Jump to content

Κινέζικα κινητά: Σχόλια, τιμές, συγκρίσεις, απορίες


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι φίλε το είχα ψάξει πριν πάρω την απόφαση και πάρω το thl t9.

Η εν λόγω εταιρεία είναι αυτό που λέμε middle of the road.Ούτε για πέταμα ούτε και για να ανοίξουμε σαμπάνιες.

Ήθελα το κινητό να μην κολλάει να είναι καλό από άποψη φορτιστή και να μην ξεπερνάει τα 60€.

Τώρα που το κοιτάω βλέπω αρκετά αρνητικά αλλά σε αυτή την τιμή έχει αρκετά καλό antutu score οπότε θα δούμε.

Απλά θέλω να ρωτήσω και για αυτό ρωτάω...

Τόσο χάλια είναι η ανάλογα?

 

To antutu μην το δενεις κομπο, δεν ειναι σημειο αναφορας, παρα μονο να παρεις μια ιδεα.

Αυτο δεν σημαινει οτι ειναι ειναι καλυτερο απο το Uhans a101 που το θεωρω καλυτερο απο το Τ9, (και ας φορανε το ιδιο τσιπο-κουστουμι )και ας μην εχει δαχτυλικο αποτυπωμα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η UMI δεν ειναι αγνωστη μαρκα ,ειναι πολυ γνωστη μαρκα στο χωρο των κινεζικων κινητων και εχει μια αξιοπροσεκτη παραδοση να βγαζει την μια σαβουρα μετα την αλλη.

Αυτη ειναι η πραγματικοτητα.

Μονο η ελεφαντοεταιρεια την συναγωνιζεται.

Η THL εχει βγαλει καλα μοντελα και εξαιρετικα μοντελα εγω μια σαβουρα δεν θυμαμαι.Εχει κανεις να θυμηθει κατι αρνητικο για την μαρκα?

Ειναι πληγμα οτι καλες μαρκες σαν την THL και τημ Jiayu ειναι σε κατασταση ναρκης εδω και ενα χρονο και οι σαβουρες εξακολουθουν να μας παιδευουν.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα παραγγέλνεις και μετά ρωτάς; :( Εγώ γι' αυτό έβαλα την THL στη λίστα πιο πριν...

 

http://www.gizchina.com/2016/10/24/thl-t9-review/

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Πόσο καιρό έχεις το Plus E; Περίμενε κάνα μήνα ακόμα, για να είσαι πιο σίγουρος... :rolleyes:

 

Δεν είπα ότι όλα εμφανίζουν πρόβλημα, απλά είναι πολύ πιο πιθανό να μπλέξετε με τέτοιες μάρκες "μ' έκαψες"... Μόνο να κάνουν αρπαχτή τους ενδιαφέρει.

 

Η UMi έχει αποκλειστική συνεργασία με την Mediateκ, συνεπώς δεν κάνει αρπαχτές, για αυτό την εμπιστεύτηκε. Δεν ξερω τι μπορει να εκανε παλαιοτερα, και δεν με νοιαζει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 99 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η UMi έχει αποκλειστική συνεργασία με την Mediatech, συνεπώς δεν κάνει αρπαχτές, για αυτό την εμπιστεύτηκε. Δεν ξερω τι μπορει να εκανε παλαιοτερα, και δεν με νοιαζει.

 

Η UMI δεν ειναι αγνωστη μαρκα ,ειναι πολυ γνωστη μαρκα στο χωρο των κινεζικων κινητων και εχει μια αξιοπροσεκτη παραδοση να βγαζει την μια σαβουρα μετα την αλλη.

Αυτη ειναι η πραγματικοτητα.

Μονο η ελεφαντοεταιρεια την συναγωνιζεται.

Η THL εχει βγαλει καλα μοντελα και εξαιρετικα μοντελα εγω μια σαβουρα δεν θυμαμαι.Εχει κανεις να θυμηθει κατι αρνητικο για την μαρκα?

Ειναι πληγμα οτι καλες μαρκες σαν την THL και τημ Jiayu ειναι σε κατασταση ναρκης εδω και ενα χρονο και οι σαβουρες εξακολουθουν να μας παιδευουν.

