Jump to content

[Tablet] LG G Pad 8.3 (V500)


SSTAYROS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιζει μια χαρα flash περιεχόμενο τωρα.

 

Οταν φτιαχνεις ενα δεύτερο λογαριασμο χρηστη οι εφαρμογες που εχω εγκαταστήσει δεν φαίνονται και πρεπει να τις ξαναπεράσω απο το play store. Μπορουμε καπως να δωσουμε αδεια να φαινονται ολες οι εφαρμογές?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα...

Σημερινός κάτοχος και εγώ...

Όλα καλά μέχρι τώρα αλλά δεν έχω βρει πως να κάνω κάτι με το Multi-User...

Κάνω κανονικά 2ο user... Πως θα επιλέξω ποιες εφαρμογές θα μπορεί να δουλέψει αυτός ο 2ος user? Πχ θέλω να φτιάξω ένα user για το παιδί και έχω κατεβάσει 2 παιχνίδια. Θέλω όταν αλλάζω από την οθόνη κλειδώματος στον user που είναι για το παιδί, να βλέπει μόνο τις εφαρμογές που θέλω... Είναι εφικτό αυτό?

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα...

Σημερινός κάτοχος και εγώ...

Όλα καλά μέχρι τώρα αλλά δεν έχω βρει πως να κάνω κάτι με το Multi-User...

Κάνω κανονικά 2ο user... Πως θα επιλέξω ποιες εφαρμογές θα μπορεί να δουλέψει αυτός ο 2ος user? Πχ θέλω να φτιάξω ένα user για το παιδί και έχω κατεβάσει 2 παιχνίδια. Θέλω όταν αλλάζω από την οθόνη κλειδώματος στον user που είναι για το παιδί, να βλέπει μόνο τις εφαρμογές που θέλω... Είναι εφικτό αυτό?

 

android 4.3 restricted profiles χρειαζεται αρα υπομονη

Link to comment
Share on other sites

android 4.3 restricted profiles χρειαζεται αρα υπομονη

 

Ευχαριστώ...

Κάτι άλλο...

Τα Samsung υποστηρίζουν flip fonts χωρίς root. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο στα LG (γιατί είδα στις ρυθμίσεις αλλαγή fonts ακριβώς όπως και στα Samsung)?

 

Επίσης ενώ έχω βάλει 720x720 pixels φωτογραφίες σε όλες τις επαφές μου, εδώ στο τάμπλετ φαίνονται χάλια οι φωτο των επαφών μου μετά τον συγχρονισμό με το Gmail μου. Why?

Edited by kalagas

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ μεγαλο foul απο την μερια της LG που δεν προσφέρει τα αξεσουαρ της ταμπλετας με το λανσαρισμα της. Εκτος απο αυτο δεν εχουν ιδεα ποτε και τι θα φερουν!!
Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου καλησπέρα!

Αποφάσισα να χρησιμοποιήσω τις επιδοτήσεις μας, ώστε να αγοράσω μια ταμπλέτα!

 

Είμαι μεταξύ των παρακάτω:

1.Samsung Galaxy Tab 3 - 8.0"

2.LG G Pad 8.3

 

Εσείς πια μου συστήνετε;

Ποια είναι η γνώμη σας; Ποια να πάρω;

Μου αρέσει η LG αλλά αυτό που με χαλάει είναι ότι δεν έχει SIM για internet. Μπορώ να το συνδέσω βέβαια μέσω του κινητού αλλά η μπαταρία, πάει υπέρ πίστεως!

Επίσης, αυτό που νομίζω ότι θα είναι καλό, είναι ότι ήδη χρησιμοποιώ Galaxy S3 και υποθέτω ότι θα υπάρχει μεγαλύτερο interactive μεταξύ των συσκευών της Samsung!

 

Περιμένω τις απόψεις σας, ώστε να προχωρήσω την παραγγελία..!

Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα από έναν ενθουσιασμένο κάτοχο της συγκεκριμένης συσκευης!!Όλα καλά με τη συσκευή μέχρι στιγμής αν και έχω παρατηρήσει ότι από τα 2giga μνήμης είναι πάντα δεσμευμένα πάνω από 1giga!!!Γνωρίζει κάποιος γιατί δεσμεύεται τόσο μεγάλη μνήμη ram;;Έχουμε ένα tablet με πολύ μεγάλη μνήμη αλλά αν ανοίξεις δύο τρεις εφαρμογές πέφτει στα 250 Mb από τα 2 giga!!!Γνωρίζει κανείς επ αυτου;;

