Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η αυτονομια ειναι μια χαρα εγω στις 81 ωρες το φορτισα με ενεργη οθονη 3 ωρες και 52 λεπτα.ΟΣΟ για τον εργοστασιακο μηδενισμο δεν βλεπω που χρειαζεται εγω δεν εκανα τπτ απο την ωρα που πηρε την εφ μεσω ΟΤΑ.:happy:

 

Thanks for the info. Σχεδόν 4 ώρες οθόνη δεν είναι λίγο σε σχέση με όσα αναφέρουν πολλά παιδιά εδώ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι είναι ένας άλλος ένας τρόπος.

Το ανέφερα περισσότερο γιατί το θεωρώ ποιο εύκολο με αυτόν τον τρόπο ειδικά για χρήστες που δεν παίζουν στα δάχτυλα τις recovery και τα λοιπά...Εγώ προσωπικά δεν θα είχα πρόβλημα με κανένα από τους δύο τρόπους. ...

Never give up
Link to comment
Share on other sites

χμμμ ολα του εχω κανει ρεκοβερυ δεν καταφερα ποτε!θα δω...ισως και να περιμενω να βγει επισημα!φανταζομαι δεν εχει τρελες διαφορες!ευχαριστω παντως

Με autorec μια χαρά βάζεις recovery

Thanks for the info. Σχεδόν 4 ώρες οθόνη δεν είναι λίγο σε σχέση με όσα αναφέρουν πολλά παιδιά εδώ?

Είναι απίστευτα καλά! Δεν πρέπει να κοιτάς μόνο το 4 αλλά και το 81... 4 ώρες οθόνης σε 81 ώρες χωρίς φόρτιση (~3,5 ημέρες) είναι φοβερός χρόνος. Οι 6+ ή οι 8 που αναφέρουν παιδιά δεν αναλογούν σε μεγαλύτερο διάστημα από 1 ημέρα άντε 30 ώρες. Και αν αναλογιστεις ότι το παιδί είχε μόνιμα data και gps ανοιχτά είναι φοβεροί χρόνοι.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

μολις παρουμε την 20f για 6gr το ρουταρα παιδες,μετα δεν ξερουμε ποτε θα ξαναπαρουμε αναβαθμιση
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Είναι απίστευτα καλά! Δεν πρέπει να κοιτάς μόνο το 4 αλλά και το 81... 4 ώρες οθόνης σε 81 ώρες χωρίς φόρτιση (~3,5 ημέρες) είναι φοβερός χρόνος. Οι 6+ ή οι 8 που αναφέρουν παιδιά δεν αναλογούν σε μεγαλύτερο διάστημα από 1 ημέρα άντε 30 ώρες. Και αν αναλογιστεις ότι το παιδί είχε μόνιμα data και gps ανοιχτά είναι φοβεροί χρόνοι.

 

Χμμμ δεν το είχα σκεφτεί έτσι μάλλον έχεις δίκιο. Πρέπει να το βλέπουμε συνδυαστικά. Anyway μόλις περάσω την f και τη δουλέψω λίγο θα γράψω κι εγώ εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Μια και μιλάμε για μπαταρία σας στέλνω κ εγω το δικό μου. Έκδοση 4.4.2 20d παρτίδα 311 αγορασμένο εδω κ ένα 6μηνο με όλα ανοιχτά πάντα τα δεδομένα και φωτεινότητα στο αυτόματο... Δεν είναι κ άσχημα ε??? Με την f πιστεύω να έχουμε καλύτερα αποτελέσματα

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Μια και μιλάμε για μπαταρία σας στέλνω κ εγω το δικό μου. Έκδοση 4.4.2 20d παρτίδα 311 αγορασμένο εδω κ ένα 6μηνο με όλα ανοιχτά πάντα τα δεδομένα και φωτεινότητα στο αυτόματο... Δεν είναι κ άσχημα ε??? Με την f πιστεύω να έχουμε καλύτερα αποτελέσματα

Έχουμε χωριστό θέμα για μπαταρία...

Link to comment
Share on other sites

Μια και μιλάμε για μπαταρία σας στέλνω κ εγω το δικό μου. Έκδοση 4.4.2 20d παρτίδα 311 αγορασμένο εδω κ ένα 6μηνο με όλα ανοιχτά πάντα τα δεδομένα και φωτεινότητα στο αυτόματο... Δεν είναι κ άσχημα ε??? Με την f πιστεύω να έχουμε καλύτερα αποτελέσματα

Οριστε το αναλογο νημα για τη μπαταρια..... ριξε μια ματια και στα κατορθωματα του δικου G2 :D

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5506648#post5506648

Link to comment
Share on other sites

Guest Dimi_Arap
Γεια σας..μου ήρθε σήμερα το G2 και θέλω να κατεβάσω καμιά καλή και χρήσιμη εφαρμογή..έχετε να μου προτείνεται???
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εδω και μερες η οθονη τρεμει...κανει κατι glitch τρελα και συνεχομενα..σε βαθμο υπερβολικο...τρεμει συνεχεια σαν να ανεβοκατεβαινει ενα πραγμα... το τηλ.δεν εχει βραχει ουτε εχει πεσει κατω τι μπορει να ειναι?