 

Ποιο ειναι το τελευταιο UMi που αγορασες, και σου βγηκε σαβουρα;

Link to comment
Share on other sites

Η UMI δεν ειναι αγνωστη μαρκα ,ειναι πολυ γνωστη μαρκα στο χωρο των κινεζικων κινητων και εχει μια αξιοπροσεκτη παραδοση να βγαζει την μια σαβουρα μετα την αλλη.

Αυτη ειναι η πραγματικοτητα.

Μονο η ελεφαντοεταιρεια την συναγωνιζεται.

Η THL εχει βγαλει καλα μοντελα και εξαιρετικα μοντελα εγω μια σαβουρα δεν θυμαμαι.Εχει κανεις να θυμηθει κατι αρνητικο για την μαρκα?

Ειναι πληγμα οτι καλες μαρκες σαν την THL και τημ Jiayu ειναι σε κατασταση ναρκης εδω και ενα χρονο και οι σαβουρες εξακολουθουν να μας παιδευουν.

Ψιλοσαβουρα ηταν το T6S που πηρα στην κορη μου που το πηρε και μια φιλη της και ενας φιλος μου, και στους τρεις έναν χρονο τον εβγαλε δεν τον εβγαλε,φθηνη κατασκευή που με την πρωτη πτωση εσπαγε το τζαμι της οθονης ,κακιστες καμερες,και ψιλοκολουσε!

Link to comment
Share on other sites

Η UMI δεν ειναι αγνωστη μαρκα ,ειναι πολυ γνωστη μαρκα στο χωρο των κινεζικων κινητων και εχει μια αξιοπροσεκτη παραδοση να βγαζει την μια σαβουρα μετα την αλλη.

Αυτη ειναι η πραγματικοτητα.

Μονο η ελεφαντοεταιρεια την συναγωνιζεται.

Η THL εχει βγαλει καλα μοντελα και εξαιρετικα μοντελα εγω μια σαβουρα δεν θυμαμαι.Εχει κανεις να θυμηθει κατι αρνητικο για την μαρκα?

Ειναι πληγμα οτι καλες μαρκες σαν την THL και τημ Jiayu ειναι σε κατασταση ναρκης εδω και ενα χρονο και οι σαβουρες εξακολουθουν να μας παιδευουν.

πολυ σωστα τα λες

.μακρια απο umi και ελεφον.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή η Τhl δεν είναι καλή μάρκα?

Την είχα για σχετικά αξιόπιστη σε σχέση με κάτι yotaphone,blueboo κ.λ.π

Τόσο λάθος πια?

Νιώθω ήδη απογοήτευση για την επιλογή που έκανα.

Ελπίζω να βγει καλό και αν βγει θα σας το πω.

Βέβαια με 57€ οι επιλογές είναι μετρημένες.

Δεν βγάζει και η infocus κανένα κινητό στο 50€ που είναι υπεραξιόπιστη.

oneirofono.gr
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή η Τhl δεν είναι καλή μάρκα?

Την είχα για σχετικά αξιόπιστη σε σχέση με κάτι yotaphone,blueboo κ.λ.π

Τόσο λάθος πια?

Νιώθω ήδη απογοήτευση για την επιλογή που έκανα.

Ελπίζω να βγει καλό και αν βγει θα σας το πω.

Βέβαια με 57€ οι επιλογές είναι μετρημένες.

Δεν βγάζει και η infocus κανένα κινητό στο 50€ που είναι υπεραξιόπιστη.

 

Doogee Y6 max

2/16, 4G στα ....53€

Coolicool

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Doogee Y6 max

2/16, 4G στα ....53€

Coolicool

 

Εισαι σιγουρος?

Απ οτι ξερω το Υ6 Max Κυκλοφορει με 3/32 μονο, σιγουρα οχι σ αυτη την τιμη και εχει 6,5 ιντσες οθονης.

 

Μηπως εννοεις κατι αλλο? Χ5 ισως?

