Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εφοσον τα περισσοτερα που υπαρχουν τωρα ειναι 403 παρτιδα και τα σκρουτζομαγαζα το εχουν σε καλη τιμη νομιζω οτι δεν αξιζει να το παρει κανεις απο εξω με τα οποια ρισκα υπαρχουν... ;) ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εχω ψηθει να το παρω κ εγω ρε παιδες το 16αρι... κ εδω θελω τα φωτα σας... σε ποιο σκρουτζομαγαζο δεχονται δοσεις με πιστωτικη? ξερει κανεις?
είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

έχει κάνει κάποιος αγορά από το e-shop?

αν ναι τελικά είναι ελληνικές ή όχι οι συσκευές?

 

πριν από λίγο καιρό είχα κάνει μία ερώτηση με e-mail σχετικά, και (προς τιμήν τους πολύ άμεσα και ειλικρινώς) μου απάντησαν: "δεν υπάρχει ενημέρωση από τον προμηθευτή μας για το αν είναι ελληνικής αντιπροσωπείας η συγκεκριμένη παραλαβή. Η εγγύηση του προϊόντος είναι διετής και καλύπτεται απευθείας μέσω του e-shop".

 

κακό δε μου ακούγεται πάντως.

γενικά νομίζω ότι είναι μαγαζί να το εμπιστευτείς.

Link to comment
Share on other sites

έχει κάνει κάποιος αγορά από το e-shop?

αν ναι τελικά είναι ελληνικές ή όχι οι συσκευές?

 

πριν από λίγο καιρό είχα κάνει μία ερώτηση με e-mail σχετικά, και (προς τιμήν τους πολύ άμεσα και ειλικρινώς) μου απάντησαν: "δεν υπάρχει ενημέρωση από τον προμηθευτή μας για το αν είναι ελληνικής αντιπροσωπείας η συγκεκριμένη παραλαβή. Η εγγύηση του προϊόντος είναι διετής και καλύπτεται απευθείας μέσω του e-shop".

 

κακό δε μου ακούγεται πάντως.

γενικά νομίζω ότι είναι μαγαζί να το εμπιστευτείς.

 

Δεν είχα ποτέ μα ποτέ θέμα με το Eshop. Πολυ καλη εξυπηρετήση και επίσης για εγγύηση δεν θέλουν απόδειξη τα έχουν ολα στο pc με το όνομα σου

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Αν ανατρέξεις σε παλαιότερες αναρτήσεις θα βρεις την απάντησή σου. Εγώ πάντως που το πήρα από εκεί ήταν τελευταία παρτίδα ελληνική. Είχα ανεβάσει και φωτο. Ως τώρα κανένα πρόβλημα, απόλυτα ικανοποιημένος
HTC Desire > Samsung Galaxy S2 > LG G2 , Nexus 7
Link to comment
Share on other sites

παιδια ψαχνω το g2 με 32gb, ή την κορεατικη εκδοση εχετε κανενα link? με καλη τιμη και χωρις τελωνειο.
το πουλάω το σπίτι: http://gr.grepolis.com/invite-321828-gr10
Link to comment
Share on other sites

Αν ανατρέξεις σε παλαιότερες αναρτήσεις θα βρεις την απάντησή σου. Εγώ πάντως που το πήρα από εκεί ήταν τελευταία παρτίδα ελληνική. Είχα ανεβάσει και φωτο. Ως τώρα κανένα πρόβλημα, απόλυτα ικανοποιημένος

 

Εχω δει τις αναρτησεις γι' αυτο ρωτησα.

Εσυ ποτε το απεκτησες;

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα ποτέ μα ποτέ θέμα με το Eshop. Πολυ καλη εξυπηρετήση και επίσης για εγγύηση δεν θέλουν απόδειξη τα έχουν ολα στο pc με το όνομα σου

 

ψωνισες το κινητο απ το eshop? γιατι εχω ψηθει κ εγω να το παρω απο εκει.

τι περιειχε μεσα η συσκευασια?

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

παιδια ψαχνω το g2 με 32gb, ή την κορεατικη εκδοση εχετε κανενα link? με καλη τιμη και χωρις τελωνειο.

μονο amazon ebay κορεατικη εκδοση!!!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

παιδια ψαχνω το g2 με 32gb, ή την κορεατικη εκδοση εχετε κανενα link? με καλη τιμη και χωρις τελωνειο.

https://www.skroutz.gr/s/3971819/LG-G2-32GB.html

 

Από εδώ έχουμε πάρει πολλοί τα 32αρια μας. Προσωπικά από το πρώτο μαγαζί.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Εχω δει τις αναρτησεις γι' αυτο ρωτησα.

Εσυ ποτε το απεκτησες;

 

Πριν το Πάσχα

HTC Desire > Samsung Galaxy S2 > LG G2 , Nexus 7
Link to comment
Share on other sites

αποφασισα να το αγορασω απ το eshop αλλα το δινουν χωρις το hands free. 369 το εχει αλλα θα το πληρωσω με πιστωτικη με δοσεις.καμια αλλη προταση ρε παιδια γυρω σ αυτη τη τιμη αλλα πληρωμη με δοσεις εχει κανεις?
είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

αποφασισα να το αγορασω απ το eshop αλλα το δινουν χωρις το hands free. 369 το εχει αλλα θα το πληρωσω με πιστωτικη με δοσεις.καμια αλλη προταση ρε παιδια γυρω σ αυτη τη τιμη αλλα πληρωμη με δοσεις εχει κανεις?

