Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έφτασε αεροδρόμιο κ η δεύτερη παραγγελία. Απο μέρα σε μέρα στα χέρια μου...
...Παναγιώτης[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχει ψαχτει κανεις να παραγγειλει απο το Ελληνικο Warehouse του Merimobiles, που λεει οτι ερχεται σε 2-3 μερες?

Γιατι φυσικα τα κινητα ειναι εδω ηδη εκτελωνισμενα.

 

http://www.merimobiles.com/greece-warehouse/

 

Γιατι σκεφτομαι αυριο να το παραγγειλω απο εκει.

Edited by Gio350D
www.olafree.net
Link to comment
Share on other sites

χρεώνει +25$ (αποστολή με ACS) και το μόνο διαθέσιμο κινητό (No.1 S6) είναι μέτριο πάντως. Edited by IVIetaCreatoR
http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εχει ψαχτει κανεις να παραγγειλει απο το Ελληνικο Warehouse του Merimobiles, που λεει οτι ερχεται σε 2-3 μερες?

Γιατι φυσικα τα κινητα ειναι εδω ηδη εκτελωνισμενα.

 

http://www.merimobiles.com/greece-warehouse/

 

Γιατι σκεφτομαι αυριο να το παραγγειλω απο εκει.

 

Offtopic αλλά το ειχα σκεφτεί. Μεχρι που είδα τα διαθεσιμα κινητά δηλ δεν ειχε το huawei honor 3c lol

Link to comment
Share on other sites

χρεώνει +25$ (αποστολή με ACS) και το κινητό είναι μέτριο πάντως.

 

Τι εννοεις μετριο?

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Offtopic αλλά το ειχα σκεφτεί. Μεχρι που είδα τα διαθεσιμα κινητά δηλ δεν ειχε το huawei honor 3c lol

 

Ποτε? Γιατι τωρα το βγαζει διαθεσιμο 144,90 Ευρω.

www.olafree.net
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις μετριο?

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ποτε? Γιατι τωρα το βγαζει διαθεσιμο 144,90 Ευρω.

 

Δεν το ειχε διαθέσιμο στο greek warehouse. Ειναι διαθέσιμο ενα σάπιο. Τα άλλα κινητά ειναι εδω δίπλα στην κινα...

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις μετριο?

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ποτε? Γιατι τωρα το βγαζει διαθεσιμο 144,90 Ευρω.

 

Εαν δεν κανω λαθος τα κινητά διαθέσιμα απο την Ελληνική αποθήκη ειναι εδώ. Εχει μονο ενα κινητό στο οποίο και η αναφορα περί μετριου ;)

Η ευγένεια σου προσφέρει πολλά ... Μην τα χάνεις!
Link to comment
Share on other sites

Εαν δεν κανω λαθος τα κινητά διαθέσιμα απο την Ελληνική αποθήκη ειναι εδώ. Εχει μονο ενα κινητό στο οποίο και η αναφορα περί μετριου ;)

 

Οχι λαθος κανεις, μιλαω για το honnor 3c. Οσα κινητα εχουν τιμη ειναι διαθεσιμα, και εχεις τη δυνατοτητα για την Ελλαδα να τα παραγειλεις μεσω ACS.

 

Ακυρο...μαλον εχεις δικιο...Μονο σαυτο εχει ενδειξη διαθεσιμο..Καλα για γελια ειναι

Edited by Gio350D
www.olafree.net
Link to comment
Share on other sites

Οχι λαθος κανεις, μιλαω για το honnor 3c. Οσα κινητα εχουν τιμη ειναι διαθεσιμα, και εχεις τη δυνατοτητα για την Ελλαδα να τα παραγειλεις μεσω ACS.

