Jump to content

LG Optimus L9 II (D605)


LotusEater
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

4.4.2 20h βγαζς μήνυμα απενεργοποίηση ή επανακιννιση και μετά καμει επαν σε 7 δεύτερα και μετά αργεί να ανοίξει τέσσερις φορές επαναφορα τπτ.περασμα ξανα τις 20h τπτ.Μετα ο downgrageσε4.1 και διαδοχικές αναβάθμισεις εφτασα πάλι στην 20h .. αλλά όποτε θυμάται βγάζει αυτό το μην μπορεί να δουλεύει κανονικά να το έχω αφήσει για ένα τρίωρο και μόλις το πιασω να το ανοιξω να μιλήσω viberνα βγάλει αυτό το μηννκαι να κάνει επανεκκίνηση αλλά δεν θθα ανοίξει αμα δεν πατήσω το κουμπί.εχει και lockout kai cm.
Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια έχω ξεμείνει και εγώ από πλακέτα.. Άμα κάποιος το έχει με σπασμένη οθόνη και το έχει για πέταμα ας μου στείλει pm το περνώ όσο όσο...
Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια έχω ξεμείνει και εγώ από πλακέτα.. Άμα κάποιος το έχει με σπασμένη οθόνη και το έχει για πέταμα ας μου στείλει pm το περνώ όσο όσο...

 

Αξίζει τον κόπο; Με ~120 ευρώ αγοράζεις πολύ καλύτερο κινητό πλέον. Και ίσως να λέω μεγάλο ποσό.

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει τον κόπο; Με ~120 ευρώ αγοράζεις πολύ καλύτερο κινητό πλέον. Και ίσως να λέω μεγάλο ποσό.

 

Καλά ας μου πει πόσο το δίνει και βλέπουμε εννοείται..

Link to comment
Share on other sites

Καλά ας μου πει πόσο το δίνει και βλέπουμε εννοείται..

 

Σου εστειλα πμ.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

και σε εμενα παει η πλακετα αποτι καταλαβαινω αυτο το τηλ ειχε τα θεματα του απο την αρχη τωρα τελευταια πολυ εχουν θεμα με την πλακετα ...αρα ηταν μαλλον βλακεια που ασχοληθηκαμε με την Lg...
Link to comment
Share on other sites

και σε εμενα παει η πλακετα αποτι καταλαβαινω αυτο το τηλ ειχε τα θεματα του απο την αρχη τωρα τελευταια πολυ εχουν θεμα με την πλακετα ...αρα ηταν μαλλον βλακεια που ασχοληθηκαμε με την Lg...

 

επειδη δεν πηρα απαντηση απο κανενα το πηγα τελικα στο σερβις θεσσαλονικη για να το στειλουν αθηνα 15 μηνες εγγύηση ενεργη το επιασαν τα παιδια εδω και το σενιαραν για να θυμισω κολλούσε και αναβόσβηνε το λογοτυπο στην εναρξη ειχα δοκιμασει hard reset δοκιμασα ολα τα προγραμματα να φλασαρω την ρομ και τιποτα δεν με βοήθησε νομιζα καμμένη πλακετα οπως εσεις αλλα δεν ισχυε ηθελε λεει αναβάθμιση οπως μου ειπαν απο το σερβις!!νταξει λογικα ετσι το ειπαν γιατι ειχε την τελευταια ο φιλος μου απλα ενημερώνω το τηλ πλεον πεταει καλυτερα και απο πριν

