Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενα μικρο hands on που μου έστειλε ο bro οπως του το είχα σεταρει εγώ το κινητο με nova launcher κ matrix live wallpaper

 

Huawei honor 3c (H30-U10 wcdma 2gb ram):

 

----- προσθήκη μηνύματος 48 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

...κ τους ψαρωνε ολους στην καφετέρια

 

αυτο που το ενεργοποιει με δυο κτυπηματα στην οθονη πως να το κανω?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αυτο που το ενεργοποιει με δυο κτυπηματα στην οθονη πως να το κανω?

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=42717&d=1395413266

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

δεν το βλεπω στην multilingual rom αυτο,στις ρυθμισεις δεν εχει κατι τετοιο.

Στις ρυθμισεις βλεπεις Motion control ή Οθονη ή κατι παρομοιο υποθετω, κανοντας κλικ βγαινει αυτο, στα αγγλικα η σε αλλη γλωσσα

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμισεις βλεπεις Motion control ή Οθονη ή κατι παρομοιο υποθετω, κανοντας κλικ βγαινει αυτο, στα αγγλικα η σε αλλη γλωσσα

 

δεν εχει την συγκεκριμενη κινηση,εχει μονο αναστροφη και ανακινηση,οχι διπλο κτυπημα που εχει η αγγλικη.

Link to comment
Share on other sites

Ναι νομιζω προστεθηκε στην τελευταια αγγλικη μονο.αυτα ειναι τα κακα της multilang αλλα ο καθενας διαλεγει και παιρνει!εγω αν ολα πανε καλα θα μεινω με multilang
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω που πληρωσα extra για να βαλουν ελληνικα: Με Αγγλικα μονο το παρελαβα
Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω που πληρωσα extra για να βαλουν ελληνικα: Με Αγγλικα μονο το παρελαβα
κακως το κρατησες τοτε!επρεπε να τους το πεις αλλιως εφαρμοσε αυτα που εχουν ποσταρει τα παιδια που ξερουν εδω και βαλε ελληνικα.εγω δεν ξερω να το κανω αλλα εαν ΔΕΝ εχει ελληνικα το κινητο που θα μου ερθει θα τους το στειλω πακετο και απλα δεν θα ξανα αγορασω απο vickmall.παντως πιστευω οτι θα ερθει με ελληνικα...
Link to comment
Share on other sites

κακως το κρατησες τοτε!επρεπε να τους το πεις αλλιως εφαρμοσε αυτα που εχουν ποσταρει τα παιδια που ξερουν εδω και βαλε ελληνικα.εγω δεν ξερω να το κανω αλλα εαν ΔΕΝ εχει ελληνικα το κινητο που θα μου ερθει θα τους το στειλω πακετο και απλα δεν θα ξανα αγορασω απο vickmall.παντως πιστευω οτι θα ερθει με ελληνικα...

 

με ελληνικα θα ερθει,απο κει το πηρα,απλα δεν θα εχεις updates,τραβηξα βιντεο χθες στον διογενη η ποιοτητα του απιστευτη η δε φωτογραφιες σε σκοταδι με προβολεις σε 30 μετρα αποσταση πολυ καλες για υποτιθεμενη 5 μπ καμερα

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι μην βγαλουν κανενα update επισημο που κανει "παπαδες" και θα θελω να το περασω!προς το παρον το double tap για ενεργοποιηση της οθονης δεν με δελεαζει!πιο πολυ με δελεαζει το πανεμορφο 3Χ :)
Link to comment
Share on other sites

κακως το κρατησες τοτε!επρεπε να τους το πεις αλλιως εφαρμοσε αυτα που εχουν ποσταρει τα παιδια που ξερουν εδω και βαλε ελληνικα.εγω δεν ξερω να το κανω αλλα εαν ΔΕΝ εχει ελληνικα το κινητο που θα μου ερθει θα τους το στειλω πακετο και απλα δεν θα ξανα αγορασω απο vickmall.παντως πιστευω οτι θα ερθει με ελληνικα...

 

Προτιμησα να το κρατησω, παρα να διακυνδινευσω την επιστροφη του. Δεν ημουν σιγουρος οτι θα μου επεστρεφαν τα χρηματα για το κινητό

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Ναι νομιζω προστεθηκε στην τελευταια αγγλικη μονο.αυτα ειναι τα κακα της multilang αλλα ο καθενας διαλεγει και παιρνει!εγω αν ολα πανε καλα θα μεινω με multilang

 

...το συγκεκριμένο φοράει την B111 multylanguage απο to2c

...Παναγιώτης[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απο οτι ειδα στο βιντεακι τα πληκτρα δεν φωτιζονται.....υπαρχει καποιο fix για αυτο;

 

..........Τσου

 

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εκτός κ αν το ανοιξεις κ του βαλεις λεντακια απο κάτω κ θα φεγκοβολαει συνέχεια!!!! Χιχιχι

...Παναγιώτης[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

..........Τσου

 

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εκτός κ αν το ανοιξεις κ του βαλεις λεντακια απο κάτω κ θα φεγκοβολαει συνέχεια!!!! Χιχιχι

 

Και την ημερα τα βγαζεις για εξοικονομηση ενεργειας

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

2-3 ερωτησεις και από μένα.


Τα 2 αρχεία από το ρώσικο site (super user kai gapps) δεν κατεβαινουν. Υπάρχουν πουθενά αλλού?


