Jump to content

iNew V3


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά! Σκέφτομαι το συγκεκριμένο κινητό και ήθελα να μου πει κάποιος απο που είναι καλύτερα να το παρω και τι προβλήματα εχει η συσκευή..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ναι και εγω αυτο πιστευω και δεν βλεπω τροπο να την βγαλω κιολας.

 

Γι'αυτό σου είπα και πιο πριν :). Δε μπορεί! Είναι καθαρό ότι έχεις τη μεμβράνη. Προσπάθησε από εκεί που είναι το ακουστικό ή από κάποια γωνία. Θα βγει.

Link to comment
Share on other sites

Γι'αυτό σου είπα και πιο πριν :). Δε μπορεί! Είναι καθαρό ότι έχεις τη μεμβράνη. Προσπάθησε από εκεί που είναι το ακουστικό ή από κάποια γωνία. Θα βγει.

 

 

ΠΑρε μια καρφιτσα και απο μια γωνια τραβα την μεμβρανη πανω και βγαλτην.Με προσοχη και σιγα σιγα.

Sony Xperia S Rooted Motorola Atrix 4G Rooted

Sony Xperia Neo V Rooted Custom Rom Sony Xperia P Rooted

Sony Xperia T Rooted Inew V3 Rooted Sony Xperia Z inside look

 

Αγγελίες αποκλειστικά στο Buy&Sell.

Link to comment
Share on other sites

http://imagizer.imageshack.com/img674/6384/HqSdRm.png

Απο της 10 το πρωί ανοιχτό με πολλές φωτογραφίες και αρκετό 3g με λειτουργία ως hotspot. Και λίγα τηλέφωνα...

Πολύ καλά!

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Και αυτα μονο με την 1.1.1 ρομ?Για δωσε κανενα λινκ να την δοκιμασουμε και εμεις?Αν και εγω με την 1.0.8 καπου στα ιδια ειμαι..Απο το πρωι στην παραλια με 3g spot και λιγα τηλ...αλλα και wifi μετα ειμαι στο 40 τωρα...Φυσικα δεν τρεχουν αλλες εφαρμογες και με εγκατεστιμενο μονο το spotify που κανει θαυματα!!!

Sony Xperia S Rooted Motorola Atrix 4G Rooted

Sony Xperia Neo V Rooted Custom Rom Sony Xperia P Rooted

Sony Xperia T Rooted Inew V3 Rooted Sony Xperia Z inside look

 

Αγγελίες αποκλειστικά στο Buy&Sell.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο πρόγραμμα χρησιμοποιείτε για επαφές και back up επαφών? Ψάχνω κάποιο που να επιτρέπει την καταχώρηση γραμμάτων στο ίδιο πεδίο με τους αριθμούς,

π.χ:"6937777888 WHATSUP". Στο προηγούμενο κινητό που είχα, με WINDOWS 6.5 γινόταν. Με το ANDROID όσες επαφές πέρασα σε αυτή τη μορφή από το προηγούμενο κινητό, δεν τις καλεί, αν έχουν γράμματα μετά τον αριθμό κλήσης.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φίλε μου Μπαρκουλη, και γω εχω την 111. Το κινητό πετάει. Σε καθημερινή χρηση, ξεπερνάω άνετα την μια μερα (εχω ανεβασει αρκετα σοτς)

Βαλε τον nova launcher και θα δεις διαφορά.... Ειναι πολυ παραμετροποιησιμος και εξαιρετικά γρηγορος + συνεργασιμος με το τηλέφωνο μας. Θα σου λύσει το πρόβλημα με τη μία

 

jpower τελικά συγκρίνοντας την τσουνάμι που είχες και την 1.1.1 που έχεις τώρα, ποια πιστεύεις είναι καλύτερη?

 

----- προσθήκη μηνύματος 80 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πώς μπορούμε να βάλουμε widget με τις ρυθμίσεις του ήχου?

Link to comment
Share on other sites

Η 111 νομίζω, ειναι πολυ καλυτερη...

