Jump to content

Οδηγός αποστολής αγορών από Κίνα [ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΩΤΑ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟ]


gerstavros2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καταλαβα ευελπιστω μεχρι το τελος της αλλης εβδομαδας ν παραλαβω αφου εφτασε ελλαδα
Poco x3
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αποστολη που εγινε στης 28/8 απο ebay χωρεις TN και το ελαβα σημερα...
Link to comment
Share on other sites

Αποστολη που εγινε στης 28/8 απο ebay χωρεις TN και το ελαβα σημερα...

 

α καλα το ισοπεδωσαν το δεμα σου,μην μου λες τετοια ,μου εχει τυχει και μενα παρελαβα μετα απο δυο μηνες ειχε γινει refund ομως

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τη γραφή SMS και να γράφεις ολόκληρες λέξεις. Η πρακτική αυτής της γραφής καταργήθηκε από τη 1η Σεπτεμβρίου 2009 μαζί με τα greeklish. Δες εδώ και την αντίστοιχη ανακοίνωση.

Edited by impreza_sti
Poco x3
Link to comment
Share on other sites

α καλα το ισοπεδωσαν το δεμα σου,μην μ λες τετοια ,μ εχει τυχει κ μενα παρελαβα μετα απο δυο μηνες ειχε γινει refund ομως

 

Το πρόβλημα είναι ότι με έγινε refund και το αγόρασα από άλλο πωλητή και ακομα δεν με εχει ερθει το δευτερο....Τωρα θα εχω 2 ίδια ρολόγια! -.-

Link to comment
Share on other sites

μου εβγαλε ενημερωση το ελτα ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 21-10-2015 14:54 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ενω χθες στο track17 ελεγε 2015-10-20 15:06

Arrival at Destination Post (Country: GR) δηλαδη το ελεγξαν κιολας τοσο γρηγορα?

Poco x3
Link to comment
Share on other sites

μου εβγαλε ενημερωση το ελτα ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 21-10-2015 14:54 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ενω χθες στο track17 ελεγε 2015-10-20 15:06

Arrival at Destination Post (Country: GR) δηλαδη το ελεγξαν κιολας τοσο γρηγορα?

Ωραία , το φυσιολογικό έγινε .

 

Θα το έχεις πολυ σύντομα .

Link to comment
Share on other sites

Πάνω απο 3 φορές έχω παραλάβει δέμα ενώ στο tracking των ελτα ήταν ακόμα στην κίνα ή σιγκαπούρη αντίστοιχα. ( τα 17track και trackitonline το έδειχναν κανονικά ελλάδα όμως )

Τώρα ποιος φταίει και γιατί γίνεται αυτό είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο.

 

Να ρωτήσω,συνήθως τα δέματα με SG post τα στέλνουν μέσω 4px.

Κανένα άλλο site εκτος των άλλων που βρίσκονται στην αρχική σελίδα υπάρχει? θέλω να τα τσεκάρω όλα γιατί έχω παραγγελία εδώ και 11 ημέρες ( 8 εργάσιμες ) που το tracking μου δεν φαίνεται πουθενά και ο πωλητής επιμένει ότι το έχει στείλει.

Εδώ και 3 ημέρες που έχω αρχίσει τα παράπονα,ότι και να λέω εγώ

το παρακάτω μου απαντάει

Dear customer,

Sorry about your inconvenience.

We'll urge our shipping agent again to speed up deal with it.

Sincerely hope you do not raise dispute on paypal, we'll speed up deal with it in priority

Link to comment
Share on other sites

Πάνω απο 3 φορές έχω παραλάβει δέμα ενώ στο tracking των ελτα ήταν ακόμα στην κίνα ή σιγκαπούρη αντίστοιχα. ( τα 17track και trackitonline το έδειχναν κανονικά ελλάδα όμως )

Τώρα ποιος φταίει και γιατί γίνεται αυτό είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο.

 

Να ρωτήσω,συνήθως τα δέματα με SG post τα στέλνουν μέσω 4px.

Κανένα άλλο site εκτος των άλλων που βρίσκονται στην αρχική σελίδα υπάρχει? θέλω να τα τσεκάρω όλα γιατί έχω παραγγελία εδώ και 11 ημέρες ( 8 εργάσιμες ) που το tracking μου δεν φαίνεται πουθενά και ο πωλητής επιμένει ότι το έχει στείλει.