Και κάτι ακόμα....Στο κάπως γρήγορο scroll σε διάφορες εφαρμογές όπως το fb αλλά και το tapatalk παρατηρώ lagαρισμα...Εσείς το έχετε αυτο;;Κατά τ αλλά όλα τελεια...Το tablet είναι απόλαυση ειδικά με αυτή την οθοναρα!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλέ petpapoy δεν χρειάζεται καν να το σκεφτείς. Το lg g pad έπιασε την Samsung στον ύπνο! Έχει πολύ καλύτερα χαρακτηριστικά σε οθόνη και επεξεργαστή. Ήδη η Samsung έριξε την τιμή του. Σίγουρα όμως στους επόμενους μήνες θα απαντήσει με κάτι ανώτερο. Αν θες τώρα ταμπλέτα, δαγκωτό lg g pad!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα από έναν ενθουσιασμένο κάτοχο της συγκεκριμένης συσκευης!!Όλα καλά με τη συσκευή μέχρι στιγμής αν και έχω παρατηρήσει ότι από τα 2giga μνήμης είναι πάντα δεσμευμένα πάνω από 1giga!!!Γνωρίζει κάποιος γιατί δεσμεύεται τόσο μεγάλη μνήμη ram;;Έχουμε ένα tablet με πολύ μεγάλη μνήμη αλλά αν ανοίξεις δύο τρεις εφαρμογές πέφτει στα 250 Mb από τα 2 giga!!!Γνωρίζει κανείς επ αυτου;;

 

Κενή RAM = Άχρηστη RAM. Μη σε απασχολεί πόση RAM δεσμεύεται από τις εφαρμογές, εφόσον το multitasking είναι άνετο.

Link to comment
Share on other sites

Φιλέ petpapoy δεν χρειάζεται καν να το σκεφτείς. Το lg g pad έπιασε την Samsung στον ύπνο! Έχει πολύ καλύτερα χαρακτηριστικά σε οθόνη και επεξεργαστή. Ήδη η Samsung έριξε την τιμή του. Σίγουρα όμως στους επόμενους μήνες θα απαντήσει με κάτι ανώτερο. Αν θες τώρα ταμπλέτα, δαγκωτό lg g pad!

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ...

Την Δευτέρα θα πάω να το προμηθευτώ...!

 

Ευχαριστώ και πάλι...!:D

Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ! Όταν πας με το καλό να το πάρεις ρώτα αν συνδέεται με τηλεόραση και πως αν το θεωρείς σημαντικό και πες μας τι έγινε.
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ! Όταν πας με το καλό να το πάρεις ρώτα αν συνδέεται με τηλεόραση και πως αν το θεωρείς σημαντικό και πες μας τι έγινε.

δεν γινεται με slimport adaptor και ενα κοινο καλωδιο hdmi?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου καλησπέρα!

Αποφάσισα να χρησιμοποιήσω τις επιδοτήσεις μας, ώστε να αγοράσω μια ταμπλέτα!

 

Είμαι μεταξύ των παρακάτω:

1.Samsung Galaxy Tab 3 - 8.0"

2.LG G Pad 8.3

 

Εσείς πια μου συστήνετε;

Ποια είναι η γνώμη σας; Ποια να πάρω;

Μου αρέσει η LG αλλά αυτό που με χαλάει είναι ότι δεν έχει SIM για internet. Μπορώ να το συνδέσω βέβαια μέσω του κινητού αλλά η μπαταρία, πάει υπέρ πίστεως!

Επίσης, αυτό που νομίζω ότι θα είναι καλό, είναι ότι ήδη χρησιμοποιώ Galaxy S3 και υποθέτω ότι θα υπάρχει μεγαλύτερο interactive μεταξύ των συσκευών της Samsung!

 

Περιμένω τις απόψεις σας, ώστε να προχωρήσω την παραγγελία..!

 

Δεν υπαρχει καμια σχεση, lg g pad 8.3, πολύ ανωτερο από το galaxy tab. Go for it...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το έχω 3 μέρες (το 1ο μου tablet) ουσιαστικά μια και πριν από κανά 5μηνο είχα πάρει το Note 10.1 και το πούλησα την επομένη γιατί είχα απογοητευτεί από την οθόνη του και έχω μείνει άφωνος...

Σε τέτοια τιμή τέτοιο tαblet δεν υπάρχει... Μεγάλο συν το sdcard slot και η υποστήριξη otg. Για την οθόνη δεν το συζητώ καθόλου... Πάρα πολύ καλή και ξεκούραστη... Μετά από αυτό (επειδή το δούλεψα και στο μπαλκόνι κάτω από ήλιο) θα το σκεφτώ διπλά και τρίδιπλα για να ξαναπάρω συσκευή με Amoled...

