Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φανταζομαι οι περισσοτεροι για το 16αρι μιλατε. Γιατι στο σκρουτζ το 32αρι μονο 2 μαγαζια το εχουν. Δωστε κανα λινκ για το 32αρι. Το θελω αυτο το κινητο!:D

http://www.ebay.com/itm/NEW-LG-G2-D802-32GB-UNLOCKED-Smartphone-with-1-Year-Warranty-BLACK-/331044869378?pt=Cell_Phones&hash=item4d13cfd502

Αυτο θα αποφυγει δασμους μεσω τελωνειου?

 

Φιλε καλημερα.Μια ερωτηση εχω για σενα.Γιατι θες ντε και καλα το 32 αρι ?? Σου χρειαζεται τοση μνημη η βγαζεις πολλα βιντεο και εικονες η βαζεις ταινιες και βλεπεις στο κινητο??Σε ρωταω αυτα γιατι εχω παρει παρα πολλες φορες απτο ebay πραγματα αλλα κινητο τοσο ακριβο ποτε και ουτε θα το εμπιστευομουν!!Ξερεις τι θα σου στηλουν οι κινεζοι??Γιατι να παρεις εξαρχης ενα κινητο χωρις εγγυηση και μην κοιτας εκει που γραφει 1 χρονο στην ουσια δεν εχει καθολου!!Και αν εχει καποιο εργοστασιακο προβλημα τι θα κανεις θα το στειλεις στην κινα??Και αν σου στηλουν στην χειροτερη κλωνο η με καμμενα pixel η χιλια δυο η τι κανεις??

Δεν λεω μπορει και το κινητο να ειναι καλο και εχει καλη τιμη αλλα αξιζει το ρισκο?? Παρε απο εδω ενα 16GB εγω που εχω το 16 αρι δεν σκαω κιολας φαντασου εχω βαλει στο κινητο πανω απο 100 apps και games συν το gps περιπου μισο gb και καμια 180 αρια περιπου φωτο και καμια 30αρια περιπου βιντεο δικα μου και εχω ακομα περιπου 6 gb ελευθερο χωρο ... !!! Παρε και ενα usb otg dual οπως αυτο http://www.skroutz.gr/s/4607676/Kingston-DataTraveler-MicroDuo-32GB.html?keyphrase=KINGSTON+DTDUO%2F32GB+DATATRAVELER+MICRODUO η αυτο http://www.skroutz.gr/s/4267592/Adata-DashDrive-Durable-UD320-16GB.html και εισαι κομπλε για μενα!! ;) ;)

Edited by zerv_5800

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πολυ σωστο σε βρισκω σε ολα σου +1000:D:D

Τωρα τελευται μου την εχουν φερει απο Κινα μεσω ebay 3-4 φορες την μια μου φαγαν τα λεφτα και μετα απο 40 μερες μου τα εβαλε το ebay και τις αλλες 2-3 μου ηρθαν χαλασμενα η μουφεξ αντικειμενα αλλα η αξια τους ηταν απο 1-3 ευρω οποτε δεν ασχοληθηκα.

Edited by poison21

ONE PLUS 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι. το δικό μου το πήρα απ΄το seven και λέει 6GR. είναι ελληνικό?

γιατί κάτι για αγγλία μου έλεγε ο υπάλληλος τότε

Link to comment
Share on other sites

Φιλε καλημερα.Μια ερωτηση εχω για σενα.Γιατι θες ντε και καλα το 32 αρι ?? Σου χρειαζεται τοση μνημη η βγαζεις πολλα βιντεο και εικονες η βαζεις ταινιες και βλεπεις στο κινητο??Σε ρωταω αυτα γιατι εχω παρει παρα πολλες φορες απτο ebay πραγματα αλλα κινητο τοσο ακριβο ποτε και ουτε θα το εμπιστευομουν!!Ξερεις τι θα σου στηλουν οι κινεζοι??Γιατι να παρεις εξαρχης ενα κινητο χωρις εγγυηση και μην κοιτας εκει που γραφει 1 χρονο στην ουσια δεν εχει καθολου!!Και αν εχει καποιο εργοστασιακο προβλημα τι θα κανεις θα το στειλεις στην κινα??Και αν σου στηλουν στην χειροτερη κλωνο η με καμμενα pixel η χιλια δυο η τι κανεις??