 

play247

http://www.play247.gr/index.php?referrer=true&main_page=product_info&products_id=77127

 

απλα δεν ξερω αν ειναι ελληνικο .. με τετοια τιμη :p

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θυμάμαι υπήρχαν άτομα που αγόρασαν το 32άρι από Ebay σωστά? Είναι κανείς παρόν να μας πει αν όλα πήγαν καλά? Χρόνος αποστολής, εξτρά χρεώσεις, λειτουργία τηλεφώνου...

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

play247

http://www.play247.gr/index.php?referrer=true&main_page=product_info&products_id=77127

 

απλα δεν ξερω αν ειναι ελληνικο .. με τετοια τιμη :p

 

πολυ καλο μαγαζι το play αλλα τσιμπαει λιγο στην τιμη.το τελευταιο s3 i9305 που ειχα παρει βγηκε αριστο,φερνει και ελληνικα.μπορεις να τους πεις να ειναι

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

αποφασισα να το αγορασω απ το eshop αλλα το δινουν χωρις το hands free. 369 το εχει αλλα θα το πληρωσω με πιστωτικη με δοσεις.καμια αλλη προταση ρε παιδια γυρω σ αυτη τη τιμη αλλα πληρωμη με δοσεις εχει κανεις?

 

Το βλέπω δύσκολο να μην έχει ακουστικά.....

Link to comment
Share on other sites

Το βλέπω δύσκολο να μην έχει ακουστικά.....

 

τους εστειλα mail κ μου απαντησαν οτι στη συσκευασια περιεχονται οδηγιες χρησης φορτιστης κ καλωδιο usb.δεν αναφεροταν ακουστικα πουθενα.

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

τους εστειλα mail κ μου απαντησαν οτι στη συσκευασια περιεχονται οδηγιες χρησης φορτιστης κ καλωδιο usb.δεν αναφεροταν ακουστικα πουθενα.

 

Δεν παίζει να μην έχει ακουστικά

HTC Desire > Samsung Galaxy S2 > LG G2 , Nexus 7
Link to comment
Share on other sites

Μια απορία. Γιατί υπάρχει τέτοια σαφής προτίμηση για τα kizer (shop/stores) και το eshop ενώ υπάρχουν μαγαζάκια που το δίνουν -έστω και ελαφρώς- πιο φθηνά?

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Μια απορία. Γιατί υπάρχει τέτοια σαφής προτίμηση για τα kizer (shop/stores) και το eshop ενώ υπάρχουν μαγαζάκια που το δίνουν -έστω και ελαφρώς- πιο φθηνά?

Πάντως για 5 Ευρώ διαφορά προτιμάς το μαγαζί που εμπιστεύεσαι και όχι το φθηνότερο. Εγω για 5-10 Ευρώ διαφορά θα προτιμούσα άλλο μαγαζί του σκρουτζ που μου παρείχε αντικατάσταση συσκευής ελαττωματικης και με ρώτησε και αν θέλω τα λεφτά μου πίσω, αντί για άλλο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Μια απορία. Γιατί υπάρχει τέτοια σαφής προτίμηση για τα kizer (shop/stores) και το eshop ενώ υπάρχουν μαγαζάκια που το δίνουν -έστω και ελαφρώς- πιο φθηνά?

 

εγω θα ψωνισω απο eshop μονο κ μονο γιατι θα τα δωσω με δοσεις κ γιατι ειμαι απο επαρχια κ εχει υποκαταστημα στην πολη μου για το οτιδηποτε συμβει(μακρια απο μας) να εχω προσωπικη επαφη με το μαγαζι που θα γινει η αγορα.σημερα παραγγελνω!!! LG G2 WHITE D 802 16GB.

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Μια απορία. Γιατί υπάρχει τέτοια σαφής προτίμηση για τα kizer (shop/stores) και το eshop ενώ υπάρχουν μαγαζάκια που το δίνουν -έστω και ελαφρώς- πιο φθηνά?

 

δεν νομιζω οτι υπαρχει και τοσο προτιμηση!εγω που πηρα και ενα nokia 520 πχ το πηρα απο αλλου.αλλα απο kaizer παντως που πηρα το lg g2 μου και πιο φθηνο ηταν και ελληνικο!

Link to comment
Share on other sites

Από την περασμένη Πέμπτη ανήκω κι εγώ στο κλαμπ των ευτυχών κατόχων ενός μαύρο LG G2 16GB (EU). Η αγορά έγινε από κο kaizer store της Πανεπιστημίου στα 326 ευρώ και η συσκευή φαίνεται να είναι για Ελβετία (κωδ. 6SW).

Δεν έχω προχωρήσει ακόμη σε αναβάθμιση σε kitkat (φοράει την έκδοση 4.2.2). Η παρτίδα είναι 404.

NOKIA 8

LG G2 32Gb (DEU)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολους!εχω το s4 και σκεφτομαι να παρω το g2!απο πιο καταστημα να το παρω???
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...