Επίσης το UI της LG μπορεί να μην το ομορφότερο αλλά τουλάχιστον δεν λαγκάρει... Το μόνο lag που είδα ήταν λίγο στο Άλμπουμ όταν άνοιξα ένα φάκλεο με περίπου 5000 φωτογραφίες του παιδιού μου που έχω σε μια εξωτερική Sandisk 64GB class 10...

Ούτε root δεν έχω όρεξη να του κάνω... που όποια συσκευή και να έχω πάρει μέχρι τώρα με το που την βγάλω από το κουτί το 1ο μισάωρο είχε ρουταριστεί...

Edited by kalagas

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το έχω 3 μέρες (το 1ο μου tablet) ουσιαστικά μια και πριν από κανά 5μηνο είχα πάρει το Note 10.1 και το πούλησα την επομένη γιατί είχα απογοητευτεί από την οθόνη του και έχω μείνει άφωνος...

Σε τέτοια τιμή τέτοιο tαblet δεν υπάρχει... Μεγάλο συν το sdcard slot και η υποστήριξη otg. Για την οθόνη δεν το συζητώ καθόλου... Πάρα πολύ καλή και ξεκούραστη... Μετά από αυτό (επειδή το δούλεψα και στο μπαλκόνι κάτω από ήλιο) θα το σκεφτώ διπλά και τρίδιπλα για να ξαναπάρω συσκευή με Amoled...

Επίσης το UI της LG μπορεί να μην το ομορφότερο αλλά τουλάχιστον δεν λαγκάρει... Το μόνο lag που είδα ήταν λίγο στο Άλμπουμ όταν άνοιξα ένα φάκλεο με περίπου 5000 φωτογραφίες του παιδιού μου που έχω σε μια εξωτερική Sandisk 64GB class 10...

Ούτε root δεν έχω όρεξη να του κάνω... που όποια συσκευή και να έχω πάρει μέχρι τώρα με το που την βγάλω από το κουτί το 1ο μισάωρο είχε ρουταριστεί...

δεν μας φτιαχνεις και κανα θεματακι? :up:

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

δεν μας φτιαχνεις και κανα θεματακι? :up:

 

Για να κάνω theme πρέπει πρώτα να το ρουτάρω....

Και όπως είπα δεν βρίσκω λόγο προς το παρών... Άσε που διαβάζω ότι το μόνο πρόγραμμα που κάνει root προς το παρών (αυτό το android root.exe που τρέχεις στο pc) είναι φτιαγμένο από Κινέζους και στέλνει δεδομένα σε Κινεζικές IPs την ώρα του root (θέλει οπωσδήποτε σύνδεση internet για να δουλέψει την ώρα που κάνεις root για να κατεβάσει λέει απαιτούμενα αρχεία αλλά τύποι που το ανέλυσαν είδαν ότι στέλνει δεδομένα).

Οπότε αν δεν βγει κάποια άλλη μέθοδος δεν θα ασχοληθώ...

Για όποιον θέλει παραπάνω πληροφορίες εδώ

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2527977

Edited by kalagas

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Για να κάνω theme πρέπει πρώτα να το ρουτάρω....

Και όπως είπα δεν βρίσκω λόγο προς το παρών...

 

Θα σου αναφέρω 4 λόγους: Adaway, Auto hide soft keys, Android firewall, Titanium backup.

Link to comment
Share on other sites

3η μερα για εμενα με το tablet και ειμαι πολυ ικανοποιημενος! Κριμα ομως που δε μπορω να βρω μια θηκουλα γιατι τις περισσοτερες στιγμες κατανταει δυσχρηστο! (λογω του αλουμινιου στη πλατη μου γλιστραει!)
Link to comment
Share on other sites

Θα σου αναφέρω 4 λόγους: Adaway, Auto hide soft keys, Android firewall, Titanium backup.

 

Εγώ έχω να σου πω άλλους 10 λόγους σοβαρούς.

Παρόλα αυτά δεν είναι τηλέφωνο είναι tablet. Είναι μόνο για κατανάλωση περιεχομένου δηλαδή, internet, tapatalk, mails, pdf, excel, word.

Για όλα αυτά τι να το κάνεις το root?

Κάποια στιγμή βέβαια θα το ρουτάρω μόνο και μόνο για να βάλω τα εικονίδια μου. Αλλά για όλους τους λόγους που ανέφερες και άλλους τόσους που μπορώ να σου πω εγώ, το συγκεκριμένο μηχάνημα δεν το χρειάζεται πιστεύω μια και λειτουργεί άψογα out of the box. Για τη χρήση που κάνω εγώ πάντα.

