Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 1520


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το WhatsApp το ίδιο αλλά πρέπει να πατάς συνεχόμενα το μικρόφωνο.. Αλλιώς παίζει να έχει πολλά εκεί εξω

 

Οχι γράφει κανονικά το whatsapp. Εγω θέλω να μπορώ πχ να το στείλω στο dropbox η σε emails κλπ. Σαν συσκευή δεν έχω βρει εγγραφή και εκεί έξω που λες ότι έχω βρει είναι μουφα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

29 gb ειναι η ελευθερη με το που το ανοιγεις σιγουρα :)

 

και απο μπαταρια οντως ειναι τουμπανο !!!!

Link to comment
Share on other sites

.συγνώμη που ρωτάω πολλά σκοπεύω αν δεν βρω κάτι από κάποια αγγελία να αγοράσω το lumia είτε από κάποιο «σκρουτζομαγαζο» είτε να μουντό στείλει γνωστός από Γερμανία. Σε αυτές τις περιπτώσεις της παραεισαγωης ισχύει η εγγύηση;

Στην δεύτερη περίπτωση. (Γερμανία) θα υποστηρίζει ελληνικά δίκτυα και γλώσσα στα μενού;

Link to comment
Share on other sites

.συγνώμη που ρωτάω πολλά σκοπεύω αν δεν βρω κάτι από κάποια αγγελία να αγοράσω το lumia είτε από κάποιο «σκρουτζομαγαζο» είτε να μουντό στείλει γνωστός από Γερμανία. Σε αυτές τις περιπτώσεις της παραεισαγωης ισχύει η εγγύηση;

Στην δεύτερη περίπτωση. (Γερμανία) θα υποστηρίζει ελληνικά δίκτυα και γλώσσα στα μενού;

 

σε ολα ναι

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κι απο μενα. πως παμε ρε παιδια στην 8.1 ; γιατι κατεβασα το preview for developers αλλα για να με κανει dev μου ζηταει να πληρωσω .

υπαρχει αλλος τροπος ;

ευχαριστω

 

 

ολα καλα παιδια το βρηκα μονος μου.

ευχαριστω

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση σε οσους το εχουν.....για να φορτισει ασυρματα πρεπει να αγοραστει εξτρα πλατη (οπως στο 1020) η την εχει ενσωματομενη?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κι απο μενα. πως παμε ρε παιδια στην 8.1 ; γιατι κατεβασα το preview for developers αλλα για να με κανει dev μου ζηταει να πληρωσω .

υπαρχει αλλος τροπος ;

ευχαριστω

 

 

ολα καλα παιδια το βρηκα μονος μου.

ευχαριστω

 

 

Μπορεις αν δε σου κανει κοπο να μου πεις ποιος ειναι ο τροπος ?

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις αν δε σου κανει κοπο να μου πεις ποιος ειναι ο τροπος ?

 

Ακολούθησε τα βήματα στο 1ο ποστ από αυτό το τόπικ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=389759

 

Πρέπει να κάνεις εγγραφήσ τη Δωρεάν έκδοση για Developers (δηλ δεν μπορείς να δημοσιεύσεις εφαρμογές στο store)...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Σε μία επαφή ,έχω 3 αριθμούς με ανάλογα κινητά. Κάνοντας αποστολή SMS από τις επαφές, δεν πρέπει να επιλέξεις σε ποιο από τα 3 νούμερα θα σταλεί?
Link to comment
Share on other sites

Εκεί που γράφεις το μήνυμα θα πηγαίνεις στις 3 τελιτσες κάτω δεξιά και θα πατάς αλλαγή αριθμού... Από εκεί θα διαλέγεις τον αριθμό..
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Εγώ απορώ γιατί δεν σε αφήνει να αλλάξεις την υοενθημισει σε οσο χρόνο προ θέλεις στο ημερολογιο και έχει μόνο στάνταρ χρόνους προ. Το συμβάν

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Εγώ απορώ γιατί δεν σε αφήνει να αλλάξεις την υοενθημισει σε οσο χρόνο προ θέλεις στο ημερολογιο και έχει μόνο στάνταρ χρόνους προ. Το συμβάν

ποιος ειπε οτι δεν μπορεις?

αν πας στο ημερησιο ημερολογιο και βαλεις ενα συμβαν στα αναλυτικα σου βγαζει και ποσο χρονο πριν θα σε ειδοποιησει

Link to comment
Share on other sites

ποιος ειπε οτι δεν μπορεις?

αν πας στο ημερησιο ημερολογιο και βαλεις ενα συμβαν στα αναλυτικα σου βγαζει και ποσο χρονο πριν θα σε ειδοποιησει

 

 

 

 

 

 

Ναι αλλά έχει στάνταρ τιμές λεω δεν μπορείς να βάλεις να σε ειδοποισει πριν 22 λεπτά κλπ..

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά έχει στάνταρ τιμές λεω δεν μπορείς να βάλεις να σε ειδοποισει πριν 22 λεπτά κλπ..

ε, ενταξει και συ... 22 λεπτα? :)

ειπαμε αλλα ειναι λιγο τραβηγμενο

ξερω οτι μπορει να χρειαστει αλλα νομιζω οτι κανενα δεν εχει αυτην την επιλογη... μονο symbian αν θυμαμαι.

