Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν πήρες το φοιτητικό, έβαλες 10€? Αλλιώς δεν ενεργοποιείται.

Από που πήρες την σιμ?

 

 

Να δούμε αν αυτή η ενοποίηση που λέγανε αν θα φέρει αποτέλεσμα.

 

Απο την μικρη γνωση που εχω, η Wind παρηγγειλε και παρελαβε εξοπλισμο σταθμων βασης 4G απο την Huawei, πολυ πριν τους αλλους δυο.

Τωρα, γιατι περιεκοψε το τεχνικο προσωπικο, με αποτελεσμα να καθυστερει τις εγκαταστασεις, μονο η ιδιο το ξερει.

 

Μαλλον προκειται για κλασσικο παραδειγμα που οι λογιστες βαζουν τα χερακια τους και βγαζουν τα ματακια τους.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλησπερα θελω να κανω 3 ερωτησεις

1)τις κοπελες στην αθηνα μπορουμε να τις βρουμε καπου αν ναι τι ωρες και που?

2)αν δεν τις βρω, στο site αναφερει το εξης: Το πακέτο αφορά φοιτητές & σπουδαστές που φοιτούν σε: ΑΕΙ/ΤΕΙ, ΙΕΚ, ΕΑΠ (Ελληνικό Ανοιχτό Πανεπιστήμιο), Δημόσιες Σχολές, Ιδιωτικές Σχολές, Ιερατικές- Στρατιωτικές και Αστυνομικές Σχολές, Σχολές Εμπορικού Ναυτικού & Λιμενικού Σώματος, Σχολές Πυροσβεστικής Ακαδημίας.

 

τα επαγγελματικα λυκεια θεωρουνται δημοσιες σχολες να υποθέσω γιατι πέρνεις πτυχιο κανονικα!

ισχυει?

 

3)το 3G της wind στην περιοχη της κορινθου(εθνικη οδο αθηνων-κορινθου και κορινθου πατρων ) ειναι καλυτερο απο της vodafone η θα σερνεται?

Link to comment
Share on other sites

τα επαγγελματικα λυκεια θεωρουνται δημοσιες σχολες να υποθέσω γιατι πέρνεις πτυχιο κανονικα!

ισχυει?

 

δεν ειναι 3βαθμιαια εκπαιδευση

Link to comment
Share on other sites

δημοσια σχολη ειναι.

....αφορά φοιτητές & σπουδαστές που φοιτούν σε: .... Δημόσιες Σχολές.....

Σε δημόσια σχολή είσαι

Φοιτητής ( Πανεπιστήμιο ) ή Σπουδαστής ( ΤΕΙ ) δεν είσαι.

Link to comment
Share on other sites

....αφορά φοιτητές & σπουδαστές που φοιτούν σε: .... Δημόσιες Σχολές.....

Σε δημόσια σχολή είσαι

Φοιτητής ( Πανεπιστήμιο ) ή Σπουδαστής ( ΤΕΙ ) δεν είσαι.

 

Λαθος. Η wind το δινει σε ολους τους σπουδαζοντες. Ακομα και σε ιδιωτικες. Διαβαστε καλα.

Link to comment
Share on other sites

Λαθος. Η wind το δινει σε ολους τους σπουδαζοντες. Ακομα και σε ιδιωτικες. Διαβαστε καλα.

 

A ωραια, με βολευει γιατί έχω παιδί στο λύκειο.

Οχι επαγγελματικο, πιάνεται;

Link to comment
Share on other sites

A ωραια, με βολευει γιατί έχω παιδί στο λύκειο.

Οχι επαγγελματικο, πιάνεται;

 

τα επας ειναι δημοσια σχολη

η Σιβιτανίδειος παλι δημοσια σχολη

τα επαλ δημοσια σχολη

 

σε οτι παιρνεις πτυχιο θεωρεισαι σπουδαστης!

Link to comment
Share on other sites

A ωραια, με βολευει γιατί έχω παιδί στο λύκειο.

Οχι επαγγελματικο, πιάνεται;

 

Να έχει κλείσει τα 18. Σε ανήλικους δεν γίνεται ταυτοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

Να έχει κλείσει τα 18. Σε ανήλικους δεν γίνεται ταυτοποίηση.

 

Αυτή την στιγμή δεν υπάρχει σπουδαστής σε μέση σχολή που να είναι άνω των 18 ετών εκτός αν έχει χάση τάξη .

