Jump to content

iPhone 5S


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια θελω να σας ρωτησω κατι, ενδιαφερεται ενας φιλος να παρει το 5s (ξεκλειδωτο) απο αγγλια, υπαρχει περιπτωση να μην του δουλευει το 4g στην Ελλαδα?
GATE 13...TILL THE END OF THE WORLD...
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να σας ρωτησω κατι, ενδιαφερεται ενας φιλος να παρει το 5s (ξεκλειδωτο) απο αγγλια, υπαρχει περιπτωση να μην του δουλευει το 4g στην Ελλαδα?

Θα δουλεύει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αγορασα το 5S 32GB Silver της Τ-Mobile στα 560 ευρω με τους φορους!
Εισαι Ελλαδα και το αγορασες?Στελνουν Ελλαδα απο το αμερικανικο apple store?

Η έκδοση της T-Mobile που αγόρασες ειναι ξεκλείδωτη και θα λειτουργεί κανονικα με ελληνική sim?

Υποστηρίζει ελληνική γλώσσα?

Tα μεταφορικά για Ελλάδα πόσα είναι?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλημερες.

Η αυτονομια του 5S σε σχεση με του 5, σε τι επιπεδα κυμαινεται;

 

Δεν έχουν ουσιαστικές διάφορες, λίγο πολύ τα ίδια.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζουμε ποτε το 5s θα ειναι ευρεως διαθεσιμο στα καταστηματα κινητης; Τωρα το συστημα πως λειτουργει; Παραγγελνεις κινητο η απλως επιλεγεις να σε ειδοποιησουν οταν αυτο θα γινει διαθεσιμο;
:dance:
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζουμε ποτε το 5s θα ειναι ευρεως διαθεσιμο στα καταστηματα κινητης; Τωρα το συστημα πως λειτουργει; Παραγγελνεις κινητο η απλως επιλεγεις να σε ειδοποιησουν οταν αυτο θα γινει διαθεσιμο;

 

Προς τα Χριστουγεννα...

Τωρα νομιζω τα δινουν μονο με συνδεση.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Προς τα Χριστουγεννα...

Τωρα νομιζω τα δινουν μονο με συνδεση.

 

Χριστούγεννα; (25/12) :wacko:

 

Δεν νομιζω να τραβηξει τοσο πολυ. Τελη Νοεμβρη πιστευω θα ειναι πολυ ευκολοτερα τα πραγματα

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Χριστούγεννα; (25/12) :wacko:

 

Δεν νομιζω να τραβηξει τοσο πολυ. Τελη Νοεμβρη πιστευω θα ειναι πολυ ευκολοτερα τα πραγματα

 

Εννοω να μπορεις να διαλεξεις ευκολα αυτο που θελεις (χρωμα, χωρητικοτητα κλπ).

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Guest maklovinsam
Καληςπρα φιλοι μου κ καλο σ/κ,ολα μια χαρα με το 5s,ηθελα να σας ρωτησω,οταν περνω τηλ,την στιγμη που κανει τα "μπιπ μπιπ" μεχρι να το σηκωσει αυτος που καλω,τα "μπιπ μπιπ"τα ακουω καπως εξασθενιμενα,σαν λιγο βραχνα,οταν μιλαω κανονικα, ειναι μια χαρα η ποιοτητα κλησηs,λογικα δεν ειναι κατι,ειναι θεμα γραμμων,ειμαι στην vodafone.ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια για οσους ενδιαφερονται.στο golden i στο river west εχει διαθεσιμα τηλεφωνα ακομα και 64. Οσοι θελετε προλαβετε.....

 

Προλάβετε? Η αγορα της κινητης (κι όχι μονο) εχει κατσει για τα καλα, πολλω δε μαλλον όταν λες για εκδοσεις 64 που είναι αστρονομικα τιμολογημένες.

Τα νουμερα που διαβασα για τις εβδομαδιαίες πωλήσεις συσκευών στην Ελλαδα είναι παραπανω από απογοητευτικα (δεν αναφέρομαι μονο στα μηλα)...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καληςπρα φιλοι μου κ καλο σ/κ,ολα μια χαρα με το 5s,ηθελα να σας ρωτησω,οταν περνω τηλ,την στιγμη που κανει τα "μπιπ μπιπ" μεχρι να το σηκωσει αυτος που καλω,τα "μπιπ μπιπ"τα ακουω καπως εξασθενιμενα,σαν λιγο βραχνα,οταν μιλαω κανονικα, ειναι μια χαρα η ποιοτητα κλησηs,λογικα δεν ειναι κατι,ειναι θεμα γραμμων,ειμαι στην vodafone.ευχαριστω.

 

Δεν βλέπω κάτι το ανησυχητικό εδώ από τη στιγμή που έχεις καλή ποιότητα κλήσης, απόλαυσέ το...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest maklovinsam
Δεν βλέπω κάτι το ανησυχητικό εδώ από τη στιγμή που έχεις καλή ποιότητα κλήσης, απόλαυσέ το...
λογικα ειναι ποιοτητα σηματος ε;
Link to comment
Share on other sites

Εισαι Ελλαδα και το αγορασες?Στελνουν Ελλαδα απο το αμερικανικο apple store?

Η έκδοση της T-Mobile που αγόρασες ειναι ξεκλείδωτη και θα λειτουργεί κανονικα με ελληνική sim?

Υποστηρίζει ελληνική γλώσσα?

Tα μεταφορικά για Ελλάδα πόσα είναι?

 

 

Ναι το αγορασα με την χρεωστικη μου VISA και εβαλα την διευθυνση του φιλου μου στο Chicago θα του παει εκει και θα μου το στειλει!