Link to comment
Share on other sites

Doogee Y6 max

2/16, 4G στα ....53€

Coolicool

 

Moνο που ειπες coolicool φτανει.

ουτε καρφιτσα δεν θα αγοραζα απο εκει

Aν και λιγο χλωμο τετοια τιμη, τετοιο κινητο.

Edited by Barlost
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πήρα 2 rome Kai.Δύο rome x..Και για εμένα ενα umi iron pro..τα κινητά είναι εξαιρετικα..ακόμη και με τον 010..σε δε ποιότητα και σουτ που έχει φαει είναι το μόνο που έχει αντεξει μαζί με το oppo ..xiaomi μονο για μπαταρία θα την ζήλευα..Στα υπολοιπα προτιμώ το umi ..άσε που είναι στοκ android με τα κακά και τα κακα του

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πήρα 2 rome Kai.Δύο rome x..Και για εμένα ενα umi iron pro..τα κινητά είναι εξαιρετικα..ακόμη και με τον 010..σε δε ποιότητα και σουτ που έχει φαει είναι το μόνο που έχει αντεξει μαζί με το oppo ..xiaomi μονο για μπαταρία θα την ζήλευα..Στα υπολοιπα προτιμώ το umi ..άσε που είναι στοκ android με τα κακά και τα κακα του

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου

 

Kαι εγω που νομιζα οτι το android εχει μονο καλα!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Η UMI δεν ειναι αγνωστη μαρκα ,ειναι πολυ γνωστη μαρκα στο χωρο των κινεζικων κινητων και εχει μια αξιοπροσεκτη παραδοση να βγαζει την μια σαβουρα μετα την αλλη.

Αυτη ειναι η πραγματικοτητα.

Μονο η ελεφαντοεταιρεια την συναγωνιζεται.

Η THL εχει βγαλει καλα μοντελα και εξαιρετικα μοντελα εγω μια σαβουρα δεν θυμαμαι.Εχει κανεις να θυμηθει κατι αρνητικο για την μαρκα?

Ειναι πληγμα οτι καλες μαρκες σαν την THL και τημ Jiayu ειναι σε κατασταση ναρκης εδω και ενα χρονο και οι σαβουρες εξακολουθουν να μας παιδευουν.

Είχα thl w8 beyond για πάνω από τρία χρόνια. Κακή ποιότητα κατασκευής, και μέτριο λογισμικό, συν ότι δεν έδωσε ποτέ update. Σαβούρα δεν θα το έλεγα σίγουρα, αλλά δεν το λες και κάτι το τρομερό.

 

 

Η umi είναι ξακουστη για το θρυλικό umi zero και τις...κοφτερες υποδοχές σιμ καθώς και τις ξεκολλημενες οθόνες του μοντέλου.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Moνο που ειπες coolicool φτανει.

ουτε καρφιτσα δεν θα αγοραζα απο εκει

Aν και λιγο χλωμο τετοια τιμη, τετοιο κινητο.

 

ΛΑΘΟς ΔΙΚΟ ΜΟΥ

ΣΥΓΝΩΜΗ

ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΑΥΤΟ : Doogee Valencia 2 Y100 Plus

 

http://www.coolicool.com/doogee-y100-plus-mtk6735-10ghz-quad-core-55-inch-25d-ips-ogs-arc-corning-gorilla-glass-3-hd-scree-g-42340?SSAID=986533

55Ε

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

Edited by impreza_sti
In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Είχα thl w8 beyond για πάνω από τρία χρόνια. Κακή ποιότητα κατασκευής, και μέτριο λογισμικό, συν ότι δεν έδωσε ποτέ update. Σαβούρα δεν θα το έλεγα σίγουρα, αλλά δεν το λες και κάτι το τρομερό.

 

 

Η umi είναι ξακουστη για το θρυλικό umi zero και τις...κοφτερες υποδοχές σιμ καθώς και τις ξεκολλημενες οθόνες του μοντέλου.

 

Το καταλαβαινεις οτι οι περισσοτερα αγοραστες UMI κανουν χοροεσπεριδα οταν το κινητο κρατησει πανω απο εξι μηνες ,ετσι?

