Jump to content

iNew V3


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά,θέλω να παραγγείλω το συγκεκριμένο κινητάκι για ένα φιλαράκι.Απο ποιό site προτείνετε;Μήπως παίζει και κανένα κουπονάκι για το συγκεκριμένο;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

που σημαινει?κανεις αλλος?

 

----- προσθήκη μηνύματος 50 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

σε ποια καρτα εσυ εχεις την sim?

 

Στη θεση κατω απο τον φακο της κάμερας.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Απο περιέργεια, μιά ερώτηση προς τους κατόχους του inew v3 έχετε κανείς δεί εάν η συσκευή φέρει ένδειξη CE

και ένδειξη FCC ID ?

Link to comment
Share on other sites

Απο περιέργεια, μιά ερώτηση προς τους κατόχους του inew v3 έχετε κανείς δεί εάν η συσκευή φέρει ένδειξη CE

και ένδειξη FCC ID ?

Οχι δεν αναφέρει κατι, τουλάχιστον πανω στη συσκευή.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Στη θεση κατω απο τον φακο της κάμερας.

 

Οχι δεν αναφέρει κατι, τουλάχιστον πανω στη συσκευή.

 

Συνήθως οι συγκεκριμένες ενδείξεις αναγραφονται στο πλαίσιο κάτω απο την μπαταρία. Με εξαίρεση τις unibody συσκευές οι οποίες είναι υποχρεωμένες να το φέρουν στο πίσω μέρος της συσκευής.

 

Επίσης έχει δοκιμάσει κάποιος να μετρήσει το SAR της συσκευής? Ισχύει εν τέλη το 0.45 w/kg?

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως οι συγκεκριμένες ενδείξεις αναγραφονται στο πλαίσιο κάτω απο την μπαταρία. Με εξαίρεση τις unibody συσκευές οι οποίες είναι υποχρεωμένες να το φέρουν στο πίσω μέρος της συσκευής.

Εκεί κοίταξα κι εγω.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Στο καπάκι στο κάτω μέρος δεν γράφει CE δίπλα απο το nfc;

Σε μένα όχι.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Μα και φυσικα το γραφει!

Έχετε δίκιο παιδιά, κοιτούσα απο την εσωτερική πλευρά.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

γεια και από μένα παιδια.εχω και εγω 4-5 μέρες που παρακολουθω το θεμα με το inew v3 και με ενδιαφερει στο να παρω και εγώ ένα. αν και ειχα αποφασισει να παρω το HDC Galaxys S4 Legend- Universal5410 1.6GHz 5.0inch Screen Gesture Control Android 4.2 Phone.τελικα το μετανιωσα.τωρα μια ερωτηση για αυτους που το πήραν είδη αξιζει να το παραγγείλουμε και εμεις. και δεν μιλω για την αξία του σαν χρήματα για τι είναι καθαρά υποκειμενικό το θεμα χρηματων για αλλους τα 150 ευρώ είναι για έναν καφέ και για καποιους αλλους είναι μια μικρή περιουσία
Link to comment
Share on other sites

γεια και από μένα παιδια.εχω και εγω 4-5 μέρες που παρακολουθω το θεμα με το inew v3 και με ενδιαφερει στο να παρω και εγώ ένα. αν και ειχα αποφασισει να παρω το HDC Galaxys S4 Legend- Universal5410 1.6GHz 5.0inch Screen Gesture Control Android 4.2 Phone.τελικα το μετανιωσα.τωρα μια ερωτηση για αυτους που το πήραν είδη αξιζει να το παραγγείλουμε και εμεις. και δεν μιλω για την αξία του σαν χρήματα για τι είναι καθαρά υποκειμενικό το θεμα χρηματων για αλλους τα 150 ευρώ είναι για έναν καφέ και για καποιους αλλους είναι μια μικρή περιουσία

 

