Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρα ειναι θεμα hardware. Εμενα δε κανει τιποτα στο video με ταυτοχρονο καταβασμα δεδομενων και δοκιμη με open/close το wifi

 

Σε χαμηλό φωτισμό το έκανες; Όχι σκοτάδι. Ας πούμε με φως δωματίου ή από λάμπα χαμηλού φωτισμού!.

Link to comment
Share on other sites

Σε χαμηλό φωτισμό το έκανες; Όχι σκοτάδι. Ας πούμε με φως δωματίου ή από λάμπα χαμηλού φωτισμού!.

 

Ουτε εμενα αντιμετωπιζει προβλημα με την καμερα κανενα ....

Link to comment
Share on other sites

Ναι σε υπνοδωματιο. Κλειστο φως , με επαρκες χαμηλο φωτισμο απο το κλειστο παντζουρι
Κοσμά, πιστεύω ότι είχες και απαλή μουσική:lol:
Link to comment
Share on other sites

Κοσμά, πιστεύω ότι είχες και απαλή μουσική:lol:

 

:D:D ραπτοπουλο ειχα :p

 

Εκανα εξονυχιστικο τεστ στο video παντως. Δε παρατηρησα κατι.

Link to comment
Share on other sites

Όπως το λες με bug μοιάζει.

 

Χωρίς το swiftkey σου έκανε το πρόβλημα και το έβαλες μετά; ή είχες εγκατεστημένο εξαρχής το swiftkey;

 

 

Φίλε μου επειδή το έδωσα το τηλ στον αδερφό μου έκανα φόρματ και το πληκτρολόγιο έγινε Νόρμαλ όπως πριν απλά το λέω για όσους έχουν το ίδιο πρόβλημα.μηπως το πρόβλημα σου δημιουργήθηκε μετά απο wipe cashe στο Στόκ recovery?

Link to comment
Share on other sites

Όπως το λες με bug μοιάζει.

Χωρίς το swiftkey σου έκανε το πρόβλημα και το έβαλες μετά; ή είχες εγκατεστημένο εξαρχής το swiftkey;

 

Χωρίς το swiftkey δεν ξέρω, γιατί το έβαλα άμεσα

 

Φίλε μου επειδή το έδωσα το τηλ στον αδερφό μου έκανα φόρματ και το πληκτρολόγιο έγινε Νόρμαλ όπως πριν απλά το λέω για όσους έχουν το ίδιο πρόβλημα.μηπως το πρόβλημα σου δημιουργήθηκε μετά απο wipe cashe στο Στόκ recovery?

 

Εγκαταστάθηκε ΟΤΑ η ΚΙΤ ΚΑΤ και μετά έκανα επαναφορά αμέσως .

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει στο φορουμ καποια καρτελα να μιλαμε για τα αξεσουαρ του Νοτe μας???

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=374611

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Τί μπορεί να παίζει με το widget του καιρού και μου βγάζει πόλεις της Ουκρανίας και της Λευκορωσίας;
Link to comment
Share on other sites

Από εκεί θα είναι το κινητό σου. Όσο να είναι υπάρχει ένα δέσιμο

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Τί μπορεί να παίζει με το widget του καιρού και μου βγάζει πόλεις της Ουκρανίας και της Λευκορωσίας;

 

 

Δεν νομίζω να φταίει το widget του καιρού δοκίμασε να σου βρει θέση μόνο με gps και data αν το βάζεις να συγχρονίσει με wifi είναι πολύ πιθανό να φταίει ο παροχος τηλεφωνίας σου

Σε ένα φίλο μου με τον ΟΤΕ του έδειχνε ότι ήταν Κύπρο και μετά από μία αλλαγή που του έκαναν δεν ξέρω λεπτομέρειες του έδειχνε κανονικά

 

Οι χάρτες σου δείχνουν κανονικά την θέση σου;

Link to comment
Share on other sites

Με data μου το κάνει σπάνια. Με το gps καθόλου. Με το wifi τις τελευταίες μέρες συνέχεια.

 

Το ποιο πιθανό είναι να φταίει το ίντερνετ

 

Το έχεις δοκιμάσει κάπου αλλού μέσο wifi αν το κάνει πχ σε κάποιον φίλο σου;

Link to comment
Share on other sites

Τί μπορεί να παίζει με το widget του καιρού και μου βγάζει πόλεις της Ουκρανίας και της Λευκορωσίας;

 

Άνοιξε το google maps στον υπολογιστή σου.

Μήπως και εκεί σε βγάζει Ουκρανία;

Link to comment
Share on other sites

Δύο ερωτήσεις ακόμα..... Έτρεξα δύο συνεχόμενες φορές το antutu, την πρώτη έβγαλε 30415 και τη δεύτερη 29546. Μου φαίνονται μικρά σκορ σε σχέση με κάτι 34000 που έχω δει παλιότερα εδώ... Στην ίδια εφαρμογή, στο device info, ενώ σε όλους τους sensors λέει support, στον temperature sensor λεει not supported. Αν θυμάμαι καλά, πρέπει να έχει αισθητήρα θερμοκρασίας.

Συγνώμη για το πρήξιμο, αλλά αγόρασα την συσκευή την Παρασκευή και θέλω να ξέρω αν δουλεύει καλά πριν περάσει η εβδομάδα... Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Μήπως μπορείτε να βοηθήσετε;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω το n9005 και είμαι σε 4.3 mj7 . Όταν το άνοιξα πρώτη φορά ήταν στα γαλλικά . Απλά ήθελα να ρωτήσω αν είναι από εξωτερικό η συσκευή μου? Επίσης έχει κυκλοφορήσει το 4.4.2 ota στην Ελλάδα και αν όχι ακόμα, όταν βγει θα μου έρθει ειδοποίηση εφόσον το τηλέφωνο μου είναι από εξωτερικό??? Στο kies που το συνδεσα δεν μου βγάζει νεότερο update από 4.3 . Ευχαριστώ!!! Edited by jrgr
Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορείτε να βοηθήσετε;

 

κανε μια επανεκινηση και τρεξε παλι το antutu εμενα μολις εβγαλε 35900. ποτε δε πεφτει κατω απο 35000. ο σενσορας θερμοκρασιας και μενα λεει not supported. και μιας και το πες και εγω νομιζα οτι ειχαμε τετοιον αισθητηρα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ... Έκανα επανεκκίνηση, έτρεξα antutu και έδειξε 35435! Όσο για το σενσορα, στο gsmarena λέει ότι έχει....
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ... Έκανα επανεκκίνηση, έτρεξα antutu και έδειξε 35435! Όσο για το σενσορα, στο gsmarena λέει ότι έχει....

 

Κατέβασε από το play store ένα πρόγραμμα για υγρασία και θερμοκρασία και είσαι έτοιμος...

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ... Έκανα επανεκκίνηση, έτρεξα antutu και έδειξε 35435! Όσο για το σενσορα, στο gsmarena λέει ότι έχει....

 

Είναι πάντως άλλο το δεν έχει αισθητήρα και άλλο το "δεν υποστηρίζεται" όπως λέει το antutu, που μπορεί απλώς να σημαίνει ότι ο αισθητήρας δεν είναι συμβατός με το πρόγραμμα ώστε να μπορεί να τον διαβάσει.

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε από το play store ένα πρόγραμμα για υγρασία και θερμοκρασία και είσαι έτοιμος...

 

Μπορεις να μου πεις μια τετοια εφαρμογη;; η εννοεις ολες αυτες τις εφαρμογες που λενε τον καιρο;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...