 

Πχ γιά το 3c έχει ελληνικα από την multilanguage rom;αλλα ξέρει κανείς εάν Greek warehouse έχει στα κινητά ελληνικα;

Link to comment
Share on other sites

Πχ γιά το 3c έχει ελληνικα από την multilanguage rom;αλλα ξέρει κανείς εάν Greek warehouse έχει στα κινητά ελληνικα;

Δε ξερω, εχω μπερδευτει. Ειναι δυνατον ολο το warehaouse να εχει ενα κινητο?

www.olafree.net
Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω, εχω μπερδευτει. Ειναι δυνατον ολο το warehaouse να εχει ενα κινητο?

 

Ναι, είναι!

Την μέρα που ανακοίνωσαν την δημιουργία της "αποθήκης" είχανε ΤΡΙΑ μοντέλα, προφανώς εξαντλήθηκαν...

Μην περιμένετε πολλά πράγματα, ειναι νωρίς για τετοιες κινήσεις, κι αυτοί ψάχνονται ακόμη...

 

Φύγαμε off topic όμως...

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι, είναι!

Την μέρα που ανακοίνωσαν την δημιουργία της "αποθήκης" είχανε ΤΡΙΑ μοντέλα, προφανώς εξαντλήθηκαν...

Μην περιμένετε πολλά πράγματα, ειναι νωρίς για τετοιες κινήσεις, κι αυτοί ψάχνονται ακόμη...

 

Φύγαμε off topic όμως...

Οκ..ευχαριστω παντως για την ενημερωση

www.olafree.net
Link to comment
Share on other sites

Η B119 δεν έχει βγει ως επίσημο update (OTA)

και απ' ότι διαπιστώνω, η κατανάλωση μπαταριας είναι αυξημένη..

(Μπορεί να επιβεβαιώσει άλλος?)

Προτείνεται (και οι Ρώσοι το ίδιο κουβεντιάζουν) η παραμονη στην Β118 και αναμονή του επόμενου update!

 

ΥΓ Έχω το Power saving μονίμως στο NORMAL

Edited by asot

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Στην Β119 ειδα μια τρελη καταναλωση στην αναμονη οταν εχω το ''phone manager'' > ''power saving'' στο ''smart'' οποτε το αλλαξα και το εβαλα στο ''normal''.

 

Ενα δειγμα στο normal, περιμενω να δω τα τελικα αποτελεσματα. υπ οψιν οτι απο το 100% στο 80% πεφτει σχετικα γρηγορα.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Η B119 δεν έχει βγει ως επίσημο update (OTA)

και απ' ότι διαπιστώνω, η κατανάλωση μπαταριας είναι αυξημένη..

(Μπορεί να επιβεβαιώσει άλλος?)

Προτείνεται (και οι Ρώσοι το ίδιο κουβεντιάζουν) η παραμονη στην Β118 και αναμονή του επόμενου update!

 

ΥΓ Έχω το Power saving μονίμως στο NORMAL

Το δικο μου το παρελαβα με την 117. Ενημερωθηκε αυτοματα λιγες μερες μετα με το 118. Αλλα 119 δεν εχει ερθει. Φυσιολογικο ή εχω αλλαξει κατι στις ρυθμισεις χωρις να το καταλαβω και γι αυτο δεν την πηρε την αναβαθμιση ;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Φυσιολογικό, γι' αυτό και γράφω: Η B119 δεν έχει βγει ως επίσημο update (OTA)

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Φυσιολογικό, γι' αυτό και γράφω: Η B119 δεν έχει βγει ως επίσημο update (OTA)

 

Ευχαριστω. Εσυ πολυ σωστα το εγραψες, εγω δεν το καταλαβα

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά σχετικά με την κάμερα από ότι έχω διαβάσει μετά το root δείχνει 5mp και όχι 8mp το video που τραβάει είναι κανονικά 1080 η οχι και πόσα mp οι φώτο,μπορεί να το επιβεβαίωση κάποιος που έχει ήδη την συσκευή? Edited by tollisth
Link to comment
Share on other sites

Την μέρα που παρέλαβα το κινητό (με την Β211, multilingual) έβγαλα φωτό, τις κοιτώ τώρα, είναι 2560x1920pixels (4.9Mp).

