Jump to content

Xiaomi Mi 3


salazar_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γνωριζεις πως κανω paypal? εχω τραπεζικο λογαριασμο στην Πειραιως και χρεωστικη καρτα..

 

μπες πειπαλ.κομ και απλα κανε λογαριασμο,μετα συνδεεις την καρτα σου με τον

λογαριασμο,παιρνει 2-3 ευρω δοκιμαστικα ,σε 2-3 μερες στα γυρνα και απο τοτε ολα δουλευουν..

ξεκινα

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γνωριζεις πως κανω paypal? εχω τραπεζικο λογαριασμο στην Πειραιως και χρεωστικη καρτα..

 

Και με το coolicool τον ίδιο χρόνο θέλεις και είναι εξίσου έμπιδτο site. Για τον λογαριασμό τον φτιάχνεις και μετά τον συνδέεις με την κάρτα σου

Εγώ στην πειραιώς έχω φτιάξει μία prepaid, και την γεμίζω από τον τραπεζικό μου λογαριασμό με το ποσό που θέλω. Έτσι και να σου κλαπεί κάπως, δεν θα χάσεις λεφτά. Στην πρώτη σύνδεση θα σε χρεώσει κάτι το paypal που θα στο γυρίσει μετά. Με τον κωδικό συναλλαγής επιβεβσιώνεις την κάρτα και είσαι έτοιμος μετά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το find my phone λειτουργει σε εσας; Αν οχι ξερουμε αν και ποτε θα λειτουργει;

 

Ποτέ δεν μου έχει λειτουργήσει. Αντιθέτως χρησιμοποιώ μία άλλη εφαρμογή - διαχείριση σθδκευής λέγετσι. Δεν έχω δοκιμάσει υα υπόλοιπα που κάνει ( φωνή, κλείδωμα

Link to comment
Share on other sites

Και με το coolicool τον ίδιο χρόνο θέλεις και είναι εξίσου έμπιδτο site. Για τον λογαριασμό τον φτιάχνεις και μετά τον συνδέεις με την κάρτα σου

Εγώ στην πειραιώς έχω φτιάξει μία prepaid, και την γεμίζω από τον τραπεζικό μου λογαριασμό με το ποσό που θέλω. Έτσι και να σου κλαπεί κάπως, δεν θα χάσεις λεφτά. Στην πρώτη σύνδεση θα σε χρεώσει κάτι το paypal που θα στο γυρίσει μετά. Με τον κωδικό συναλλαγής επιβεβσιώνεις την κάρτα και είσαι έτοιμος μετά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ποτέ δεν μου έχει λειτουργήσει. Αντιθέτως χρησιμοποιώ μία άλλη εφαρμογή - διαχείριση σθδκευής λέγετσι. Δεν έχω δοκιμάσει υα υπόλοιπα που κάνει ( φωνή, κλείδωμα

 

Την κατεβασες απο το market; Είναι καλη;

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ειναι ο τραπεζικος λογαριασμος μου, ο οποιος εχει 1000 ευρω μεσα και θα μπουν σε λιγο καιρο αλλα 1400.. απο αυτον βγαζω λεφτα οποτε χρειαζομαι με την χρεωστικη,με την οποια μπορω και να πληρωνω σε διαφορα μαγαζια αμα δεχονται τον τροπο αυτο πληρωμης... εγω για το κινητο θα δωσω 220Ε πρπ.. τι ειναι καλυτερο? να κανω αυτην την prepaid ή να συνδεσω τον λογαριασμο paypal με τον τραπεζικο μου λογαριασμο? προσπαθω να καταλαβω πως λειτουργει το πραγμα...
Link to comment
Share on other sites

PayPal πάντα και παντού φίλε..

 

Δλδ μπορει να εχω 1000Ε στον τραπεζικο μου λογαριασμο, αλλα θα μου παρει μονο τα 220Ε,οσο κανει δλδ το κινητο.. τιποτα παραπανω? αλλα στο site της paypal θα μου λεει οτι εχω 0 ευρω, ενω αμα παω στο ATM θα μου λεει οτι εχω 780Ε? σωστα?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Έχετε βγει εντελώς εκτός θέματος. Για συζητήσεις περί paypal εδώ... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=17773

 

Στο παρόν θέμα συζητάμε τα της συσκευής του τίτλου και μόνο. Off topic post θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.

Edited by athanaso77

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα στην πρόσφατη αναβάθμιση του antutu benchmark

με μπαταριά στην υψηλή απόδοση και το τηλέφωνο σε λειτουργία πτήσης

μου έβγαλε αυτό

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην δες αν εχει εγκατασταθει οπως ειπε ο φιλος και αν ναι τοτε κανε επαναφορα εργοστασιακών ρυθμισεων η wipe all data απο recovery, αυτο μονο εφοσον δεν εχεις πραγματα που δεν θελεις να σωσεις γιατι θα τα σβησει ολα, δεν πειραζει φωτο και βιντεο, αλλα θα σου σβησει οτι εφαρμογες εχεις περασει

 

Βλέπω στο MIUI version την MIUI-Hellas-GTV-3.21.0-4.8.22 που όντως είναι αυτή που πέρασα.

Αν κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων θα κρατήσει αυτή τη rom που έβαλα αλλά απλώς θα σβήσει τις κινέζικες εφαρμογές?

Ή μήπως είναι προτιμότερο το wipe all data ή μπορεί να μου δημιουργήσει κάποιο θέμα με την τρέχουσα rom?

Δεν έχω πρόβλημα να μου σβήσει εφαρμογές καθώς έχω περάσει ελάχιστες..