Δεν λεω μπορει και το κινητο να ειναι καλο και εχει καλη τιμη αλλα αξιζει το ρισκο?? Παρε απο εδω ενα 16GB εγω που εχω το 16 αρι δεν σκαω κιολας φαντασου εχω βαλει στο κινητο πανω απο 100 apps και games συν το gps περιπου μισο gb και καμια 180 αρια περιπου φωτο και καμια 30αρια περιπου βιντεο δικα μου και εχω ακομα περιπου 6 gb ελευθερο χωρο ... !!! Παρε και ενα usb otg dual οπως αυτο http://www.skroutz.gr/s/4607676/Kingston-DataTraveler-MicroDuo-32GB.html?keyphrase=KINGSTON+DTDUO%2F32GB+DATATRAVELER+MICRODUO η αυτο http://www.skroutz.gr/s/4267592/Adata-DashDrive-Durable-UD320-16GB.html και εισαι κομπλε για μενα!! ;) ;)

Το 16αρι για μενα ειναι τρελο fail για τετοιο κινητο. Δε φτανει με τιποτα ο αποθηκευτικος του χωρος για τις αναγκες μου. Ειμαι μουσικοφιλος και γενικα τρεχω αρκετα και θελω να εχω αρκετα κομματια μουσικης μεσα και οχι να σβηνω συνεχεια. Ο συγκεκριμενος πωλητης φαινεται πολυ αξιοπιστος. Εχω αγορασει παρα πολλες φορες απο το ebay και δεν εχω βγει σχεδον ποτε χαμενος. Μεχρι και εξατμιση 700 ευρω ολοσωμη εχω παρει απο Ιταλια ενω στην Ελλαδα εκανε πανω απο χιλιαρικο. Να βαλω προεκτασεις στο κινητο usb otg εκτος απο αντιαισθητικο το βρισκω και πολυ ευκολο να το χασω(γεματο προσωπικα δεδομενα) με οτι συνεπαγεται αυτο! Θα περιμενω να ξεστοκαρει το 16αρι η LG και βλεπω. Καλυτερα να παρω το Κορεατικο παρα το 16αρι. Απλα δεν υφισταται για μενα το 16αρι.

LG G4 H815

Rom: Nougat 7.0 29a stock heavily debloated

Kernel: LG stock

Recovery: Twrp 3.1.1.1

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να κανω μια ερωτηση μιας και λετε για otg usb αν κατεβασω ενα παιχνιδακι και μετα το μεταφερω στο flasaki μπορω μετα να το παιζω απο κει η δεν γινεται αυτο??
Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι. το δικό μου το πήρα απ΄το seven και λέει 6GR. είναι ελληνικό?

γιατί κάτι για αγγλία μου έλεγε ο υπάλληλος τότε

 

Ναι ρε συ ελληνικό είναι και εμένα 6GR λέει το κουτί από πλαίσιο..

 

Το 16αρι για μενα ειναι τρελο fail για τετοιο κινητο. Δε φτανει με τιποτα ο αποθηκευτικος του χωρος για τις αναγκες μου. Ειμαι μουσικοφιλος και γενικα τρεχω αρκετα και θελω να εχω αρκετα κομματια μουσικης μεσα και οχι να σβηνω συνεχεια. Ο συγκεκριμενος πωλητης φαινεται πολυ αξιοπιστος. Εχω αγορασει παρα πολλες φορες απο το ebay και δεν εχω βγει σχεδον ποτε χαμενος. Μεχρι και εξατμιση 700 ευρω ολοσωμη εχω παρει απο Ιταλια ενω στην Ελλαδα εκανε πανω απο χιλιαρικο. Να βαλω προεκτασεις στο κινητο usb otg εκτος απο αντιαισθητικο το βρισκω και πολυ ευκολο να το χασω(γεματο προσωπικα δεδομενα) με οτι συνεπαγεται αυτο! Θα περιμενω να ξεστοκαρει το 16αρι η LG και βλεπω. Καλυτερα να παρω το Κορεατικο παρα το 16αρι. Απλα δεν υφισταται για μενα το 16αρι.

 

Οκ μαζί σου είμαι πάω πάσο αφού το έχεις ανάγκη το 32 αρι πάρτο και ότι βγει ο θεός βοηθός...

