Jump to content

Τροποποιήσεις & βελτιώσεις για το LG G2


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δηλαδη μπορω να φλασαρω στην στοκ λολλιποπ αυτην την εκδοση του dori;

 

Νομίζω ότι το γράφει καθαρά...

 

Καλησπερα για οσους ακομα ειναι με ΚΚ ,ο DorimanX εβγαλε τη 10.3 εκδοση
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mπα δεν την παιρνει την 4.4.2 μονο την δικια σου παιρνει την γαλλικη.Το μονο που με χαλαει ειναι οτι ειναι vodafone ****το:)

 

Δεν είναι της Voda.....! είναι αναπτυγμένη από την SFR η ποιο σταθερή Lollipop...;) Διάβασε..!

 

Η LG G2 απελευθέρωση SFR θα επωφεληθούν από τα τέλη Απριλίου του 2015, η ενημερωμένη έκδοση του Android 5.0.2 Lollipop (4η ενημέρωση)

 

Πράγματι, το Εργαστήριο SFR έχει μόλις ολοκληρώσει μια επιτυχημένη επικύρωση αυτής της ενημερωμένης έκδοσης που αναφέρεται LGD802AT-01-V30e-208-10-Apr-03-2015

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι της Voda.....! είναι αναπτυγμένη από την SFR η ποιο σταθερή Lollipop...;) Διάβασε..!

 

Η LG G2 απελευθέρωση SFR θα επωφεληθούν από τα τέλη Απριλίου του 2015, η ενημερωμένη έκδοση του Android 5.0.2 Lollipop (4η ενημέρωση)

 

Πράγματι, το Εργαστήριο SFR έχει μόλις ολοκληρώσει μια επιτυχημένη επικύρωση αυτής της ενημερωμένης έκδοσης που αναφέρεται LGD802AT-01-V30e-208-10-Apr-03-2015

 

μολις πριν 2 λεπτα τελειωσα με το στησιμο..εβαλα αυτην μαριε.να δουμε πως ειανι απο μπαταρια..πριν ειχα την ισπανικη και δεν μπορουσα να την κανω root με κανενα προγραμμα

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι της Voda.....! είναι αναπτυγμένη από την SFR η ποιο σταθερή Lollipop...;) Διάβασε..!

 

Η LG G2 απελευθέρωση SFR θα επωφεληθούν από τα τέλη Απριλίου του 2015, η ενημερωμένη έκδοση του Android 5.0.2 Lollipop (4η ενημέρωση)

 

Πράγματι, το Εργαστήριο SFR έχει μόλις ολοκληρώσει μια επιτυχημένη επικύρωση αυτής της ενημερωμένης έκδοσης που αναφέρεται LGD802AT-01-V30e-208-10-Apr-03-2015

 

Αφου στην αρχη βγαζει το λογότυπο της vodafone και μεσα εχει πρόγραμμα update της vodafone :O

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποια αλλη rom γιατι του βαζω μια που κατεβασα 4.4.2 δεν μου την βαζει καθόλου.
Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]59982[/ATTACH]

Παιδια απο οτι βλεπω θα παρουμε την 5.1:D

Καποια στιγμη...

Lineage os 15.1

Νίκος...

Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα οταν τη δοκιμασα τα ιδια μου ειχε κατι μπουρδες της vodafone δε μπορω να καταλαβω γιατι....

 

Αν περασετε καποια open ιταλιας ισπανιας κια λοιπα το κινητο ειναι λιγο πιο smooth απο αυτης της SFR.ετσι μου φαινεται τουλαχιστον εμενα.εχω δοκιμασει την open spain V30a και την ιταλικη και απο χθες με την SFR.

Ξερουμε ποιες ειναι οι διαφοες στην V30a με V30b?αυτες που προστεθηκαν σημερα?

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]59982[/ATTACH]

Παιδια απο οτι βλεπω θα παρουμε την 5.1:D

Καποια στιγμη...

