Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δηλαδή όταν θα βγει η 4.4 πώς θα την βάλουμε ;

Ή χειροκινητα οταν βγει η ευρωπαϊκη ή ota οταν τη δωσει η t mobile

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ή χειροκινητα οταν βγει η ευρωπαϊκη ή ota οταν τη δωσει η t mobile

 

Ααα οκ :) ευχαριστώ

LG G2 - 16GB - black

*ROM: CloudyG2 v2.2 kit kat

*Kernel: XCeed

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οταν μιλησα με το mobile14 για το απο που προερχονται τα LG G2 32Gb και για την εγγυηση μου εστειλαν της εξης απαντηση:

 

Από Σλοβακία τα συγκεκριμένα.

Δεν έχουν εγγύηση στην Ελλάδα επειδή δεν τα έφερε και επίσημα!

 

Στη Σλοβακια ειμαι σιγουρος οτι δεν υπαρχει το κινητο με 32 GB μαλλον εννοουν οτι ο προμηθευτης ειναι απο Σλοβακια κατι που δεν ενδιαφερει κανεναν. Οποτε τι λετε αξιζει η αγορα απο εκεινους η καλυτερα απο αλλο online store;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οταν μιλησα με το mobile14 για το απο που προερχονται τα LG G2 32Gb και για την εγγυηση μου εστειλαν της εξης απαντηση:

 

Από Σλοβακία τα συγκεκριμένα.

Δεν έχουν εγγύηση στην Ελλάδα επειδή δεν τα έφερε και επίσημα!

 

Στη Σλοβακια ειμαι σιγουρος οτι δεν υπαρχει το κινητο με 32 GB μαλλον εννοουν οτι ο προμηθευτης ειναι απο Σλοβακια κατι που δεν ενδιαφερει κανεναν. Οποτε τι λετε αξιζει η αγορα απο εκεινους η καλυτερα απο αλλο online store;

 

και εγγύηση ποιος δίνει ???

για ρώτα τους

Link to comment
Share on other sites

Εφερε κανεις κανα κορεατικο κατευθειαν και πηρε τη KitKat σημερα ? ? ?
Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

Έχεις pm....

Καλησπέρα και χρόνια πολλά φίλε, ενδιαφέρομαι κ εγώ για την αγορά του,μπορείς να μου πεις από που το πήρες?

Link to comment
Share on other sites

Το στέλνεις στο mobile 14

 

To μαγαζι νομιζω ανοιξε περσι ποιος μου λεει του χρονου αν κλεισει; Για αυτο αναρωτιεμαι αν αξιζει το ρισκο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως γίνετε στο σκρουτζ το λευκό να έχει 530 ευρώ;
nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως γίνετε στο σκρουτζ το λευκό να έχει 530 ευρώ;

 

Καλημερα και Χρονια Πολλα.Πολυ απλα γιατι κανενα αλλο σκρουτζομαγαζο πριν το Birdphone δεν το φερνει σε Ασπρο σε 16gb εκδοση λογικα εχουν ελλειψη.Για αυτο και το Birdphone που ειναι ισως το καλυτερο μαγαζι στο skroutz για αγορα smartphone εχει τσιμπημενη τιμη στα 527 ευρω γιατι εχει αποθεμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και Χρονια Πολλα.Πολυ απλα γιατι κανενα αλλο σκρουτζομαγαζο πριν το Birdphone δεν το φερνει σε Ασπρο σε 16gb εκδοση λογικα εχουν ελλειψη.Για αυτο και το Birdphone που ειναι ισως το καλυτερο μαγαζι στο skroutz για αγορα smartphone εχει τσιμπημενη τιμη στα 527 ευρω γιατι εχει αποθεμα.

 

Δεν ξέρω αν είναι το πιο καλό, αλλά το πιο ακριβό σίγουρα είναι.:ninja:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ κύριε Γιώργο,

 

Στην περίπτωση της εγγύησης, η έκφραση περιορισμένη σημαίνει ότι η εγγύηση διαρκεί για κάποιο χρονικό διάστημα, που επιλέγει η αντιπροσωπεία κάθε συσκευής, στην περίπτωση της LG η εγγύηση διαρκεί 2 έτη. Επίσης, όταν σας λέμε unbranded εννοούμε εντελώς ελεύθερο, χωρίς κάποιο σήμα στην συσκευή, το λειτουργικό ή το κουτί της. Σας ευχόμαστε χρόνια πολλά και όμορφα.

