Jump to content

iNew V3


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω σιμ 1 κοσμοτε και μινισιμ βονταφον.. Εχω παρατηρησει οτι απο χθες μου στελνουν μηνυματα κ ορισμενα ερχονται την αλλη μερα..εχει κανεις καποιο παρομοιο θεμα η ετυχε; κανα 2 να εχω χασει κ αυτα απο κοσμοτε
Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σε ποσους εχει δουλεψει?
εγω σημερα το εβαλα και δουλεψε αψογα κλειδωμα δορυφορων σε 11 δευτερολεπτα στο μπαλκονι εχω την 1.0.8 που ειχε θεμα με το gps
Link to comment
Share on other sites

εγω σημερα το εβαλα και δουλεψε αψογα κλειδωμα δορυφορων σε 11 δευτερολεπτα στο μπαλκονι εχω την 1.0.8 που ειχε θεμα με το gps

 

Nick, εσύ σε λίγο θα φτάσεις στις επιδόσεις και τα δικά μου δεύτερα, και ας έχω 1.0.4. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Στους τυφλούς δηλαδή βασιλεύει ο μονόφθαλμος. Ας δώσει kit kat όπως διατυμπανίζει που να τρέχει όμως σωστά και θα το βουλώσω. :X

:lol:

 

Δεν χρειάζετε να το βουλώσεις:) απλά αναφέρω ότι στα χρήματα αυτά δεν υπάρχει άλλο τηλέφωνο με τόσες αναβαθμίσεις, με ότι αυτό σημαίνει.

Επίσης δεν διατυμπανίζει ότι θα βγάλει κιτκατ. Το μόνο που είπαν (όχι κάπου δημόσια αλλά σε έναν πελάτη τους) ότι δεν είπαν όχι για κιτκατ.

 

 

...πριν ομως βαλω το custom rom η καμερα ηταν 18.1 MP και τωρα το antutu μου την βγαζει 12.3 η 12.6, δεν θυμαμαι...

Μπορει καποιος να μου πει γιατι εγινε αυτο??

 

Η κάμερα είναι 13mp, το 18 το έκανε η εφαρμογή που είχες, με upscaling. Δεν κέρδιζες τίποτα, μόνο μεγαλύτερα αρχεία είχες.

Link to comment
Share on other sites

Nick, εσύ σε λίγο θα φτάσεις στις επιδόσεις και τα δικά μου δεύτερα, και ας έχω 1.0.4. :ninja:
εσυ φταις φιλε μου χαρη σε σενα εγινε ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα είναι 13mp, το 18 το έκανε η εφαρμογή που είχες, με upscaling. Δεν κέρδιζες τίποτα, μόνο μεγαλύτερα αρχεία είχες.

 

Ευχαριστω πολυ ρε φιλε... Να ρωτησω ομως με αυτη τη rom θα εχω κανενα προβλημα?? επειδη δεν ειναι official..

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ ρε φιλε... Να ρωτησω ομως με αυτη τη rom θα εχω κανενα προβλημα?? επειδη δεν ειναι official..

 

Όχι,δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα, γιατί όπως φαίνεται (αυτήν έχω και εγώ) έχει βελτιώσεις που έχει και η official, οπότε ίσως πρόκειται για κάποια διαρροή ή κάτι άλλο, δεν ξέρω.

 

Όταν βγει η επίσημη την αλλάζεις.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά τι λέει το inew V3???? έχει 3G-4G?? έχει παρουσιαστεί σε κανένα σοβαρό πρόβλημα??? να ξέρω τι να περιμένω γιατί δεύτερα το παραγγέλνω....
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά τι λέει το inew V3???? έχει 3G-4G?? έχει παρουσιαστεί σε κανένα σοβαρό πρόβλημα??? να ξέρω τι να περιμένω γιατί δεύτερα το παραγγέλνω....

 

Για τα λεφτά του είναι άψογο το κινητό σε όλα του το μόνο πρόβλημα είναι ότι δεν κρατάει η μπαταρία ψάξε προηγούμενες σελίδες και θα το διαπιστώσεις και ο ίδιος απο τα συμφραζόμενα τον υπολοίπων.

Link to comment
Share on other sites

την Δευτέρα θα παραγγείλω για έναν φίλο απο to2c το μαύρο. Γράφει πως είναι stock. Ελπίζω να μην είναι παπάς και να περιμένω επ'αόριστο όπως έχω διαβάσει αρκετούς εδώ μέσα.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το παρέλαβα για φίλο.

Μου άρεσε πάρα πολύ ο σχεδιασμός του και το θεωρώ πολύ καλό για τα χρήματα του.

