Jump to content

iNew V3


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

OTG

 

Antutu, camera, maps, otg etc

 

Πάντως δεν έχω δει κάποια αναβάθμιση. Οπότε μάλλον η 1η φουρνιά δεν θα έχει...:(

 

Άντε με το καλό να μας έρθει, να μας λυθεί και η απορία!!!!

Link to comment
Share on other sites

εγβω σήμερα πήγα και το πήρα από την DHL ,αλλά όταν άνοιξα το κουτί δεν υπήρχε η μπαταρία.Μέσα.ειχε το κινητό,τον φορτιστή,τα ακουστικά,την θήκη και η μπαταρία έλειπε.τωρα τους έστειλα ένα μήνυμα να δω τι θα μου πούνε,άλλη μπαταρία μπορώ να βάλω από άλλο κινητό?θα ταιριαζει?ακομη δεν έχω άνοιξη την θήκη από πίσω γιατί πρέπει να την λύσεις και τα βιδακια που έχει είναι πολύ μικρά και δεν έχω τέτοιο κατσαβιδη.σε αναμονή λοιπόν.
Link to comment
Share on other sites

Η πλάτη ανοίγει κουμπωτά. Είναι λίγο σφιχτή στην αρχή. Έχει μία εγκοπή στο πάνω μέρος.

 

Η μπαταρία από ότι έχω δει στα unboxing είναι σίγουρα μέσα. Υπάρχει μία μόνο πλαστική ταινεία για να μην κάνει επαφή. Νομίζω ότι τσάμπα πήρες στεναχώρια. Μεγιά

Edited by seaman72
Link to comment
Share on other sites

εγβω σήμερα πήγα και το πήρα από την DHL ,αλλά όταν άνοιξα το κουτί δεν υπήρχε η μπαταρία.Μέσα.ειχε το κινητό,τον φορτιστή,τα ακουστικά,την θήκη και η μπαταρία έλειπε.τωρα τους έστειλα ένα μήνυμα να δω τι θα μου πούνε,άλλη μπαταρία μπορώ να βάλω από άλλο κινητό?θα ταιριαζει?ακομη δεν έχω άνοιξη την θήκη από πίσω γιατί πρέπει να την λύσεις και τα βιδακια που έχει είναι πολύ μικρά και δεν έχω τέτοιο κατσαβιδη.σε αναμονή λοιπόν.

 

mimoko, καλοδουλευτο μολις παραλαβεις και την μπαταρια δυστυχως :(

Με DHL πληρωσες εκτελωνισμο η δασμους, η δεν πληρωσες τιποτα;

Αν δεν πληρωσες κατι, πως το καταφερες;

Link to comment
Share on other sites

εγβω σήμερα πήγα και το πήρα από την DHL ,αλλά όταν άνοιξα το κουτί δεν υπήρχε η μπαταρία.Μέσα.ειχε το κινητό,τον φορτιστή,τα ακουστικά,την θήκη και η μπαταρία έλειπε.τωρα τους έστειλα ένα μήνυμα να δω τι θα μου πούνε,άλλη μπαταρία μπορώ να βάλω από άλλο κινητό?θα ταιριαζει?ακομη δεν έχω άνοιξη την θήκη από πίσω γιατί πρέπει να την λύσεις και τα βιδακια που έχει είναι πολύ μικρά και δεν έχω τέτοιο κατσαβιδη.σε αναμονή λοιπόν.

 

Πω πωω, απίστευτο ξενέρωμα ε? Κρίμα ρε φίλε.

Τι μπορεί να έγινε? Δεν είναι και τόσο ωραίο για την εταιρεία αυτό πάντως. Δε δείχνει επαγγελματισμό. Ποια η γνώμη σας συμφορουμίστες?

Link to comment
Share on other sites

Πω πωω, απίστευτο ξενέρωμα ε? Κρίμα ρε φίλε.

Τι μπορεί να έγινε? Δεν είναι και τόσο ωραίο για την εταιρεία αυτό πάντως. Δε δείχνει επαγγελματισμό. Ποια η γνώμη σας συμφορουμίστες?

