Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά το βρίσκω μόνο σε μαύρο και μόνο tmobile η vodafone.

Σε μαύρο δεν το έχω δει από κοντά.λογικά δεν πρέπει να ναι άσχημο.

Τι να διαλέξω όμως από τα 2 branded?

Έχουν λογότυπό πάνω στην συσκευή?

Είναι φορτωμένα με εφαρμογές?

Μία βοήθεια παρακαλώ.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το βρίσκω μόνο σε μαύρο και μόνο tmobile η vodafone.

Σε μαύρο δεν το έχω δει από κοντά.λογικά δεν πρέπει να ναι άσχημο.

Τι να διαλέξω όμως από τα 2 branded?

Έχουν λογότυπό πάνω στην συσκευή?

Είναι φορτωμένα με εφαρμογές?

Μία βοήθεια παρακαλώ.

 

Το T mobile που έχει ο ξάδερφος μου έχει το logo T mobile στο bootαρσιαμ και αν θυμάμαι ένα t mobile logo κάτω χαμηλά και το lg λογότυπο πίσω κάτω από την κάμερα - προσωπικά είναι πιο όμορφο που το λογότυπο της lg είναι στο κέντρο

Μότο το navigon είχε και το βγάλαμε μετά από προτροπή ενός παιδιού από το myphone.

Καταπληκτική συσκευή πάντως παιδιά ! αν και το κράτησα μόνο λίγα λεπτά στα χέρια μου

Edited by Wolfox

LG G2 - 16GB - black

*ROM: CloudyG2 v2.2 kit kat

*Kernel: XCeed

Link to comment
Share on other sites

Κακό αυτό καθώς δεν το θέλω με κανένα λογότυπό πάνω του

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Κακό αυτό καθώς δεν το θέλω με κανένα λογότυπό πάνω του

 

Δεν είναι πρόβλημα ένα τόσο δα λογότυπο

 

http://www.lg.com/us/images/cell-phones/d801/gallery/medium05.jpg

LG G2 - 16GB - black

*ROM: CloudyG2 v2.2 kit kat

*Kernel: XCeed

Link to comment
Share on other sites

Εμένα που ειναι Tmobile δεν εχει κανενα λογοτυπο επανω του και το μονο που εχει ειναι το boot logo και ενας φακελος στα αρχεια που τον εσβυσα..
Link to comment
Share on other sites

Μόνο πίσω έχει?αν έχει?η και μπροστά?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Δε θυμάμαι να σου πω την αλήθεια - το είδα για λίγο χρονικό διάστημα - μπορεί να μπερδεύτηκα από τη φωτογραφία :/ δεν ήταν δικό μου.

Θα ρωτήσω και θα σου πω

Μπροστά δεν έχει 100%

LG G2 - 16GB - black

*ROM: CloudyG2 v2.2 kit kat

*Kernel: XCeed

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το βρίσκω μόνο σε μαύρο και μόνο tmobile η vodafone.

Σε μαύρο δεν το έχω δει από κοντά.λογικά δεν πρέπει να ναι άσχημο.

Τι να διαλέξω όμως από τα 2 branded?

Έχουν λογότυπό πάνω στην συσκευή?

Είναι φορτωμένα με εφαρμογές?

Μία βοήθεια παρακαλώ.

για τα λογότυπα σου είπαν οι άλλοι, εγώ θα σου πω για το χρώμα (πάντα σύμφωνα με τα δικά μου γούστα :) )

στο MALL το έχει το Plaisio σε μαύρο και ο Κωτσος απέναντι σε λευκό

αφου έκανα αρκετά πέρα δώθε , κατέληξα σε μαύρο οι λόγοι μου

1) λευκό φαίνεται πολύ μεγαλύτερο

2) λευκό χάνει πολύ όταν είναι κλειστό

3) μαύρο έχω την εντύπωση ότι φαίνονται πολύ καλύτερα τα χρώματα

4) λευκό samsoung-ιζει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ

δες και εδώ :

τα ανωτέρω είναι πάντα σύμφωνα με τα γούστα μου και σίγουρα θα διαφωνήσουν πάρα πολλοί

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μπορεί να μου εξηγήσει κανείς γιατί έπεσε τόσο γρήγορα η τιμή του στα 400 και το Galaxy S4 είναι ακόμα στα 411? Καμία μεταπολιτική αξία (για μένα που αλλάζω συχνά συσκευές πουλόντας τα και δύνοντας μικρή διαφορά πέρνω το επόμενο)
-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το βρίσκω μόνο σε μαύρο και μόνο tmobile η vodafone.

Σε μαύρο δεν το έχω δει από κοντά.λογικά δεν πρέπει να ναι άσχημο.

Τι να διαλέξω όμως από τα 2 branded?

Έχουν λογότυπό πάνω στην συσκευή?

Είναι φορτωμένα με εφαρμογές?

Μία βοήθεια παρακαλώ.

