Jump to content

iPhone 5S


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μονο το Μ8 μπορω να φανταστω αλλα με τετοια καμερα το περνεις τοσα λεφτα;;

Επισης και αρκετα μεγαλο.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΣΗμερα πηγα να τραβηξω φωτογραφια απευθειας μεσω viber και facebook messenger και τις 2 πρωτες φορες αντιστοιχα εκλεισαν τα προγραμματα απο μονα τους... Επισης παρατηρησα πως απο αρκετα κοντα δεν μπορω να τραβηξω φωτογραφια macro χωρις να θολωσει λιγο.. .(απο 6-7 εκατοστα)
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

μπράβο φίλε μου!

όσο για την κοπελα, .. το iPhone τη μάρανε! το ξεχνάει όπου να'ναι και δεν ξέρει και από email!! :lol: χαχαχ πλακίτσα..

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά μπράβο για την πράξη του paloukaros αλλα και για την απίστευτα ευγενική βοήθεια του DINFUN στο φόρουμ!!
Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση. Τελικά ποια η ουσιαστική διαφορά της αγοράς του iphone από skroutzομαγαζο vs ελληνικού "επίσημου" καταστήματος; Είναι η εγγύηση, κάτι άλλο, τίποτα;;

thnx

wipe that tear..
Link to comment
Share on other sites

ΣΗμερα πηγα να τραβηξω φωτογραφια απευθειας μεσω viber και facebook messenger και τις 2 πρωτες φορες αντιστοιχα εκλεισαν τα προγραμματα απο μονα τους... Επισης παρατηρησα πως απο αρκετα κοντα δεν μπορω να τραβηξω φωτογραφια macro χωρις να θολωσει λιγο.. .(απο 6-7 εκατοστα)

 

Δοκίμασε να τραβήξεις με κλειδωμένο AE/AF γενικά για macro φωτογραφήσεις υπάρχουν ειδικά πρόσθετα για εκπληκτικές φωτογραφίες!

 

Παιδιά μια ερώτηση. Τελικά ποια η ουσιαστική διαφορά της αγοράς του iphone από skroutzομαγαζο vs ελληνικού "επίσημου" καταστήματος; Είναι η εγγύηση, κάτι άλλο, τίποτα;;

thnx

 

Πρακτικά καμία διαφορά, εάν αγοραστεί από πάροχο, αναλαμβάνει την εγγύηση ο πάροχος, εαν η συσκευή αγοραστεί από skroutz (εξωτερικού), υπεύθυνη είναι η iSquare.

Edited by DINFUN
Link to comment
Share on other sites

ΣΗμερα πηγα να τραβηξω φωτογραφια απευθειας μεσω viber και facebook messenger και τις 2 πρωτες φορες αντιστοιχα εκλεισαν τα προγραμματα απο μονα τους... Επισης παρατηρησα πως απο αρκετα κοντα δεν μπορω να τραβηξω φωτογραφια macro χωρις να θολωσει λιγο.. .(απο 6-7 εκατοστα)

 

Δυσκολεύεται σ αυτην την απόσταση να κάνει focus. Καλύτερα να τραβήξεις απο 20 εκατοστά και να κάνεις crop το σημείο που σ ενδιαφέρει.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Όταν μπαινω από το κινητο στο app store γινεται να είναι ελληνικο το μενου του app store ?

Ευχαριστω !

Edited by DINFUN
Link to comment
Share on other sites

Όταν μπαινω από το κινητο στο app store γινεται να είναι ελληνικο το μενου του app store ?

Ευχαριστω !

 

Δυστυχώς όχι, παλαιότερα είχε υπάρξει τέτοιου είδους προσπάθεια σε jailbreaking συσκευές.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μία ερώτηση θα ήθελα να κάνω... Έχει ακουστεί κάτι για τα Αγγλικά iphone 5s ότι αντιμετώπιζαν πρόβλημα με το σήμα??
kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μία ερώτηση θα ήθελα να κάνω... Έχει ακουστεί κάτι για τα Αγγλικά iphone 5s ότι αντιμετώπιζαν πρόβλημα με το σήμα??

