Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

απο kaizer στην πανεπιστημιου σημερα πηραμε ενος φιλου μου στα 319, unbranded πορτογαλικο και 403 παρτιδα...δεν τριζει δεν εχει γραμμες κομπλε φαινεται... το gps δεν δοκιμασαμε ακομα αλλα δεν αγχωνομαστε! ειναι μια χαρα!!

Γραμμές εμένα έχει μόνο υπό το φως του ήλιου, αλλά πρέπει να το πλαγιάσεις αρκετά για να τις δεις. Δεν έχω κάποιο θέμα δηλαδή...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μόλις παρέλαβα το G2 16GB λευκό από το phonegallery :). Γαλλικό, 403 παρτίδα. Χθές το μεσημέρι έκανα τη παραγγελία και σε 24 ώρες ήταν στα χέρια μου στη Θεσσαλονίκη. Πολύ καλή εξυπηρέτηση παρόλο που δυσκολεύεσαι πολύ για να βγάλεις γραμμή. Επίσης καλό θα ήταν μόλις αποσταλλεί το δέμα να σου στέλνανε με SMS ή e-mail τον αριθμό αποστολής για να μπορείς να ελέγχεις τη πορεία του δέματος.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα το G2 16GB λευκό από το phonegallery :). Γαλλικό, 403 παρτίδα. Χθές το μεσημέρι έκανα τη παραγγελία και σε 24 ώρες ήταν στα χέρια μου στη Θεσσαλονίκη. Πολύ καλή εξυπηρέτηση παρόλο που δυσκολεύεσαι πολύ για να βγάλεις γραμμή. Επίσης καλό θα ήταν μόλις αποσταλλεί το δέμα να σου στέλνανε με SMS ή e-mail τον αριθμό αποστολής για να μπορείς να ελέγχεις τη πορεία του δέματος.

 

Αν φτάνει σε 1 μέρα τι να τον κάνεις τον έλεγχο? :) Καλορίζικο!

Link to comment
Share on other sites

απο kaizer στην πανεπιστημιου σημερα πηραμε ενος φιλου μου στα 319, unbranded πορτογαλικο και 403 παρτιδα...δεν τριζει δεν εχει γραμμες κομπλε φαινεται... το gps δεν δοκιμασαμε ακομα αλλα δεν αγχωνομαστε! ειναι μια χαρα!!

 

Όταν δοκιμάσεις το gps, κάνε μας ένα report εδώ αν μπορείς! :) Επίσης, είναι 6PR το δικο σου;

Edited by Nikos751
Link to comment
Share on other sites

Ναι 6pr είναι... Στο gps test ήταν μια χαρά... Για διαδρομή δεν ξέρω... Θα το πάρω τηλ να τον ρωτήσω!

 

Το gps test βοηθάει το κινητό αρκετά.. Τώρα που η τιμή του σκέφτομαι να πάρω ένα δεύτερο για την γυναίκα... Αλλά σε 32αρι αν βρω καμιά καλά ευκαιρία...

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση .

Κυκλοφορισε το G2 mini ?? γιατι το ειδα στο eshop και σε μαυρο και σε λευκο στα 266 ευρω :happy: !!

στο skroutz ομως δεν το εχουν ακομα ??

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση .

Κυκλοφορισε το G2 mini ?? γιατι το ειδα στο eshop και σε μαυρο και σε λευκο στα 266 ευρω :happy: !!

στο skroutz ομως δεν το εχουν ακομα ??

Το eshop δεν είναι μέσα στα καταστήματα του skroutz

Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα μάλλον και εγώ σύντομα θα γίνω κάτοχος οπότε θέλω να ρωτήσω υπάρχει κανένας να το έχει αγοράσει από το digitalmaster; Γενικά τι πρέπει να ρωτήσω; Άμα είναι η 403 παρτίδα και από ποια χώρα είναι; Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Το eshop δεν είναι μέσα στα καταστήματα του skroutz

 

αυτο το ξερω , αλλα ρωταω αν βγηκε επισημα γιατι εχω το G2 το κανονικο και θελω το προσεχες διαστημα να παρω ενα κινητο του αδελφου μου σε μικροτερες διαστασεις , θελει το S4 mini αλλα αν βγει το g2 mini και εχει τοσο καλη τιμη το σκεφτομαστε για εκει ..... :)

Link to comment
Share on other sites

αυτο το ξερω , αλλα ρωταω αν βγηκε επισημα γιατι εχω το G2 το κανονικο και θελω το προσεχες διαστημα να παρω ενα κινητο του αδελφου μου σε μικροτερες διαστασεις , θελει το S4 mini αλλα αν βγει το g2 mini και εχει τοσο καλη τιμη το σκεφτομαστε για εκει ..... :)

 

Γιατι δεν κοιτατε κ το Optimus G? Στα 222 κ αρκετα καλυτερο σε παρομοιες διαστασεις...

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να αγορασω το 32αρι απο amazon λογω εγγυησης.

 

Τι να προτιμησω;

Ιταλικο ή γερμανικο;:confused:

 

Γερμανια εχει μονο το λευκο

Ιταλια το μαυρο(το ονομαζει black Exclusive για καποιο ανεξηγητο λογο)

 

Προτιμω το μαυρο αλλα αν το λευκο εχει πιο grippy πισω μερος θα παω σε αυτο.

 

Τα φωτα σας κυριοι.

Ερχομαι απο 3μησι χρονιας "σχεσης" με το p990 και ηρθε ο καιρος να το σουταρω μιας και αλλαξα δουλεια και πλεον μου κανει την ζωη πολυ δυσκολη....

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να αγορασω το 32αρι απο amazon λογω εγγυησης.