Όπως έγραψα και 2 post πιο πάνω είμαι σίγουρος ότι η μπαταρία είναι μέσα στο τηλέφωνο.:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Eπειδη δεν καταλαβα καλα το παιδι που το παρελαβε τι εννοει οταν λεει "Θηκη με βιδακια"?Θηκη κινητου με βιδακια πρωτη φορα ακουω.Αν εννοει το καπακι,παλι καπακι κινητου με βιδακια επισης πρωτη φορα ακουω.Μηπως η μπαταρια ειναι μεσα στο κινητο τοποθετημενη απο το καταστημα και αν ναι να κοιταξει μπας και εχουν αφησει αυτοκολλητα πανω στις επαφες.

Και για να γινω και λιγο κακος δεν εχω καταλαβει γιατι εχει γινει τοσο μεγαλο θεμα με το κινητο.Οκ ειναι Slim αλλα τι με αυτο?Γενικα ολα οσα εχω δει στο νετ και εχετε αναφερει εδω μεσα μεχρι τωρα δεν μπορω να πω πως με προδιαθετουν και πολυ θετικα.Μακαρι να βγω λαθος και αν διαβασω οτι δουλευει οπως πρεπει και με καλη αυτονομια..(Ε αν τελειωσει η μπαταρια το πολυ πολυ να κατσω να χαζευω την ομορφια του...:D)....θα το παραγγειλω και εγω.

 

Εdit:Ουπς τωρα ειδα πως το ανεφεραν τα παιδια απο πανω,my bad.

Edited by xxlakis7
Link to comment
Share on other sites

εγβω σήμερα πήγα και το πήρα από την DHL ,αλλά όταν άνοιξα το κουτί δεν υπήρχε η μπαταρία.Μέσα.ειχε το κινητό,τον φορτιστή,τα ακουστικά,την θήκη και η μπαταρία έλειπε.τωρα τους έστειλα ένα μήνυμα να δω τι θα μου πούνε,άλλη μπαταρία μπορώ να βάλω από άλλο κινητό?θα ταιριαζει?ακομη δεν έχω άνοιξη την θήκη από πίσω γιατί πρέπει να την λύσεις και τα βιδακια που έχει είναι πολύ μικρά και δεν έχω τέτοιο κατσαβιδη.σε αναμονή λοιπόν.

 

Μηπως η μπαταρια ειναι μεσα?

για βαλτο στην πριζα φιλε μου και γραψε μας εντυπωσεις!

Link to comment
Share on other sites

αν εχει μονωτικη ταινιουλα στις επαφες της μπαταριας δεν προκειται να αναψει οσο και να το βαλει στην πριζα..

Τρελλαθηκαμε τελειως μου φαινεται, εχει ερθει το πρωτο κομματι και δεν ξερουμε αν εχει η οχι μπαταρια μεσα.

Ας το ζυγισει καλυτερα, τι να πω..:lol:

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

πως ειναι ποιοτικα?τελικα βρεθηκε η μπαταρια?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ρωτησω κατι γιατι και εγω το εχω παραγγειλει αν κα ειδα σημερα σε Γερμανο to Huawei Ascent P6 και μου αρεσε παρα πολυ

 

WCDMA 850/2100 MHz αυτο θα παιξει σε δικτυο 3G της Vodafone ή θα φαμε καμια παπαρα ???

 

εχω λιγο αγχωθει

Link to comment
Share on other sites

To Παράγγειλα απο το http://www.to2c.com/

σε καμιά 20 αρια μέρες θα το παραλάβω πιστεύω!!!

