάνουμε σοβαρά υπ’ όψη"

 

Δεν λέω ότι το μαιλ μου θα κάνει την διαφορά, αλλά αν αρχίσουμε και στέλνουμε όλοι κάποια αιτήματα, ίσως κάτι από όλα αυτά υλοποιηθεί και φυσικά όφελος θα έχουμε όλοι.

Καλές γιορτές και χρόνια πολλά!! :D

Link to comment
Share on other sites

Αν πας εξωτερικο (ταξιδι εννοω) τα 1500 λεπτα και τα 1500 mb ειναι διαθεσιμα κανονικα ?
Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο από το οποίο με καλούσαν εμένα για να μου δώσουν φοιτητικό είναι * 21 1200 8627‬
Το ίδιο και σε εμένα

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να λαμβανουν τις προτάσεις σοβαρά. Υπαρχει αναλογη ερωτηση στο survey του διαγωνισμου με τα κινητα που εμφανιζονται στη σελιδα. Το 4 παντως υπαρχει,500 mb αυτόματα με ανανέωση απο 10 και πανω,καθως και ξεκλειδωμα των log n win σε ανανέωση απο 5 και πανω οπως επισης και ο χρόνος που δινεται προς magic numbers. Τα θεωρω συνολικα καλύτερα σε σχεση με αυτά του reloadit.

Το αλλο με το ανα δευτερόλεπτο δεν πιστεύω να το κανουν στο f2g,καθως και η Wind και η κοσμοτε εχουν ξεχωριστα προγραμματα με χρέωση ανα δευτερόλεπτο,αν το κανανε στα βασικά τους πακετα με τετοιες παροχές ειναι σαν να καταργούν τα συμβόλαια.

Αυτο με το συγχρονισμό επαφων πιστευω οτι συντομα θα το δούμε.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Μα φαινομενικά το ανά δευτερόλεπτο υπάρχει μετά το κάθε πρώτο 3 λεπτό η χρέωση είναι ανά δευτερόλεπτο

 

Το παιδί καλά έκανε αλλά δεν νομίζω να το λάβουν υπόψιν πάνω από 10 φορές έχω γράψει εγώ στην φόρμα επικοινωνίας για να γίνει 30 μέρες από 25

 

πάνω από 20 να μπορείς να έχεις 2 κάρτες Sim (twinsim) με το ίδιο νούμερο και η wind το βιολί της

 

Μόνο ένα έγινε που είχα ζητήσει παλιά να βάλουν το φοιτητικό στην εφαρμογή αν και αυτό λείψω το έκαναν. Ναι μεν το έλαβαν στην εφαρμογή αλλά όταν το βάζεις δεν στέλνει SMS με αποτέλεσμα εάν το βάζεις σε συγγενείς φίλους να πρέπει να τους καλείς η να στέλνεις μήνυμα εσύ για να ξέρουν ότι έβαλες το πακέτο

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Η ουσία της συγκεκριμένης προτασης αυτη ειναι η καταργηση του ελαχιστου 3λεπτου.
Link to comment
Share on other sites

Η ουσία της συγκεκριμένης προτασης αυτη ειναι η καταργηση του ελαχιστου 3λεπτου.
Το ξέρω αλλά δεν γίνει. μην ξεχνάμε ότι όλα τα πακέτα εκτός Q και FROG είναι όλα 3 λεπτά επίσης μην ξεχνάμε ότι τα 1500 σε σύνδεση με μεγαλύτερη αξία από το φοιτητικό /ειδική προσφορά έχει χρέωση ανά λεπτό η πρόφαση θα είναι πάντα ότι δεν τους συμφέρει....

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε κάθε survey που βγαίνει όταν μπαίνω στο site τους επαναλαμβάνω μονότονα ένα πράγμα. να επαναφέρουν τη διάρκεια του φοιτητικού πακέτου στις 30 ημέρες. Μπορεί να μη γίνει ποτέ. Αλλά από πείσμα και μόνο κάθε φορά αυτό τους γράφω!
Link to comment
Share on other sites

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=491

Τέλος η περιαγωγή για το συγκεκριμένο πακετο.

Link to comment
Share on other sites

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=491

Τέλος η περιαγωγή για το συγκεκριμένο πακετο.

Το έχουν τερματίσει πια με το f2g της ειδικής προσφοράς

 

Send by ASUS Zenfone 3 Ultra 6.8" by Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το συγκεκριμένο ειναι off the record,δηλαδή δεν ανακοινωθηκε επισημα η υπαρξη του (οπως και η αυξηση σε 8.57€) εγω δεν περιμένω να βγει κι αλλη ανακοίνωση. Οποτε το πιο ασφαλες απο 10/5 θα ειναι να ρωτησει καποιος στο messenger τους.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή το συγκεκριμένο ειναι off the record,δηλαδή δεν ανακοινωθηκε επισημα η υπαρξη του (οπως και η αυξηση σε 8.57€) εγω δεν περιμένω να βγει κι αλλη ανακοίνωση. Οποτε το πιο ασφαλες απο 10/5 θα ειναι να ρωτησει καποιος στο messenger τους.
Εννοείς στο fb τους; Γιατί το chat από τις σελίδες f2g και myq πλέον δεν λειτουργεί.

 

Send by ASUS Zenfone 3 Ultra 6.8" by Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Εξυπηρετούν ταχύτατα στο fb messenger.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εξυπηρετούν ταχύτατα στο fb messenger.

 

To chat όμως έχει σταματήσει έτσι δεν είναι ;

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και καιρό δεν εμφανίζεται στη σελίδα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...