 

Προσωπικά δεν έχω ακούσει κάτι αλλά η εγγύηση τους είναι παγκόσμια!

Link to comment
Share on other sites

Είναι να πάρω iphone και μου είπαν ότι καλύτερα να πάρω το Ευρωπαϊκό αυτό που φέρνουν και στα καταστήματα πάρα το Αγγλικό διότι είχαν ακουστεί θέματα με το σήμα... τι να κάνω ειλικρινά δεν ξέρω. .. φυσικά υπάρχει διαφορά στη τιμή γι'αυτό και άνοιξα την συζήτηση
kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

Είναι να πάρω iphone και μου είπαν ότι καλύτερα να πάρω το Ευρωπαϊκό αυτό που φέρνουν και στα καταστήματα πάρα το Αγγλικό διότι είχαν ακουστεί θέματα με το σήμα... τι να κάνω ειλικρινά δεν ξέρω. .. φυσικά υπάρχει διαφορά στη τιμή γι'αυτό και άνοιξα την συζήτηση

 

Ο κάθε άσχετος λέει οτι θέλει.

Η μονη διάφορα είναι στον φορτιστη η συσκευή είναι ίδια

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αδελφέ μου δεν διαφωνώ μαζί σου.. να κάνω την κίνηση λοιπόν και να πάρω το αγγλικό να τελειώνω? ? Ελληνικό μενού έχει κανονικά πιστεύω έτσι? ?
kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

Eχω αγγλικο και δεν εχει κανενα απολυτως θεμα.Και η μπαταρια κραταει περισσοτερο απ οσο μου λεγαν και ολα ειναι κομπλε.Μονο ο φορτιστης αλλαζει

MacBook Pro 13.3'' retina

iPhone 6 gold

iPad Mini Retina space gray

iPod Nano white

Ούτε η Έυα τόσο μήλο :bow:

Link to comment
Share on other sites

Αδελφέ μου δεν διαφωνώ μαζί σου.. να κάνω την κίνηση λοιπόν και να πάρω το αγγλικό να τελειώνω? ? Ελληνικό μενού έχει κανονικά πιστεύω έτσι? ?

 

Ελληνικά έχουν όλες οι συσκευές για όλες τις χώρες.

Εννοείς οτι θα είναι factory unlocked όμως μην είναι κλειδωμένο σε κάποιο πάροχο της Αγγλίας

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς πως θα το τσεκάρω ότι δεν θα έχω πρόβλημα με κλειδώματα? ? Συγνώμη αν έχω κουράσει αλλά προορίζεται για δώρο και εγώ δεν γνωρίζω και πολλά από iphone και κυρίως ios λειτουργικό

Γνωρίζω ότι αλλάζει ο φορτιστής γι'αυτό κσι θα μου δώσουν ανταπτορα.. Απλά όπως είπα φοβάμαι μην είναι κλειδωμένο και δεν ξέρω πως το ξεκλειδώνεις ύστερα :-)

Edited by TiAiNO
kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς πως θα το τσεκάρω ότι δεν θα έχω πρόβλημα με κλειδώματα? ? Συγνώμη αν έχω κουράσει αλλά προορίζεται για δώρο και εγώ δεν γνωρίζω και πολλά από iphone και κυρίως ios λειτουργικό

Γνωρίζω ότι αλλάζει ο φορτιστής γι'αυτό κσι θα μου δώσουν ανταπτορα.. Απλά όπως είπα φοβάμαι μην είναι κλειδωμένο και δεν ξέρω πως το ξεκλειδώνεις ύστερα :-)

 

Θα το αγορασεις απο ελληνικό κατάστημα;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Απλά όπως είπα φοβάμαι μην είναι κλειδωμένο και δεν ξέρω πως το ξεκλειδώνεις ύστερα :-)

 

Το να ξεκλειδώσεις μια συσκευή και είναι δύσκολο, ιδιαίτερα εάν βρίσκεται ακόμη σε συμβόλαιο και ακριβό καθώς το κόστος κυμένεται από 70$ έως και 160$ ανάλογα τον πάροχο.

