Jump to content

myphone POLL: Ποιο καρτοκινητό διαθέτει τις καλύτερες προσφορές και πακέτα;


DJDB
 Κοινοποίηση

Ποιο καρτοκινητό διαθέτει τις καλύτερες προσφορές και πακέτα;  

1.287 members have voted

  1. 1. Ποιο καρτοκινητό διαθέτει τις καλύτερες προσφορές και πακέτα;

    • What's Up
      168
    • Καρτοκινητό Vodafone
      83
    • Cosmoκάρτα
      65
    • Καρτοκινητή Q
      125
    • CU
      214
    • F2G
      600
    • Άλλο
      32


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 381
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν πρέπει να είσαι φοιτητής για το πακέτο? Τι δικαιολογητικά χρειάζονται?

 

Η ταυτότητα σου μόνο και η προϋπόθεση ότι θα βρεις κορίτσια της wind στο δρόμο γιατί στα καταστήματα δεν γίνεται.

Επίσης θέλω να πω σε όσους έχουν φοιτητικό από vodafone και cosmote ας πάρουν και ένα από wind για όταν θα σταματήσουν να είναι φοιτητές. Οχι ότι μπορώ να εγγυηθώ οτι θα το κρατήσει η wind

Edited by panosntok
Link to comment
Share on other sites

Απο το 1997 σε συμβόλαιο κυρίως με την Panafon-Vodafone. Από πέρυσι τα Χριστούγεννα στο free2g και ειλικρινά δεν το μετάνιωσα ούτε για μια στιγμή. Δεν έχει αντίπαλο...στην καρτοκινητη. Απορώ τι παραπάνω δίνουν πλέον τα συμβόλαια !!!
Link to comment
Share on other sites

F2G εύκολα

Αναγκάστηκα να γυρίσω σε whats up όταν έγινα φοιτητής αλλά τώρα που τελειώνω φεύγω από το μαντρί

http://www.thepicz.com/pictures/782bc7a1a565ced1682d0073f326a863.jpg
Link to comment
Share on other sites

Χαλαρά F2G. Κάτι σαν τον Θρύλο στο ποδόσφαιρο.:lol:
Τιμή σ' εκείνους όπου στην ζωή των, ώρισαν και φυλάγουν Θερμοπύλες.
Link to comment
Share on other sites

Πάνω κάτω όλες οι εταιρείες δίνουν τα ίδια... προσωπικά προτιμώ Cosmote what's up γιατί μαζί με το φοιτητικό έχω 1200mb internet και 600 λεπτά προς cosmote + 300 SMS με 1 ευρώ και 1000λεπτά προς όλους με 4 ευρώ.. + το reload it.. :-)

 

Για τους φοιτητες πανω κατω τα ιδια ειναι... Μετα ειναι το χαος... Το whats up ειναι μακραν το χειροτερο σε προσφορες...

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

ηθελα να ξερα εσεις οι ιδιοκτητες του my phone. Ποσα λεφτα και ποια απο τις τρεις εταιρειες σας πληρωσε για να κανετε αυτο το galop?

 

Πολλά , πάρα πολλά...:down: Έλεος ,μια δημοσκόπηση έβαλαν οι άνθρωποι..Ότι να'ναι ειστε μερικοι..;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για τους φοιτητες πανω κατω τα ιδια ειναι... Μετα ειναι το χαος... Το whats up ειναι μακραν το χειροτερο σε προσφορες...

 

Και σε πακέτα , και στο σήμα , και στην εξυπηρετηση , παντού .

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Αυτά που έχει κάνει η wind με το F2G τον τελευταίο καιρό απλά δεν υπάρχουν. Δεν είναι μόνο οι προσφορές και τα διάφορα πακέτα,είναι και ο διπλασιασμός της αξίας της κάρτας και είναι επίσης και τα μίνι πακέτα που μπορείς να ενεργοποιήσεις online από τη σελίδα του F2G.
Link to comment
Share on other sites

Έχω το παλιό πρόγραμμα της cosmoκαρτα,με 10 ευρώ δίνει 300 λεπτά προς όλα τα δίκτυα με ελάχιστη χρέωση τα 3 λεπτά και αφήνει τα χρήματα μέσα,οπότε καλύπτω και το 5ευρω που δίνω για τo spotify.Aν δίναν κανά MB δώρο η κάποια έκτακτη προσφορά internet πιο συχνά θα ήταν το ιδανικό,καθώς δουλεύω πολύ το mobile internet και τα 500MB με 5 ευρώ δε φτάνουν πάντα
Android uber alles
Link to comment
Share on other sites