 

Παιδια να κανω μια ερωτηση μιας και λετε για otg usb αν κατεβασω ενα παιχνιδακι και μετα το μεταφερω στο flasaki μπορω μετα να το παιζω απο κει η δεν γινεται αυτο??

 

Χωρίς να το έχω κάνει νομίζω πως όχι άλλα δοκίμασε το δεν χάνεις κάτι...

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Το 16αρι για μενα ειναι τρελο fail για τετοιο κινητο. Δε φτανει με τιποτα ο αποθηκευτικος του χωρος για τις αναγκες μου. Ειμαι μουσικοφιλος και γενικα τρεχω αρκετα και θελω να εχω αρκετα κομματια μουσικης μεσα και οχι να σβηνω συνεχεια. Ο συγκεκριμενος πωλητης φαινεται πολυ αξιοπιστος. Εχω αγορασει παρα πολλες φορες απο το ebay και δεν εχω βγει σχεδον ποτε χαμενος. Μεχρι και εξατμιση 700 ευρω ολοσωμη εχω παρει απο Ιταλια ενω στην Ελλαδα εκανε πανω απο χιλιαρικο. Να βαλω προεκτασεις στο κινητο usb otg εκτος απο αντιαισθητικο το βρισκω και πολυ ευκολο να το χασω(γεματο προσωπικα δεδομενα) με οτι συνεπαγεται αυτο! Θα περιμενω να ξεστοκαρει το 16αρι η LG και βλεπω. Καλυτερα να παρω το Κορεατικο παρα το 16αρι. Απλα δεν υφισταται για μενα το 16αρι.

 

Φίλε το 32αρι δεν έχει επίσημη εγγύηση από όπου και αν είναι παρά μόνο από το κατάστημα αγοράς. Το να μπλέκεις με κίνα που θέλει κανένα μήνα να έρθει και αν σου γίνει καμιά στραβή και βγει προβληματικό να θέλεις άλλο ένα μήνα για πίσω και άλλο ένα για σου ξαναέρθει και με την προυπόθεση ότι το μαγαζί είναι αξιόπιστο και δεν θα πληρώσεις και τελωνείο δεν νομίζω ότι αξίζει. Από εκεί και πέρα μπορεί να είναι λίγο αντιαισθητικό αλλά πρακτικά είναι πολύ βολικό το otg και ειδικά κάτι dual usb που μπορείς να έχεις και αρκετό παραπάνω χώρο από ότι με 32αρι τηλέφωνο. Το αν θα χάσεις προσωπικά δεδομένα δεν νομίζω ότι είναι θέμα. Από τη στιγμή που όπως λες είσαι μουσικόφιλος βάζεις εκεί τη μουσική που και να χαθεί δεν νομίζω ότι χάνεις κάποιο προσωπικό δεδομένο και αυτός που θα το βρει το μόνο προσωπικό δεδομένο που θα έχει από εσένα είναι το μουσικό σου γούστο. Αν πάλι θέλεις οπωσδήποτε το 32αρι υπάρχουν λίγα μεν καταστήματα που το φέρνουν εδώ (και αν πιέσεις λιγάκι μπορεί να το πάρεις και 20-30 ευρώ πιο φτηνά από την αναγραφόμενη τιμή τους) αλλά μπορείς να βρεις και κάποια ελαφρώς μεταχειρισμένα σε παραπλήσιες τιμές με αυτό από το ebay και με εγγύηση ελληνικού καταστήματος.

Link to comment
Share on other sites

Η καλύτερη λύση για 32άρι είναι η αγορά από ελληνικό κατάστημα(με την προυπόθεση να είναι αξιόπιστο ώστε να σε καλύψει σε περίπτωση που πάθει κάτι η συσκευή) ή αλλιώς αγορά από expansys όπου αν πάθει κάτι η συσκευή χρεώνεσαι μόνο τα έξοδα αποστολής και δεν έχεις να μπλέκεις ούτε με τελωνεία ούτε με αναξιόπιστο προμηθευτή. Επίσης υπάρχει η δυνατότητα στο expansys να το πάρεις με επιστροφή φπα αλλά δεν ξέρω πως γίνεται και ποιοι το δικαιούνται.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε καλημερα.Μια ερωτηση εχω για σενα.Γιατι θες ντε και καλα το 32 αρι ?? Σου χρειαζεται τοση μνημη η βγαζεις πολλα βιντεο και εικονες η βαζεις ταινιες και βλεπεις στο κινητο??Σε ρωταω αυτα γιατι εχω παρει παρα πολλες φορες απτο ebay πραγματα αλλα κινητο τοσο ακριβο ποτε και ουτε θα το εμπιστευομουν!!Ξερεις τι θα σου στηλουν οι κινεζοι??Γιατι να παρεις εξαρχης ενα κινητο χωρις εγγυηση και μην κοιτας εκει που γραφει 1 χρονο στην ουσια δεν εχει καθολου!!Και αν εχει καποιο εργοστασιακο προβλημα τι θα κανεις θα το στειλεις στην κινα??Και αν σου στηλουν στην χειροτερη κλωνο η με καμμενα pixel η χιλια δυο η τι κανεις??