Εγω θα ελεγα λευκο γιατι η μεταλλικη γυαλιστερη λοριδα γυρο γυρο απο το κινητο φαινεται πιο πολυ και του δινει μια πιο premium αισθηση. Επισης τα bezels φαινονται μικροτερα γιατι η οθονη δεν φτανει μεχρι τα ακρα. Εχει δηλαδη περιμετρικα της οθονης ενα πολυ λεπτο μαυρο πλαισιο που στο μαυρο φαινεται σαν να ειναι μερος των bezels με συνεπεια να νομιζεις οτι ειναι συνέχειά τους και στο ματι να φαινονται παχυτερα. Τελος στο λευκο καπακι οι δαχτυλιες φαινονται λιγοτερο και δεν ειναι τοσο glossy οσο το μαυρο. Απο 'κει και περα ειναι θεμα προσωπικου γουστου. Κι εγω βασανιστηκα μεχρι να καταληξω.

 

Α, δεν ξερω πως φαινεται στο μαυρο, αλλα στο ασπρο οταν εισαι σε σκοταδι και το ξεκλειδωνεις και στιγμιαια ανοιγει το ασπρο ledάκι τοτε μεσα απο το γυαλι διαχαιεται το φως και φωτιζεται το πανω και τα πλαινα bezels σαν να εχει κρυφο φωτισμο. Εχω παθει πλακα με αυτο. Στην αρχη το κλειδωνα και το ξεκλειδωνα και το κοιτουσα για ωρες!

Edited by TUPAC_RIP

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ για το λευκό μου θυμίζει το πρωην s3 μου. Απ την αλλη το μαυρο είναι πολυ glossy για τα γούστα μου. Αμα το είχαν κάνει ματ..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ για το λευκό μου θυμίζει το πρωην s3 μου. Απ την αλλη το μαυρο είναι πολυ glossy για τα γούστα μου. Αμα το είχαν κάνει ματ..

Αμα ηταν ματ θα το αγοραζα...χτες! Για μενα ειναι πολυ συμαντικο το grip μιας και δε φοραω θηκες. Αφου σκεφτομουν να παρω το Nexus 5 μονο και μονο γι'αυτο.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ σε όλα. Το άσπρο είναι σαν galaxy S3....

 

 

350 θα πουλήσεις το S4 που μπορεί να το πήρες και πάνω από 500, 350 πάνω κάτω και το G2....η μία η άλλη σου έρχεται δηλαδή. Τα τηλέφωνα δεν τα αγοράζουμε για τη μεταπωλητική τους αξία αλλά για να τα χαιρόμαστε γι' αυτά που είναι,ειδικά όσοι αλλάζουμε συχνα......!!!!!

 

Την ίδια τιμή θα έχουν το θέμα είναι ότι το S4 είναι σχεδόν ενός χρόνου και το G2 τριών μηνών, σε κάνα δυο θα πέσει ακόμα κι άλλο όπως όλα τα LG. Ανάλογα πόσα διαθέτει ο καθένας διαλέγει και τρόπους για να έχει μια ναυαρχίδα στα χέρια του.

-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Από χτές κάτοχος του LGG2.

Μετά από 3 1/2 χρόνια με την Samsung (S2-S3) και απόλυτα ευχαριστημένος.......εχω να πώ πως οι πρώτες εντυπώσεις είναι πάρα πολύ θετικές....

Ο χρόνος θα δείξει:)

Samsung WAVE - SGS2 - SGS3 - LG G2- Iphone 5s - I phone6-iphone 7plus- OnePlus 8Pro
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια απο οποιος εχει παρει απο expansys μπορει να μου πει τη χωρα προελευσης λεει το κουτι?

 

Δεν είναι όλες οι συσκευές ίδιας προέλευσης, μπορεί να σου τύχει γαλλική, γερμανική συσκευή κτλ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πάντως βλέπω ότι σταθερόποιηθηκε η τιμή του... Και ότι δεν υπάρχει άμεσα διαθέσιμο... Θέλει να το αγοράσει ένας φίλος μου....
nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Πάντως βλέπω ότι σταθερόποιηθηκε η τιμή του... Και ότι δεν υπάρχει άμεσα διαθέσιμο... Θέλει να το αγοράσει ένας φίλος μου....

 

To εχει και το birdphone και το Καιζερστορ..

Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

To εχει και το birdphone και το Καιζερστορ..

 

Με 500 και 530 ευρω αντίστοιχα...δεν είμαστε καλά....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με 500 και 530 ευρω αντίστοιχα...δεν είμαστε καλά....

 

Δε μιλησα για τιμες , μιλησα για το που ειναι διαθεσιμο που ρωτησε ο φιλος...Χαλαρουιτα!

Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

Από πού το πήρες φίλε και πόσο; ψάχνω κ εγώ από πού να το πάρω

 

Από κατάστημα της WIND γιατί έκανα συμβόλαιο στη γυναίκα μου και μου έδωσε επιδότηση 250 €.

Πούλησα τα S2 - S3 300 € .

To kinht;o k;ostize 599 οπότε μου βγήκε " χασούρα " 50 €.

Νομίζω είναι καλά για τέτοια κινητάρα........:D:D:D:D

Samsung WAVE - SGS2 - SGS3 - LG G2- Iphone 5s - I phone6-iphone 7plus- OnePlus 8Pro
Link to comment
Share on other sites

παιδια απο οποιος εχει παρει απο expansys μπορει να μου πει τη χωρα προελευσης λεει το κουτι?

Εμενα λεει NEU (Γερμανια) αλλα παιζουν κι αλλες προελευσεις.

Edited by TUPAC_RIP

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...