To απίστευτο είναι ότι η παραγγελία έγινε στο vicmall 9/5/2014 χτες ήταν Ελλάδα και σήμερα Τήνο.

Τυχαίο το θεωρώ αλλά πρώτη φορά συστημένο πακέτο μου έρχεται από Κίνα σε μία μόλις εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς δεν κρατάει η μπαταρία;

 

Για τα λεφτά του είναι άψογο το κινητό σε όλα του το μόνο πρόβλημα είναι ότι δεν κρατάει η μπαταρία ψάξε προηγούμενες σελίδες και θα το διαπιστώσεις και ο ίδιος απο τα συμφραζόμενα τον υπολοίπων.

Link to comment
Share on other sites

Ισως λίγο οφ τοπικ, σε συνάρτηση με προηγούμενο ερώτημα ενος φίλου σχετικα με τα προγράμματα πλοήγησης, νομίζω θα αναθεωρήσω την "ψήφο" εμπιστοσύνης που εδωσα στο sygic καθώς, σήμερα χρειάστηκα να βρω τον Ιερό·Ναό Αγιου Νικολάου στα Λαγυνα Θεσσαλονίκης.... Το σάιζικ δεν τον βρίσκει με τιποτα.... Το copilot τον βρήκε με την μια!! Και δεν ειναι η πρωτη φορα που συμβαίνει αυτο.... Βεβαια, υπάρχει και η γνωστη σελιδα με τα pois, αλλά, αποτι φαίνεται το copilot εχει πιο πληρη database... Υπ οψη, η εκδοση του σαιζικ που εχω ειναι η 14.3.0. (Ναι, 14.3.0)

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

παιδια σχετικα με την μπαταρια εχει κανεις υποψιν αν κανει καποια μπαταρια απο τα μοντελα του DOOGEE που κυκλοφορουν για το inewv3 ???????
Link to comment
Share on other sites

παιδια σχετικα με την μπαταρια εχει κανεις υποψιν αν κανει καποια μπαταρια απο τα μοντελα του DOOGEE που κυκλοφορουν για το inewv3 ???????

 

Μην μπαίνεις καν στον κόπο να ψάξεις.... έψαξαν άλλοι για εσένα πριν από εσένα και δεν βρήκα τπτ. Άσε που αν είχε βρεθεί καλύτερη περίπτωση από την μπαταρία του w8s θα είχε μπει σίγουρα και αυτή στην 1 σελίδα...:lol:

 

edit

 

Σε έναν γνωστό μου έπεσε κάτω, ευτυχώς του είχε την σιλικονάτη την θήκη, και ξεκόλλησε πάνω δεξιά η οθόνη. Δηλαδή η πάνω δεξιά γωνία του πάνελ προεξέχει αν πιέσεις ελαφρά την άσπρη πλαστική γωνία του κινητού.

Τι λέτε να κάνει;

Edited by bill_phone
Link to comment
Share on other sites

Να διαβάσει ...... ΕΔΩ

Batsilos (Bilias aka Fazer-1000)

HTC-HD2 - Inew V3 - Lenovo A3500FL - Jiayu G4s octa

http://www.needrom.com/author/batsilos ---- Οι ROM μου στο Needrom

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το Inew V3 είναι κλώνος?Ρωτάω γιατί δεν έχω ξανακούσει την μάρκα.Ευχαριστώ

 

Όχι, είναι μάρκα.

Ξέρεις πόσες κινέζικες μάρκες υπάρχουν?

Εκατοντάδες! Και κάθε τόσο φυτρώνουν σαν τα μανιτάρια!

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κανένα νεότερο για την 1.1.4 με τις εργοστασιακές βελτιώσεις ? Αλλιώς, μέχρι να βγει, πιστεύετε ότι η 1.0.4 είναι η πιο σταθερή?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, έχω πρόβλημα όταν κάνω η δέχομαι κλήση δεν εμφανίζει τις δυνατότητες να επιλέξω πχ ανοιχτή ακρόαση, παρά μόνο την επιλογή να απορρίψω την κλήση, μπορεί κανείς να βοηθήσει?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, έχω πρόβλημα όταν κάνω η δέχομαι κλήση δεν εμφανίζει τις δυνατότητες να επιλέξω πχ ανοιχτή ακρόαση, παρά μόνο την επιλογή να απορρίψω την κλήση, μπορεί κανείς να βοηθήσει?

 

Απαντάς και μετά σου δίνει την δυνατότητα να βάλεις ανοικτή ακρόαση να κλείσεις το μικρόφωνο και άλλα....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...