Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 920 Μέρος ΙΙ


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

έτσι κάνει, απλώς ΜΗΝ το αφήνεις να ξεφορτίζει για να το φορτίσεις!!! ;)

 

 

 

 

 

 

εγώ όλοι μερα με WiFi email λίγο internet μπόλικα τηλέφωνα επιστρέφω στο σπίτι με 30-40% ακομα

 

Το φορτίζω σε wireless και το κλείνω μόλις φτάσει στα 100%.

Htc Wildfire S

Hboot-1.08.0099

RADIO-7.53.39.03m

ROM:Wildchild v 2.0

Link to comment
Share on other sites

Και εδώ κοιτάζουμε πότε θα έρθει η black για τον καθένα, τα 925 ήδη ξεκίνησαν..

http://www.nokia.com/global/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/

Link to comment
Share on other sites

Να ξέρετε ότι το μεγαλύτερο κακό σε μια μπαταρία, κάνει η αύξηση της θερμοκρασίας της.

Γιαυτο και ΔΕΝ προτείνεται να αφήνουμε τις μπαταρίες να αδειάσουν.

 

Οι μπαταρίες λιθιου θέλουν συχνές και μικρής διαρκείας φορτίσεις.

 

Εγώ προσωπικά, λίγο κάτω απο το 50% την βάζω στο PC για να φορτώνει αργά και χωρίς να ανεβάζει θερμοκρασία

Link to comment
Share on other sites

Ζεστό ζεστό για τα Lumia μας ..http://www.windowsphone.com/s?appid=7d2e7de3-95e7-4143-8a9d-aedf8c3f901e

 

 

Ευχαριστώ πολύ χρήσιμο.

 

 

 

Εμένα τα προβλήματα που έχει βγάλει είναι μάλλον software οπότε θα περιμένω την black μπας και λυθούν.

Edited by lokigr

Htc Wildfire S

Hboot-1.08.0099

RADIO-7.53.39.03m

ROM:Wildchild v 2.0

Link to comment
Share on other sites

Ζεστό ζεστό για τα Lumia μας ..http://www.windowsphone.com/s?appid=7d2e7de3-95e7-4143-8a9d-aedf8c3f901e

και για οσους εχουν Ελλαδα στην τοποθεσια πανε εδω: http://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/%CF%86%CE%AC%CE%BA%CE%B5%CE%BB%CE%BF%CE%B9/7d2e7de3-95e7-4143-8a9d-aedf8c3f901e

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα , καπου ειχε βγει ενας οδηγος για αναβαθμιση μεσο NSU εχω ψαξει αλλα δεν βρισκω τιποτα τον εχει κανεις ευκαιρο ?

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα , καπου ειχε βγει ενας οδηγος για αναβαθμιση μεσο NSU εχω ψαξει αλλα δεν βρισκω τιποτα τον εχει κανεις ευκαιρο ?

Ευχαριστω.

 

Καλησπέρα! Δεν χρειάζεται οδηγός για αναβάθμιση μέσω NSU! Για το Nokia Care Suite έχω φτιάξει εγώ έναν οδηγό γιατί είναι πιο εξειδικευμένο! Το NSU είναι απλο πρόγραμμα που συνδέεις τη συσκευή, πατάς αναβάθμιση και όλα τα άλλα τα κάνει μόνο του!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Στο nsu υπάρχει η black?

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Στο nsu υπάρχει η black?

 

Οχι ακομα...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Μια απορία που έχω καιρό τώρα: το Η+ που βγάζει πάνω πάνω τι είναι; Το 4G, μήπως;

 

 

 

Το Η+ είναι το 3,5G. Το L είναι το 4G.

Link to comment
Share on other sites

Α, οπότε 4G δεν έχω πετύχει ποτέ και πουθενά, σε καμία περιοχή της Αθήνας. Βίβα κοσμοτέ

 

an εχεις cosmote (σαν και εμενα) θα πρέπει να γραφτείς σε πρόγραμμα (νομίζω από το "απεριόριστα 45" και μετα) για να μπορεις να συνδεθεις με το 4G αλλιώς δεν θα στο διξει το κινητό.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

πως μπορω να δω ασυρματα τισ φωτο και τα βιντεο μου?