Δεν λεω μπορει και το κινητο να ειναι καλο και εχει καλη τιμη αλλα αξιζει το ρισκο?? Παρε απο εδω ενα 16GB εγω που εχω το 16 αρι δεν σκαω κιολας φαντασου εχω βαλει στο κινητο πανω απο 100 apps και games συν το gps περιπου μισο gb και καμια 180 αρια περιπου φωτο και καμια 30αρια περιπου βιντεο δικα μου και εχω ακομα περιπου 6 gb ελευθερο χωρο ... !!! Παρε και ενα usb otg dual οπως αυτο http://www.skroutz.gr/s/4607676/Kingston-DataTraveler-MicroDuo-32GB.html?keyphrase=KINGSTON+DTDUO%2F32GB+DATATRAVELER+MICRODUO η αυτο http://www.skroutz.gr/s/4267592/Adata-DashDrive-Durable-UD320-16GB.html και εισαι κομπλε για μενα!! ;) ;)

Το 16αρι, δηλαδη αυτο μετα 10.7 GB, για μενα, ειναι πολυ, μα πολυ λιγο.

Δυο παιχνιδια της gameloft = 3GB

Βιντεο = 2GB

Μουσικη = 1GB

Φωτογραφιες = 0.5GB

Navigator = 0.5GB

Δυο nandroid backups να πηγαινεις απο ROM σε ROM = 4.5GB

Titanium back up = 1GB

Διαφορα αλλα αρχεια και apks = 0.5GB

 

Συνολο = 13GB (και κρατηθηκα)

(Δεν ειναι δικα μου αυτα, απλως λεω καποια λογικα νουμερα. Εγω εχω γεμισει τα 17GB απο τα 25GB που εχει το 32αρι.)

 

Βεβαια ο καθενας εχει τις δικιες του αναγκες και αμα βολευεται με το 16αρι καλο ειναι αυτο αφου θα του βγει οικονομικοτερα.

 

Οσο για το ebay που λεγατε, αμα ξερεις απο που ψωνιζεις δεν θα υπαρξει προβλημα αλλα και να υπαρξει ειμαστε καλημενοι απο paypal. Το μονο κακο ειναι η εγγυηση και ο χρονος ταξιδιου μεχρι την ανατολη.

Edited by TUPAC_RIP

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε παιδιά. Τα 16gb είναι αστεία. To S2 μου έχει 11.5gb διαθέσιμη εσωτερική μνήμη και του έχω μια 32άρα κάρτα μέσα για να είμαι καλυμένος στην οποία πάνε όλα τα αρχεία ήχου και κάμερας για να μην επιβαρύνεται η εσωτερική. Γιατί αναπόφευκτα με 2-3 backup και nandroid + καμιά 100 εφαρμογές, δεν λέω ότι το γονατίζεις κιόλας αλλά σίγουρα το περιορίζεις σημαντικα. Για μένα το 32gb είναι μονόδρομος αλλά το έχει φοβηθεί το μάτι μου με όσα γράφετε. Το έχει πάρει κανείς από ebay λοιπόν να εκφέρει σωστή άποψη??

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Εμενα η γνωμη μου ειναι πως αν καποιος θελει το κατι παραπανω σε χωρητικοτητα και την θελει οπωσδηποτε on board τοτε (οπως εχουν πει και οι ανθρωποι της lg) αυτο το κινητο δεν του κανει.Χιλιες φορες να πας σε καποιο αλλο τηλεφωνο και να εχεις την καρτουλα σου και να γουσταρεις να το φορτωνεις.Γιατι και αυτο με τα 32 gb δεν ειναι καθαρα 32 αλλα πολυ λιγοτερο.Τωρα οσο για αγορα απο εξω και εγω δεν θα το διακυνδινευα οσο ελκυστικη και αν ηταν η τιμη.
Link to comment
Share on other sites

Πώ πώ....το πήρε η κατηφόρα και δεν φαινεται να σταματάει με τίποτα.