Cu για μένα με διαφορά.Κάνω ανανέωση 10 ευρώ το μήνα μέσω internet banking και έχω 1gb δώρο 200 λεπτά προς όλους(με 5 ευρώ) 2 ώρες προς vodafone και 600 λεπτά και 600 μνμ προς cu.Και μένουν άλλα 5 ευρώ στην κάρτα.Μετά από 6 μήνες έχω υπόλοιπο 28 ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

Η παρουσα ψηφοφορια αφορα προσφορες-πακετα, αντικειμενικα η Cosmote εχει καλυτερο σημα αλλα προσωπικα για μενα δεν ειναι αιτια επιλογης και πιστευω δεν επρεπε καν να ειναι στην ψηφοφορια... Καποιοι γραφουν για το reloaed it, περναω κατι κωδικους φιλων (δεν εχουν ιντερνετ πακετο) και πραγματικα γελαω! 20ΜΒ για μια εβδομαδα, 20 sms προς Whats up κτλ... Τα δωρα που δινει η wind ανετα στεκονται και σαν πακετα μονα τους!
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

κι εγώ έχω πολλά τηλ όλα καρτοκινητά, εκτός f2g.

η Q είναι η καλύτερη στις προσφορές όπως άλλωστε και το f2g.

το what's δε στέλνει ουτε ενα μήνυμα για προσφορά. σαν να μην ενδιαφέρεται η εταιρία ένα πράμα...

http://assets.in.gr/dGenesis/assets/Content5/Photo/702461_s.jpg
Link to comment
Share on other sites

Για την χρήση που κάνουμε οικογενειακώς στα κινήτα Frog, Frog και πάλι Frog. Διπλασιάζει και την πρώτη κάρτα του μήνα (βέβαια κρατάει τον ΦΠΑ και από το ποσόν που πληρώνεις και από αυτό που σου χαρίζει), Πολύ οικονομική.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαστε κι εμείς που ήμασταν φοιτητές πριν 15++ χρονια !!

Προσωπικά έκοψα το συμβόλαιο Voda 45 περίπου ευρω και εχω τώρα

σχεδόν τα ίδια με 8 ευρω σε Voda κάρτα !

Βάζω 10 ευρω τον μήνα online

Αυτομάτως δώρο 1 GB Ίντερνετ

200 λεπτά προς όλους με 5 ευρω

60 SMS προς όλους με 3 ευρω

Και μου φτάνουν ολα μια χαρα !!

Σύνολο 8 ευρω αντί 45, περίπου 6 φορές φθηνότερα.

Αν είχα μάλιστα απο την αρχή Voda κάρτα,

με 10 ευρω θα είχα 300 λεπτά προς όλους ΔΩΡΕΑΝ

δηλαδή τα 10 ευρω θα έμεναν στην κάρτα για άλλη χρήση πχ Napster !!

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω βοντ κ wats ψηφισα ομως free to go κ μαλλον η θα φυγω να παω wind η θα παρω κ τριτο νουμερο

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Kατά την ταπεινή μου γνώμη όλες προς την ίδια εταιρία έχουν παρα πολύ καλά πακέτα, δηλαδή αν έχεις cu έχει τέλεια πακέτα προς cu και ούτω καθεξής με τις άλλες εταιρίες.

με 3euro στην cu την βγάζω 1 μηνα γιατί βάζω 300' & 300sms & 30mb.. όλα αυτά προς cu όμως καθώς όλοι μου οι στενοί φίλοι οικογένεια κλπ έχουν cu οποτε είμαι παρα πολύ ικανοποιημένος+120' προς ολη την vodafone που σου δινει με καθε ανανεωση.

Eίχα και whatsup παλιότερα αλλα τώρα ποια έχει μείνει πολύ πίσω με τις προσφορες, εδώ και χρονια έχει σχεδόν τα ίδια πράγματα μονο κάποτε είχε κάνει το τρελό με 1 euro 1000' & 1000sms αν θυμάστε.