 

Τι να προτιμησω;

Ιταλικο ή γερμανικο;:confused:

 

Γερμανια εχει μονο το λευκο

Ιταλια το μαυρο(το ονομαζει black Exclusive για καποιο ανεξηγητο λογο)

 

Προτιμω το μαυρο αλλα αν το λευκο εχει πιο grippy πισω μερος θα παω σε αυτο.

 

Τα φωτα σας κυριοι.

Ερχομαι απο 3μησι χρονιας "σχεσης" με το p990 και ηρθε ο καιρος να το σουταρω μιας και αλλαξα δουλεια και πλεον μου κανει την ζωη πολυ δυσκολη....

θα σου ελεγα να δεις και αυτο εδω..http://m.ebay.co.uk/itm/221292009210?nav=SEARCH

κορεατικη εκδοση αποσπωμενη μπαταρια κ micro sd

για δες τωρα.....οχι εγγυηση τι ξεχνας

Edited by ernesto1983
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

θα σου ελεγα να δεις και αυτο εδω..

http://m.ebay.co.uk/itm?itemId=221292009210..η κορεατικη εκδοση αποσπωμενη μπαταρια κ micro sd

 

Δεν λειτουργει το link.

Αλλα οπως ειπα θελω να εχω εγγυηση.

Απο ebay και ποσο μαλλον για το κορεατικο που λες δεν θα εχω τπτ.....

Link to comment
Share on other sites

Δεν λειτουργει το link.

Αλλα οπως ειπα θελω να εχω εγγυηση.

Απο ebay και ποσο μαλλον για το κορεατικο που λες δεν θα εχω τπτ.....

 

Εγγύηση δεν έχεις από την LG έτσι και αλλιώς για τα 32αρια. Θα έχεις μόνο εγγύηση από το κατάστημα που το έχεις αγοράσει. Γιατί δεν ψάχνεσαι να το πάρεις από κανένα ελληνικό μαγαζί στο σκρουτζ ώστε εάν χρειαστεί κάτι να έχεις να κάνεις με κάποιον στην ελλάδα και όχι στο εξωτερικό. Θα το βρεις και ελαφρώς πιο φτηνά.

Link to comment
Share on other sites

Εμπιστευομαι σε θέματα εγγύησης το αμαζον πολύ περισότερο απο απο οποιοδήποτε ελληνικό κατάστημα.Ειδικα απο την στιγμη που μιλάμε για κάτι που οτι και να γίνει θα φύγει εξω αν τύχει καμια στραβη( φτου φτου)

 

432 μου βγαίνει απο Ιταλία....Με τρώει το χερι μου:D

 

Μέχρι αύριο θα το σκεφτώ και θα ενημέρωσω τι τελικά θα κανω

 

Να ρωτησω κάτι τελευταιο.Απο φλασαρισματα το μηχάνημα τι λέει;Bootloader ξεκλειδωτος;Unbrickable;(το μονο ΓΑΜΑΤΟ σημείο στο p990:) )

 

Υ.γ Εκεί στην lg Ελλάδος αυτόν που πήρε την απόφαση να μην εισάγεται το 32αρι να τον φυλάτε μην σας φύγει...

Edited by raven84
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κάτι τελευταιο.Απο φλασαρισματα το μηχάνημα τι λέει;Bootloader ξεκλειδωτος;Unbrickable;(το μονο ΓΑΜΑΤΟ σημείο στο p990:) )

 

 

Ναι κανονικότατα φλασαρίσματα και διάφορα πειράγματα στη συσκευή. Ρίξε μια ματιά στο θέμα βελτιώσεις τροποποιήσεις να δεις τι παίζει

Link to comment
Share on other sites

 

Υ.γ Εκεί στην lg Ελλάδος αυτόν που πήρε την απόφαση να μην εισάγεται το 32αρι να τον φυλάτε μην σας φύγει...

 

Η απόφαση αυτή δεν πάρθηκε από έναν, οπότε και να φύγει αυτός θα είναι οι άλλοι άξιοι συνεχιστές του. Ευτυχώς.......δηλαδή γιατί αλλιώς τι θα κάναμε;

Link to comment
Share on other sites

παιδια lg g2 ιταλικο παρτιδα 403 ειναι ο.κ.???
Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

παιδια lg g2 ιταλικο παρτιδα 403 ειναι ο.κ.???

 

Γιατί να μην είναι; Καινούργια παρτίδα είναι, αν είναι το 16άρι εγγύηση έχει οπότε είναι κομπλέ.

Link to comment
Share on other sites

To δικο μου ηρθε χθες απο birdphone,16αρι ασπρο παρτιδα 403 !

Γιωργος απο Ολλανδια αλλα η καρδια μου χτυπαει ΚΡΗΤΗ

Htc HD2 LEOROM★ Miri & DINIK ★░v17.6░ WWE ░

Radio 2.12.50.02_2

Link to comment
Share on other sites

To δικο μου ηρθε χθες απο birdphone,16αρι ασπρο παρτιδα 403 !

Kαλησπέρα.Από ποια χώρα είναι φίλε μου;

Ήταν σφραγισμένο κανονικά;

Edited by Local876
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα.Από ποια χώρα είναι φίλε μου;

Ήταν σφραγισμένο κανονικά;

Απο Γαλλια ειναι, ναι κανινικα σφραγισμενο κ εκτος κουτιου ειχε κ οδηγιες χρησης στα Ελληνικα..

Γιωργος απο Ολλανδια αλλα η καρδια μου χτυπαει ΚΡΗΤΗ

Htc HD2 LEOROM★ Miri & DINIK ★░v17.6░ WWE ░

Radio 2.12.50.02_2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...