Jump to content

iPhone 5S


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:(

Τίποτα. Δε μπορώ να καταλάβω τι φταίει. :(

Σκέφτομαι το setup as new δεδομένης και της έλευσης της 7.1

Θα λύσει κάτι τέτοιο το setup as new θεωρείτε;

 

Edit

Σβήνω φωτογραφίες από το κινητό και εξακολουθούν και μένουν στο iCloud ενώ οι καινούριες δεν ανεβαίνουν καν. Τι γίνεται..; :s

Edited by Alexandra_85
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα !!

Ενώ εχω το τηλέφωνο στο μην ενοχλείτε και με ρύθμιση να χτυπάει μονο απο τις αγαπημένες επαφές χτυπάει κανονικά ..

Καμία ιδέα για το τι φταίει ;; :(

Link to comment
Share on other sites

Κατευθείαν παίρνει; Άμα το πάρεις δεύτερη φορά απο το ίδιο νούμερο μέσα σε τρία λεπτά θα χτυπήσει
Link to comment
Share on other sites

:(

Τίποτα. Δε μπορώ να καταλάβω τι φταίει. :(

Σκέφτομαι το setup as new δεδομένης και της έλευσης της 7.1

Θα λύσει κάτι τέτοιο το setup as new θεωρείτε;

 

Edit

Σβήνω φωτογραφίες από το κινητό και εξακολουθούν και μένουν στο iCloud ενώ οι καινούριες δεν ανεβαίνουν καν. Τι γίνεται..; :s

 

Κάνατε αυτό που σας έιπα παραπάνω, ρυθμίσεις - icloud - ριοή φωτογραφιών - off διαγραφη από iphone - on και περιμένετε να ξαναπεράσουν πάλι

 

@mmaria82 πηγάινετε στο μην ενοχλήτειτε κι επιλέξτε πάντασρην συνέχεια από το κέντρο ελέγχου μπορείτε να το ανοιγοκλείνετε. Δεν θα σας ενοχλούν ακόμη κι αν είναι ανοιχτή η συσκευή.

 

Οδηγίες χρήσης:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5234346#post5234346

Link to comment
Share on other sites

Κατευθείαν παίρνει; Άμα το πάρεις δεύτερη φορά απο το ίδιο νούμερο μέσα σε τρία λεπτά θα χτυπήσει

 

Οχι με την πρώτη χτυπάει .. Ενώ εχω πέντε επαφές στις αγαπημένες χτυπάει σε όλες ..

Link to comment
Share on other sites

Κάνατε αυτό που σας έιπα παραπάνω, ρυθμίσεις - icloud - ριοή φωτογραφιών - off διαγραφη από iphone - on και περιμένετε να ξαναπεράσουν πάλι

 

@mmaria82 πηγάινετε στο μην ενοχλήτειτε κι επιλέξτε πάντασρην συνέχεια από το κέντρο ελέγχου μπορείτε να το ανοιγοκλείνετε. Δεν θα σας ενοχλούν ακόμη κι αν είναι ανοιχτή η συσκευή.

 

Οδηγίες χρήσης:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5234346#post5234346

 

Για άλλη μια φορά σε ευχαριστωωωωωω παρά πολυυυυυυ!!!!!

Είχα επιλέξει μόνο σε κλειδωμένο γι αυτό χτυπούσε !! :O

Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μια φορά σε ευχαριστωωωωωω παρά πολυυυυυυ!!!!!

Είχα επιλέξει μόνο σε κλειδωμένο γι αυτό χτυπούσε !! :O

 

Παρακαλώ να είστε καλά :)

Link to comment
Share on other sites

κατι για δευτερα ακουστηκε..αυριο δηλαδη..τωρα θα δειξει

 

Είχε ειπωθεί παλιότερα ως το iTunes Festival τα δεδομένα άλλαξαν, θα αναμένουμε τη GM οπότε στη συνέχεια σε 5-7 ημέρες θα την έχουμε! :)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τι ειναι αυτό ; [ATTACH]42191[/ATTACH]

 

Πότε σας το εμφανίζει αυτό; παίξατε καθόλου με το Find my iPhone;

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν εκανα τιποτα. Το ειχα στην θηκη μεσα απο το πρωι και τωρα που το εβγαλα, το κινητο απο πισω ζεματουσε και η μπαταρια κατεβηκε στα 24% απο 60κατι...