Τουλάχιστον σε αυτα τα χρηματα αξίζει και με το παραπάνω το κινητό 6 μηνες από την κυκλοφορία του.

Γιατι στα 599 (για ελληνικη συσκευη μιλάω) ήταν πολλά τα λεφτά.

Αγόρασα το Νοέμβριο του 2011 το galaxy s plus σε προσφορά τότε στα 275 και προχτες πήρα το g2 στα 330 αλλά μιλάμε για την μερα και την νύχτα.Θα μου πεις σε 2 χρονια από τώρα μπορει να εχουμε στα χερια με τα ιδια χρηματα 8πύρηνο στα 3ghz με οθόνες ανάλυσης 4κ και λειτουργικό android 7.8....:lol:

Link to comment
Share on other sites

Πώ πώ....το πήρε η κατηφόρα και δεν φαινεται να σταματάει με τίποτα.

Τουλάχιστον σε αυτα τα χρηματα αξίζει και με το παραπάνω το κινητό 6 μηνες από την κυκλοφορία του.

Γιατι στα 599 (για ελληνικη συσκευη μιλάω) ήταν πολλά τα λεφτά.

Αγόρασα το Νοέμβριο του 2011 το galaxy s plus σε προσφορά τότε στα 275 και προχτες πήρα το g2 στα 330 αλλά μιλάμε για την μερα και την νύχτα.Θα μου πεις σε 2 χρονια από τώρα μπορει να εχουμε στα χερια με τα ιδια χρηματα 8πύρηνο στα 3ghz με οθόνες ανάλυσης 4κ και λειτουργικό android 7.8....:lol:

Αξιζει, οντως.

Αλλα και στα 600€ που πρωτοκυκλοφορησε ηταν και παλι πανω απο 100€ διαφορα με τις αλλες χειροτερες ναυαρχιδες.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αν προσέξετε κάτω κάτω στα extra γράφει

H συσκευή διατίθεται με Αγγλική Γλώσσα μενού.

Άρα από ότι φαίνεται δεν είναι ελληνικής αντιπροσωπείας.

http://www.e-shop.gr/product?id=TEL.007586&sid=1

Link to comment
Share on other sites

Επίσης μια άλλη ερώτηση. Λέμε και ξαναλέμε πόσο σημαντική είναι η εγγύηση, αλλά πόσοι είναι αυτοί που την έχουν χρησημοποιήσει τελικά? Εννοώ πως αν δεν έχει κάποιο πρόβλημα η συσκευή όταν την παραλάβεις (που χάρη στην paypal παίρνουμε τα λεφτά μας πίσω), όλα τα υπόλοιπα ή είναι προβλήματα που λύνουμε μόνοι μας με την βοήθεια των παιδιών στο xda ή είναι προβλήματα κακής μεταχείρισης, πτώσεις/υγρασία, που ούτως ή άλλως δεν καλύπτει καμία εγγύση. Διορθώστε με αν κάνω λάθος αλλά δεν βλέπω που ακριβώς μπορεί να με βοηθήσει η εγγύηση. :confused:

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Αν προσέξετε κάτω κάτω στα extra γράφει

H συσκευή διατίθεται με Αγγλική Γλώσσα μενού.

Άρα από ότι φαίνεται δεν είναι ελληνικής αντιπροσωπείας.

http://www.e-shop.gr/product?id=TEL.007586&sid=1

 

Το πήρε ενα παιδι από εδω μεσα από eshop πρινα από κανα μήνα περιπου και εγραψε σε αυτο το νήμα οτι ειναι ελληνική συσκευη και ειχε κανονικά και ελληνικο μενού.

