Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδή υπάρχει το e-mail που έχεις λάβει και δεν το έχεις διαγράψει, σου αναβοσβήνει η ένδειξη του led. Μέσα από την εφαρμογή υπάρχει κάποια ρύθμιση ώστε όσα e-mail είναι αναγνωσμένα να σταματάει η εφαρμογή τις ειδοποιήσεις για τα e-mail αυτά;
Link to comment
Share on other sites

δεν εχω εντοπισει κατι τετοιο αλλα θα το ξανακοιταξω...στον υπολογιστη γιατι τα κραταει ακομα?παλιοτερα εσβηναν απο μονα τους χωρις να κανω ανανεωση
Ζητείται προίκα χωρίς νύφη για σοβαρό σκοπό…:wink:
Link to comment
Share on other sites

Έχετε παρατηρησει πως πλέον δεν παίζει το sygic στο lollipop?

 

παίζει κανονικά σε εμένα !! απο την internal storage βέβαια

Link to comment
Share on other sites

Έχετε παρατηρησει πως πλέον δεν παίζει το sygic στο lollipop?

 

Μια χαρά παίζει σε εμένα. Κανένα πρόβλημα.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Έχετε παρατηρησει πως πλέον δεν παίζει το sygic στο lollipop?

 

 

Και σε μενα μια χαρα

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Μου βγάζει αυτό καμιά φορά :worry:

 

https://www.dropbox.com/s/k9yqkdnawwxugr5/Screenshot_2015-04-08-14-55-38.png?dl=0

 

Ξέρετε τι είναι ?

Edited by evelinalex
IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Μου βγάζει αυτό καμιά φορά :worry:

 

https://www.dropbox.com/s/k9yqkdnawwxugr5/Screenshot_2015-04-08-14-55-38.png?dl=0

 

Ξέρετε τι είναι ?

Σε ποια εφαρμογή; Πατάς κάτι;

Δώσε περισσότερες πληροφορίες.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Σε ποια εφαρμογή; Πατάς κάτι;

Δώσε περισσότερες πληροφορίες.

 

Θα σας πω για σήμερα που μου το έκανε :

Άκουγα μουσική- με τα earpods του iphone που είχα ,δεν χρησιμοποιώ αυτά που έχει το note- κ μόλις έκλεινα την φλιπ μου έκανε διάφορα! Πχ άλλαζε τραγούδι μόνο του ή σταματάγε κ ξεκινούσε η μουσική χωρίς να κάνω κάτι εγώ!

Μόλις άνοιγα την φλιπ να δω τι συμβαίνει έβλεπα αυτό που σας έδειξα παραπάνω! !υποπτεύομαι ότι κάτι γίνεται με τα ακουστικά κ.την φλιπ :worry:

Ίσως τα ακουστικά επειδή τα έχω από το iphone.5 να εχουν ψιλό χαλάσει κ να δημιουργούν όλο αυτό :confused:

Δεν ξέρω! Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημενη με το note!Διανύουμε τον 2ο χρόνο κοινής συμβίωσης κ μπορώ να πω ότι τα πάμε πολύ καλά! Ειδικά τώρα με την lollypop έχει γίνει άλλο κινητό:D

Edited by evelinalex
IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε καποιον τρόπο να βλέπουμε πόσες ακόμα φωτογραφίες ή βίντεο μπορούμε να τραβηξουμε με τον διαθέσιμο αποθηκευτικό χώρο?

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Με το λολιποπ αργει παρα πολυ η πρωτη επιλογή οταν βγάλεις την πένα και πατήσεις για ενεργό σημείωμα, περιμένω 10 δευτ Μέχρι να βγει το κίτρινο ποστ ιτ. Το κάνει εσάς, αργεί τόσο;
MSCRE (Microsoft Certified Reboot Engineer)
Link to comment
Share on other sites

Με το λολιποπ αργει παρα πολυ η πρωτη επιλογή οταν βγάλεις την πένα και πατήσεις για ενεργό σημείωμα, περιμένω 10 δευτ Μέχρι να βγει το κίτρινο ποστ ιτ. Το κάνει εσάς, αργεί τόσο;

1 δευτερόλεπτο εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Απο χθες στο λολιποπ και ολα ειναι μια χαρα εκτος απο ενα...το wifi δε μου αποθηκευει το password και πρεπει να το γραφω συνεχεια...καμια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

Απο χθες στο λολιποπ και ολα ειναι μια χαρα εκτος απο ενα...το wifi δε μου αποθηκευει το password και πρεπει να το γραφω συνεχεια...καμια ιδεα?

Με odin έκανες το update?

Link to comment
Share on other sites

Απο χθες στο λολιποπ και ολα ειναι μια χαρα εκτος απο ενα...το wifi δε μου αποθηκευει το password και πρεπει να το γραφω συνεχεια...καμια ιδεα?

 

Είσαι root ή όχι;

Link to comment
Share on other sites

Απο χθες στο λολιποπ και ολα ειναι μια χαρα εκτος απο ενα...το wifi δε μου αποθηκευει το password και πρεπει να το γραφω συνεχεια...καμια ιδεα?

 

Ειχα και παλιοτερα αυτο το προβλημα σε note 3 και εβαλα σε ολες μου τις συσκευες το instabridge και ηρεμησα.

Ξύπνησε σ' έναν εφιάλτη αλλά δεν θυμάται να κοιμήθηκε
Link to comment
Share on other sites

Ειχα και παλιοτερα αυτο το προβλημα σε note 3 και εβαλα σε ολες μου τις συσκευες το instabridge και ηρεμησα.

Το Instabridge το είχα και το έβγαλα όταν έβλεπα ότι καταναλώνει 8-10% από την μπαταρία μου. Εξωφρενικό.

Link to comment
Share on other sites

Με odin το έκανα ...όχι δεν είμαι root , το έκανα unroot για να μπορέσω να περάσω το update...

Το φαντάστηκα. Δεν σου έχουν περαστεί bootloader/modem , ξαναπέρασε την πάλι με odin από πάνω και θα είσαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα φιλοι .......Εχω προβλημα με την ριμαδα την lollipop οταν γραφω μηνθμα ειτε στο σκαιπ ειτε στο βαιμπερ ειτε στο φαις κανει ενα κολληματακι δηλ πληκτρολογεις την λεξη και το νιωθεις να ψιλο-λαγκαρει επισης και σε πολλες εφαρμογες συμβαινει αυτο.....Καμια ιδεα????
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα φιλοι .......Εχω προβλημα με την ριμαδα την lollipop οταν γραφω μηνθμα ειτε στο σκαιπ ειτε στο βαιμπερ ειτε στο φαις κανει ενα κολληματακι δηλ πληκτρολογεις την λεξη και το νιωθεις να ψιλο-λαγκαρει επισης και σε πολλες εφαρμογες συμβαινει αυτο.....Καμια ιδεα????

Ποιο πληκτρολόγιο χρησιμοποιείς?

Link to comment
Share on other sites

Φανταζομαι αυτο που χει η samsung δεν εχω αλλαξει κατι....

 

Κανε μία εκκαθάριση δεδομένων στο "Πληκτρολόγιο samsung", ή/και στο google αν υπάρχει από,

 

Ρυθμίσεις > γενικά > διαχειριστής εφαρμογών > όλα

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...