 

Βεβαια αυτο το μηνυμα το βγαζει "συχνα" καθε 1-2 φορες τον μηνα στα καλα καθουμενα (οταν το ειχε ξαναβγαλει παλια δεν υπηρξε battery drain)...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας είμαι νέος στη παρέα της Apple και έχω κάποιες απορίες μια Εξ αυτών: όταν με παίρνουν τηλέφωνο δε μου βγάζει πάντα άρνηση κλήσης ώστε να μπορώ να το κλείνω εγώ, υπάρχει τρόπος μόνιμης ενεργοποίησης;
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας είμαι νέος στη παρέα της Apple και έχω κάποιες απορίες μια Εξ αυτών: όταν με παίρνουν τηλέφωνο δε μου βγάζει πάντα άρνηση κλήσης ώστε να μπορώ να το κλείνω εγώ, υπάρχει τρόπος μόνιμης ενεργοποίησης;

Όταν το κινητό είναι ξεκλείδωτο τότε σου βγάζει τα πλήκτρα αποδοχή και απόρριψη. Όταν είναι κλειδωμένο τότε για να απορρίψεις κλήση πατάς 2 φορές το πλήκτρο που σβήνει η συσκευή. Κάτι μόνιμο, μέσω των ρυθμίσεων του iOS, δεν υπάρχει.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας είμαι νέος στη παρέα της Apple και έχω κάποιες απορίες μια Εξ αυτών: όταν με παίρνουν τηλέφωνο δε μου βγάζει πάντα άρνηση κλήσης ώστε να μπορώ να το κλείνω εγώ, υπάρχει τρόπος μόνιμης ενεργοποίησης;

 

Να συμπληρώσω πάνω σε αυτό που σου συνέστησε ο Κώστας, εάν χρειάζεται για μία ώρα να μην σας ενοχλήσει κανείς μπορείτε να κάνετε χρήση της δυνατότητας "Μην ενοχλείτε"

 

iOS 7 : Ορίστε το "Μην ενοχλείτε" πάντα ενεργό στο iPhone σας!

 

Επίσης για μόνιμο αποκλεισμό επαφών μπορείτε να ακολουθήσετε τον παρακάτω οδηγό.

 

iOS 7 : Αποκλείστε τηλεφωνικές κλήσεις και μηνύματα!

 

Οχι δεν εκανα τιποτα. Το ειχα στην θηκη μεσα απο το πρωι και τωρα που το εβγαλα, το κινητο απο πισω ζεματουσε και η μπαταρια κατεβηκε στα 24% απο 60κατι...

 

Βεβαια αυτο το μηνυμα το βγαζει "συχνα" καθε 1-2 φορες τον μηνα στα καλα καθουμενα (οταν το ειχε ξαναβγαλει παλια δεν υπηρξε battery drain)...

 

δεν το έχω ξανασυναντήσει να σου πω την αλήθεια..

Edited by DINFUN
Link to comment
Share on other sites

δεν το έχω ξανασυναντήσει να σου πω την αλήθεια..

 

σε κανενα manual δεν αναφερει τι ειναι ακριβως;

 

Κάνει κόλπα η Globul; :)

 

Ξέρω εγώ; Με παρακολουθουν μαλλον.. :lol::lol::p

Edited by doganos
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ενδιαφέρεται να αγοράσει μια φίλη το 5s καινούργιο , τις πρότεινα τα μαγαζιά από το skroutz στα 550 ευρώ,

λένε ότι ευρωπαϊκής αντιπροσωπειας θα έχει κάποιο θέμα με εγγύηση, αν παρουσίασή κάποιο πρόβλημα το πάει κατευθείαν στην apple

Θεσ/νικη η Αθήνα ?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

σε κανενα manual δεν αναφερει τι ειναι ακριβως;

 

Για κάνε το εξής: Πήγαινε Ρυθμίσεις - Τηλέφωνο - Εφαρμογές Sim και δες εάν έχει κάποια ρύθμιση για μηνύματα παρόχου, μήπως μπορείς να το σταματήσεις από εκεί.

 

Καλησπέρα ενδιαφέρεται να αγοράσει μια φίλη το 5s καινούργιο , τις πρότεινα τα μαγαζιά από το skroutz στα 550 ευρώ,

λένε ότι ευρωπαϊκής αντιπροσωπειας θα έχει κάποιο θέμα με εγγύηση, αν παρουσίασή κάποιο πρόβλημα το πάει κατευθείαν στην apple

Θεσ/νικη η Αθήνα ?

 

Ευχαριστώ

 

Καλησπέρα σας, συσκευές οι οποίες δεν είναι αγορασμένες από έλληνες παρόχους αναλαμβάνει την επισκευή η iSquare, και ισχύει για την Ελλάδα και Κύπρο 2 χρόνια εγγύηση.

 

Εγγύηση Apple : Τι ισχύει τελικά επίσημα για την Ελλάδα;

Edited by DINFUN
Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησε η 7.1 πρίν λίγα λεπτά.

 

ΩΩΩ ωραιος!!! Κατεβαινει ηδη.. Μου εκανε εντυπωση που δεν εβγαλε μηνυμα για την αναβαθμιση αλλα επρεπε να το κανω manual.

Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 5S
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...