Jump to content

Nova 4G


paulchro
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πιθανόν να είναι και από εκεί γιατί αν και πολύ μακριά έχεις οπτική επαφή από ψηλά κτήρια. Παντού πλέον στη Θεσσαλονίκη band 7!!! Είναι σχεδόν η βασική της μπάντα πλέον.1fd02c3a3b654cc11566b700b02a01bc.jpga24937797fd51e544f74ce548a3f0574.jpg

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στον αστικό ιστό βάζει Β7; Γιατί αυτό περισσότερο για patching μου κάνει.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ζωντανά από την Θεσσαλονίκη... Καμία σχέση με πριν... Από πριν την Αλεξάνδρεια μέχρι και πριν την Σίνδο έπιασα όλες τις νέες κεραίες 4G και Η+ μέσα στο τρένο πολύ δυνατά και απροβληματιστα κυρίως όλη η διαδρομή Β20... Και μετά από Σίνδο μέχρι κι εδώ κέντρο προτιμά το Β7 μέσα στο τρένο!!! Πριν κάνα μήνα πιο πολύ έβλεπα Β20 σε εκείνο το κομμάτι και μόνο όταν φτάσει στο σταθμό τότε πήγαινε Β7...

Περισσότερα το βράδυ και ετοιμαστείτε και για το άλλο τοπίκ το βράδυ λόγω victus απλά δεν έχω μετρήσει ακόμα την άλλη θα το δω στην επιστροφή...

Link to comment
Share on other sites

Ζωντανά από την Θεσσαλονίκη... Καμία σχέση με πριν... Από πριν την Αλεξάνδρεια μέχρι και πριν την Σίνδο έπιασα όλες τις νέες κεραίες 4G και Η+ μέσα στο τρένο πολύ δυνατά και απροβληματιστα κυρίως όλη η διαδρομή Β20... Και μετά από Σίνδο μέχρι κι εδώ κέντρο προτιμά το Β7 μέσα στο τρένο!!! Πριν κάνα μήνα πιο πολύ έβλεπα Β20 σε εκείνο το κομμάτι και μόνο όταν φτάσει στο σταθμό τότε πήγαινε Β7...

Περισσότερα το βράδυ και ετοιμαστείτε και για το άλλο τοπίκ το βράδυ λόγω victus απλά δεν έχω μετρήσει ακόμα την άλλη θα το δω στην επιστροφή...

 

Ωραια,κανα 100αρι στο σταθμο στη μοναστηριου ειδες;

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ωραια,κανα 100αρι στο σταθμο στη μοναστηριου ειδες;

 

Δυστυχώς δεν έχω για ταχύτητες...

Edit: όταν βρω χρόνο να τα επεξεργαστώ αύριο θα στείλω αναλυτικά με το καλό... Καλό βράδυ...

Edited by AntonisDedos92
Link to comment
Share on other sites

ΗΡΘΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!! Μετρήσεις αργότερα. Τωρα ειμαι σε ενα σημείο κάπου λιγο έξω από την πόλη και πιανει Η+. Λογικά αύριο θα φτιάξουν και την κεντρικη κεραία της πόλης.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αντώνη μήπως ξες από που είναι αυτή η 2600? Την πιάνω στο Κορδελιό (4ο όροφο και πάνω μόνο) και δίνει down 35-40mbps. Αν τη χάσει συνδέεται στου Κορδελιού (1800 -70 με -80 σήμα) και με το ζόρι φτάνει τα 7-8mbps.e52781274719838412835485fa55038d.jpg

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πω1 λεγεται η εφορμογη αυτη?

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Πω1 λεγεται η εφορμογη αυτη?

Νet monster.

 

----- προσθήκη μηνύματος 36 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ΗΡΘΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!! Μετρήσεις αργότερα. Τωρα ειμαι σε ενα σημείο κάπου λιγο έξω από την πόλη και πιανει Η+. Λογικά αύριο θα φτιάξουν και την κεντρικη κεραία της πόλης.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δοκιμές ή μόνιμο;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Θα δείξει... Αύριο πρωι ξέρω οτι έχουν κανονιστει εργασίες και για την κεντρικη κεραία της πόλης. Θα δειξει..

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα δείξει... Αύριο πρωι ξέρω οτι έχουν κανονιστει εργασίες και για την κεντρικη κεραία της πόλης. Θα δειξει..

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Eπιτέλους φως στην περιοχή σας.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Είναι ευχάριστο να διαβάζω τέτοιες ειδήσεις και να διαπιστώνω ότι προχωρά η αναβάθμιση. Δυστυχώς εδώ και τέσσερις περίπου ημέρες εξαιτίας ενός κατάγματος στο χέρι κοντά στην περιοχή του ώμου δεν μπόρεσα να διαβάσω αναλυτικά το φόρουμ και σήμερα χαίρομαι πάρα πολύ που μαθαίνω τέτοια νέα

Εύχομαι να είστε πάντα καλά και πάντα να έχετε ευχάριστες ειδήσεις γιατί τώρα που αναγκάζομαι να είμαι κλεισμένος στο σπίτι εξαιτίας του ατυχήματος καταλαβαίνω ποια είναι τα πράγματα που αξίζουν πραγματικά στη ζωή και μπορώ να πω ότι το φιλοσοφώ το πράγμα.