Εδώ και 3 ημέρες που έχω αρχίσει τα παράπονα,ότι και να λέω εγώ

το παρακάτω μου απαντάει

 

Για δες κι αυτο

 

http://www.trackingmore.com/

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πάρτε μάτι εδώ πόσο σφαίρα είχε έρθει το δέμα του αδελφού μου δεν το πιστεύαμε ως που το παραλάβαμε την άλλη μέρα στην Θεσσαλονίκη:)

Έφυγε 5 του μηνός 6 ήταν Αθήνα 8 παραλάβαμε! βόλεψαν τα δρομολόγια μάλλον χαχαχαχα

http://s28.postimg.org/w4rnpg2jh/012.jpg

Edited by Billysgt
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πάρτε μάτι εδώ πόσο σφαίρα είχε έρθει το δέμα του αδελφού μου δεν το πιστεύαμε ως που το παραλάβαμε την άλλη μέρα στην Θεσσαλονίκη:)

Έφυγε 5 του μηνός 6 ήταν Αθήνα 8 παραλάβαμε! βόλεψαν τα δρομολόγια μάλλον χαχαχαχα

http://s28.postimg.org/w4rnpg2jh/012.jpg

 

σε ποια περιοχή είσαι αν επιτρέπεται? :)

Link to comment
Share on other sites

Για δες κι αυτο

 

http://www.trackingmore.com/

Μπα το χω δοκιμάσει κι αυτό,αλλά ψάχνω sites υπηρεσιών κούριερ που τα πάνε στα ταχυδρομεία για να δω εαν λέει αλήθεια ότι απλά έχει καθυστερήσει ο κούριερ να το πάει στο ταχυδρομείο.

Αυτό είναι σαν τα 17track κτλπ.

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!!!!!

Παιδιά πάρτε μάτι εδώ πόσο σφαίρα είχε έρθει το δέμα του αδελφού μου δεν το πιστεύαμε ως που το παραλάβαμε την άλλη μέρα στην Θεσσαλονίκη:)

Έφυγε 5 του μηνός 6 ήταν Αθήνα 8 παραλάβαμε! βόλεψαν τα δρομολόγια μάλλον χαχαχαχα

http://s28.postimg.org/w4rnpg2jh/012.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπα το χω δοκιμάσει κι αυτό,αλλά ψάχνω sites υπηρεσιών κούριερ που τα πάνε στα ταχυδρομεία για να δω εαν λέει αλήθεια ότι απλά έχει καθυστερήσει ο κούριερ να το πάει στο ταχυδρομείο.

Αυτό είναι σαν τα 17track κτλπ.

 

Στο 4px.com δεν εμφανίζει κάτι?

Link to comment
Share on other sites

Στο 4px.com δεν εμφανίζει κάτι?

Τίποτα εδώ και 11 ημέρες αφότου πήρα tracking.

Ούτε στα υπόλοιπα που έχει η αρχική ( κι ας μην είναι για SG post τα δοκίμασα )

Link to comment
Share on other sites

Μαρτίου :)

 

μια και γιορτάζει η πόλη μας την Δευτέρα, δεν πας από τον Αγ. Δημήτριο να ανάψεις μια λαμπάδα? :D:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

μια και γιορτάζει η πόλη μας την Δευτέρα, δεν πας από τον Αγ. Δημήτριο να ανάψεις μια λαμπάδα? :D:rolleyes:

 

Χαχαχα ε ναι! Το δικό μου πάντως το παρέλαβα σήμερα αποστολή από εκεί στης 7/10 :D

Link to comment
Share on other sites

όταν βγάζει αυτό το μήνυμα μετά από πόσο χρόνο παραλαμβάνεις?:)

 

KENTRO DIALOGIS ATTIKIS, ITEM IN CONTA KENTRO DIALOGIS ATTIKIS

Link to comment
Share on other sites

όταν βγάζει αυτό το μήνυμα μετά από πόσο χρόνο παραλαμβάνεις?:)

 

KENTRO DIALOGIS ATTIKIS, ITEM IN CONTA KENTRO DIALOGIS ATTIKIS

Λογικά 1-2 μέρες

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...