Μετά το τελευταίο update (B119, official, En+Cn), οι φωτό έχουν ανάλυση 3264x2448pixels (8Mp)...

Video, δεν ειχα δοκιμάσει, τώρα πάντως δίνει 1080p για την πίσω κάμερα και 720p για την μπροστινή

Edited by asot

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Την μέρα που παρέλαβα το κινητό (με την Β211, multilingual) έβγαλα φωτό, τις κοιτώ τώρα, είναι 2560x1920pixels (4.9Mp).

Μετά το τελευταίο update (B119, official, En+Cn), οι φωτό έχουν ανάλυση 3264x2448pixels (8Mp)...

Video, δεν ειχα δοκιμάσει, τώρα πάντως δίνει 1080p για την πίσω κάμερα και 720p για την μπροστινή

οκ ευχαριστώ πιστεύω μάλλον θα είναι 720

Link to comment
Share on other sites

Την μέρα που παρέλαβα το κινητό (με την Β211, multilingual) έβγαλα φωτό, τις κοιτώ τώρα, είναι 2560x1920pixels (4.9Mp).

Μετά το τελευταίο update (B119, official, En+Cn), οι φωτό έχουν ανάλυση 3264x2448pixels (8Mp)...

Video, δεν ειχα δοκιμάσει, τώρα πάντως δίνει 1080p για την πίσω κάμερα και 720p για την μπροστινή

 

Θελει ρουτ για αυτο που εκανες με την αναβαθμιση κ' την καμερα μετα;

Phones: Samsung GT-M8910 Pixon - iPhone 3gs - HTC Desire - ZTE P752D - Jiayu G4 - Honor 3c - Honor 4x

Tablets: Lenovo A100L

Link to comment
Share on other sites

post #622

ΑΠλώς πέρασα την official rom, οπως περιγράφω

Δεν είμαι root (και δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα προς το παρόν), θεωρώ οτι είναι σημαντικότερες οι αναβαθμίσεις στην παρούσα φάση, αφού η Huawei φαίνεται να υποστηρίζει "τρελά" το μοντέλο, το οποιο πρέπει να έχει κάνει τουλάχιστον πωλήσεις 10,000,000 κομματιών!

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

post #622

ΑΠλώς πέρασα την official rom, οπως περιγράφω

Δεν είμαι root (και δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα προς το παρόν), θεωρώ οτι είναι σημαντικότερες οι αναβαθμίσεις στην παρούσα φάση, αφού η Huawei φαίνεται να υποστηρίζει "τρελά" το μοντέλο, το οποιο πρέπει να έχει κάνει τουλάχιστον πωλήσεις 10,000,000 κομματιών!

 

Ανετότατα 10M πωλήσεις. Πουλάει απίστευτα σε αυτή την τιμή η Huawei θα ήταν χαζή να μην το υποστηρίξει... Περιμένω να έρθει το δικό μου να δοκιμάσω να κάνω μεταφορά τα ελληνικά από την Multilanguage στην τελευταία official... Άμα μπορέσω :happy:

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ανετότατα 10M πωλήσεις. Πουλάει απίστευτα σε αυτή την τιμή η Huawei θα ήταν χαζή να μην το υποστηρίξει... Περιμένω να έρθει το δικό μου να δοκιμάσω να κάνω μεταφορά τα ελληνικά από την Multilanguage στην τελευταία official... Άμα μπορέσω :happy:

 

Συμφωνώ (9Μ πωλήσεις έκανε presell, τώρα θα έχει απογειωθεί)

με update ανα 10ήμερο, η "αλλαγή/ενσωμάτωση" Ελληνικών ίσως είναι πρόωρη...

Κατα το καλοκαίρι θα είναι ΟΚ (δώσε το και στην Huawei για ενσωμάτωση!)

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...