Jump to content

Google Nexus 5 (by LG)


kargeo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στη 4.4.3 παρατηρήσατε αύξηση στην ένταση του ήχου ή έχουν μείνει η παλιές ρυθμίσεις που έχω κάνει;

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Στη 4.4.3 παρατηρήσατε αύξηση στην ένταση του ήχου ή έχουν μείνει η παλιές ρυθμίσεις που έχω κάνει;

 

Έχω την εντύπωση οτι την αυξήσανε λίγο.

:D
Link to comment
Share on other sites

σε αγγλικό Ν5 ήρθε χθες βράδυ, δεν έχω κάποιο θέμα!

 

Και εγώ Αγγλικό έχω, αλλά δεν έχει έρθει ακόμα. Απόδειξη ότι η χώρα αγοράς είναι άσχετη τελικά...

Link to comment
Share on other sites

Φιλε γιαλακια που βρισκω τον οδηγο για αναβαθμιση σε 4-4-3 ειμαι ρουτ με χponsed ευχαριστω:-)

 

Εδώ είσαι http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=393240

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θα ήθελα την βοήθεια σας, μιας και είναι το πρώτο μου τηλέφωνο με λειτουργικό android, όταν λέμε αναβάθμιση OTA πρέπει να κάνω κάτι για να αναβάθμιςω το nexus μου (παρτίδα 404 πολωνικο) η απλώς περιμένω την αναβάθμιση;
Link to comment
Share on other sites

Παρτίδα 402,αγορασμένο απο Wind,μου ήρθε πριν απο κάνα 10'.Και το περίεργο είναι οτι προσπαθούσα να μπώ playstore,δεν έμπαινα και του τραβάω μια επανεκκίνηση συσκευής,και με το που ανοίγει,σκάει η 4.4.3...Απορία:είμαι στοκ,ρούτ και xposed framework.Πρέπει να απενεργοποιήσω το xposed πρίν την εγκατάσταση ή δεν έχει σημασία?Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου που είναι Αγγλικό (310) ακόμα τπτ με αναβάθμιση αλλά πιστεύω στο επόμενο 48ωρο θα το έχουμε όλοι, επομένως λίγη υπομονή. lefkos θα περιμένεις και θα σου έρθει αυτόματα !!!!
Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου που είναι Αγγλικό (310) ακόμα τπτ με αναβάθμιση αλλά πιστεύω στο επόμενο 48ωρο θα το έχουμε όλοι, επομένως λίγη υπομονή. lefkos θα περιμένεις και θα σου έρθει αυτόματα !!!!

Παιδια υπομονη σιγα σιγα ερχεται σε ολες τις συσκευες....σημερα ας πουμε στο google+ ειδα να εχει ερθει και σε nexus 7,ολοι θα παρετε.....:lol:

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου που είναι Αγγλικό (310) ακόμα τπτ με αναβάθμιση αλλά πιστεύω στο επόμενο 48ωρο θα το έχουμε όλοι, επομένως λίγη υπομονή. lefkos θα περιμένεις και θα σου έρθει αυτόματα !!!!

Ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Παρτίδα 402,αγορασμένο απο Wind,μου ήρθε πριν απο κάνα 10'.Και το περίεργο είναι οτι προσπαθούσα να μπώ playstore,δεν έμπαινα και του τραβάω μια επανεκκίνηση συσκευής,και με το που ανοίγει,σκάει η 4.4.3...Απορία:είμαι στοκ,ρούτ και xposed framework.Πρέπει να απενεργοποιήσω το xposed πρίν την εγκατάσταση ή δεν έχει σημασία?Ευχαριστώ

 

Βγάλε το xposed, δεν θα εγκατασταθεί αλλιώς, θα σου βγάλει σφάλμα.

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Βγάλε το xposed, δεν θα εγκατασταθεί αλλιώς, θα σου βγάλει σφάλμα.

