Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι ισχυει πανευρωπαικα η εγγυηση.
Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τσιμπήστε και 2 που έβγαλα σε σχεδόν απόλυτο σκοτάδι.Οτι φως υπαρχει ερχεται απο τις κολώνες που φαίνονται στο βα8ος.Στην επιλογή intelligent auto.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ καλες οντως!!
Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το τηλεφωνο φαινεται καταπληκτικο.κανονισα να πουλησω το s4 και ειμαι ετοιμος να το παρω.ποτε θα ερθει ελλαδα στα σκρουτζομαγαζα λετε? και σε τι τιμη? στο σκρουτζ το εμφανιζει ως 32 gb.λετε να ερθει αυτη η εκδοση?παντως και το 16 αρι θα με βολεψει.να ναι καλα το otg μιας κα το ποστηριζει.οποτε ουτε γατα ουτε ζημια.το περιμεν να πεσει κοντα στα 500 και το χτυπησα!!ας ελπισουμε να μας προσεξει λιγο η lg στις αναβαθμισεις μονο και να παρει τουλαχιστον το κιτ κατ...
Link to comment
Share on other sites

Όντως πολύ καλή οθόνη και απίστευτα βολικό το double tap to wake up. Το είδα σήμερα 1η φορά στο Mall και μου άρεσε

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον με double tab ενεργοποιείται η οθόνη το hardware button πίσω πότε το χρησιμοποιείτε;

Μόνο για άνοιγμα και κλείσιμο της συσκευής;

Επίσης από μπαταρία τι λέει;

Link to comment
Share on other sites

Βασικά το πίσω hard on off θα είναι περιττό στη καθημερινοτητα καθώς με 2πλο ταπ ξυπνάει η οθόνη και με 1 εφαρμογή στυλ screen of τη κλείνεις και έτσι πρέπει να δουλεύουν όλες οι τατς συσκευές και να εκμεταλλευοντε την οθόνη για όλα.

Παρόμοια δούλευα τα nexus μου (galaxy k 4) και ήταν απίστευτα πρακτικό

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

το είδα χθες στο πλαίσιο. Η οθόνη είναι ότι καλύτερο έχω δει από τα κινητά που κυκλοφορούν! Πήγα για να δω από κοντά το note 3 και τώρα με έβαλε σε σκέψεις το G2 μιας και είναι σίγουρα πιο βολικό!
Link to comment
Share on other sites

Βασικά το πίσω hard on off θα είναι περιττό στη καθημερινοτητα καθώς με 2πλο ταπ ξυπνάει η οθόνη και με 1 εφαρμογή στυλ screen of τη κλείνεις και έτσι πρέπει να δουλεύουν όλες οι τατς συσκευές και να εκμεταλλευοντε την οθόνη για όλα.

Παρόμοια δούλευα τα nexus μου (galaxy k 4) και ήταν απίστευτα πρακτικό

Νομίζω πως ισχύει και double-tap to lock όχι μόνο για unlock.

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως ισχύει και double-tap to lock όχι μόνο για unlock.

 

Ενδιαφέρον αυτό αν ισχύει αν και δε με απασχολεί καθόλου το κλείσιμο, με nova gestures και τόσες εφαρμογές.

Το ξύπνημα είναι θέμα, ειδικά σε τόσο μεγάλες συσκευές

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Το βίντεο είναι από το Smarter every day! Πολύ ωραίο κανάλι!http://www.youtube.com/watch?v=_dPlkFPowCc

 

Ακόμα καλύτερη πιστεύω είναι αυτή:

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Κλειδωνει και ξεκλειδωνει παιδια.

 

Φαντάζομαι όμως πως κλειδώνει με διπλό tab μονο όταν είσαι στην home screen και όχι από οποιαδήποτε ανοικτή εφαρμογή...

Σωστά;

Link to comment
Share on other sites

ακόμα κι έτσι να συμβαίνει που ειναι το θέμα. πατάς το home και double tap, τόσο κούραση είναι;

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Αναλογα.Κλειδωνει και απο την notification bar οχι μονο home screen.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Τρομερή διαφήμιση!

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VRKu785g0O0

 

 

:polarbear:

 

Κάποιος αντέγραψε κάποιον!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VRKu785g0O0

 

 

Και στα 2 βίντεο χρησιμοποιείται η κότα!

 

Απλά το ένα είναι της lg για το ois, ενώ το άλλο είναι της Mercedes που διαφημίζει το σύστημα αναρτήσεων της!

 

Απίστευτο....??

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

Βρίσκω το 32αρι 490 ευρώ από ebay και με ψήνει πολύ η αγορά του μιας και βλέπω ότι το 32αρι σε όλη την Ευρώπη καθυστερεί να έρθει

 

Παιδιά (προς myphone.gr staff) το κινητό έχει κυκλοφορήσει κανονικά (το 16αρι τουλάχιστον) δεν είναι πια προς κυκλοφορία οπότε αν σας είναι εύκολο αλλάξτε τον τίτλο.

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

το πλαισιο το εχει , τοδα.

 

Στο πλαισιο ξερω οτι το εχει αλλα μαλλον προπαραγγελια οπως το public.εννοω ποτε θα κυκλοφορησει ευρεως ωστε να δουμε και καμια καλυτερη τιμη απο scroutz.

Link to comment
Share on other sites

Βρίσκω το 32αρι 490 ευρώ από ebay και με ψήνει πολύ η αγορά του μιας και βλέπω ότι το 32αρι σε όλη την Ευρώπη καθυστερεί να έρθει

 

Παιδιά (προς myphone.gr staff) το κινητό έχει κυκλοφορήσει κανονικά (το 16αρι τουλάχιστον) δεν είναι πια προς κυκλοφορία οπότε αν σας είναι εύκολο αλλάξτε τον τίτλο.

 

Φιλε μου απο hong kong εννοεις? το χω δει κι εγω αλλα δεν ειναι καλυτερα να περιμενουμε απο ελλαδα για να χουμε και την εγγυηση? απο εκει δινει μονο ενα χρονο και πρεπει να τους το στειλεις πισω.τρεχα γυρευε δηλαδη...

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό λέω, το 32αρι δεν θα έρθει ποτέ Ελλάδα,αν διάβασες στις προηγούμενες σελίδες το έγραψε ένας φίλος που επικοινώνησε με την αντιπροσωπία.

 

Ευρωπαϊκό μόνο αν πάρουμε αλλά δεν βλέπω το 32αρι να υπάρχει διαθέσιμο πουθενά. Επίσης η τιμή είναι 150 ευρώ πάνω απο αυτή του Hong Kong...

 

Δεν ξέρω αλλά πολύ με ψήνει έχω στείλει μήνυμα στον seller με κάποιες ερωτήσεις τύπου αν περνάει αφορολόγητο δηλαδή το σημειώσει ως δώρο και κάτι άλλα.

 

Επίσης η έκδοση του Hong Kong είναι η ευρωπαϊκή και αν έχεις δει λέει Hk/UK Version

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...