Καλημέρα φίλε μου ,μακάρι γιατί εγώ προχτές άλλα διάβασα ,τόχα βρεί απο μια ανακοίνωση της Google για το 5.1 και το G2 δεν ήταν στη λίστα ,μάλιστα σε ξένα φόρουμ έλεγαν ότι η αναβάθμιση του G2 σταματά στο 5.0.2 και ότι όποια αναβάθμιση θάναι στο επίπεδο 5.0.2a,b,c,d,κ.λπ.,μακάρι να μην είναι αλήθεια

Link to comment
Share on other sites

Eγω παντως δεν μπορω να του φλασαρω αλλη ελτος απο την SFR του μαριου.Την δικια του την 4.4.2 την γερμανικη μολις την φλασαρω μου κολλαει στο logo της LG.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε μου ,μακάρι γιατί εγώ προχτές άλλα διάβασα ,τόχα βρεί απο μια ανακοίνωση της Google για το 5.1 και το G2 δεν ήταν στη λίστα ,μάλιστα σε ξένα φόρουμ έλεγαν ότι η αναβάθμιση του G2 σταματά στο 5.0.2 και ότι όποια αναβάθμιση θάναι στο επίπεδο 5.0.2a,b,c,d,κ.λπ.,μακάρι να μην είναι αλήθεια

 

Από άποψης στρατηγικής πωλήσεων και μάρκετινγκ, δεν θα είναι παράλογο πάντως. Κάπως πρέπει να "σπρώξουν" και τα πιο φρέσκα. Με την λογική όμως του ότι το 5.1 κλπ δεν είναι "νέες" εκδόσεις αλλά σημαντικές βελτιώσεις χρήσης στο Loli, θα έπρεπε να τα δώσουν.

 

Όντως στην ανακοίνωση ήταν το G3 μόνο αλλά δεν σημαίνει ότι αργότερα αποκλείεται να το πάρει και το G2.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες οποιος ειχε την Ιταλικη v30a και περασε την νεα Ιταλικη ν30b, αν μπορει ας πει αν ειδε καμια διαφορα.. Για ποιο λογο βγαλανε 2η εκδοση τοσο αμεσα?
phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Απ οτι καταλαβα απο αυτα που διαβασα τελικα ειναι οτι η Ιταλικη V30 κ της SFR ειναι οι καλυτερες stock μεχρι στιγμης .K η Ισπανικη ,απλα καποιοι ειχαν θεμα με root μετα.Εχω κατεβασει κ τις 2 καθως βαρεθηκα να περιμενω την lg κ θελω λιγο να αλλαξω το κιν μας.Ποια να φλασαρω τελικα???? :):)
Link to comment
Share on other sites

Απ οτι καταλαβα απο αυτα που διαβασα τελικα ειναι οτι η Ιταλικη V30 κ της SFR ειναι οι καλυτερες stock μεχρι στιγμης .K η Ισπανικη ,απλα καποιοι ειχαν θεμα με root μετα.Εχω κατεβασει κ τις 2 καθως βαρεθηκα να περιμενω την lg κ θελω λιγο να αλλαξω το κιν μας.Ποια να φλασαρω τελικα???? :):)

 

 

Την SFR, ειναι τελεια...:)

Link to comment
Share on other sites

Απ οτι καταλαβα απο αυτα που διαβασα τελικα ειναι οτι η Ιταλικη V30 κ της SFR ειναι οι καλυτερες stock μεχρι στιγμης .K η Ισπανικη ,απλα καποιοι ειχαν θεμα με root μετα.Εχω κατεβασει κ τις 2 καθως βαρεθηκα να περιμενω την lg κ θελω λιγο να αλλαξω το κιν μας.Ποια να φλασαρω τελικα???? :):)

Εγω θα πήγαινα στην V30b Iταλική που αντικαθιστά την V30a

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε μου ,μακάρι γιατί εγώ προχτές άλλα διάβασα ,τόχα βρεί απο μια ανακοίνωση της Google για το 5.1 και το G2 δεν ήταν στη λίστα ,μάλιστα σε ξένα φόρουμ έλεγαν ότι η αναβάθμιση του G2 σταματά στο 5.0.2 και ότι όποια αναβάθμιση θάναι στο επίπεδο 5.0.2a,b,c,d,κ.λπ.,μακάρι να μην είναι αλήθεια

 

Μακαρι να την παρουμε!!!

