Jump to content

[Nexus 5 / 5X] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γνωριζουμε αν και ποτε θα το φερει η Cosmote?

 

Μόνο απο τα καταστήματα Wind αποκλειστικότητα οπως και το nexus 4 περυσι.Απο εκει και περα μόνο μεσω skroutzμαγαζα.

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μόνο απο τα καταστήματα Wind αποκλειστικότητα οπως και το nexus 4 περυσι.Απο εκει και περα μόνο μεσω skroutzμαγαζα.

 

Εγω ειχα ρωτησει στα Public του Συνταγματος και ειπαν οτι θα το φερουν προς το τελος Ιανουαριου, αρχες Φλεβαρη..

Αναμονη...

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και εμενα το μανάρι μου, τώρα το έχω συνδέσει και φορτώνω τα backup από την προηγουμενη συσκευή. Η έκδοση είναι η 312 και την παραγγελια την έκανα στις 29 δεκεμβρίου.

Δεν άντεξα να μην το βγάλω και μια φωτογραφία με το που το έβγαλα από το κουτί διπλα στο μεγαλύτερο αδερφάκι του! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο περιμένω και το δικο μου σύντομα

 

Να σε ρωτήσω ποιο πρόγραμμα χρησιμοποιούμε για backup μεταφορά εικόνων επαφών κτλπ ?

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και εμενα το μανάρι μου, τώρα το έχω συνδέσει και φορτώνω τα backup από την προηγουμενη συσκευή. Η έκδοση είναι η 312 και την παραγγελια την έκανα στις 29 δεκεμβρίου.

Δεν άντεξα να μην το βγάλω και μια φωτογραφία με το που το έβγαλα από το κουτί διπλα στο μεγαλύτερο αδερφάκι του! :rolleyes:

 

Απευθείας απο google play store το πήρες ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν με θέλει τελικά...

Μου έβγαλε πρόβλημα με το σήμα το τηλέφωνο και το στέλνω πίσω. Παραλαμβάνω αύριο καινούριο απο Play Store.

Link to comment
Share on other sites

Πω πω ελεος μεγάλη γκαντεμιά , εμενα εντομεταξύ λεει Leaves warehouse on 1/20/14 και ακομα δεν δείχνει να εχει φύγει και ουτε εχει χρεωθεί η κάρτα .... οποτε μηπως δεν υπάρχει διαθεσιμότητα ? :cry:
Link to comment
Share on other sites

Δεν με θέλει τελικά...

Μου έβγαλε πρόβλημα με το σήμα το τηλέφωνο και το στέλνω πίσω. Παραλαμβάνω αύριο καινούριο απο Play Store.

Τι πρόβλημα δηλαδή; γιατί έτσι κι αλλιώς το σήμα του σε εσωτερικούς χώρους δεν είναι καλό. Οπότε παίζει και στο καινούριο να έχεις πρόβλημα. Ενημέρωσε μας όταν παραλάβεις.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Με την πρώτη συσκευή δεν είχα πρόβλημα κανένα στο σήμα.

Στοκ το Αγγλικό Store έχει άφθονο.

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο περιμένω και το δικο μου σύντομα

 

Να σε ρωτήσω ποιο πρόγραμμα χρησιμοποιούμε για backup μεταφορά εικόνων επαφών κτλπ ?

Καλησπέρα και σε ευχαριστώ πολύ. Εγώ τα δεδομένα (εικόνες μουσική κλπ) τα μετέφερα χειροκίνητα γιατί το κινητό μου το παλιό έχω κάνα δυο βδομάδες που το έδωσα οποτε τα είχα κρατημένα στο laptop. Τις επαφές τις έχω συγχρονισμένες με το gmail acount μου οποτε με το που το άνοιξα μου τις πέρασε κατευθείαν από μονο του αυτόματα.

Ναι απευθειας απο playstore ιταλιας το πηρα

Link to comment
Share on other sites

Εκανα κιεγω σήμερα νέα παραγγελία. Leaves warehouse στις 31/1 μου λέει.

 

Εμένα παντως ειναι ακομα κολλημένο

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μολις εγινε shipped :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα ρωτησει στα Public του Συνταγματος και ειπαν οτι θα το φερουν προς το τελος Ιανουαριου, αρχες Φλεβαρη..

Αναμονη...

 

Το Public έχει μόνο Wind γιαυτο και θα το φέρουν :)

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε το replacement. Είναι με 312 serial και τα πλήκτρα ήχου και on/off δεν παίζουν καθολου.

Για το σήμα θα πρέπει να το δουλέψω κάποιες μέρες για να δώ πως παέι.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα πάλι, παρόλο που είναι 312 έκδοση παρατήρησα χθες ότι το on/off ειδικά (τα volume λιγότερο) έχουν αρκετό "τζόγο" λέτε να έχει πρόβλημα μελλοντικά?
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε το replacement. Είναι με 312 serial και τα πλήκτρα ήχου και on/off δεν παίζουν καθολου.

