Jump to content

[Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά. Θέλω να πάρω μια καρτούλα για το Νοτέλι μου. Έχω δει σε skroutz ότι έχουν ελλείψεις και σκέφτηκα να ψάξω μέσω amazon. Τι λέτε για αυτήν? http://www.amazon.com/Samsung-Electronics-Adapter-MB-MG64DA-AM/dp/B00IVPU88U/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1412612462&sr=8-3&keywords=samsung+64gb Πόσες μέρες θα κάνει να έρθει? (Για κάποιον που έχει παραγγείλει μέσω Amazon).

 

Νομίζω ότι αυτή είναι η καταλληλότερη 64άρα κάρτα που κυκλοφορεί.

Εγώ είχα πάρει από το αγγλικό στα μέσα σεπτέμβρη έκανε γύρω στις 10 μέρες να έρθει(Αθήνα μένω) και μάλιστα ενώ είχα αναμενόμενη ημερομηνία στις 30/9, τελικά ήρθε 26/9.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω,εχω δυο γυαλακια,ενα για το Νοτελι και ενα για το iPad Air.

Ε,το μεν γυαλακι του Air,σκιζει,κανενα προβλημα με δαχτυλιες,το γυαλακι του 3 ομως ειναι μονιμως μεσ'τη μπίχλα.

 

Και εγώ το ίδιο θέμα είχα με 2 nilkin που αγόρασα. Του iphone που πήραμε για ένα φίλο - τέλεια. Η δικιά μου , note 3, μονίμως θολή από τις δαχτυλιές.. :confused:

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδιο θέμα είχα με 2 nilkin που αγόρασα. Του iphone που πήραμε για ένα φίλο - τέλεια. Η δικιά μου , note 3, μονίμως θολή από τις δαχτυλιές.. :confused:

Υπάρχει περίπτωση αυτή του Note να μην είναι αυθεντική? Υποθέτω ότι όλες από το ίδιο γυαλί προέρχονται, απλά τις κόβουν στα μέτρα της κάθε συσκευής.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει θεμα με την s view ??? Γιατι τωρα την πηρα και μου αργεί πολύ η φόρτιση. Απο τις 9 φορτίζει και μεχρι τωρα ειμναι στο 70 %. Ποτέ δεν είχα θέμα. πάντα σε 2 ωρες και κατι φόρτιζε απο το 0 μεχρι το 100. Η sview που πηρα ειναι κινεζικη. Υπάρχει θέμα ??
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα την αυθεντική flip θήκη. Ενώ είναι πολύ όμορφη αρχίζω και ανησυχώ για την αντοχή της. Έχω πολλές ωρες το τηλέφωνο στην κωλοτσεπη. Επειδή ιδρώνω πολύ φοβάμαι ότι θα ποτίσει πολύ σύντομα και θα ξεφτισει. Το έχετε αντιμετωπίσει; Υπάρχει καμιά εναλλακτική πλαστική θήκη στο ίδιο στυλ;
Link to comment
Share on other sites

http://www.galore.gr/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_category_id=24&virtuemart_product_id=4698&Itemid=163 πηρα τη θηκη αυτη. δεν εχω ψωνισει παλι απο το καταστημα. αυριο την περιμενω:) note 3
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει θεμα με την s view ??? Γιατι τωρα την πηρα και μου αργεί πολύ η φόρτιση. Απο τις 9 φορτίζει και μεχρι τωρα ειμναι στο 70 %. Ποτέ δεν είχα θέμα. πάντα σε 2 ωρες και κατι φόρτιζε απο το 0 μεχρι το 100. Η sview που πηρα ειναι κινεζικη. Υπάρχει θέμα ??

Με την αυθεντική s view δεν έχω κάποιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Εχθές παιδες το iloome tempered glass εβγαλε τα λεφτα του!Επεσε και ραγισε μονο αυτο!παρολα αυτα το εχω ακομα επανω μεχρι να παρω νεο.Οποιος δεν εχει κατι τετοιο παντως να παρει,ειναι σοβαρη επενδυση και προσωπικα την εχω πατησει στο s3 με οθονη ραγισμενη.
Link to comment
Share on other sites

ψαχνω για τετοιο γυαλι. θελω ενα καλο να μην αφηνει δαχτυλιες.
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο ειναι τουμπανο σε αυτο το θεμα!Το εχω 7 μηνες,οσο εχω και το νοτε και περα απο μερικες γρατζουνιες δεν εμεναν με τιποτα δαχτυλιες,screenmate,δεν το ειχα παρει απο εδω αλλα απο αμαζονιο.
Link to comment
Share on other sites

ψαχνω για τετοιο γυαλι. θελω ενα καλο να μην αφηνει δαχτυλιες.