 

το πηρα και εγω απο κει και μαλιστα το χουνε ηδη στειλει ,πολυ γρηγορο site ελπιζω να ερθει και μια χαρα,σε αντιθεση με pandawill που μια φορα τους εψαχνα 10 μερες για να στειλουν κατι διοτι αν και δεν το χαν στοκ το ειχανε πρωτη μουρη

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά όλα καλά δικό μου λάθος άνοιξα το τηλέφωνο και την μπαταρία την είχαν βάλει μέσα με σελοτειπ τώρα φορτίζει

 

αδερφε λιθιου ειναι η μπαταρια πρεπει να την ξεζουμισεις γερα πριν κανεις την πρωτη

καλη φορτιση αποσοξερω,αλλιως χαλαει!!!:D

 

χε,ανοιχτοοοοοοο:lol:

 

λεπον για οταν ανοιξεις ,παμε..γιατι κινδυνευουνε πορτοφολια εδω!!

κατευθειαν

τραβας φωτο,ανεβαζεις καπου να τις δουμε,χε

τσεκ gps,αφου ενεργοποιησεις epo,κλπ

και αν χρειαστει gps fix mtk και μετα παλι τεστ gps

τσεκ σε αντουτου,το αντουτου για κινεζικα ομως,ναδεις τα σωθικα σωστα..

τσεκ οθονη και ποιοτητα μικροφωνου,μεγαφωνου σε κλησεις

και μεγαφωνου σε μουσικη.

 

σε θελουμε ετοιμοπολεμο αδερφε,να δωσεις φουλ ινφο!!!χε,σε υπερευχαριστουμε

 

edit ποια θηκη,εχει κ θηκη σιλικονης?,για δωσε φωτοοο στο λαοοο

Edited by mertaghon2

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

mimoko αντε καλοδουλευτο οποτε:D

Απαντησε μου σε παρακαλω, επειδη θελώ να παραγγειλω αλλο ενα.

Με DHL πληρωσες επιπλεον για τελωνειο;

Επειδη διαβαζω απο ολους πως υπαρχει θεμα με DHL η EMS Express για επιπλεον 70 ευρω.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

μεχρι να μας απαντήσει ο φίλος ας μπει στο κόπο να διαβάσει και το παρακάτω..

 

Μύθος Νο1:

Να το φορτίζεις όλη νύχτα! Για να «στρώσει»!

Μέγας μύθος, και νούμερο 1 συμβουλή που ακούς από τον πωλητή μετά που θα σκάσεις το παραδάκι και θα πάρεις στα χέρια σου το μαραφέτι. Η πρώτη φόρτιση πρέπει να είναι συνεχόμενη και πολύωρη, για να «στρώσει» η μπαταρία. Κάτι τέτοιο δεν ισχύει και αναφέρεται σε ξεπερασμένη τεχνολογία 10+ ετών.

Η μπαταρίες Ιόντων Λιθίου δεν χρειάζονται αρχική φόρτιση, ούτε πολύωρη, ούτε ολιγόωρη. Μπορείς να χρησιμοποιήσεις την συσκευή σου από το πρώτο δευτερόλεπτο που θα την βγάλεις από την κούτα. Όλες οι μπαταρίες Ι.Λ. έρχονται από το εργοστάσιο με κάποιο ποσοστό φόρτισης. Χρησιμοποιείς λοιπόν όση αρχική φόρτιση έχεις και μετά ξεκινάς κανονικά τις φορτίσεις, χωρίς κάποια ιδιαίτερη αντιμετώπιση.

Ο παραπάνω μύθος είχε βάση όταν ακόμα είμασταν στην εποχή των μπαταριών Νικελίου Καδμίου (NiCd) και Νικελίου Υδριδίου Μετάλου (NiMH), η οποίες όντως ήθελαν αρχική φόρτιση. Ακόμα και αν τύχει να αποκτήσετε σήμερα μια συσκευή με τέτοιου τύπου μπαταρία (πράγμα πολύ σπάνιο), οι περισσότερες, αν όχι όλες, πλέον έρχονται ήδη προ-φορτισμένες από το εργοστάσιο, οπότε και σε αυτή την περίπτωση τις χρησιμοποιείτε αμέσως.

 

Μύθος Νο2:

Πρέπει να αποσυνδέσεις την συσκευή από την πρίζα αμέσως μόλις φτάσει 100%.