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Το καταλαβαινεις οτι οι περισσοτερα αγοραστες UMI κανουν χοροεσπεριδα οταν το κινητο κρατησει πανω απο εξι μηνες ,ετσι?

 

Εγώ είχα κερδίσει σε διαγωνισμό ένα UMI e-Max Mini (πόσο γελοίο όνομα), που διοργάνωσε η ίδια η εταιρία. Κινητό αξίας 130€. Το κράτησα 1,5 μήνα και το έδωσα στη μάνα μου, αλλιώς θα το είχα σπάσει! Εκείνη δεν ξέρω πως το αντέχει... :blink:

 

Απίστευτα bugs, απίστευτο lag ακόμα και στα πιο απλά παιχνίδια, απίστευτο lag στα βίντεο ακόμα και με χαμηλή ανάλυση, η μπαταρία αδειαζε για πλάκα και μερικές φορές το κινητό ζεσταινοταν από μόνο του, χωρίς να το πειράζω και μετά κρασαρε και έκανε restart! Από μόνο του, έχοντας ώρα να το ακουμπήσω!!

 

Καμία ενημέρωση από την εταιρία, μόνο στο UMI Community βρήκα custom updates, που ανεβαζε κάποιο μέλος. Αλλά και πάλι τα προβλήματα έμειναν...

 

Ναι, κατά τ' άλλα είναι φανταστικά κινητά τα UMI... Μην ακούτε τι λέει αυτός ο άσχετος MitsosDaBest, δώστε 200 και 300€ άφοβα... :lol: :lol: :lol: Μόνο όλα τα μοντέλα της έχουν πρόβλημα. :rolleyes:

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα,σκεφτομαι να αγορασω το vernee apollo(oxi to lite) .ποια ειναι η αποψη σας για το συγκεκριμενο κινητο?

 

διάβασε μια εδώ http://www.gizchina.com/2017/02/13/vernee-apollo-second-opinion/

 

λέει οτι δεν παρέχει τίποτα παραπάνω απο κινητά άλλων εταιριών ενώ έχει τσιμπημένη τιμή.

 

δες αν υπάρχει και αντίστοιχο νήμα

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

Περασε απο τα χερια μου το umi rome.

Eιχα ενθουσιαστει απο το ποσο ομορφο ηταν, αλλα η χαρα μου δεν διερκησε πολυ. Μεσα σε 10 λεπτα σκαλισματος η πισω καμερα θολωσε, ολες οι φωτογραφιες βγαιναν θωλες. Χρειαστηκε να το κανουμε εργοστασιακη επαναφορα για να στρωσει!:wacko::wacko:

Εκτοτε και διαστημοπλοιο να βγαλει απλα θα το προσπερασω.

Link to comment
Share on other sites

Περασε απο τα χερια μου το umi rome.

Eιχα ενθουσιαστει απο το ποσο ομορφο ηταν, αλλα η χαρα μου δεν διερκησε πολυ. Μεσα σε 10 λεπτα σκαλισματος η πισω καμερα θολωσε, ολες οι φωτογραφιες βγαιναν θωλες. Χρειαστηκε να το κανουμε εργοστασιακη επαναφορα για να στρωσει!:wacko::wacko:

Εκτοτε και διαστημοπλοιο να βγαλει απλα θα το προσπερασω.

 

Μετά από 10 λεπτά, ξαναθόλωσε;; :lol: Αυτό είναι το πρόβλημα με τις συγκεκριμένες μάρκες. Δεν ξέρεις τι πρόβλημα θα εμφανίσουν στον καθένα. Κάθε μήνα θέλουν επαναφορά στις εργοστασιακές ρυθμίσεις, γιατί μέχρι τότε θα έχεις ανακαλύψει 1000+1 bugs και η συσκευή θα μοιάζει να "χαροπαλεύει"... :ρ Η εταιρία μπορεί να βγάλει 1 ενημέρωση στην αρχή, για τα μάτια του κόσμου, φτιάχνοντας μόνο το 1 bug από τα 1000 και για τα υπόλοιπα "κόψτε το λαιμό" σας. Μετά από 2 μήνες, θα παρουσιάσει το νέο μοντέλο, που θα είναι 90% ίδιο με το προηγούμενο.