 

"Nokia play to" ή "photo beamer"

 

Α, οπότε 4G δεν έχω πετύχει ποτέ και πουθενά, σε καμία περιοχή της Αθήνας. Βίβα κοσμοτέ

 

Καλά ναι, αλλά αν βρείς το μυστικό μέρος που πιάνει, θα δεις τι μπαταρία να εξαϋλώνεται αν τολμήσεις και το χρησιμοποιήσεις χαχα

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Οκ, ρε παιδιά, αλλά ας μην βγάζει η κοσμοτέ σειρά διαφημίσεων με τον κάγκουρα που διαφημίζει την ελληνίδα μάνα και την ελληνίδα κόρνα. Αυτοί οι πάροχοι το παρακάνουν με την κοροϊδία.
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, το "ΦΑΚΕΛΟΙ" ηταν πραγματικά πέρα για πέρα περά περα περα χρήσιμο!! Αλελούια!!

 

Και συνεχίζω...

 

Μου έχουν βγει ειδοποιήσεις για κάπου 13-14 εφαρμογές... Μεταξύ αυτών και "Νοκια Καμερα", "Φίλτρο κλήσεων", "Προσθετα και πληροφορίες" και κάτι άλλες εφαρμογές... Η απορία μου ειναι, πως στις εφαρμογές που προανέφερα, λέει, να κάνω αναβάθμιση του κινητού μου πρώτα..... Προφανώς εννοεί σε Black.. ΑΛλά δε μου δίνει καμια αναβάθμιση και μου λέει οτι το κινητό μου, "εχει την τελευταία ενημέρωση"... (Στην Ενημέρωση τηλεφώνου όλα αυτά που λέω..)...

 

Να τις κάνω τις αναβαθμίσεις ή να περιμένω τη Black..?? Σκάλωσα...

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, το "ΦΑΚΕΛΟΙ" ηταν πραγματικά πέρα για πέρα περά περα περα χρήσιμο!! Αλελούια!!

 

Και συνεχίζω...

 

Μου έχουν βγει ειδοποιήσεις για κάπου 13-14 εφαρμογές... Μεταξύ αυτών και "Νοκια Καμερα", "Φίλτρο κλήσεων", "Προσθετα και πληροφορίες" και κάτι άλλες εφαρμογές... Η απορία μου ειναι, πως στις εφαρμογές που προανέφερα, λέει, να κάνω αναβάθμιση του κινητού μου πρώτα..... Προφανώς εννοεί σε Black.. ΑΛλά δε μου δίνει καμια αναβάθμιση και μου λέει οτι το κινητό μου, "εχει την τελευταία ενημέρωση"... (Στην Ενημέρωση τηλεφώνου όλα αυτά που λέω..)...

 

Να τις κάνω τις αναβαθμίσεις ή να περιμένω τη Black..?? Σκάλωσα...

 

Εγώ τις έκανα εν αναμονή της Black!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

To image stabilisation στην καμερα ειναι ενεργοποιημενο by default?

δεν υπαρχει πουθενα επιλογη στο μενου της καμερας?

Link to comment
Share on other sites

To image stabilisation στην καμερα ειναι ενεργοποιημενο by default?

δεν υπαρχει πουθενα επιλογη στο μενου της καμερας?

 

Είναι hardware και είναι μόνιμα ενεργοποιημένο

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

an εχεις cosmote (σαν και εμενα) θα πρέπει να γραφτείς σε πρόγραμμα (νομίζω από το "απεριόριστα 45" και μετα) για να μπορεις να συνδεθεις με το 4G αλλιώς δεν θα στο διξει το κινητό.

 

 

 

Πήγαινε σε ένα κατάστημα cosmote και ζήτα να στο ενεργοποιήσουν!!Δωρεάν είναι από όσο ξέρω γιατί εγώ έχω το απεριόριστα 35 και δεν μου χρεώνουν κάτι!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους :)

Είμαι κάτοχος ενός lumia 920 το οποίο και πήρα μεταχειρισμένο σε πολύ καλή τιμή επειδή έχει ένα ράγισμα. Έχω μπει στην διαδικασία να το δώσω επειδή με δυσκολεύει λίγο λόγω βάρους αλλά και επειδή άρχισε να με ενοχλεί λίγο το ράγισμα,το οποίο όμως είναι μικρό.

 

Έχω μια πρόταση για ανταλλαγή με το samsung ativ s.

 

Αξίζει αυτή η ανταλλαγή ή το lumiaki είναι πολύ καλύτερο;;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...