Yπάρχει επίσης κάπου η multilanguage του to2c να την κατεβάσω, εάν περάσω την official και δεν μου αρέσει (πιο πολύ αμα δεν καταφερω το google play kai ta gaps) να γυρίσω στην multi?


πως μπορω να κάνω back up την multi? με cwm? γιατί έλεγα να ακολουθήσω την μέθοδο του asot κατευθειαν απο την sd χωρίς λοπιπές διαδικασίες.

Όταν παραλαβω... :p:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τρεις ερωτήσεις έχω.

Για να σας βάλω στο κλίμα έχω δυο sim, η μια είναι το βασικό μου νούμερο (κλήσεις - sms) και η άλλη είναι μόνο για 3G internet, οπότε, όποτε δεν σερφάρω την έχω κλειστή.

1) υπάρχει επιλογή να ΜΗΝ με ρωτάει συνέχεια από ποια sim να κάνει την κλήση ? Ακόμα και αν εχω κλειστή την δεύτερη sim με ρωτάει, θέλω να κάνω κλήσεις πάντα από τη μία sim.

2) Το handcend sms υποστηρίζει δικαρτα? υπάρχει ρύθμιση επίσης για να στέλνω sms από την sim πού θέλω? Έστειλα sms και το έστειλε από τη sim που έχω για internet, αν είναι κλειστή η sim τού internet δεν στέλνει sms.

 

Ευχαριστώ

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

2-3 ερωτησεις και από μένα.Τα 2 αρχεία από το ρώσικο site (super user kai gapps) δεν κατεβαινουν. Υπάρχουν πουθενά αλλού?Yπάρχει επίσης κάπου η multilanguage του to2c να την κατεβάσω, εάν περάσω την official και δεν μου αρέσει (πιο πολύ αμα δεν καταφερω το google play kai ta gaps) να γυρίσω στην multi?πως μπορω να κάνω back up την multi? με cwm? γιατί έλεγα να ακολουθήσω την μέθοδο του asot κατευθειαν απο την sd χωρίς λοπιπές διαδικασίες.

Όταν παραλαβω... :p:D

 

Ευκολα - googlάρισε

gapps-jb-20130812-signed

UPDATE-SuperSU-v1.94.zip

Multilingual B111

 

Παιδιά τρεις ερωτήσεις έχω.

Για να σας βάλω στο κλίμα έχω δυο sim, η μια είναι το βασικό μου νούμερο (κλήσεις - sms) και η άλλη είναι μόνο για 3G internet, οπότε, όποτε δεν σερφάρω την έχω κλειστή.

1) υπάρχει επιλογή να ΜΗΝ με ρωτάει συνέχεια από ποια sim να κάνει την κλήση ? Ακόμα και αν εχω κλειστή την δεύτερη sim με ρωτάει, θέλω να κάνω κλήσεις πάντα από τη μία sim.

2) Το handcend sms υποστηρίζει δικαρτα? υπάρχει ρύθμιση επίσης για να στέλνω sms από την sim πού θέλω? Έστειλα sms και το έστειλε από τη sim που έχω για internet, αν είναι κλειστή η sim τού internet δεν στέλνει sms.

Ευχαριστώ

1. Δυστυχώς, η official δεν έχει (ακόμη) αυτή την ευκολία - εικάζω οτι θα το συμπεριλάβουν προσεχώς (είναι "απειροι" σε δίκαρτα...)

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Ευκολα - googlάρισε

gapps-jb-20130812-signed

UPDATE-SuperSU-v1.94.zip

Multilingual B111

 

 

1. Δυστυχώς, η official δεν έχει (ακόμη) αυτή την ευκολία - εικάζω οτι θα το συμπεριλάβουν προσεχώς (είναι "απειροι" σε δίκαρτα...)

Aντωνη το εκανες στην Β119, ολα οκ ? Ανεβασα εδω τα αρχεια για οσους τα θελουν https://cloud.mail.ru/public/60b163bc99f5/cwm-root-gapps-sp.rar , SuperSU εχω βαλει το v1.93

 

Βρηκα λυση στο προβλημα με το PixelPhone , εχει επολογη για να επιλεξουμε απο ποια καρτα θα κανουμε εξερχομενες κλησεις :D

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

root φανταζομαι εννοείς... - οχι ακόμη (busy weekend)

Δεν με απασχολεί ίσως και ιδιαίτερα ακόμη, και με τον ρυθμό που βγαίνουν τα updates from Huawei (3 στον Μάρτιο) δεν βιάζομαι...

Μολις σταθεροποιηθεί η rom μάλλον...!

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι για root - recovery ελεγα :)

 

Τι κακο πραγμα ειναι αυτο με τα update :lol: καθε βδομαδα-10ημερο και απο ενα :D :p

 

Δοκιμασα ~6-7 rom, σε δυο εκανε κανονικα εγκατασταση το xposed αλλα οταν εκανα επανεκκινηση δεν ανοιγε το τηλεφωνο, κολλαγε στο bootanimation.

 

 

Για τον φιλο που θελει να βαλει Miui, δες τα ποστ 151 http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=542372&st=140#entry29891076 λενε οτι ειναι η ποιο σταθερη (ποστ 729) http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=542372&st=720

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

καλό γενικά το τηλεφωνάκι...και ωραία οθόνη...

αλλά τι να το κάνεις άμα σε κάθε πάτημα τρίζει;

Η ποιότητα κατασκευής είναι πολύ μέτρια

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...