Iphone 6 s plus Rose gold 64 gb

IPad Air 2 gold 64gb

Link to comment
Share on other sites

Το είχα πάθει κι εγω..η digitizer η μητρική...αν έχεις εγγύηση πήγαινε το. Εγω δεν είχα :lol: Edited by gsir

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το θεμα με τις VoIP εφαρμογες στην 20D αρχιζει να καταντα γελοιο... Λεω να κανω το τραβηγμα και να φλασαρω 20F... Απλα πριν το κανω θα ηθελα να βεβαιωθω πως λυνονται τα προβληματα... Εχουμε ενθαρρυντικα παραδειγματα;
Apple iPhone 3GS: SOLD, Apple iPhone 4: SOLD, Samsung Galaxy S3: SOLD, SONY Xperia Z1: SOLD, LG G2: SOLD, HUAWEI HONOR 6: SOLD, LG G3: SOLD, Xiaomi RedMi Note 3: IN USE
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το θεμα με τις VoIP εφαρμογες στην 20D αρχιζει να καταντα γελοιο... Λεω να κανω το τραβηγμα και να φλασαρω 20F... Απλα πριν το κανω θα ηθελα να βεβαιωθω πως λυνονται τα προβληματα... Εχουμε ενθαρρυντικα παραδειγματα;

 

γιατι δεν γυρνας πισω ; εκει που ξερεις σιγουρα οτι δουλεουν καλα !

 

η μονη διαφορα ειναι το knock code ! αν το χρειαζεσαι , οκ...

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

παιδια ενα θα πω..... AKG-376 απλα δεν παιζονται.... ακουστικη εμπειρια τα ατιμα... ενα μπασο με βαθος και κρυσταλινα πριμα...σε συνδυασμο παντα με αξιολογο player (βλεπε poweramp)..... τα μαμισια ακουστικα μπροστα τους ακουγονται σα χαλασμενο τρανζιστορ.....

 

Driver 9 mm

Frequency Response 12 Hz to 24 Hz

Maximum Input Power 10 mW

Input Impedance 16 ohms

Sensitivity 120 dB SPL/V

 

http://uk.akg.com/akg-product-detail_uk/k-376-blue.html

Link to comment
Share on other sites

παιδια ενα θα πω..... AKG-376 απλα δεν παιζονται.... ακουστικη εμπειρια τα ατιμα... ενα μπασο με βαθος και κρυσταλινα πριμα...σε συνδυασμο παντα με αξιολογο player (βλεπε poweramp)..... τα μαμισια ακουστικα μπροστα τους ακουγονται σα χαλασμενο τρανζιστορ.....

 

Driver9 mm

Frequency Response12 Hz to 24 Hz

Maximum Input Power10 mW

Input Impedance16 ohms

Sensitivity120 dB SPL/V

 

http://uk.akg.com/akg-product-detail_uk/k-376-blue.html

 

Δεν ειναι απιστευτα? ;)

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

αλλο να το λεμε κ αλλο να τα ακουμε.... απιστευτα οντως....

 

Και που να τα ακουσεις και με κανενα flac σε σοβαρο DAC!

Θα τα βγαλεις και θα τα κοιτας σαν χαζος!!!! Δεν θα μπορεις να πιστεψεις αυτο που θ' ακους!!!

 

Ειμαστε ομως τελειως offtopic

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το θεμα με τις VoIP εφαρμογες στην 20D αρχιζει να καταντα γελοιο... Λεω να κανω το τραβηγμα και να φλασαρω 20F... Απλα πριν το κανω θα ηθελα να βεβαιωθω πως λυνονται τα προβληματα... Εχουμε ενθαρρυντικα παραδειγματα;

Έχει αναφερθεί και σε προηγούμενες σελίδες ότι δουλεύουν άψογα ....Επίσης δεν καταλαβαίνω τον λόγο να μην βάλεις την 20F ... Επίσημη είναι δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα ... Και στην τελική αν δεις ότι δεν λειτουργούν γυρνάς πάλι σε αυτήν που ήσουν ...

Never give up
Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν γυρνας πισω ; εκει που ξερεις σιγουρα οτι δουλεουν καλα !

 

η μονη διαφορα ειναι το knock code ! αν το χρειαζεσαι , οκ...

Το συνήθισα να σου πω την αλήθεια το knock code... Anyway... Φλασαρα 20F Italy Open και δουλεύει viber και Skype. Θα το δουλέψω περισσότερο και θα σας πω εντυπώσεις.

Apple iPhone 3GS: SOLD, Apple iPhone 4: SOLD, Samsung Galaxy S3: SOLD, SONY Xperia Z1: SOLD, LG G2: SOLD, HUAWEI HONOR 6: SOLD, LG G3: SOLD, Xiaomi RedMi Note 3: IN USE
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πάει πάνω κάτω???κάτι τέτοιο?

Γιατί ένα μικρό τρέμουλο το έχει.συνήθως όταν βγαίνεις από facebook στην αρχική οθόνη.

Ένα πολύ πολύ μικρό τρεμοπαιγμα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παει πάνω κάτω κανονικά και δε δουλεύει το touch

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...