Χαιρετισμούς πάλι σε όλη την παρέα, με υγεία

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά.

 

Sent from my XT1580

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Είναι ευχάριστο να διαβάζω τέτοιες ειδήσεις και να διαπιστώνω ότι προχωρά η αναβάθμιση. Δυστυχώς εδώ και τέσσερις περίπου ημέρες εξαιτίας ενός κατάγματος στο χέρι κοντά στην περιοχή του ώμου δεν μπόρεσα να διαβάσω αναλυτικά το φόρουμ και σήμερα χαίρομαι πάρα πολύ που μαθαίνω τέτοια νέα

Εύχομαι να είστε πάντα καλά και πάντα να έχετε ευχάριστες ειδήσεις γιατί τώρα που αναγκάζομαι να είμαι κλεισμένος στο σπίτι εξαιτίας του ατυχήματος καταλαβαίνω ποια είναι τα πράγματα που αξίζουν πραγματικά στη ζωή και μπορώ να πω ότι το φιλοσοφώ το πράγμα.

Χαιρετισμούς πάλι σε όλη την παρέα, με υγεία

 

Άντε, να γίνεις καλά και να μας στείλεις μετρήσεις από την 308 και 313. :lol: Πέρα από την πλάκα, αυτά είναι λεπτομέρειες. Ειδικά μέχρι να αλλάξει όλο το δίκτυο της Wind θα έχεις γίνει καλά και θα κάνεις κατακόρυφο. :)

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κατακόρυφο ε;

Αυτό δεν το σκέφτηκα!!! :)

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν συνεχίσει και μετά τις 6 το απόγευμα αυτό θα είναι καλό...

Ωραία τα τεστ τουλάχιστον το Η+ μόνιμο σίγουρα για μέσα στη πόλη... Κανονικά ήταν για τρίτη αλλά άργησαν 3 μέρες δε πειράζει...

Υπομονή για το μαζικό την Δευτέρα...

Όποιος έχει νέο πρόγραμμα στέλνει...

Link to comment
Share on other sites

Στο κεντρο της πόλης το παλιό καλό 3g.. Οκ πιστεύω όμως ότι το νερό μπήκε στο αυλάκι και σύντομα θα ειναι αναβαθμισμένη όλη η πόλη
Link to comment
Share on other sites

Στο κεντρο της πόλης το παλιό καλό 3g.. Οκ πιστεύω όμως ότι το νερό μπήκε στο αυλάκι και σύντομα θα ειναι αναβαθμισμένη όλη η πόλη

 

Και που άνοιξε τότε το Η+ μαζί με το 4G??? Επίσης παίζει ακόμα η σταματησε; Συνήθως μετά τις 6 τέλος τα τεστ...

Link to comment
Share on other sites

Αν ξέρεις απο Κοζάνη.. Ξέρεις που είναι η express service? Και ένα μαγαζί που λέγεται "lancelot" τώρα-παλιό "καμίνι"?

 

Εκει σε εκεινη την περιοχή τριγύρω είχε μέχρι το μεσημέρι Η+ με ταχύτητα γύρω στα 6mbps down και 3-4up. Οαση για τα μέχρι τώρα δεδομένα της wind και έκανες άνετα δουλειά.. Με το που ήρθα κέντρο πόλης, το παλιό 3g.. Μετα απο 10 λεπτά το είδα στο κέντρο οπότε ακόμη ανοιχτό θα ήταν. Θα σου πω το βράδυ που θα πάω σπίτι μου, αν παίζει ακόμη εκεί πέρα το νέο Η+

 

Ο φίλος yiwrgos που έδειξε για Κοζάνη με band 20 νομίζω μένει κάπου προς τα Σέρβια-Βελβεντό..

Link to comment
Share on other sites

Αν ξέρεις απο Κοζάνη.. Ξέρεις που είναι η express service? Και ένα μαγαζί που λέγεται "lancelot" τώρα-παλιό "καμίνι"?

 

Εκει σε εκεινη την περιοχή τριγύρω είχε μέχρι το μεσημέρι Η+ με ταχύτητα γύρω στα 6mbps down και 3-4up. Οαση για τα μέχρι τώρα δεδομένα της wind και έκανες άνετα δουλειά.. Με το που ήρθα κέντρο πόλης, το παλιό 3g.. Μετα απο 10 λεπτά το είδα στο κέντρο οπότε ακόμη ανοιχτό θα ήταν. Θα σου πω το βράδυ που θα πάω σπίτι μου, αν παίζει ακόμη εκεί πέρα το νέο Η+

 

Ο φίλος yiwrgos που έδειξε για Κοζάνη με band 20 νομίζω μένει κάπου προς τα Σέρβια-Βελβεντό..

 

Κοζάνη city 2

Link to comment
Share on other sites

Την Τετάρτη ήταν κ πάλι Λαμία στην κεραια της δίβρη είδα το βανακι τους.. Τώρα τι έφτιαχναν δεν ξέρω..

 

 

 

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Την Τετάρτη ήταν κ πάλι Λαμία στην κεραια της δίβρη είδα το βανακι τους.. Τώρα τι έφτιαχναν δεν ξέρω..

 

 

 

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ενδιαφέρον... Ετοιμαστείτε για Β7 τώρα...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova 4G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...