Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα.Η συσκευή μου έχει δημιουργήσει πρόβλημα με το ξεκλείδωμα της κυρίως.Έχω βάλει επιλογή ξεκλείδωμα με μοτίβο και κάθε φορά που προσπαθώ είτε με το nock on είτε με το κουμπί από πίσω η οθόνη ανάβει για 2 δευτερόλεπτα και μετά σβήνει πάλι.Χρειάζομαι 4-5 προσπάθειες για να καταφέρω να το ξεκλειδώσω.Γνωρίζει κανείς κάτι??

 

Μου το κανει κι εμενα αυτο το κουλο την τελευταια εβδομαδα, ενω μεχρι τωρα δεν το ειχα το θεμα. Σημερα ευτυχως ηρθε η αναβαθμιση του και θα την περασω ελπιζοντας να σταματησει αυτες τις τρέλες.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Με ή χωρίς θήκη;

Αυτό που λένε οι περισσότεροι, απ' ό,τι κταλαβαίνω, είναι μήπως κάνεις κάποια απότομη κίνηση και σπάσεις ή γρατζουνίσεις καμιά οθόνη. Διορθώστε με αν κάνω λάθος.

 

Με θήκη σιλικόνης της puro το έχω , η οποία το μεγαλώνει ελάχιστα.

Το τηλέφωνο αν δεν κάτσεις πάνω του και δεν έχεις κλειδιά μαζί στην τσέπη δεν πρόκειται να πάθει τίποτε, μην αγχώνεσαι ρε συ τόσο, δεν είναι από τσιγαροχαρτο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σήμερα έκανα και ένα 20λεπτό τεστ στο GPS και τα πήγε περίφημα. Κλείδωσε άμεσα και δεν μου έκανε το παραμικρό.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Με θήκη σιλικόνης της puro το έχω , η οποία το μεγαλώνει ελάχιστα.

Το τηλέφωνο αν δεν κάτσεις πάνω του και δεν έχεις κλειδιά μαζί στην τσέπη δεν πρόκειται να πάθει τίποτε, μην αγχώνεσαι ρε συ τόσο, δεν είναι από τσιγαροχαρτο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σήμερα έκανα και ένα 20λεπτό τεστ στο GPS και τα πήγε περίφημα. Κλείδωσε άμεσα και δεν μου έκανε το παραμικρό.

 

Nα 'σαι καλά ρε φίλε, γιατί ψήνομαι πολύ γι' αυτό το κινητό και το θέμα μεγέθους-τσέπης-επικινδυνότητας με έκανε να κωλώνω να το παραγγείλω.

Δεν την παλεύω να χρησιμοποιώ τσαντάκια κτλ (θέλω να έχω πάνω μου όσο πιο λίγα πράγματα μπορώ το καλοκαίρι) και νόμιζα ότι χωρίς τσαντάκι δεν θα έκανα τη δουλειά μου.

Link to comment
Share on other sites

Nα 'σαι καλά ρε φίλε, γιατί ψήνομαι πολύ γι' αυτό το κινητό και το θέμα μεγέθους-τσέπης-επικινδυνότητας με έκανε να κωλώνω να το παραγγείλω.

Δεν την παλεύω να χρησιμοποιώ τσαντάκια κτλ (θέλω να έχω πάνω μου όσο πιο λίγα πράγματα μπορώ το καλοκαίρι) και νόμιζα ότι χωρίς τσαντάκι δεν θα έκανα τη δουλειά μου.

 

Παντως με μηχανη εγω, δεν μου ειναι και οτι πιο ευχαριστο να το εχω στην τσεπη. Λεμε τωρα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Εγώ έχω SEA κινητό, με περασμένη όμως την Open Europe. Τι πρέπει να κάνω για να πάρω την αναβάθμιση, έστω και αν αυτή είναι για SEA; Αν το συνδέσω στο pc θα το αναγνωρίσει και θα μου τη βάλει, ή θα δει το Open Europe και θα μου πει δεν έχει τίποτα, οπότε θα πρέπει να την περάσω χειροκίνητα; Δεν είμαι σπίτι για να τσεκάρω και έχω αγωνία.

Iphone 7 plus 32GB
Link to comment
Share on other sites

Παντως με μηχανη εγω, δεν μου ειναι και οτι πιο ευχαριστο να το εχω στην τσεπη. Λεμε τωρα

 

Το θεμα ειναι ότι χρησιμοποιω κι εγώ μηχανή...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια βοηθεια. Κατεβασα την εκδοση του λογισμικου που αντιστοιχει στο κινητο μου, και θελω να κανω την αναβαθμιση. Μπορω να "δειξω" στο LG Mobile Suite να δει το download, ή πρεπει να ξαναπεριμενω να κατεβει??
Link to comment
Share on other sites

Φιλε δοκιμασε εφαρμογες που επαναφερουν αυτα που εχασες.Επειδη δεν θυμαμαι πως λεγεται αν θες στειλε pm στον χρηστη taliban απο το νημα Nexus 4 γαιτι επαθε κατι παρομοιο να σου πει πως λεγεται!Ειναι στο Playstore

 

Έγινε,σε ευχαριστώ.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Θα υπάρξει πρόβλημα εαν κατά την αναβάθμιση μέσω LG PC Suite αφαιρέσω το καλώδιο σε αυτή τη φάση που την κατεβάζει??