 

Ξήλωμα όλο?Και μετά εγκατάσταση απ την αρχή όλα τα modules?

Link to comment
Share on other sites

Ξήλωμα όλο?Και μετά εγκατάσταση απ την αρχή όλα τα modules?

 

Όχι, κάνε το disable και όταν το κάνεις πάλι enable θα είναι όλα όπως τα άφησες.

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Μου εβγαλε και μενα πριν λιγη ωρα notification για το update...

Απλα θελω να ρωτησω, με root και unlocked bootloader + αλλο kernel λογικα δν θα περασει το installation script.

 

Αρα ο τροπος για να γινει ποιος ειναι?

Αυτά εδώ αρκούν?

Edited by chris_asl
Link to comment
Share on other sites

εγω ρε παιδια ακολουθησα αυτον τον οδηγο εχθες και ειμαι φουλ στοκ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=393240&page=4 την πρωτη επιλογη, το προβλημα ειναι οτι ενω ολα πηγαν ρολοι στο update, τωρα το κινητο μ φαινεται οτι τρωει ψιλοκολληματα, προβλημα με το led και τις αναπαντητες ενω δν ειχα, και επισης δν μπορω να παρω ουτε screenshot απο το κινητο ενω πριν μπορουσα... το θεμα ειναι πως μπορω να επανελθω στην 4.4.2 ? εκανα factory reset μεσω recovery αλλα παλι στην 4.4.3 με εβγαλε? εχει κανεις αλλος τα ιδια προβληματα? ειμαι περιεργος να δω εστω το προβλημα με το screenshot αν το εχει κανεις αλλος!
Link to comment
Share on other sites

Από Ολλανδία με Πολωνέζικο 404, μόλις πήρα αναβάθμιση.Τα υπόλοιπα από αύριο
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=193941&dateline=1426239248
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καταλαβαίνω πως υπάρχει μια διάθεση και χαρά να το μοιραστείτε, αλλά αν συνεχίσουμε έτσι κι ο καθένας που παίρνει ή περιμένει αναβάθμιση ποστάρει "το δικό μου είναι σειρά τάδε από την τάδε χώρα και περιμένω ή μου ήρθε" θα γεμίσουμε (ακόμα περισσότερο) το νήμα χωρίς λόγο με άχρηστα ποστς. Χαλαρααά. ;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ψιλομειωθηκε και σφυρηγμα η ετσι νομιζω εγω ?:p:D

 

Καλημέρα. Όντως μειώθηκε αρκετά σε μένα.

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

εμένα έχει έρθει σε όλες τις συσκευές που έχουμε στο σπίτι, Nexus 4, 7 (2013), 10 εκτός από το 5άρι το δικό μου :mad::lol::p
Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος Nexus 5 πλέον και εγώ. Μαύρο 405 παρτίδα Γαλλικό. Επειδή πρωτη συσκευή αντροιντ που εχω στα χερια μου. Η μπαταρία ειναι στο 72% με το που το εβγαλα από το κουτι.Με τις σημερινές μπαταρίες τι παίζει; Το αφήνω να στραγγίξει και το φορτίζω μετά ή το φορτίζω από τώρα στο 100%;Με το που συνδέθηκε στο wifi μου εβγαλε ειδοποίηση για την 4.4.3 Edited by alien2
Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος Nexus 5 πλέον και εγώ. Μαύρο 405 παρτίδα Γαλλικό. Επειδή πρωτη συσκευή αντροιντ που εχω στα χερια μου. Η μπαταρία ειναι στο 72% με το που το εβγαλα από το κουτι.Με τις σημερινές μπαταρίες τι παίζει; Το αφήνω να στραγγίξει και το φορτίζω μετά ή το φορτίζω από τώρα στο 100%;

 

Ποτέ δεν "στεγνώνουμε" την μπαταρία.

Φόρτισε το και βγάλτο μετά.

 

Υ.Γ.: Καλορίζικο.:)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 5 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...