Την πρώτη Απριλίου θα βρεθεί ο πρώτος σπουδαστής μέσης σχολής που θα γίνει 18 γιατί πριν από 12 χρόνια γράφανε σε μία τάξη από πρώτη Απριλίου μέχρι 31 Μαρτίου . Τώρα γράφουνε με ολόκληρο το έτος.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Απο την μικρη γνωση που εχω, η Wind παρηγγειλε και παρελαβε εξοπλισμο σταθμων βασης 4G απο την Huawei, πολυ πριν τους αλλους δυο.

Τωρα, γιατι περιεκοψε το τεχνικο προσωπικο, με αποτελεσμα να καθυστερει τις εγκαταστασεις, μονο η ιδιο το ξερει.

 

Μαλλον προκειται για κλασσικο παραδειγμα που οι λογιστες βαζουν τα χερακια τους και βγαζουν τα ματακια τους.

 

H ενοποίηση θα αφορά την υποδομή και μόνο. Οι δύο εταιρείες θα δημιουργήσουν μία τρίτη, η οποία θα περιλαμβάνει όλη την τεχνική υποδομή (σταθμοί βάσης, κεραίες, κτλ) και θα "νοικιάζουν" υπηρεσίες από αυτή. Άρα το τεχνικό προσωπικό θα πάει στην καινούρια εταιρεία.

Μέχρι να γίνει αυτό υπομονή....

Nokia 5110, Nokia 8210, Nokia 7250, E-Ten Glofiish X500, Samsung SGH-ZV60, Acer Neotouch F1, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Duos 1182, LG Nexus 5, Microsoft Lumia 640 DS, Doogee X5 Pro, Honor 5X, OnePlus 5, Honor 20 Lite, Samsung S21+
Link to comment
Share on other sites

H ενοποίηση θα αφορά την υποδομή και μόνο. Οι δύο εταιρείες θα δημιουργήσουν μία τρίτη, η οποία θα περιλαμβάνει όλη την τεχνική υποδομή (σταθμοί βάσης, κεραίες, κτλ) και θα "νοικιάζουν" υπηρεσίες από αυτή. Άρα το τεχνικό προσωπικό θα πάει στην καινούρια εταιρεία.

Μέχρι να γίνει αυτό υπομονή....

 

Μεχρι να γινει αυτο η οτιδηποτε αλλο, η πραγματικοτητα δειχνει οτι η Wind δεν διαθετει υποδομη 3G στην σεισμοπληκτη Κεφαλονια.

Οπως λεμε.... Καλα κρασια....

Link to comment
Share on other sites

το πηρα και γω το πακετο μετα 1000 λεπτα και 1GB. πολυ καλη προσφορα!!!!!!!!! βρηκα κατι κοριτσια της wind στο μοναστηρακι και ειχανε τετοια πακετα!!!! τα δινουν σε ολους αρκει να κανεις ανανεωση 10 ευρω εκεινη την ωρα!!!!:lol::lol::lol:

μου ειπαν οτι ειναι εκει καθημερινα το πρωι μετα τις 10. οποιος θελει......

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδιά. Εαν βάλω τη sim του φοιτητικού σε stikaki που είχα απο mobile internet της cosmote, θα παίξει;; Θα εχω internet? θα μπορω να χρησιμοποιήσω τα 1000mb?
It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πως μια χαρά θα παίξει, δεν υπάρχει λόγος να μην παίξει. Απλά να χρησιμοποιήσεις τις ρυθμίσεις της WIND και να σβήσεις αυτές της cosmote (ή φτιάξε ένα άλλο προφιλ για τη WIND). Τα στικάκια γενικά δεν είναι κλειδωμένα.
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδιά. Εαν βάλω τη sim του φοιτητικού σε stikaki που είχα απο mobile internet της cosmote, θα παίξει;; Θα εχω internet? θα μπορω να χρησιμοποιήσω τα 1000mb?

σε laptop με windows?

θα βρεις τον adsm manager απο wind να τον εγκαταστησεις και εισαι μια χαρα

ετσι ειμαι και εγω

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Σε laptop με windows. Εφτάρια windows.

Μηπως θα μπορούσες να δώσεις παραπανω κατευθύνσεις...;; :)

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Σε laptop με windows. Εφτάρια windows.

Μηπως θα μπορούσες να δώσεις παραπανω κατευθύνσεις...;; :)

http://www.wind.gr/gr/wind/upostirixi/mobile-broadband/proioda-wind-data/

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα χθες ότι πήρε κάποιος από κοπέλα στο σταθμό Μοναστηρακίου.
Link to comment
Share on other sites

γνωρίζει κανεις αν ακόμα μοιράζουν τις κάρτες ?πχ σε σταθμούς του metro ?

 

δες από πάνω σου

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...