 

H Ερώτηση είναι απλή "Η συσκευή iPhone που έχετε προς πώληση είναι factory unlocked; εργοστασιακά ξεκλείδωτη; Από την απαντησή του θα καταλάβεις εάν ξέρει καλά το αντικείμενο που πουλάει. Εάν σου πει δεν ξέρω τι εννοείς κλπ, προχώρησε στο παρακάτω κατάστημα :)

Edited by DINFUN
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Τάσο έλεγα από skroutzμαγαζο να γίνει η αγορά που είναι και πιο φτηνό.... DINFUN έχεις απόλυτο δίκιο θα την κάνω την ερώτηση που λες αλλά αν γνωρίζει και μου πει πως μάλιστα είναι ξεκλείδωτη μόνο και μόνο για να πουλήσει???
kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Τάσο έλεγα από skroutzμαγαζο να γίνει η αγορά που είναι και πιο φτηνό.... DINFUN έχεις απόλυτο δίκιο θα την κάνω την ερώτηση που λες αλλά αν γνωρίζει και μου πει πως μάλιστα είναι ξεκλείδωτη μόνο και μόνο για να πουλήσει???

 

Εάν κάποιος σέβεται το κατάστημά του δεν θα το κάνει, καθώς θα αναλάβει και την ευθύνη των πράξεών του. Εάν σου το κάνει κάποιος πες μου να πάμε να τον βρούμε μαζί μετά.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Τάσο έλεγα από skroutzμαγαζο να γίνει η αγορά που είναι και πιο φτηνό.... DINFUN έχεις απόλυτο δίκιο θα την κάνω την ερώτηση που λες αλλά αν γνωρίζει και μου πει πως μάλιστα είναι ξεκλείδωτη μόνο και μόνο για να πουλήσει???

 

Απο skroutz είναι ξεκλειδωτες όλες οι συσκευές. Πριν 2 μέρες πήρα για την κοπέλα μου συσκευή μόνο που έχει είναι αγγλικός φορτιστής όπως σου είπα δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα απολύτως

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλώς προχωράω σε αγορά από skroutzμαγαζο και βλέπουμε... Βέβαια όταν είχα πάρει τηλ να ρωτήσω αν υπάρχει ετοιμοπαράδοτο του ζήτησα να μου πουν τον κωδικό από πίσω να δω αν είναι το A1457 εκείνος βέβαια κατάλαβε το emei και μου είπε πως μέσα από το τηλ δεν μπορώ να στο δώσω αν έρθεις από εδώ και πριν δώσεις τα χρήματα για την αγορά μπορώ να στο δώσω να πάρεις την apple και να μάθεις... Βέβαια είναι Αγγλικό μου λέει από την Βρετανία γι'αυτό και δίνουμε μαζί και τον αντάπτορα του φορτιστεί

 

Και εγώ για την κοπέλα μου το θέλω... Με αντιγράφεις ε? :P

Edited by TiAiNO
kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

Καλώς προχωράω σε αγορά από skroutzμαγαζο και βλέπουμε... Βέβαια όταν είχα πάρει τηλ να ρωτήσω αν υπάρχει ετοιμοπαράδοτο του ζήτησα να μου πουν τον κωδικό από πίσω να δω αν είναι το A1457 εκείνος βέβαια κατάλαβε το emei και μου είπε πως μέσα από το τηλ δεν μπορώ να στο δώσω αν έρθεις από εδώ και πριν δώσεις τα χρήματα για την αγορά μπορώ να στο δώσω να πάρεις την apple και να μάθεις... Βέβαια είναι Αγγλικό μου λέει από την Βρετανία γι'αυτό και δίνουμε μαζί και τον αντάπτορα του φορτιστεί

 

Προφανώς είναι πωλητές χωρίς πολλές γνώσεις. Κανονικά δουλεύει η συσκευή και σ αυτο το forum σίγουρα θα έχουν πολλοί παρόμοια συσκευή μην αγχωνεσαι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Πάω να το πάρω αδελφέ σήμερα κιόλας από Αθήνα σε ένα κατάστημα... Ευχαριστώ πολύ για την άμεση βοήθεια

 

o γκαντέμης δεν έχουν τώρα απόθεμα από Δεύτερα θα έχουν :/

Edited by TiAiNO
kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 5S
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...