 

Επίσης μια άλλη ερώτηση. Λέμε και ξαναλέμε πόσο σημαντική είναι η εγγύηση, αλλά πόσοι είναι αυτοί που την έχουν χρησημοποιήσει τελικά? Εννοώ πως αν δεν έχει κάποιο πρόβλημα η συσκευή όταν την παραλάβεις (που χάρη στην paypal παίρνουμε τα λεφτά μας πίσω), όλα τα υπόλοιπα ή είναι προβλήματα που λύνουμε μόνοι μας με την βοήθεια των παιδιών στο xda ή είναι προβλήματα κακής μεταχείρισης, πτώσεις/υγρασία, που ούτως ή άλλως δεν καλύπτει καμία εγγύση. Διορθώστε με αν κάνω λάθος αλλά δεν βλέπω που ακριβώς μπορεί να με βοηθήσει η εγγύηση. :confused:

 

Δεν ειναι ετσι φίλε μου.Πήρε κάποιος από εδω ενα τηλέφωνο από καποιο από τα kaizer πριν λίγο καιρό και ειχε καμένο pixel.Επειδή η συσκευη ηταν ευρωπαική η lg τον παρέπεμψε να το επιστρεψει στο κατάστημα που το πήρε και να του δωσουν άλλο και εκει ειχε ενα θεμα με τον καταστηματάρχη που του το άλλαξε με τα χίλια ζόρια.Το άλλαξε όμως σε λίγο χρονικό διάστημα.

Αν ηταν ελληνικη συσκευη θα του το άλλαζαν από την lg χωρις πολλά πολλά.

Δεν ειναι απίθανο να κατσει σε κάποιον ελλατωματικη συσκευη και δεν βλέπω προσωπικά τον λόγο για να γλιτώσει κάποιος μερικά ευρώ να μπεί σε μιά τέτοια ταλαιπωρία.Το καλύτερο εινα ινα πάρεις ελληνικη και άμα κάτσει στραβη να τους τη φερεις στο κεφάλι.Επειδή ομως οι ελληνικες μεχρι πρίν λίγο καιρό ηταν πολύ ακριβές η αμεσως επόμενη συμφερουσα λύση ήταν οι ευρωπαικές μιας και τις δεχεται η lg (μιλάω μόνο για τα 16 gb).

Kαλύτερα λίγα ευρώ παραπάνω και το κεφάλι ησυχο παρά την πιό φτηνη λύση και ΑΝ αου κάτσει στραβή να τρεχεις και να στεναχωριέσαι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα θελω να παρω το κινητο και δεν ξερω απο που να το παρω, ακουω πολλους να λενε kaizerstore αλλα εχει δυο εκδοσεις μαυρες μια eu και μια σκετη επισης το εχει και kaizershop, απο που ειναι η ποιο ασφαλη αγορα για να παρω ελληνικο και νεο s/n που απο απο οτι εχω καταλαβει δεν εχει προβλημα με το gps.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα θελω να παρω το κινητο και δεν ξερω απο που να το παρω, ακουω πολλους να λενε kaizerstore αλλα εχει δυο εκδοσεις μαυρες μια eu και μια σκετη επισης το εχει και kaizershop, απο που ειναι η ποιο ασφαλη αγορα για να παρω ελληνικο και νεο s/n που απο απο οτι εχω καταλαβει δεν εχει προβλημα με το gps.

 

ειναι και τα 2 στην ομόνοια , οπότε οποιο εχει ελληνικό , το χτυπάς !

αν μένεις επαρχία πάρε τηλ και ρώτα αυτό που θα σου στείλουν τι θα είναι !

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος πάρει από e-shop, θερμοπαρακαλώ, να μας πει αν είναι ελληνικό και την παρτίδα.
Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος πάρει από e-shop, θερμοπαρακαλώ, να μας πει αν είναι ελληνικό και την παρτίδα.

 

Έχει διευκρίνηση ότι έχει μόνο αγγλικό μενού στα δεν είναι ελληνικό. Εννοείται ότι θα πουλούσε. Συσκευρα είναι

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος πάρει από e-shop, θερμοπαρακαλώ, να μας πει αν είναι ελληνικό και την παρτίδα.

 

Πήρα τηλέφωνο στις πωλήσεις.

"Το τηλέφωνο είναι από δικό μας προμηθευτή. Καλύπτεται με εγγύηση 2 χρόνια από εμάς"

Link to comment
Share on other sites

Me πονο ψυχης σας ανακοινωνω οτι παραγγειλα το s4. :(Eλπιζω του χρονου το g3 να εχει καρτα υποδοχης μνημης.

LG G4 H815

Rom: Nougat 7.0 29a stock heavily debloated

Kernel: LG stock

Recovery: Twrp 3.1.1.1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...