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Για να μεταφέρεις όμως εφαρμογές στην SD χρειάζεσαι root, αν και δε βρίσκω το λόγο. Κυρίως για media files είναι χρησιμότερη σε tablets η επιπλέον μνήμη παρά για εφαρμογές (με εξαίρεση ίσως κάποια μεγάλα σε μέγεθος παιχνίδια). Κάποια themes για το G Pad μπορείτε να βρείτε εδώ πάντως. Η μπαταρία με χαμηλωμένη τη φωτεινότητα στο μισό περίπου πως τα πάει και πόσο καλή είναι η ποιότητα των βιντεοκλήσεων με skype ?
Link to comment
Share on other sites

Για να μεταφέρεις όμως εφαρμογές στην SD χρειάζεσαι root, αν και δε βρίσκω το λόγο. Κυρίως για media files είναι χρησιμότερη σε tablets η επιπλέον μνήμη παρά για εφαρμογές (με εξαίρεση ίσως κάποια μεγάλα σε μέγεθος παιχνίδια). Κάποια themes για το G Pad μπορείτε να βρείτε εδώ πάντως. Η μπαταρία με χαμηλωμένη τη φωτεινότητα στο μισό περίπου πως τα πάει και πόσο καλή είναι η ποιότητα των βιντεοκλήσεων με skype ?

 

Με 60% φωτεινότητα και το Auto τσεκαρισμένο μου βγάζει κανένα 5ώρο με την οθόνη ανοιχτή. Και εννοείτε ότι όση ώρα είναι ανοιχτή η οθόνη έχω και το wifi ανοιχτό και κατεβάζει δεδομένα, μια και όση ώρα έχω ανοιχτή την οθόνη την έχω για να σερφάρω, να διαβάσω σε forums κλπ.

Να πω την αλήθεια δεν μου φαίνεται και πολύ καλή η αυτονομία (αν συγκρίνεις πχ την αυτονομία του G2) αλλά δεν είχα και ποτέ μου άλλη ταμπλέτα για να συγκρίνω. Πάντως γύρω στις 5 ώρες για κατανάλωση περιεχομένου μέσω wifi δεν μου φαίνονται και καλές. Αλλά ξαναλέω δεν γνωρίζω σε τι επίπεδα αυτονομίας παίζουν γενικά οι ταμπλέτες. Για αυτές τις ίντσες μιλάμε (7-8 ίντσες)...

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Με 60% φωτεινότητα και το Auto τσεκαρισμένο μου βγάζει κανένα 5ώρο με την οθόνη ανοιχτή. Και εννοείτε ότι όση ώρα είναι ανοιχτή η οθόνη έχω και το wifi ανοιχτό και κατεβάζει δεδομένα, μια και όση ώρα έχω ανοιχτή την οθόνη την έχω για να σερφάρω, να διαβάσω σε forums κλπ.

Να πω την αλήθεια δεν μου φαίνεται και πολύ καλή η αυτονομία (αν συγκρίνεις πχ την αυτονομία του G2) αλλά δεν είχα και ποτέ μου άλλη ταμπλέτα για να συγκρίνω. Πάντως γύρω στις 5 ώρες για κατανάλωση περιεχομένου μέσω wifi δεν μου φαίνονται και καλές. Αλλά ξαναλέω δεν γνωρίζω σε τι επίπεδα αυτονομίας παίζουν γενικά οι ταμπλέτες. Για αυτές τις ίντσες μιλάμε (7-8 ίντσες)...

Γιαννη θα σε βοηθησω εγω. Η αυτονομια των android tablets είναι επιεικως για τα πανηγυρια. Μπορεις να δεις μη γραμμικη αυτονομια, χαμηλη, ασαφης σε άλλες περιπτώσεις. Μπορει να το ανοίξεις μετα από 10 ωρες αναμονη και να εχεις χασει ένα 15%. Γενικα, δυστυχως, ένα μεγαλο μειον των android tablets είναι η κακη αυτονομια (ένα ipad mini retina πχ κραταει ανετα το διπλασιο). Το δευτερο κακο είναι το ελλιπεστατο μαρκετ για tablets' oriented applications...

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να ισχύει για όλα αυτό που λες Βαγγέλη ,τι μπαταρία φοράει το συγκεκριμένο ?