 

http://i.imgur.com/n4wROnr.png

Link to comment
Share on other sites

Λεω να το παραγγείλω τωρα από εδώ EU λέει, οπότε κομπλε δεν είναι;

Και ας ελπίσουμε να με βολεψει με τσέπες στο τζιν κλπ. Όχι τίποτα άλλο, ξεπέρασα αρκετά το μπάτζετ για κινητό.

 

Αν θέλετε, προτείνετέ μου κάμια θήκη - τέτοια που να προστατεύει όσο γίνεται το κινητό όταν βρίσκεται στην τσέπη.

Edited by mplamplakas
Link to comment
Share on other sites

Λεω να το παραγγείλω τωρα από εδώ EU λέει, οπότε κομπλε δεν είναι;

Και ας ελπίσουμε να με βολεψει με τσέπες στο τζιν κλπ. Όχι τίποτα άλλο, ξεπέρασα αρκετά το μπάτζετ για κινητό.

 

Αν θέλετε, προτείνετέ μου κάμια θήκη - τέτοια που να προστατεύει όσο γίνεται το κινητό όταν βρίσκεται στην τσέπη.

 

καλε μου φιλε το εχεις κουρασει πολυ,μια χαρα ειναι σε ολα του,κ απο καταστημα μια χαρα ειναι το birphone,εγγυημενο.

Link to comment
Share on other sites

Ok, σταματάω :) Απλά πλέον, στις εποχές που ζούμε, όπως καταλαβαίνει ο κάθε ένας που δεν του έρχονται έτοιμα τα χρήματα στην τσέπη, θελει να είναι όσο το δυνατόν πιο σίγουρος για τις αγορές του. Αλλά, εντάξει, ίσως το κούρασα αρκετά.

 

Το birphone τι είναι;

Link to comment
Share on other sites

Ηλεκτρονικό κατάστημά είναι οπού και μπορείς να κάνεις την αγορά σού.

Υποστηρίζει doa κανονικά πού σημαίνει αντικατάσταση συσκευής σε περίπτωσή βλάβης.η εντός 7 ημερών η 15 εργασίμων ημερών,δε θυμάμαι ακριβώς.έχει διαθέσιμά εκδόσεις ευρωπαϊκές 401serial κι έπειτα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μολις αναβαθμιστηκα σε 4.4.2 και δεν ανοιγει το μενου που εβγαζε το google now, δηλαδη κανοντας ενα μικρο swype το home button προς τα επανω

 

edit: οκ, απλα θελω περισσοτερη ωρα κρατημα :/

Edited by DarthGRE
Link to comment
Share on other sites

Εγώ όμως δεν την έκανα από εκεί την παραγγελία μου.

 

Δεν ξέρω από πού την έκανες,το συγκεκριμένο πάντως είναι εγγύηση και κυρίως με doa.βασικό αυτό.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω από πού την έκανες,το συγκεκριμένο πάντως είναι εγγύηση και κυρίως με doa.βασικό αυτό.

 

Ok, thank you! Αλήθεια από πού διαπιστώνεις ότι είναι με doa;

 

Λέω να πάρω κι αυτή τη θήκη, δεν θα το μεγαλώσει πολύ λογικά, έτσι δεν είναι;

 

Το screen protector είναι ζελατίνα που κολλάει πάνω στην οθόνη;

Link to comment
Share on other sites

Ok, thank you! Αλήθεια από πού διαπιστώνεις ότι είναι με doa;

 

Λέω να πάρω κι αυτή τη θήκη, δεν θα το μεγαλώσει πολύ λογικά, έτσι δεν είναι;

 

Το screen protector είναι ζελατίνα που κολλάει πάνω στην οθόνη;

 

Οχι μια χαρα ειναι η θηκη.....αρκει να το εχεις παραγγειλει σε μαυρο! Και μια χαρα θα χωραει και στην τσεπη σου και οταν οδηγας! Εγω το εχω βγαλει και απο την τσεπη οταν οδηγαω αμαξι, οχι πολλες φορες βεβαια μια δυο....

Καμένος μέχρι το μεδούλι!
Link to comment
Share on other sites

Οχι μια χαρα ειναι η θηκη.....αρκει να το εχεις παραγγειλει σε μαυρο! Και μια χαρα θα χωραει και στην τσεπη σου και οταν οδηγας! Εγω το εχω βγαλει και απο την τσεπη οταν οδηγαω αμαξι, οχι πολλες φορες βεβαια μια δυο....

 

Απλά είμαι με μηχανή, κι αυτό είναι ένα θέμα, αλλά πιστεύω θα βρω λύση.

Link to comment
Share on other sites

παιδια η D80220b-EUR-XX ειναι η kit kat για Ελλαδα;

 

Αυτή είναι η Ευρωπαϊκή. .Μπορεί να είναι είτε για Ιταλία Γερμανία Ελλάδα κλπ..

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι η Ευρωπαϊκή. .Μπορεί να είναι είτε για Ιταλία Γερμανία Ελλάδα κλπ..

 

Σωστοτατος....Η ελληνική ξεκινάει με 6gr....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...