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

αν ενδιαφέρετε κανείς για ανταλλακτικά δηλαδή οθόνη,μπαταρία και ότι άλλο εκτός από την πλακέτα που δεν δουλεύει σωστά ας στείλει pm α έχω και μια λεπτή θήκη σιλικόνης.Το κινητό αποσυναρμολογείται πολύ εύκολα πάντως...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Είχα ξαναθέσει το εξής ζήτημα και συγκεκριμένα ότι χρησιμοποιώ για προστασία μια δερμάτινη θήκη "πορτοφόλι" και παρατήρησα ότι όταν καθαριστεί η οθόνη με ελαφρά βρεγμένο πανί-wettex εμφανίζονται γραμμές που αντιστοιχούν σε σημεία της εσωτερικής επιφάνειας της θήκης που εφάπτεται με την οθόνη όταν το "πορτοφολάκι" είναι κλειστό. Μόλις όμως η επιφάνεια της οθόνης (μετά από μερικά δευτερόλεπτα) στεγνώσει από την ελαφρά υγρασία του καθαριστικού πανιού τότε δεν είναι πλέον εμφανείς αυτές οι γραμμές, που εμφανίζονται πάλι μόνο με το πέρασμα ελαφρά βρεγμένου wettex. Αναφέρομαι δηλαδή σε πάρα πολύ επιφανειακές που αντιστοιχούν σε σημεία του δέρματος που σκεπάζει και ακουμπάει την οθόνη όταν είναι κλειστό το "πορτοφολάκι" κι οι οποίες όμως κατά παράξενο τρόπο εμφανίζονται στιγμιαία μόνο όταν περνά βρεγμένο πανί πάνω από την οθόνη αλλά στη συνέχεια δεν είναι ορατές γιατί δεν φαίνεται να έχουν χαράξει την επιφάνεια της οθόνης, όπως δηλαδή θα συνέβαινε αν η οθόνη είχε χαραχθεί εξ άλλης αιτίας. Μήπως η οθόνη έχει κάποιας μορφής επίστρωση (π.χ. ολεοφοβικού τύπου) η οποία με την επαφή-τριβή της με το σκέπασμα της θήκης έχει φθαρεί σε ορισμένα σημεία και γι' αυτό όταν περνά βρεγμένο πανί πάνω της εμφανίζονται ίχνη από τα σημεία επαφής-τριβής αλλά μετά εξαφανίζονται; Δεν είναι δηλαδή γραμμές ή ίχνη στο κρύσταλλο αλλά μόνο στην πολύ λεπτή προστατευτική επίστρωση; :confused: Τι συμβαίνει άραγε; Καμιά ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
τι έγινε αλλάξατε όλοι κινητό δεν το έχει κανείς πλέον??:p:p:p

Εγώ τουλάχιστον εξακολουθώ να το χρησιμοποιώ.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω το χρησιμοποιω σαν δευτερη συσκευη.

Ξερει μηπως κανεις αν γινετε και πως να μπλοκαρουμε μυνηματα οταν δεν εμφανιζετε ο αριθμος?

Link to comment
Share on other sites

Και εγω το χρησιμοποιω σαν δευτερη συσκευη.

Ξερει μηπως κανεις αν γινετε και πως να μπλοκαρουμε μυνηματα οταν δεν εμφανιζετε ο αριθμος?

 

Πατώντας στο μήνυμα και χαρακτηρίζοντας ως spam δεν το δέχεται;

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει επισημη lollipop στη συσκευη;να εχει και ρουτ.θελω να βαλω στην αδερφη μου ενα xposed module το οποιο δεν τρεχει με kitkat...

 

Στάλθηκε από το SGP611 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγω το εχω ακομη το κινητο!

Για επισημη Lollipop που λες από ότι ξερω δεν υπαρχει. Υπαρχει μονο η cm12 η οποια βασιζεται σε lollipop αλλα εχει πολλα προβλήματα, πχ δεν λειτουργει η καμερα...Ηταν ένα προτζεκτ που εχει ποιο πολύ για πλακα από τους developers

Εγω παντως εδώ και 2 εβδομάδες εχω cm11 και μπορω να πω ότι το κινητο είναι καλλητερο από ποτε.

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει τον κόπο; Με ~120 ευρώ αγοράζεις πολύ καλύτερο κινητό πλέον. Και ίσως να λέω μεγάλο ποσό.

 

Βοηθησε λιγακι , τι μπορω να παρω με 120€

Link to comment
Share on other sites

Xiaomi redmi 3 ή redmi 4 με κατι παραπάνω..

 

Maktheo

 

Συζηταμε για τα 120€ που ανεφερες, τωρα για κατι παραπανω..... τα 30/50€ δεν το λες κατι παραπανω......

Link to comment
Share on other sites

τετοια τιμη και με 4100 mah μπαταρια δε θα βρεις..που να δεις και χαρακτηριστικα..μπες κανα insomnia για κανα μεταχειρισμενο..
Link to comment
Share on other sites

τετοια τιμη και με 4100 mah μπαταρια δε θα βρεις..που να δεις και χαρακτηριστικα..μπες κανα insomnia για κανα μεταχειρισμενο..

 

Καινουριο δεν νομιζω να εχει τετοια τιμη γιατι για καινουρια συσκευη μιλαμε. Οσο για μεταχειρισμενο εχει το ρισκο του.

Link to comment
Share on other sites

150 το ειδα κανουριο επεσε..

 

Με ~120 ευρώ..... αυτο σημαινει εως 120.......

Εσυ λες για +30€ ... που το ειδες στην τιμη που λες.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus L9 II (D605)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...