Tέλος πάντων ψηφίζω cu μιας και με αυτήν είμαι πολύ ικανοποιημένος αυτή τι στιγμή εγώ.

Δεν αναφέρομαι στα πακέτα προς όλους καμιας εταιρίας μιας και είναι 'βλακείες' με ελαχιστη χρέωση 2 και 3 euro οποτε το βρίσκω τραγικό αυτό που κάνουν. (όχι ότι εντος εταιρίας δεν έχουν τόσο την ελαχιστη χρέωση αλλα εστω εντος δινουν μπολικα λεπτα)

Επίσης επειδή πολύ αποδώ λένε για καρτοκινητή κλπ

κανένα πακέτο καρτοκινητής δεν συγκρίνετε με τις συνδέσεις, προγράμματα συμβολαίων και όλα αυτά.. Πάντα τα πακέτα τον καρτοκινητών βγαίνουν πιο φθηνά από συνδέσεις στην cu τουλάχιστον.

Edited by akatamakata
Link to comment
Share on other sites

Το F2G όντος παρέχει τις καλύτερες προσφορές. Εάν είχε αφήσει και μόνιμα τα 300΄με κάθε ανανέωση απο 10€, τότε θα είχε πολύ ανεβασμένα τα ποσοστά του. Η what's up είναι αιώνες πίσω. Μπορώ να την χαρακτηρίσω σαν τη χειρότερη καρτοκινητή
Link to comment
Share on other sites

F2G εδώ και ένα χρόνο! Από τα 40euro το μήνα... στα 10euro!

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Σαν το CU , δεν υπάρχει άλλο

200 λεπτά προς όλους και 200 προς Voda 5 ευρώ , επιπλέον 120 προς VODA ή 250 ΜΒ δώρο με την ανανέωση των 10 ευρώ. Απλά τέλειο

1GB με 5 ευρώ, Online δώρο ανανέωσης 1000 ΜΒ ,

Αυτά είναι που χρησιμοποιώ , φυσικά υπάρχουν και άλλα πακέτα ανάλογα με τις ανάγκες του καθενός.

Link to comment
Share on other sites

Cu και είμαι πολύ ικανοποιημένος.

Είχα συμβόλαιο και έδινα 30 € περίπου (και είχα μικρή επιδότηση) και τώρα με με 10€ το μήνα έχω ότι χρειάζομαι και με το παραπάνω.

Επίσης με τα χρήματα που εξοικονομώ, θα πάρω στο χρόνο και μια καινούργια συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Η ταυτότητα σου μόνο και η προϋπόθεση ότι θα βρεις κορίτσια της wind στο δρόμο γιατί στα καταστήματα δεν γίνεται.

 

Δηλαδή δεν θα σου ζητηθεί ταυτότητα σπουδαστική ή πάσο; Είναι σίγουρο αυτό; Μου φαίνεται πολύ καλό για να είναι αληθινό. Τέλος τα κορίτσια της WIND που τα βρίσκουμε;

Link to comment
Share on other sites

vodafone cu με διαφορα το καλυτερο πακετο τωρα που ειμαι φοιτητης! και εχω 600 προς cu +600 mb internet χωρις να κανω ανανεωση καθε μηνα αλλα και με 4 ευρω 1000 λεπτα προς ολους και 200mb internet! . πραγματικα εχω ξεχασει εαν καλω cu ή καποιον αλλον δεν με νοιαζει πια με τοσα λεπτα! , που παλια το σκεφτομουνα να βαλω πακετο , τωρα λεω απο το να ξεχαστω και να μιλησω λιγο και να μου φαει ολη την καρτα βαζω πακετακι με 4 ευρω και μιλαω αφοβα! βεβαια μου εχει κακοφανει που δεν στελων τοσα μυνηματα , οσα παλια που εστελνα πολλα μυνηματα αλλα ενταξει χρησιμοποιω και το dosms ( που εκει που έιχε το μυνημα 0,03 το αυξησε στα 0,043 ευρω αλλα και παλι συμφερει με τα 0,10ευρω/μυνημα που εχει το cu , αλλα ευτυχωσ μπορω να στελνω και δωρεαν μυνηματα απο το txtme αλλα και απο το facebook ,και απο το smstree ( οταν εχει μυνηματα το δενδρο) οποτε κατι γινεται και δεν πληρωνω για αυτα τα μυνηματα! .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...