Για το σήμα θα πρέπει να το δουλέψω κάποιες μέρες για να δώ πως παέι.

 

τι ειχε το προηγουμενο και γιατι δε καταλαβες διαφορα?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τι λετε για αγορα απο εδω http://www.armaoseshop.gr/e-shop.html?page=shop.product_details&category_id=15&flypage=flypage.tpl&product_id=25959 ουσιαστικα επειδη ειναι στην πολη μου και το εχω δει.....ειναι παραρτημα της wind και ισχυριζετε οπως βλεπετε και στο σιτε οτι τα κινητα ειναι ελληνικης αντιπροσωπιας!!!!! βεβαια στο σιτε της wind δεν υπαρχει ακομα το κινητο.......εχει καποιος εμπειρια και γνω μη απο το συγκεκριμενο.....ευχαριστω.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιζει κανενα ελληνικο μαγαζι που να εχει το n5 και να μπορω να χρησιμοποιησω επιδοτηση απο Cosmote?

 

Με διάθεση του Nexus 5 αποκλειστικά από Wind, χλωμό σε βλέπω. Γιατί δεν δοκιμάζεις να αλλάξεις πάροχο; :p

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τι λετε για αγορα απο εδω http://www.armaoseshop.gr/e-shop.html?page=shop.product_details&category_id=15&flypage=flypage.tpl&product_id=25959 ουσιαστικα επειδη ειναι στην πολη μου και το εχω δει.....ειναι παραρτημα της wind και ισχυριζετε οπως βλεπετε και στο σιτε οτι τα κινητα ειναι ελληνικης αντιπροσωπιας!!!!! βεβαια στο σιτε της wind δεν υπαρχει ακομα το κινητο.......εχει καποιος εμπειρια και γνω μη απο το συγκεκριμενο.....ευχαριστω.

 

Ελληνικό δε θα είναι αφού δεν έχει έρθει ακόμα. Προφανώς το κανουν copy paste..

Link to comment
Share on other sites

κι ομως φιλε μου ειναι επισημος αντιπρωσοπως της wind και αν δεις τις τιμες τους στα αλλα μοντελα ειναι τιμες wind , cosmote , vodafone δηλαδη υψηλες τιμες αντιπροσωπιας.........και ολα γραφουν ελληνικης αντιπροσωπιας.....τι απατεωνες ειναι???
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κι ομως φιλε μου ειναι επισημος αντιπρωσοπως της wind και αν δεις τις τιμες τους στα αλλα μοντελα ειναι τιμες wind , cosmote , vodafone δηλαδη υψηλες τιμες αντιπροσωπιας.........και ολα γραφουν ελληνικης αντιπροσωπιας.....τι απατεωνες ειναι???

Πάρε τηλέφωνο ή πήγαινε από εκεί και ρώτα αν είναι ελληνικό. Αν είναι, πρέπει όταν το παραλάβεις τουλάχιστον το ένα βιβλιαράκι που έχει μέσα να είναι στα ελληνικά. Εγώ πρώτη φορά πάντως το βλέπω αυτό το κατάστημα και μου φαίνεται περίεργο να το δώσει πρώτα αυτός το ελληνικό και όχι η ίδια η Wind.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

http://techblog.gr/mobile/nexus-5-wind-launch-january-4521/ για δειτε λιγο αυτο σημερινο ειναι.......οποτε μαλλον εχει παραλαβει η wind stock.........απλα δεν το εχει περασει ακομα στην επισημη σελιδα της.....μαλλον προσπαθοντας πρωτα να εξηπηρετηση τους συνδρομιτες της..επισης την υποψια μου αυτη επιβεβαιωνει και το γεγονος....οτι μιλωντας το μεσημερι με την κοπελα στο παραπανω καταστημα.....wind ηρακλειου ειναι ουσιαστικα.......Μου εκανε μια ερωτηση που με παραξενεψε....μου λεει ειστε συνδρομιτης wind?? Της λεω οχι αλλα παιζει σημασια?? και μου λεει κανονικα εχουν προτεραιοτητα οι συνδρομιτες wind στο συγκεκριμενο μοντελο σε αυτην την πρωτη παραλαβη.....και τις λεω ποτε περιμενετε παραλαβη μου λεει αυριο τελικα θα ερθουν νωριτερα απο οτι γραφουμε στην σελιδα μας (πραγματικα η σελιδα τους μεχρι χθες το ειχε 14 μερες αναμονη και σημερα το εβαλε αμεσα διαθεσιμο) ..........τελος παντων της λεω μπορω να ερθω αυριο απο εκει να παρω ενα.....και μου απανταει αν δεν εξαντληθουν με την μια.....ελα και θα παρεις.....σκεφτομαι να το παραγγειλω μια απο το σιτε και αυριο να περασω να δω τι θα γινει......αν παντως ισχιουν αυτα που μου ειπε.....μολις μαθαμε και την επισημη τιμη για το ελληνικο 16αρι μοντελο που ειναι 399 ευρο.....οχι κι ασχημα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 5 / 5X] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...