 

Το HomTom HT3 Pro που έχουμε και οι δύο, κάθε μήνα ήθελε επαναφορά, γιατί γινόταν ανυπόφορο... Τώρα το παράτησα και έχω το "γερμανο-κινέζικο" Gigaset ME. Μετά από 2 μήνες ακριβώς, συνεχίζει να "πετάει" σαν καινούργιο, χωρίς καμία επαναφορά!

 

Υ.Γ. Προσφορές!! Πάρε κόσμε! :whistle: :whistle:

Edited by MitsosDaBest13
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 10 λεπτά, ξαναθόλωσε;; :lol: Αυτό είναι το πρόβλημα με τις συγκεκριμένες μάρκες. Δεν ξέρεις τι πρόβλημα θα εμφανίσουν στον καθένα. Κάθε μήνα θέλουν επαναφορά στις εργοστασιακές ρυθμίσεις, γιατί μέχρι τότε θα έχεις ανακαλύψει 1000+1 bugs και η συσκευή θα μοιάζει να "χαροπαλεύει"... :ρ Η εταιρία μπορεί να βγάλει 1 ενημέρωση στην αρχή, για τα μάτια του κόσμου, φτιάχνοντας μόνο το 1 bug από τα 1000 και για τα υπόλοιπα "κόψτε το λαιμό" σας. Μετά από 2 μήνες, θα παρουσιάσει το νέο μοντέλο, που θα είναι 90% ίδιο με το προηγούμενο.

 

Το HomTom HT3 Pro που έχουμε και οι δύο, κάθε μήνα ήθελε επαναφορά, γιατί γινόταν ανυπόφορο... Τώρα το παράτησα και έχω το "γερμανο-κινέζικο" Gigaset ME. Μετά από 2 μήνες ακριβώς, συνεχίζει να "πετάει" σαν καινούργιο, χωρίς καμία επαναφορά!

 

Υ.Γ. Προσφορές!! Πάρε κόσμε! :whistle: :whistle:

δοκίμασε και κάποιο σύγχρονο..Και εγω ήμουν πολύ επιφυλακτικός γιατί φιλος είχε το περίφημο μοντελο της με τα ένα εκατομμύριο προβλήματα..εκανα ενα reset στο πρώτο μήνα γιατί άλλαξα ρομ και ξαναγύρισα στην εργοστασιακή..το μονο που παρατήρησα ήταν αλλαγή mac το οποίο είναι θέμα των mediatec ,από εκεί και πέρα το κινητό ένα χρόνο δουλεύει υποδειγματικά..Και τώρα τα έφτυσε η μπαταρία αλλά εγώ παίζει να το φορτιζω και 2 και 3 φορές την ημέρα γιατί λιώνω στο real racing..το μόνο αρνητικό ήταν το χαμηλής έντασης ακουστικο(το εφτιαξα) και η κάμερα το βράδυ..

Εσύ πήρες ένα εγώ εχω πάρει 4 και ενα 5ο αλλά είναι νεο ακόμη..το ενα έβγαλε πρόβλημα με την μπαταρία στο 7μηνο αλλα ηταν κατανάλωση του λογισικου μιας και όλη μέρα περνάν και σβήνουν παιχνίδια σε κινητό των 60€..με ενα hard reset .. Οπότε το ξέρω για την προϊστορία της umi..το θέμα είναι ότι ειδικά το Ε plus είναι εξαιρετικό και Επιτέλους ξεκολησε απο τον p10.. Δύο doogee Υ6 πχ black piano που πήρα και τα δυο έχουν θεμα με το touch..Δεν καταδικαζω την doogee εχω πιάσει εξαιρετικά κινητά στην χαμηλή τιμή αγοράς ..