Εγω προσωπικά άνετα θα το ξανά αγόραζα :D

Link to comment
Share on other sites

γεια και από μένα παιδια.εχω και εγω 4-5 μέρες που παρακολουθω το θεμα με το inew v3 και με ενδιαφερει στο να παρω και εγώ ένα. αν και ειχα αποφασισει να παρω το HDC Galaxys S4 Legend- Universal5410 1.6GHz 5.0inch Screen Gesture Control Android 4.2 Phone.τελικα το μετανιωσα.τωρα μια ερωτηση για αυτους που το πήραν είδη αξιζει να το παραγγείλουμε και εμεις. και δεν μιλω για την αξία του σαν χρήματα για τι είναι καθαρά υποκειμενικό το θεμα χρηματων για αλλους τα 150 ευρώ είναι για έναν καφέ και για καποιους αλλους είναι μια μικρή περιουσία

 

Εγώ θα το ξαναγοράσω όταν βγει η 2/32!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα το ξαναγοράσω όταν βγει η 2/32!!!

 

Σωστός , με έβαλες σε σκέψεις :worry:

Edited by leros2004
Link to comment
Share on other sites

εγω δεν θα το ξαναγοράσω διοτι αυτη η έκδοση ..με ΥΠΕΡκαλυπτει :D:D

 

Οι ανάγκες μας είναι και πολύ σχετικό.....

Link to comment
Share on other sites

σωστος ο φιλος!

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σωστός , με έβαλες σε σκέψεις :worry:

 

για το ποτέ θα βγει η εκδοση 2/32ξέρουμε τίποτα?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά,στο minideal οταν πας να το αγοράσεις σου έχει επιλογή να τσεκάρεις το google store και αν το θες ροοτ(αλλά με χρέωση η δευτερη επιλογή).Και ρωτάω εγώ,για να βάλει το google store δεν είναι απαραίτητο τo ροοτ;

Αν ναι...πoιος ο λόγος να πληρώσεις root?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν ξέρω αν έχουν υπάρξει προβληματικές συσκευές αλλά σε μια που έπεσε στα χέρια μου το βρήκα άψογο το wifi. GPS δεν πρόλαβα να δοκιμάσω.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Item No. Posting Date Status Date Status Description

RF198308048SG 14-01-2014 14-01-2014 Received from Customer

 

 

Τα παραπάνω μου εμφανίστηκαν οταν έκανα αναζήτηση στην singpost βάζοντας το tracking number που μου έδωσε την Δευτέρα 13/1 το minideal. Μήπως ξέρετε τι σημαίνουν αυτά? Μήπως ότι παραδόθηκε στα ΕΛΤΑ?

 

Στην προκειμένη περίπτωση ο Customer είναι αυτός που το στέλνει.

Διαβασε τον παρακάτω οδηγο για αγορες απο κίνα για να σου λυθουν ολες οι απορείες.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375436

 

Απο gps και wifi πως παει?

Λεγετε οτι δεν ειναι καθολου καλα, ειδικα το wifi.

Το GPS κλειδώνει σε λιγότερο απο 15" και το wifi του είναι μια χαρά.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε launcher.

Έλεγα να μην έφτανα ως εκεί..

Ήθελα να το βγάλω μπας και κέρδιζα λίγο χώρο στο home screen αλλά δεν... Κατέφερα να το βγάλω από εκεί αλλά ο χώρος ποε έπιανε μένει αχρησιμοποίητος.

 

Καλημέρα παιδιά,στο minideal οταν πας να το αγοράσεις σου έχει επιλογή να τσεκάρεις το google store και αν το θες ροοτ(αλλά με χρέωση η δευτερη επιλογή).Και ρωτάω εγώ,για να βάλει το google store δεν είναι απαραίτητο τo ροοτ;

Αν ναι...πoιος ο λόγος να πληρώσεις root?

 

Δεν είναι απαραίτητο το root για το google play.

Και εγώ έτσι το πήρα, με google play και αρουτάριστο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...