 

Με εκτίμηση, Smarties

 

μωρε λετε??

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ κύριε Γιώργο,

 

Στην περίπτωση της εγγύησης, η έκφραση περιορισμένη σημαίνει ότι η εγγύηση διαρκεί για κάποιο χρονικό διάστημα, που επιλέγει η αντιπροσωπεία κάθε συσκευής, στην περίπτωση της LG η εγγύηση διαρκεί 2 έτη. Επίσης, όταν σας λέμε unbranded εννοούμε εντελώς ελεύθερο, χωρίς κάποιο σήμα στην συσκευή, το λειτουργικό ή το κουτί της. Σας ευχόμαστε χρόνια πολλά και όμορφα.

 

Με εκτίμηση, Smarties

 

μωρε λετε??

 

Στο skroutz δεν υπάρχει πια το κατάστημα...νομίζω

Μήπως κάτι σημαίνει αυτό.. λέω τώρα;)

LG G2 - 16GB - black

*ROM: CloudyG2 v2.2 kit kat

*Kernel: XCeed

Link to comment
Share on other sites

Στο skroutz δεν υπάρχει πια το κατάστημα...νομίζω

Μήπως κάτι σημαίνει αυτό.. λέω τώρα;)

 

Μάλλον σημαίνει ότι απλά δεν ήθελε να πληρώνει τα fees του skroutz (το κατάστημα δεν το γνωρίζω καν, δεν έχω ψωνίσει πότε κάτι από εκεί)...

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον σημαίνει ότι απλά δεν ήθελε να πληρώνει τα fees του skroutz (το κατάστημα δεν το γνωρίζω καν, δεν έχω ψωνίσει πότε κάτι από εκεί)...

 

Παίζει και αυτό που λες Βαγγέλη...αλλά το Smarties είχε αρχίσει και έπαιρνε μόνο αρνητικές κριτικές,μπορεί να έπαιξε και αυτό ρόλο!

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Edit : Λαθος δικο μου!! Edited by fraris
Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

Τα G2 που φερνει το πλαισιο δεν ειναι 4G για να γνωριζετε..

Όλα τα G2 είναι 4G.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τι κάνει το πλαίσιο βγάζει τον πομποδεκτη από τη συσκευή και βάζει δικό του non 4g????:what::what:
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Όλα τα G2 είναι 4G.

 

Δικο μου λαθος..Εβαλα τη Sim της Vodafone και ειδα 4G!

Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλές γιορτές σε όλους. επειδή έχω καιρό να δω στο thread σχετική αναφορά.. unbranded ευρωπαϊκό 32GB υπάρχει σε κάποιο κατάστημα αυτή τη στιγμή?? παλιότερα είχε αναφερθεί το expansys αλλά έχει καιρό που δεν το εμφανίζει καν. μετά λένε πως το G2 δεν κάνει καλές πωλήσεις.. αφού δε μπορείς να το βρεις να το αγοράσεις...
You Sun of a Beach!!! :p
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα υπαρχει στο skroutz το μαγαζι!

 

Εμφανίστηκε πάλι σήμερα ! :P

LG G2 - 16GB - black

*ROM: CloudyG2 v2.2 kit kat

*Kernel: XCeed

Link to comment
Share on other sites

πρόλαβα το παράγγειλα στα 230€ :)

εννοείται με πήραν τηλέφωνο να μου πούν περί λάθους κτλ

Να πώ την αμαρτία μου, αν μου έλεγε λίγο καλύτερη τιμή απο τα 400 ή μου το άφηνε στα 400 χωρίς μεταφορικά, θα του έλεγα να μου το στείλει αλλά μόλις μου είπε 401 + μεταφορικά + αντικαταβολή.....έ εντάξει, άστο για την ώρα, θα περιμένω να πέσει!

LG G2, Galaxy Note, Galaxy Tab II 10.1, Motorola XooM, CT 1002
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...