Link to comment
Share on other sites

ε, ενταξει και συ... 22 λεπτα? :)

ειπαμε αλλα ειναι λιγο τραβηγμενο

ξερω οτι μπορει να χρειαστει αλλα νομιζω οτι κανενα δεν εχει αυτην την επιλογη... μονο symbian αν θυμαμαι.

 

 

 

 

 

 

Βάζω κάποια ραντεβού που μπορεί να τα ξεχάσω τελείως και από εκεί πιθανά που θα μαι θα θελω κάποιο χρόνο να βρεθώ στο σημείο του ραντεβού.. και η επιλογές μπορεί να πέφτουν οι μικρές η πολυ μεγάλες..

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Βάζω κάποια ραντεβού που μπορεί να τα ξεχάσω τελείως και από εκεί πιθανά που θα μαι θα θελω κάποιο χρόνο να βρεθώ στο σημείο του ραντεβού.. και η επιλογές μπορεί να πέφτουν οι μικρές η πολυ μεγάλες..

 

Όρισε το ραντεβού πχ 11:08 αντι για 11:00 και βάλε να χτυπήσει 30' πριν.....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γελάει ο κόσμος λέμε..... Τηλεφωνική επικοινωνία με Birdphone.....γι ποια χώρα προοριζόταν η συσκευη- τι product code έχει.......απαντηση δυστυχώς δεν μπορώ να σας απαντησω γιατι θα είναι εντελώς τυχαίο και υπάρχει το ενδεχόμενο να παραλάβετε αλλη συσκευή τελικά.......ξανα ρωτω.....δεν μπορείτε να μου πείτε ενδεικτικά απο ποια χώρα φερνευε συσκευές και είναι απο ευρωπαϊκή ένωση......? .....απαντηση .......οχι δυστυχώς διότι είναι τυχαίο δείγμα.....wtf?????? Όπως οσως καταλάβετε δεν προχώρησα σε παραγγελία γιατι μόνο απαντηση δεν πήρα αλλά μόνο μασημενα λόγια......να το χαίρονται.....

Μετα απο ένα 820 "ευρωπαϊκό" που μου βγήκε μαροκινο....μακρυα και αλάργα!!!! ....και ποστευα ότι κάτι θα είχε αλλαξει......

Link to comment
Share on other sites

Όρισε το ραντεβού πχ 11:08 αντι για 11:00 και βάλε να χτυπήσει 30' πριν.....

 

Ή όρισε το στο ημερολόγιο 10:58 και βάλε επιλογή να χτυπήσει αυτή τη στιγμή...

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Σκεφτομαι να αγορασω ενα 1520. Η επισημη nokia μου ζηταει 650 ευρω και καποιο μαγαζακι 460 σφραγισμενο με εγγυηση ευρωπαικης ενωσης αλλα by vodafone. Θα εχω προβλημα βρε παιδια;;;;θα γραφει voda οταν ανοιγω την συσκευη;;;;;;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Σκεφτομαι να αγορασω ενα 1520. Η επισημη nokia μου ζηταει 650 ευρω και καποιο μαγαζακι 460 σφραγισμενο με εγγυηση ευρωπαικης ενωσης αλλα by vodafone. Θα εχω προβλημα βρε παιδια;;;;θα γραφει voda οταν ανοιγω την συσκευη;;;;;;

 

Θα σου βγάζει το λογότυπο της vodafone όταν θα ανοίγει αλλά δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Αυτο αλλαζει καπως;;;;δεν εχω voda !!!!!!θα εχω προβλημα με την εγγυηση εαν συμβει κατι;;;;

 

----- προσθήκη μηνύματος 52 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μεγαλη διαφορα τιμης βρε παιδια!!!!κατι μου βρωμαει μου φαινεται.......

Link to comment
Share on other sites

Αυτο αλλαζει καπως;;;;δεν εχω voda !!!!!!θα εχω προβλημα με την εγγυηση εαν συμβει κατι;;;;

 

Μεγαλη διαφορα τιμης βρε παιδια!!!!κατι μου βρωμαει μου φαινεται.......

 

Υπάρχει τρόπος να αλλάξει αλλά ,θεωρητικά πάντα, εφόσον επεμβαίνεις στη συσκευή χάνεις και την εγγύηση. Τώρα στην πράξη δεν ξέρω αν θα δεχτούν να σου καλύψουν εντός εγγύησης κάποιο θέμα που τυχόν παρουσιάσει η συσκευή, μπορεί να στο καλύψουν αλλά μπορεί και όχι!

Δεν χρειάζεται να έχεις vodafone! Το μόνο "ενοχλητικό" είναι το λογότυπο που θα εμφανίζεται για μερικά δευτερόπλεπτα κάθε φορά που ενεργοποιείς τη συσκευή!

 

Μην σε ανησυχεί τίποτα! Την ίδια διαφορά τιμής θα δείς αν ψάξεις κάποια συσκευή σε κάποιο κατάστημα public,γερμανός,πλαίσιο κλπ κλπ και σε κάποιο κατάστημα του skroutz για παράδειγμα.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...