 

Πάρε ένα Nillkin με 7-8-9 δολάρια. Το καλύτερο γυαλί που είχα ποτέ. Δεν λερώνει, το δάχτυλο γλιστράει πάντα επάνω του. Έχει μια βελούδινη αίσθηση.

Link to comment
Share on other sites

Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

δε ξερω με χρεωστικη καρτα μηπως γινεται.:p
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

 

Πάρε αυτό που έχει το extreme mobile, είναι πάρα πολύ καλό και ελαιοφοβικο. Άριστη αίσθηση κι εμφάνιση.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

εχεις link? γιατι μπορει να εχει πολλα γυαλακια.

 

 

αυτο εννοεισ?http://www.extreme-mobile.gr/p.Samsung-Galaxy-Note-3-N9005-X-one-Premium-tempered-Glass-9H-Oleophobic-Ver-2-Screen-Protector.992900.html

Edited by RAVEN_
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Ναι ισχυει!Δεν το εχω δοκιμασει αλλα εμπιστευομαι τη μαρκα.Ακουσα παντως οτι θα εγκαταλειψει το paypal το ebay,υπομονη :p

 

Δεν θα το "εγκαταλείψει". Θα χωριστούν σε δύο εταιρείες. Θα συνεχίσουν οι πληρωμές να γίνονται μέσα από το paypal

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

εχεις link? γιατι μπορει να εχει πολλα γυαλακια.

 

 

αυτο εννοεισ?http://www.extreme-mobile.gr/p.Samsung-Galaxy-Note-3-N9005-X-one-Premium-tempered-Glass-9H-Oleophobic-Ver-2-Screen-Protector.992900.html

 

Ένα φέρνει αυτό που δείχνεις. Είναι πολύ καλό, το έχω βάλει σε Note 3 αλλά και σε g3.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

http://m.ebay.com/itm/221388851014?txnId=1421870747012 εγώ εχω πάρει αυτό και είναι μια χαρά!δεν μου έχει πέσει βέβαια να το τεστάρω αλλα για αίσθηση και δαχτυλιές ολα καλά

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://m.ebay.com/itm/231237766539

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανένας κάτι τέτοιο; http://www.paintbull.gr/?page_id=1033
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe. (Albert Einstein)
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανένας κάτι τέτοιο; http://www.paintbull.gr/?page_id=1033

 

Ζηταει 15€ για μεχρι 5" οθονη,αλλα δεν ξερουμε ποιοτητα.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μου φαίνεται πως η μπαταρία άρχισε να τα φτύνει κι ας έχει περάσει μόνο ένα εξάμηνο, υπάρχει κάποια άλλη μάρκα που να είναι στα 3200 mAh και να αξίζει γιατί της Samsung δεν τις εμπιστεύομαι πλέον για αντοχή σε βάθος χρόνου. Οι Anker καλές είναι? Επίσης για μεγαλύτερο μέγεθος μπαταριας, πχ στα 6400 mAh, ποια είναι η καλύτερη? Και όσοι τις έχετε, το κινητό γίνεται πολύ μεγάλο? Σας έχει πέσει ποτέ?
Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρες μήπως κάτι στην τρώει και δεν είναι θέμα μπαταριας?

 

Βεβαίως, είμαι Root, greenify τα πάντα, ελέγχω με better battery stats καθημερινά και με ίδια χρήση, ίδια ρομ, ίδιο κερνελ και ίδιες εφαρμογές βλέπω ότι κρατάει λιγότερο(από 7 ώρες οθόνη που επιανα, σε 5 και κάτι). Είναι το γνωστό πρόβλημα που έχουν κάποια παιδιά στο φόρουμ που οι στοκ μπαταρίες στο εξάμηνο τα φτυνουν.

 

Γι αυτό ρώτησα για άλλης μάρκας μπαταρίες στα 3200 mAh και για μεγαλύτερη χωρητικότητα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...