Επίσης κοινός μύθος που κυκλοφορεί από στόμα σε στόμα και έχει επικρατήσει χωρίς να ισχύει. Ο μύθος αναφέρει ότι πρέπει να προσέχεις η φόρτιση να μην συνεχιστεί μετά που θα φορτίσει στο 100% η μπαταρία, γιατί υπάρχει πιθανότητα «υπερφόρτισης» και μείωσης της απόδοσης της μπαταρίας με τον καιρό. Απελπιστικά σενάρια μιλούν και για έκρηξη της μπαταρίας μετά από υπερβολική φόρτιση! Μπα… Αυτά έχουν πάψει να ισχύουν.

Οι μπαταρίες Ι.Λ. δεν κινδυνεύουν από «υπερφόρτιση» διότι είναι «έξυπνες». Διαθέτουν έξυπνα κυκλώματα τα οποία διακόπτουν την τροφοδοσία προς στην μπαταρία, μόλις αυτή έχει φορτίσει πλήρως. Δεν τίθεται λοιπόν θέμα μείωσης του προσδόκιμου ζωής ή κίνδυνος έκρηξης.

Για να μην παρεξηγηθώ, φυσικά και προτείνεται η αποσύνδεση του φορτιστή από την πρίζα και απ” το τηλέφωνο όταν τελειώσει η φόρτιση, αλλά για άλλους λόγους. Πρώτο λόγος, η εξοικονόμηση ενέργειας και σεβασμός στο περιβάλλον. Ναι, ο φορτιστής «ρουφάει» ρεύμα όταν είναι στην πρίζα, ακόμα και χωρίς να είναι συνδεδεμένος σε συσκευή. Άλλος λόγος είναι ότι μετά από υπερβολικά πολλές ώρες φόρτισης, υπάρχει και σχετικά υψηλή θερμοκρασία στην μπαταρία (και κατά συνέπεια στην συσκευή) και ως γνωστόν τα ηλεκτρονικά και οι υψηλές θερμοκρασίες δεν κάνουνε χωριό. Ακόμα και αυτό όμως είναι εξαιρετικά σπάνια επιβλαβές, και μπορεί να συμβεί μόνο σε περιπτώσεις όπου οι περιβαλλοντικές συνθήκες είναι ήδη ακατάλληλες, δηλαδή αν φορτίζεται το κινητό σας μέσα στην σάουνα ή στον φούρνο της γειτονιάς.

Γενικά αποφεύγουμε τις υπερβολές. Ούτε τρέχεις με άγχος να αποσυνδέσεις την συσκευή σου μόλις φορτίσει πλήρως, ούτε όμως την αφήνεις στην πρίζα για πολλές ώρες χωρίς λόγο.

 

Μύθος Νο3:

Να αποφεύγεις της ολιγόλεπτες φορτίσεις. Να κάνεις μόνο πλήρης φόρτιση.

Ο μύθος αναφέρει ότι οι μερικές φορτίσεις κάνουν ζημιά στην μπαταρία και θα πρέπει να αποφεύγονται. Θα πρέπει λοιπόν να φορτίζουμε την μπαταρία μέχρι το 100% και να μην την αποσυνδέουμε πριν φορτίσει πλήρως, γιατί αλλιώς θα της χαλάσουμε τα κέφια. Ζονγκ!

Για την ακρίβεια οι μπαταρίες Ι.Λ. προτιμούν την μερική φόρτιση από την ολική, και θα καταλάβετε το γιατί. Το προσδόκιμο ζωή τους, εξαρτάται από το πόσους πλήρεις “κύκλους φόρτισης” θα «υποστούν» στην ζωή τους. Γι αυτό και πιθανόν να έχετε ακούσει ή διαβάσει ότι οι μπαταρίες αυτές έχουν διάρκεια ζωής π.χ. 3000 κύκλους φόρτισης (charge circles).

Όταν λέμε «κύκλους φόρτισης» εννοούμε προσθετική φόρτιση μέχρι να συμπληρωθεί το 100%. Αυτό επομένως δεν σημαίνει ότι κάθε φορά που φορτίζουμε την μπαταρία μας, της αφαιρούμε και ένα κύκλο φόρτισης. Μπορούμε να φορτίσουμε 50% σήμερα, να χρησιμοποιήσουμε την συσκευή μας, και αύριο να φορτίσουμε πάλι άλλα 50% και να τα χρησιμοποιήσουμε. Τότε θα έχουμε σπαταλήσει ένα κύκλο φόρτισης.