Πέρασα την modded εκδοση απο νιντρομ, αυτην που πρωτα βαζεις την 106 (νομιζω) και μετα την 111. Αξίζει να πω οτι το φλασαρισμα έγινε με ξετσεκαρισμενο τον preloader και ότι μου εγκατέστησε twrp αντι για cwm, το οποίο είναι πολυ ανώτερο, με περισσότερες δυνατότητες απο το καρλιβ...

Η 111 ειναι ρουταρισμενη, εχει ελαφρύ αποτύπωμα μνήμης και τσουλαει απίθανα....

Η τσουναμι έχει αρκετές βελτιωτικες μηχανές, που δεν είναι και η συμπάθεια μου. Στην 111 εγκατέστησα την viper4android η οποία τα σπαει!

Συνολικά εχω 256 εφαρμογές που τρέχουν άψογα!

Edited by jpower73

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Η 111 νομίζω, ειναι πολυ καλυτερη...

Πέρασα την modded εκδοση απο νιντρομ, αυτην που πρωτα βαζεις την 106 (νομιζω) και μετα την 111. Αξίζει να πω οτι το φλασαρισμα έγινε με ξετσεκαρισμενο τον preloader και ότι μου εγκατέστησε twrp αντι για cwm, το οποίο είναι πολυ ανώτερο, με περισσότερες δυνατότητες απο το καρλιβ...

Η 111 ειναι ρουταρισμενη, εχει ελαφρύ αποτύπωμα μνήμης και τσουλαει απίθανα....

Η τσουναμι έχει αρκετές βελτιωτικες μηχανές, που δεν είναι και η συμπάθεια μου. Στην 111 εγκατέστησα την viper4android η οποία τα σπαει!

Συνολικά εχω 256 εφαρμογές που τρέχουν άψογα!

 

Μιλάς για αυτήν την v1.1.1;;;

http://www.needrom.com/mobile/inew-v3-1-1-1-official-root/

Link to comment
Share on other sites

 

Από μπαταρία πως είναι αυτό με ενδιαφέρει περισσότερο κρατάει ποιο πολύ πως το βλέπεις;;

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερη απόδοση μπαταρίας... Σε σχεση με τσουναμι....

Δες στην προηγουμενη σελίδα, εχω ανεβασει φωτο..

Για να εχεις μια εικόνα... Σε προβολη ταινιας blue ray rip, την ταινία NOAH διαρκειας 2 ωρες και 15 λεπτα, μέσω του προγράμματος mx player, καταναλωσε μολις 35 τοις εκατό..

Αντίστοιχα, στην ταινια THE RAID 2 BERANDAL,επισης σε ποιοτητα blue ray (την συνιστώ :p), διάρκειας2ωρες και 30 λεπτά, καταναλωσε μολις 38 τοις εκατό.... :cool:

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Δεν είμαι στο σωστό θέμα αλλά επειδή δεν μπόρεσα να βρω κάποιο ανάλογο, το ποστάρω εδώ και όποιος χριστιανός γνωρίζει ας με βοηθήσει.

Εχω βρεί ένα τηλεφωνάκι φθηνό για την κόρη μου

http://www.cubot.net/pro_207.html#

Παρατήρησα οτι σαν GPS αναφέρει : Only support A-GPS

Θα ήθελα αν ξέρει κάποιος να μου απαντήσει στην εξής απλή ερώτηση :

Θα μπορώ να χρησιμοποιώ προγράμματα όπως το runkeeper ή το sygic χωρίς να χρησιμοποιώ δεδομένα κινητής τηλεφωνίας ??? Δηλαδή μόνο δορυφόρο.

Ευχαριστώ

Asus Zenfone 3 zs570 kl Snapdragon 820 64G/6G

Asus Zenfone 2 ze551ml Z00AD 2.3GHz 4G RAM

Link to comment
Share on other sites

Όχι γιατί δεν έχει κεραία GPS

Sony Xperia S Rooted Motorola Atrix 4G Rooted

Sony Xperia Neo V Rooted Custom Rom Sony Xperia P Rooted

Sony Xperia T Rooted Inew V3 Rooted Sony Xperia Z inside look

 

Αγγελίες αποκλειστικά στο Buy&Sell.