Ναι της Τ-Mobile ερχεται με την καρτα της συγκεκριμενης αλλα ειναι factory unlocked και δουλευει αψογα με το 4G εδω!

Σαφέστατα και υποστηριζει ελληνικη γλωσσα το IOS

Τα μεταφορικα ειναι το Express στα 30 ευρω και το απλο (7-10 μερες) στα 20 ευρω!

Link to comment
Share on other sites

Εννοω να μπορεις να διαλεξεις ευκολα αυτο που θελεις (χρωμα, χωρητικοτητα κλπ).

 

Σοβαρα φιλε μου; Καθε χρονια ετσι παει; Ελεος....!

:dance:
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρα φιλε μου; Καθε χρονια ετσι παει; Ελεος....!

 

Πανω κατω, ετσι παει.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους και συγχαρητηρια για το site μιας και ειμαι καινουργιος εδω:

Εχω ενα προβλημα με iphone 5s στην απάντηση κλήσης με κλειδωμενη οθόνη.

Οταν η οθονη ειναι σβηστη και δεχομαι μια κληση αναβει η οθονη και μια πρασινη ενδειξη γραφει "συρατε για απαντηση"

Καποιες φορες λειτουργει κανονικα,καποιες οχι.Εχω φερει ξανα το τηλεφωνο στις εργοστασιακες ρυθμισεις αλλα τιποτα.

Μοιαζει για προβλημα software μια και το τηλεφωνο λειτουργει αψογα στις υπολοιπες λειτουργιες.

Γνωριζει κανεις τι μπορει να φταιει; Εκδοση 7.0.3

Edited by giansam
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους και συγχαρητηρια για το site μιας και ειμαι καινουργιος εδω:

Εχω ενα προβλημα με iphone 5s στην απάντηση κλήσης με κλειδωμενη οθόνη.

Οταν η οθονη ειναι σβηστη και δεχομαι μια κληση αναβει η οθονη και μια πρασινη ενδειξη γραφει "συρατε για απαντηση"

Καποιες φορες λειτουργει κανονικα,καποιες οχι.Εχω φερει ξανα το τηλεφωνο στις εργοστασιακες ρυθμισεις αλλα τιποτα.

Μοιαζει για προβλημα software μια και το τηλεφωνο λειτουργει αψογα στις υπολοιπες λειτουργιες.

Γνωριζει κανεις τι μπορει να φταιει; Εκδοση 7.0.3

Όταν δεν δουλεύει δηλαδή τι κάνει? σέρνεις το δάκτυλο και δεν ανταποκρίνεται καθόλου η οθόνη?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ.Ενω σε κανονικό ξεκλείδωμα σέρνεται κανονικά.Τρελό ε;

Γενικά σε ολα τα αλλα δουλευει αψογα.Εχει συναντήσει κανείς κατι τέτοιο;

Link to comment
Share on other sites

Ναι εκανα χθες.Στην αρχη δουλευε σωστα μετα παλι τα ιδια σημερα.

Δεν ανταποκρινεται η πρασινη επιλογη απαντησης εκεινη την στιγμη για καποιο λογο δεν ξερω.

Θελω να δοκιμασω και τις απο πανω επιλογες ''υπενθυμιση και μυνημα'' να δω αν ανταποκρινονται και αυτες για να

το πω αυτο σιγουρα σε ολη την οθονη.

Link to comment
Share on other sites

Ναι εκανα χθες.Στην αρχη δουλευε σωστα μετα παλι τα ιδια σημερα.

Δεν ανταποκρινεται η πρασινη επιλογη απαντησης εκεινη την στιγμη για καποιο λογο δεν ξερω.

Θελω να δοκιμασω και τις απο πανω επιλογες ''υπενθυμιση και μυνημα'' να δω αν ανταποκρινονται και αυτες για να

το πω αυτο σιγουρα σε ολη την οθονη.

Λογικά, τίποτα δεν θα ανταποκρίνεται. Αυτό δεν μου έχει συμβεί (5άρι έχω) αλλά δεν είμαι και αξιόπιστο δείγμα, γιατί τις περισσότερες φορές έχω bt και απαντάω από αυτό, όχι από το κινητό.

Μερικές φορές, όταν προσπαθώ να ξεκλειδώσω το κινητό, η οθόνη κλειδώματος δεν ανταποκρίνεται. Αυτό συμβαίνει όταν έχω αρκετά χαμηλή μπαταρία (κάτω από 10%) Με πάτημα και ξαναπάτημα του power button, επανάρχεται.

Πάντως το πιθανότερο να είναι κάποιο bug αυτό που αναφέρεις.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μοιαζει νομιζω σαν software οπως ειπα και πριν.Αλλα θα ηθελα να ρωτησω κατι αν ξερει κανεις:

Αν υποθεσουμε οτι εχουμε δυο αρτιες ιδιες συσκευες μπορει και ειναι λογικο στην μια να δουλευει σωστα

το software και στην αλλη με προβληματα;Για να βγει ενα συμπερασμα τελικα.

Link to comment
Share on other sites

Μοιαζει νομιζω σαν software οπως ειπα και πριν.Αλλα θα ηθελα να ρωτησω κατι αν ξερει κανεις:

Αν υποθεσουμε οτι εχουμε δυο αρτιες ιδιες συσκευες μπορει και ειναι λογικο στην μια να δουλευει σωστα

το software και στην αλλη με προβληματα;Για να βγει ενα συμπερασμα τελικα.

Μήπως έχεις εγκατεστημένη κάποια εφαρμογή και δημιουργεί το πρόβλημα;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 5S
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...