Φυσικά και η μπαταρία κάποτε θα χάσει την αρχική της δύναμη, και θα αποδίδει λιγότερο. Αυτό όμως θα συμβεί έτσι κι αλλιώς και δεν επηρεάζεται από την συχνότητα και το ποσοστό φόρτισης την κάθε φορά. Φορτίστε άφοβα και όποτε θέλετε και έχετε ανάγκη τις μπαταρίες σας.

 

Μύθος Νο4:

Σπατάλησε μέχρι και το τελευταίο watt και μετά φόρτισε την μπαταρία!

Ο παραπάνω μύθος ήταν πραγματικότητα για τις μπαταρίες βασισμένες στο Νικέλιο, οι οποίες είχαν το λεγόμενο «Memory effect». Με λίγα λόγια, αυτές οι μπαταρίες μείωναν με τον καιρό την χωρητικότητά τους εάν δεν τις φόρτιζες με πλήρεις εκφορτίσεις-φορτίσεις. Έπρεπε να εξαντλείς κάθε φορά την μπαταρία πριν να αρχίσεις να την φορτίζεις.

Τα παραπάνω ανήκει στο παρελθόν και οι σύγχρονες μπαταρίες Ι.Λ. δεν πάσχουν από κανένα είδος “memory effect” και δεν χρειάζονται πλήρεις εκφορτίσεις. Για την ακρίβεια, σε αυτές τις μπαταρίες συμβαίνει το ακριβώς αντίθετο. Η πλήρης εκφόρτιση έχει καταστροφικές συνέπειες για τα ιόντα της μπαταρίας, και πρέπει να αποφεύγεται. Συγκεκριμένα, πρέπει πάντα να υπάρχει κάποια ποσότητα φόρτισης, γιατί διαφορετικά μπορεί να γίνει ζημιά στο σύστημα προστασίας που έχουν αυτές οι μπαταρίες ( προστασία από “υπερφόρτιση” κ.α.). Οι συχνές και πλήρεις εκφορτίσεις μπορεί να θέσουν την μπαταρία σε κατάσταση “βαθιάς εκφόρτισης” (deep discharge) και να επηρεάσουν τους χρόνους φόρτισης και την διάρκεια ζωής της μπαταρίας.

 

Γενικά λοιπόν δεν αφήνουμε την συσκευή να «κλείσει» από μπαταρία πριν την φορτίσουμε, διότι έχει το αντίθετο αποτέλεσμα από αυτό που υποστηρίζει ο μύθος. Οι μερικές φορτίσεις είναι προτιμότερες για μια μπαταρία Ι.Λ. και βοηθούν στο να διατηρεί υψηλούς ρυθμούς φόρτισης και αποδοτικότητας.

Οι παραπάνω μύθοι είναι κατάλοιπα μια εποχής που έχει περάσει, και θα πρέπει πλέον να «περάσουν» και αυτοί, στο χρονοντούλαπο της ιστορίας.

Link to comment
Share on other sites

To2c Price: $219.99 Special Price: $189.99

Το ανέβασανε ε? Οχι που θα το άφηναν.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτή την τιμή δίνουν δώρο 32gb toshiba tf card

 

Νέα σχόλια από τον ξένο που παρέλαβε στο gizchina

 

Danial

 

thank you very much. how is the rear camera quality?? is it as good as what they say in the advertizement? please test taking pictures in low light too. i know these are a little bit too much to ask , but i wanna buy this phone and there is no good reviews about this phone

thank you :)

Oz

 

Rear camera is as good as my Oppo 5. Oppo camera software is better, otherwise I can’t tell the difference when shooting a normal picture. The Oppo 5 focusing is faster.