Link to comment
Share on other sites

Όχι γιατί δεν έχει κεραία GPS

 

 

 

ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση

Asus Zenfone 3 zs570 kl Snapdragon 820 64G/6G

Asus Zenfone 2 ze551ml Z00AD 2.3GHz 4G RAM

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, χτες παρέλαβα κ εγώ με την σειρά μου το κινητό ήρθε με έκδοση 1.1.1 και ήθελα να ρωτήσω όσο άφορα το wifi βελτιώνετε κάπως γιατί είναι κάπως αδύναμο κ δεν πιάνει πολύ σήμα? η είναι θέμα hardware?
Link to comment
Share on other sites

Ναί την πέρασα πρίν λίγο και την έκανα και root... ακόμα φορτώνω πράγματα , φαίνεται οκ μέχρι στιγμής.

Batsilos (Bilias aka Fazer-1000)

HTC-HD2 - Inew V3 - Lenovo A3500FL - Jiayu G4s octa

http://www.needrom.com/author/batsilos ---- Οι ROM μου στο Needrom

Link to comment
Share on other sites

Ναί την πέρασα πρίν λίγο και την έκανα και root... ακόμα φορτώνω πράγματα , φαίνεται οκ μέχρι στιγμής.

 

Είναι πραγματική v4.4.2;;Πως την βλέπεις ποιο γρήγορη;Από μπαταριά;Έχει κάτι καινούριο σε σχέσει με την v4.2.2;;

Link to comment
Share on other sites

Ναί την πέρασα πρίν λίγο και την έκανα και root... ακόμα φορτώνω πράγματα , φαίνεται οκ μέχρι στιγμής.

 

Να ρωτήσω και πως την πέρασες? Γιατί στα comments κάποιοι αναφέρουν ότι λείπουν αρχεία και έχουν προβλήματα.

Link to comment
Share on other sites

Γνήσια ΚΙΤΚΑΤ 100%.

Ακόμα βάζω προγράμματα , θα ελεγξω την μπαταρία όταν τελειώσω.

Το recovery έχει αυξηθεί σε 16μ απο 8.

 

Θέλει λίγη δουλειά για να μπεί , θα φτιάξω ένα ζιπ για να σας διευκολύνω.

Batsilos (Bilias aka Fazer-1000)

HTC-HD2 - Inew V3 - Lenovo A3500FL - Jiayu G4s octa

http://www.needrom.com/author/batsilos ---- Οι ROM μου στο Needrom

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος απο τους γενναίους που την πέρασε μπορεί να δοκιμάσει αν λύθηκε το πρόβλημα με το youtube καθώς και αν μπορείς να εχεις art αντί για dalvik? Απο ταχύτητα, smoothness?. Είναι με τον μαμισιο launcher η έχει custom? Να φανταστώ οτι έναι κάποιο port και όχι official. Μπαταρία δεν ρωταω είναι νωρίς. Αυτά :):):lol:

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος απο τους γενναίους που την πέρασε μπορεί να δοκιμάσει αν λύθηκε το πρόβλημα με το youtube καθώς και αν μπορείς να εχεις art αντί για dalvik? Απο ταχύτητα, smoothness?. Είναι με τον μαμισιο launcher η έχει custom? Να φανταστώ οτι έναι κάποιο port και όχι official. Μπαταρία δεν ρωταω είναι νωρίς. Αυτά :):):lol:

Youtube OK....

ART ναι....

Launcher μαμά ΚΙΤΚΑΤ και νοβα.

Επισημότατο!!! ΟΧΙ port.

Batsilos (Bilias aka Fazer-1000)

HTC-HD2 - Inew V3 - Lenovo A3500FL - Jiayu G4s octa

http://www.needrom.com/author/batsilos ---- Οι ROM μου στο Needrom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...