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Αυτη που εχει εξαφανιστει και στην αρχη ειχε καλο ονομα ειναι η Zopo

 

Εχω το Doogee y6 max και το ειδε φιλος και του εκατσαν καλα στο ματι οι 6.5 ιντσες και μου ειπε να μαθω εκτος απο αυτο ποια αλλα δικαρτα 6.5 ιντσες υποστηριζουν 800αρα γιατι εχει Wind συν οτι οπως μου ειπε μαλλον και η Cosmote θα παει στην 800αρα.

Link to comment
Share on other sites

Είχα thl w8 beyond για πάνω από τρία χρόνια. Κακή ποιότητα κατασκευής, και μέτριο λογισμικό, συν ότι δεν έδωσε ποτέ update. Σαβούρα δεν θα το έλεγα σίγουρα, αλλά δεν το λες και κάτι το τρομερό.

 

 

Η umi είναι ξακουστη για το θρυλικό umi zero και τις...κοφτερες υποδοχές σιμ καθώς και τις ξεκολλημενες οθόνες του μοντέλου.

 

Μη λες αυτην την καταραμενη λεξη umi (zero). Ακομα κλαιω 400 ευρω σχεδον για δυο που ειχα παρει και χαλασαν οι οθονες και στα δυο. Τα εστειλα Κινα και το antelife που τοτε δεν γνωριζα μου ελεγαν απο υπαιτιοτητα μου. Εγω δεν ξαναπαιρνω ποτε δευτεροκλασσατη κινεζικη εταιρια και ησυχασα. Μονο xiaomi και meizu και εχω το κεφαλι μου ησυχο για αυτους που εξυπηρετω.

Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε και κάποιο σύγχρονο..Και εγω ήμουν πολύ επιφυλακτικός γιατί φιλος είχε το περίφημο μοντελο της με τα ένα εκατομμύριο προβλήματα..εκανα ενα reset στο πρώτο μήνα γιατί άλλαξα ρομ και ξαναγύρισα στην εργοστασιακή..το μονο που παρατήρησα ήταν αλλαγή mac το οποίο είναι θέμα των mediatec ,από εκεί και πέρα το κινητό ένα χρόνο δουλεύει υποδειγματικά..Και τώρα τα έφτυσε η μπαταρία αλλά εγώ παίζει να το φορτιζω και 2 και 3 φορές την ημέρα γιατί λιώνω στο real racing..το μόνο αρνητικό ήταν το χαμηλής έντασης ακουστικο(το εφτιαξα) και η κάμερα το βράδυ..

Εσύ πήρες ένα εγώ εχω πάρει 4 και ενα 5ο αλλά είναι νεο ακόμη..το ενα έβγαλε πρόβλημα με την μπαταρία στο 7μηνο αλλα ηταν κατανάλωση του λογισικου μιας και όλη μέρα περνάν και σβήνουν παιχνίδια σε κινητό των 60€..με ενα hard reset .. Οπότε το ξέρω για την προϊστορία της umi..το θέμα είναι ότι ειδικά το Ε plus είναι εξαιρετικό και Επιτέλους ξεκολησε απο τον p10.. Δύο doogee Υ6 πχ black piano που πήρα και τα δυο έχουν θεμα με το touch..Δεν καταδικαζω την doogee εχω πιάσει εξαιρετικά κινητά στην χαμηλή τιμή αγοράς ..

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Διαβαζοντας ολα τα τελευταια αρνητικα σχολια για την UMi, είναι φανερο οτι αφορουν μοντελα πριν το UMi Super. Το συγκεκριμενο μοντελο και οσα ακολουθησαν μετα ειναι απλα εξαιρετικα. Οσοι μιλατε και καταδικαζετε την UMi σημερα, καλο θα ηταν να πιανατε στα χερια σας και κανενα καινουριο μοντελο! Το UMi Plus E ειδικα (του οποίου ειμαι κατοχος) αξιζει με τα χιλια τα λεφτα του. Ο χρονος θα δειξει βεβαια, και για το εν λογω κινητο. Κριμα που η UMi τα θαλασσωσε στα πρωτα μοντελα, αλλα απο το Super και μετα κανει πολυ καλη δουλεια!

Edited by droutis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...