Τα προβληματα που διορθωνει η 5.1 δεν μπορουν υα τα διορθωσουν οι devs στην 5.0.2 σε περιπτωση που δεν την παρουμε την 5.1;

Lineage os 15.1

Νίκος...

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να περασω την πολωνικη v30b με το flash tool αλλα δεν μπορω να μπω σε download mode. To κινητο ειναι root και εχω δοκιμασει τα παντα , μεχρι και απο terminal . Ξερει κανεις κατι ?
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να την παρουμε!!!

Τα προβληματα που διορθωνει η 5.1 δεν μπορουν υα τα διορθωσουν οι devs στην 5.0.2 σε περιπτωση που δεν την παρουμε την 5.1;

Μα το θέμα απ΄ ότι καταλαβαίνω είναι ότι η Lollipop θα συνεχίσει να εξελίσσεται ,προχτές η Google ανακοίνωσε την 5.1.1 αν σταματήσουν λόγω G4 να αναβαθμίζουν επίσημα το G2 θα στραφώ στις aosp ,ήδη η cyanogenmod ανακοίνωσε stable την 12 (5.0.2) και nightly την 12.1(5.1) και φυσικά ένα σωρό άλλες RR,Bliss κ.λ.π. σιγά μην κολλήσουμε στα marketing παιχνίδια τους

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.μου επεσε το g2 απο τον τεταρτο:p .το κινητο δεν εχει ουτε γρατσουνια, η οθονη τέλεια μονο που δε λειτουργει το ηχειο κ το μικροφωνο.ακουω παρασιτα, κ δε με ακουνε.με hands free ακουω κανονικα αλλα παλι δε με ακουνε.επισης δεν κουδουνιζει κ γενικα δε βγαζει αχνα.ξερει κανεις κοστος επισκευης στην lg?καμια αλλη ιδεα?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

αν σταματήσουν λόγω G4 να αναβαθμίζουν επίσημα το G2

 

Δηλαδή εσύ τι περιμένεις?

 

Να το αναβαθμίζουν για πάντα? :lol::lol::lol:

 

Παιδια καλησπερα.μου επεσε το g2 απο τον τεταρτο:p .το κινητο δεν εχει ουτε γρατσουνια, η οθονη τέλεια μονο που δε λειτουργει το ηχειο κ το μικροφωνο.ακουω παρασιτα, κ δε με ακουνε.με hands free ακουω κανονικα αλλα παλι δε με ακουνε.επισης δεν κουδουνιζει κ γενικα δε βγαζει αχνα.ξερει κανεις κοστος επισκευης στην lg?καμια αλλη ιδεα?ευχαριστω

 

:blink:Μάλλον μας κάνεις πλάκα?:blink:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εσύ τι περιμένεις?

 

Να το αναβαθμίζουν για πάντα? :lol::lol::lol:

 

 

 

:blink:Μάλλον μας κάνεις πλάκα?:blink:

 

Λογω τιμης!δεν εκλεισε καν!

Link to comment
Share on other sites

Την SFR, ειναι τελεια...:)

 

Εγω θα πήγαινα στην V30b Iταλική που αντικαθιστά την V30a

 

Λογω πιο γρηγορης απαντησης θα ξεκινησω με SFR :D :),να μπω κ εγω στον κοσμο της lollipop και βλεπουμε.Θα επανελθω με εντυπωσεις.Ευχαριστω παιδες!

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ αμεσα βοήθεια, ένας ΦΙΛΟΣ μου έδωσε το LG g2 το οποίο δεν μπαίνει σε δίκτυο παρότι ειναι οκ το κινητο όταν το πηγα στο Γερμανό. Το κινητο εισαι παρά εισαγωγής απο Ευρώπη και οχι κλεμμένο αλλα δεν δέχεται να μπει δίκτυο, στο phone info γράφει οτι εχει carrier 6BA BALTICS κσι θελω να το ξεκλείδωσε αλλα δεν ξερω σε ποιο δίκτυο ηταν απο τις χώρες βαλτικές. Στο stolen information τι πρεπει να γράφει; Εχω κουτι του και θελω να δω αν δουλέψει η να το στείλω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...