 

ΥΓ: Σε κάποιον φίλο που μου έστειλε pm μου βγάζει το σύστημα πως δεν μπορώ να του απαντήσω με pm. Αν θέλεις μου γράφεις εδώ...

 

Μια ενημέρωση για όποιον αρχάριο έχει τυχόν το ίδιο πρόβλημα. Έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και στη συνέχεια, σε μια οθόνη που μου ζητούσε reboot ή wipe all data έκανα και το wipe. Αποτέλεσμα μόλις άνοιξε το κινητό μου ζήτησε κάποιες πληροφορίες εκ μέρους της ελληνικής κοινότητας που δεν τις είχε ζητήσει στην αρχική εγκατάσταση της ελληνικής rom. Επίσης τα κινέζικα εικονίδια εξαφανίστηκαν εντελώς (όπως βεβαίως και οι λίγες εφαρμογές που είχα προλάβει να περάσω).

Ευχαριστώ τον Saleakos για τις υποδείξεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! 2 ερωτησεις θελω να κανω σε οσους εχουν την συσκευη. Αρχικα αν ειδαν καποια ακριβη αναφορα για το sar value στα χαρτια της συσκευασιας ( σε ψαξιμο στο google που ειδα βρηκα για 1,29) και αν η ληψη wifi του ειναι δυνατη η επηρεαζεται απο την μεταλλικη πλατη. Ευχαριστω! :)
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! 2 ερωτησεις θελω να κανω σε οσους εχουν την συσκευη. Αρχικα αν ειδαν καποια ακριβη αναφορα για το sar value στα χαρτια της συσκευασιας ( σε ψαξιμο στο google που ειδα βρηκα για 1,29) και αν η ληψη wifi του ειναι δυνατη η επηρεαζεται απο την μεταλλικη πλατη. Ευχαριστω! :)

To θέμα SAR επανέρχεται ενω έχει απαντηθεί πολλάκις: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ επίσημη μέτρηση (Xiaomi) για το νούμερο.-

Η πλάτη από magnesium δεν επηρεάζει την λήψη WiFI (GPS, κλπ), έχει άριστη.

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

πηρα σημερα την v6.ελαφρυτερη από την 5 αφηνει πιο πολύ ελευθερη μνημη,αλλαγες στην καμερα κ υποψιάζομαι (θα το διαπιστωσω τις επομενες μερες) ότι κανει κ λιγο καλυτερη διαχειριση της μπαταριας.στο δε antutu εχουμε απογειωση..40-42.000!!:lol:
Samsung GT-I5800,xperia P,xiaomi MI-3,xiaomi MI NOTE PRO,REDMI note 4 4/64
Link to comment
Share on other sites

πηρα σημερα την v6.ελαφρυτερη από την 5 αφηνει πιο πολύ ελευθερη μνημη,αλλαγες στην καμερα κ υποψιάζομαι (θα το διαπιστωσω τις επομενες μερες) ότι κανει κ λιγο καλυτερη διαχειριση της μπαταριας.στο δε antutu εχουμε απογειωση..40-42.000!!:lol:

 

Τι εννοείς ότι πήρες;

Δώσε καμιά φωτογραφία μέχρι να έρθει και σε μας!!!!

 

 

Εμείς κατεβάζουμε εκεί που λέει wcdma... Σωστά;;;

Edited by Nos1453

[sIGPIC][/sIGPIC]

https://xiaomi-miui.gr/

 

Xiaomi Mi5s plus (natrium)...by Octaviastikos ®

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω αυτο κατεβασα θα δειξει αν ειναι το σωστο..

 

Το εκανες εγκατασταση??

[sIGPIC][/sIGPIC]

https://xiaomi-miui.gr/

 

Xiaomi Mi5s plus (natrium)...by Octaviastikos ®

Link to comment
Share on other sites

Μπες στην εφαρμογη '' Ασφαλεια'' και επειτα στα '' δικαιωματα'' και ενεργοποιησε το root

 

Ευχαριστω πολυ!!

 

Στην προηγουμενη συσκευη μου (ZTE 967s) ειχα Χposed Installer και Instagram Downloader

για να κατεβαζω video και φωτογραφιες απο το Instagram.

Υπαρχει κατι αντιστοιχο για MIUI ή καποιο προγραμμα που να στο επιτρεπει??

Link to comment
Share on other sites

παιδια εμενα απλα μου ηρθε ως αναβαθμιση στο εβδομαδιαιο update.δεν τσεκαρα ηχο του βιντεο αλλα το απογευματακι θα κατσω να το τσεκαρω.
Samsung GT-I5800,xperia P,xiaomi MI-3,xiaomi MI NOTE PRO,REDMI note 4 4/64
Link to comment
Share on other sites

Για περισσότερο απροβλημάτιστη χρήση με Ελληνικά ποια ROM προτιμάτε, την multilang του xiaomi.eu ή την ελληνική GTV 3.ΧΧ του xiaomi-miui.gr;

 

Με ποια έκδοση είστε ακριβώς;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια μολις παρέλαβα το τηλεφωνο. Εκανα antutu και εδειξε 44450!!! Είναι δυνατόν?

 

λογικα ετρεξες antutu x (5) και οχι το κλασσικο antutu 4

Link to comment
Share on other sites

μαγκες εβαλε κανεις την xiaomi.eu_multi_cancro_4.8.29_kk-4.4.zip που βγηκε σημερα? ειναι η MIUI v6 σωστα? Αν ναι εντυπωσεις? Edited by ggkogkas
Link to comment
Share on other sites

Ξερει καποιος στην νεα Miui6 πως βαζουν widgets? προσπαθω με τον παλιο τροπο και δε μου βγαζει το μενου..
Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...