Jump to content

Jiayu G5


lewnidask
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εδώ μπαταρία (3000mΑh) καπάκι και επιτραπέζιο φορτιστή, απο ότι κατάλαβα για το 5αρι.

(http://www.aliexpress.com/store/product/original-package-jiayu-g5-3000mah-battery-back-cover-seat-charger-battery-cover/208802_1012779439.html)

Edited by Freewin
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 134
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγω αγορασα φορτιστη και 2η μπαταρια παλι 2000mAh απο ebay και βολευτηκα.

Δεν βρηκα χρησιμοτητα σε 3000 που το κανει και πιο χοντρο

 

 

http://www.ebay.co.uk/itm/350942102078?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

 

http://www.ebay.co.uk/itm/350965440191?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα

Με ενδιαφέρει και εμένα το τηλ. καθώς 4,5" συσκευή με 2GB Ram και 16GB ROM δεν βρίσκεις εύκολα όπου πλέον ολα τα έχουν κάνει παντόφλες...

Τελικά το GPS εχει θέμα η οχι τι αλλο στραβό εχετε δει στο τηλ. εσεις που έχετε κάποιες ήμερες...

Το to2c εχει G5S οπου προκαλεί με προσφορά εδώ http://www.to2c.com/news.html

Xiaomi Mi10/128
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Πως μπορώ στις επαφές να βλέπω μόνο τις επαφές του τηλεφώνου και όχι και της sim; Όταν στις ''επαφές για εμφάνιση'' διαλέγω phone εμφανίζονται μόνο του τηλεφώνου αλλά δε τη κρατάει αυτή τη ρύθμιση. Μόλις ξαναμπώ στις επαφές εμφανίζονται πάλι και του τηλεφώνου και της sim.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλημερα σας, εχω ενα Jiayu G5 και μετα απο μια βιντεοκληση στο Skype, παρατηρησα οταν παω στη καμερα, οτι δε μπορω να τη γυρισω απο τη μπροστα στη πισω! Ισως εχει να κανει με τη κληση αυτη, θεωρω απιθανο να ειναι μπροστα μου η επιλογη κ να μη τη βλεπω!!

 

καθε αμεση βοηθεια θα ηταν πολυτιμη!!

 

 

υγ. το θεμα το εβαλα και στο android-γενικες αποριες καθως δε γνωριζω αν ειναι θεμα λειτουργικου η' συσκευης..

Edited by athanaso77
Αγγελία
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

πηρα κι εγω ενα απο παντα στα 154δολ..καλη τιμη..

εκδοση 1/4.

 

για να δουμε τι θαερθει..

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλημέρα σε όλους, μετα απο αλλαγή οθόνης στο jiayu g5 διαπίστωσα οτι δεν δουλεύει ο proximity sensor. μπορεί να μου πει κάποιος τι μπορεί να φταίει?
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους, μετα απο αλλαγή οθόνης στο jiayu g5 διαπίστωσα οτι δεν δουλεύει ο proximity sensor. μπορεί να μου πει κάποιος τι μπορεί να φταίει?

Πιθανότατα δεν κούμωπσε σωστά (ο αισθητήρας) μετά την απο-συναρμολόγιση...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα παιδιά, με έχει πρήξει η γυναίκα για αυτό το κινητό λόγω του οτι μοιάζει με το μήλο...

Τελικά το πρόβλημα με το gps είναι επιβεβαιωμένο ?

Υπάρχει κάποιο άλλο πρόβλημα τελικά με το κινητό ?

 

Υ.Γ. Μιλάω για το Jiayu G5S ... απλά δε βρίσκω το αντίστοιχο νήμα.

 

Άκυρο, το βρήκα.

Edited by lio14
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

υπάρχει κανενα αλλο site για ρομ εκτός απ το needrom γνωρίζει κανενας? μηπως υπαρχει αναβάθμιση σε lolipop γιατι καπου κοιτάξα αλλα δεν ειναι και σίγουρο

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...