Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είσαι σίγουρος;Γιατί έχω την εντύπωση ότι είναι της πολωνίας το XEH.
Eχει δίκιο ο Στράτος,διάβασα βιαστικά το μύνημα σου,το ΧΕΗ είναι Ουγγαρίας,η Πολωνία εχει ΧΕΟ.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παίδες.Από ότι κατάλαβα δηλ,η Hungary(VDH) που βγήκε είναι braned.Νόμιζα ότι αυτός είναι ο κωδικός της χώρας.Αρά κάνω υπομονή ή περνάω της Πολωνίας.
Link to comment
Share on other sites

Όταν λες ότι άλλαξες την ρύθμιση 4G εννοείς ότι έβαλες την προτεραιότητα σε WCDMA/GSM? Είδες μεγάλη διαφορά; Γιατί έχω τρομάξει (αρνητικά) με την αυτονομία της μπαταρίας στην Λολιποπ (εκτός αν έχω καμία drain app... )

 

 

ναι αυτο εννοουσα!!μολις εβγαλα την το 4g εστρωσε!

αλλα καταταλλα η μπαταρια καλυτερη απο την 4.4.2

Samsung Note 9/Samsung Note 3

Samsung Tab pro 8.4/Samsung Tab 3 7"  

Samsung Tab A 2019 10.1''

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παίδες.Από ότι κατάλαβα δηλ,η Hungary(VDH) που βγήκε είναι braned.Νόμιζα ότι αυτός είναι ο κωδικός της χώρας.Αρά κάνω υπομονή ή περνάω της Πολωνίας.

Ακριβώς έτσι.:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ! Που βλέπουμε χώρα προέλευση της συσκευής ; Δεν μας εχει έρθει κάποιο update . :-(

 

Κατέβασε από το play store, το phone info Samsung και θα δεις από εκεί την χώρα προέλευσης του κινητού σου.

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε από το play store, το phone info Samsung και θα δεις από εκεί την χώρα προέλευσης του κινητού σου.
χώρα κατασκευής Vietnam γράφει ... :O και χώρα προέλευσης Γερμανία θα πάρει αναβάθμιση ; Edited by mmaria_82
Link to comment
Share on other sites

παιδιά εχει γραφτεί ξανά αλλά το βάζω και εγώ.εδώ βλέπετε για τις αναβαθμίσεις στο κινητο μας! http://live.samsung-updates.com/index.php?device=SM-N9005
Link to comment
Share on other sites

εδώ βλέπετε για τις αναβαθμίσεις στο κινητο μας! http://live.samsung-updates.com/index.php?device=SM-N9005

 

Προσθέτω και αυτό:

http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-N9005/

Edited by kouros17
Link to comment
Share on other sites

Οτι το Iraq πηρε πιο γρηγορα αναβαθμιση απο Ελλαδα με προσπερναει....:lol:

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

Οτι το Iraq πηρε πιο γρηγορα αναβαθμιση απο Ελλαδα με προσπερναει....:lol:

 

Έτσι είναι φίλε. Μια βόμβα να ρίξουν πάει χοχοχο

Link to comment
Share on other sites

Το Germany-Vodafone τι σημαινει? Ολα τα κανονικα Note 3 δε θα παρουν την αναβάθμιση?

 

Είναι Γερμανικό και είναι branded Vodafone.

Θα πάρει κανονικά αναβάθμιση, αλλά πιθανώς ξεχωριστά από τα non-branded γερμανικά.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δεν εχω καταλαβει κατι καλα. Στη λιστα με τις αναβαθμισεις το λινκ αναφερει μονο Germany-Vodafone για το Φεβρουαριο. Σκετο Germany δεν υπαρχει στο λινκ αυτη τη στιγμη. Αρα το Φεβρουαριο θα λαβουν ολα τα Note 3 Germany το Lollipop και το Vodafone Branded θα λαβει κατι ''αλλο'' ξεχωριστο ή θα αναβαθμιστει μονο το Vodafone μοντελο?

 

Sorry αν εχει εξηγηθει πιο πριν

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δεν εχω καταλαβει κατι καλα. Στη λιστα με τις αναβαθμισεις το λινκ αναφερει μονο Germany-Vodafone για το Φεβρουαριο. Σκετο Germany δεν υπαρχει στο λινκ αυτη τη στιγμη. Αρα το Φεβρουαριο θα λαβουν ολα τα Note 3 Germany το Lollipop και το Vodafone Branded θα λαβει κατι ''αλλο'' ξεχωριστο ή θα αναβαθμιστει μονο το Vodafone μοντελο?

 

Sorry αν εχει εξηγηθει πιο πριν

Σημαίνει ότι έχει βγει η lollipop για note 3 γερμανικά που είναι Vodafone branded/έχουν vodafone rom. Τα υπόλοιπα γερμανικά (non branded)θα αναβαθμιστουν αργότερα (θα λεει σκετο Germany).

ImAgInAtiON iS mOrE ImPOrTAnt tHAN kNOWLeDgE!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω BTU (UK&IRE) και δεν το έχω πάρει ακόμα...

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Α μαλιστα, το κανονικο μοντελο δεν υπαρχει καν στον οριζοντα για αναβαθμιση!

 

Καλο Note 5 λοιπον! :p

 

Και τα υπόλοιπα κανονικά είναι.:)

Υπομονή θα έρθει η 5 σε όλα!

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

παιδιά χρειάζομαι βοήθεια. Έκανα αναβάθμιση μέσω odin στη lolipop. H αναβάθμιση έγινε με επιτυχία, υποτίθεται. Μετά την αναβάθμιση μου βγάζει μήνυμα ότι η εφαρμογή τηλέφωνο δεν έχει εγκατασταθεί. και δεν έχω τηλέφωνο. έβαλα την πολωνική Ρομ. Τι μπορώ να κάνω για να επιλύσω το πρόβλημα
Link to comment
Share on other sites

Απ ότι βλέπω ολες οι rom που έχουν βγει, με εξαίρεση μια (πολωνική) είναι όλες branded. Υποθέτω λοιπόν πως σε καποια φάση θα γίνει ενα μπαμ και θα σκάσουν μύτη όλες οι non branded μαζί. Μένει να δούμε το πότε .... (θελω να πιστεύω μέχρι τέλος του μήνα)
ImAgInAtiON iS mOrE ImPOrTAnt tHAN kNOWLeDgE!
Link to comment
Share on other sites

Απ ότι βλέπω ολες οι rom που έχουν βγει, με εξαίρεση μια (πολωνική) είναι όλες branded.

 

Ακριβώς, οπότε παιδιά δεν έχει νόημα να λέτε ότι το δικό μου τηλέφωνο είναι γερμανικό, το δικό μου αγγλικό, κ.ο.κ. Μόνο τα πολωνικά έχουν πάρει αναβάθμιση μέχρι στιγμής.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά βοήθεια όποιος μπορεί.

Είμαι με πολωνική και ο knox δεν έχει γράψει

Στο ξεκάρφωτο ξεκίνησε τις επανεκκινήσεις

Τι να κάνω?

 

Δεν προλαβαίνει να φτάσει στην οθόνη κλειδώματος και κάνει ρεσταρτ.

Τι να του κάνω?????

 

να μπω να του κάνω κανένα wipe ?? και ποιο να κάνω?

Edited by agriniopk
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...