Με το Xperia tablet Z βγαίνει άνετα η μέρα (12ωρο) με συνεχές browsing ,2 ματροσκες φουλ κτλ..κι απο αναμονή όλο το βράδυ έχει χάσει 2-3% ,σε αντιθεση με το Xp tablet S που ειχα πριν που ειχε την μισή απόδοση η μπαταρία του όση και η διαφορά χωρητικότητας της σε σχέση με το Ζ ..

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη θα σε βοηθησω εγω. Η αυτονομια των android tablets είναι επιεικως για τα πανηγυρια. Μπορεις να δεις μη γραμμικη αυτονομια, χαμηλη, ασαφης σε άλλες περιπτώσεις. Μπορει να το ανοίξεις μετα από 10 ωρες αναμονη και να εχεις χασει ένα 15%. Γενικα, δυστυχως, ένα μεγαλο μειον των android tablets είναι η κακη αυτονομια (ένα ipad mini retina πχ κραταει ανετα το διπλασιο). Το δευτερο κακο είναι το ελλιπεστατο μαρκετ για tablets' oriented applications...

Κοίταξε για τις δικές μου ανάγκες (μόνο για κατανάλωση περιεχομένου - γενικά δηλαδή το χρησιμοποιώ μόνο για διάβασμα είτε μέσω ιστοσελίδων, είτε μέσω forum, είτε για έγγραφα) τα apllication του Play Store που χρησιμοποιώ (πχ TweetCaster, Tapatalk, Chrome Browser κλπ) έχουν και Tablet edition ενσωματωμένα (αλλιώς φαίνονται δηλαδή στο τηλέφωνο άλλο Interface στα Tablet). Οπότε μια χαρά μου κάνουν εμένα.

Για τα λεφτά του το G Pad 8.3 με τέτοια οθόνη και hardware είναι ότι τιμιότερων κυκλοφορεί για μένα αυτή την στιγμή.

Προφανώς αν ήθελα ταμπλέτα για εργασία, θα πήγαινα (όπως πιστεύεις και εσύ άλλωστε) μόνο σε windows pro. Αλλά για τα λεφτά που έδωσα και για την χρήση που το θέλω εγώ είμαι υπερκαλλημένος.

Η αυτονομία βέβαια είναι ένα θέμα στο συγκεκριμένο Tablet. Πχ ενώ έχω ακριβώς τις ίδιες εφαρμογές που έχω και στο S3 μου (και αρκετές λιγότερες) με ακριβώς τα ίδια settings, αν κλείσω το wifi στο S3 το βράδυ από τις 00:00 μέχρι τις 7:00 χάνει περίπου 2-3% (λάβε και υπόψιν σου ότι η μπαταρία του S3 είναι ενάμιση χρονών) ενώ το G Pad εχθές έχασε κοντά στο 10%. Βέβαια στο G Pad έχω κάνει μόνο 2 κύκλους φόρτισης και δεν ξέρω αν βελτιωθεί η κατάσταση αλλά και πάλι πόσο να βελτιωθεί?

Παράλληλα βλέπω το G2 (το συγκρίνω γιατί είναι της ίδιας εταιρείας) και σε αναμονή με όλα κλειστά (όπως δηλαδή είχα και εγώ το G Pad εχθές το βράδυ) χάνει 1% κάθε 12 ώρες... Ίσως να κάνει διαφορά ο Snapdragon 800 του G2 με τον 600άρη του G Pad αλλά τόση μεγάλη ποια?

 

Δεν νομίζω να ισχύει για όλα αυτό που λες Βαγγέλη ,τι μπαταρία φοράει το συγκεκριμένο ?

Με το Xperia tablet Z βγαίνει άνετα η μέρα (12ωρο) με συνεχές browsing ,2 ματροσκες φουλ κτλ..κι απο αναμονή όλο το βράδυ έχει χάσει 2-3% ,σε αντιθεση με το Xp tablet S που ειχα πριν που ειχε την μισή απόδοση η μπαταρία του όση και η διαφορά χωρητικότητας της σε σχέση με το Ζ ..

 

4600 mAh έχει. Σχετικά μικρή τώρα που το σκέφτομαι αν αναλογιστείς ότι στο G2 έβαλαν 3000 mAh και αν ακουμπήσεις το G2 πάνω στο G Pad είναι περίπου 3 φορές μικρότερο σε επιφάνεια... Άρα θα μπορούσαν να βάλουν τουλάχιστον την διπλάσια μπαταρία (6000 mAh) στο G Pad.

138.5×70.9 το G2 = 9819,65 mm2

216.8×126.5 το G Pad = 27425,2 mm2

Edited by kalagas

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...