On a full charge it easyily last a day (8 to 10 hrs) of normal use. But, I am a low user – like two calls and an hr or two of internet etc. Overnight (8hrs) without any usage, it looses 6%

 

There is micro SD slot for expandable memory.

Two SIMs, primary is normal size and the other microSIM.

WiFI is much better compared to UMI X1 – about 20db more signai -using WiFi analyzer Apps.

GPS works even indoor – near windows.

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συμφορουμίτες! Όσοι κοιμήθηκαν δηλαδή..:lol:

 

Για δώστε μου τα φώτα σας μιας και θα είναι το 1ο μου σμαρτ. 6% είναι καλά να χάνει το βράδυ; Επειδή μου φαίνεται αρκετό.

Link to comment
Share on other sites

STATUS ΑΠΟ ΕΛΤΑ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΔΤ ΑΘΗΝΑΣ 28-12-2013 05:09 ΚΔΤ ΑΘΗΝΑΣ

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΚΔΤ ΑΘΗΝΑΣ 28-12-2013 05:07 ΚΔΤ ΑΘΗΝΑΣ

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ 27-12-2013 23:13 IPS

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS) 28-12-2013 01:16 ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS)

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 27-12-2013 22:51 IPS

ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 23-12-2013 14:11 IPS

 

Λετε να παραλβω απο δευτερα? δουλευουν σημερα σαββατο τα ελτα? χρειαζεται να κανω κατι για να το αναζητησω εγω για να το παραλαβω πιο γρηγορα? να κανω τηλ στο καταστημα της περιοχης μου η να περιμενω?

Link to comment
Share on other sites

STATUS ΑΠΟ ΕΛΤΑ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΔΤ ΑΘΗΝΑΣ 28-12-2013 05:09 ΚΔΤ ΑΘΗΝΑΣ

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΚΔΤ ΑΘΗΝΑΣ 28-12-2013 05:07 ΚΔΤ ΑΘΗΝΑΣ

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ 27-12-2013 23:13 IPS

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS) 28-12-2013 01:16 ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS)

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 27-12-2013 22:51 IPS

ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 23-12-2013 14:11 IPS

 

Λετε να παραλβω απο δευτερα? δουλευουν σημερα σαββατο τα ελτα? χρειαζεται να κανω κατι για να το αναζητησω εγω για να το παραλαβω πιο γρηγορα? να κανω τηλ στο καταστημα της περιοχης μου η να περιμενω?

 

Με το καλό να παραλάβεις. Η αποστολή σου έχει 1 ώρα διαφορά από την δική μου. Τα ελτά δουλεύουν το Σαβ/κο. Τα καταστήματά τους όχι. Τουλάχιστον στην επαρχία. Πιθανόν από Δευτέρα να παραλάβεις. Αν και ο φόρτος είναι πολύ μεγάλος αυτές τις μέρες.

 

μην προτρεχουμε παιδια. μπορει το παιδι να μην εχει εμπειρια για να κανει τετοια πραγματα οπως δεν εχω κ εγω. για καποιους ειναι η πρωτη τους αγορα. οποτε ας περιμενουμε απο καποιον που εχει εμπειρια. εσυ tsopanos παρελαβες η οχι ακομα?

 

Στην πυρα, στην πυρά!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μετά την περιπέτεια που είχα χτες,σήμερα εχω φορτισμένο το κινητό και σαν πρώτη εντύπωση είναι αρκετά καλή.ειναι αρκετά γρήγορο πιο γρήγορο από το samsung s3 που εχω.

Φωτογραφίες βγάζει αρκετά καλές, η οθόνη έχει καλή αίσθηση,η ποιότητα του τηλεφώνου για τα λεφτά του ειναι καλή το καπάκι από πίσω ειναι πλαστικό.Το μόνο μειονεκτημα ειναι η μπαταρία, το πρωί στις 8 ήταν 100% και στις 12 το μεσημέρι με χρήση wifi συνέχεια έχει πέσει στο 56%.Η θήκη που δίνουν δώρο ειναι τις πλάκας,θα παραγγειλω άλλη άμα βρω.αυτα για πρώτη εντύπωση.[ATTACH]39009[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...