Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Που το διάβασες για 32GB το λέει καθαρά στης τεχνικές προδιαγραφές εσωτερική μνήμη 16GB - 2GB RAM πάντος είναι μεγάλο λάθος να το φέρουνε 16GB έστω και στο αρχικό στάδιο έπρεπε να το βγάλουνε μόνο 32GB όπως και στο G.

 

Και στην ελληνική ιστοσελίδα της LG....και στην ευρωπαϊκή....

Στη κεντρική σελίδα στα χαρακτηριστικά γράφουν 32 και αν μπεις σε όλες τις συσκευές και πατήσεις εκει στα χαρακτηριστικά λέει 16.... ούτε που ξέρουν τι τους γίνεται.

Ελπίζω το 16 να είναι λάθος :p

Edited by virland
Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μια χαρά σωστό ειναι....Πρέπει να έπεσε λιγάκι το δολάριο,γιατί το βλεπω σήμερα στα 617 από 630 που έδωσα εγώ.Δε βλεπω να κρατάει πολύ όμως όποιος προλάβει :lol:

 

Συγνώμη για το διπλό ποστ παιδια,αλλα μια και το έχω στα χέρια μου είπα να σας το πω και εσάς :lol: Περισσότερα αργότερα,προς το παρών θα πω ειναι....το λευκό ειναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ!!!!!!! Και κάτι άλλο τα κορεάτικα ερχονται μαζί με δεύτερη μπαταρία,και φορτιστή μπαταρίας που ειναι και stand...σπιτιού.

 

Άκυρο κάπως έγραψε 2...

Edited by vampyre
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για το διπλό ποστ παιδια,αλλα μια και το έχω στα χέρια μου είπα να σας το πω και εσάς :lol: Περισσότερα αργότερα,προς το παρών θα πω ειναι....το λευκό ειναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ!!!!!!! Και κάτι άλλο τα κορεάτικα ερχονται μαζί με δεύτερη μπαταρία,και φορτιστή μπαταρίας που ειναι και stand...σπιτιού.

 

αναμένουμε review άμεσα...

είχες να κάνεις κάτι καλύτερο μέσα στο Σ/Κ σου??:lol: :p

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος arfi! αναμένουμε εκτενές review, για αρχή μία γρήγορη ερώτηση. Πόσα τα mAh της μπαταρίας του Κορεάτικου;

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο! 2 ερωτησούλες και από εμένα :P

Λειτουργεί τελικά το LTE; Η οθόνη κάτω από ήλιο πως είναι;

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

για πες για οθονη. διοτι σε ενα βιντεο με συγκριτικο με το s4 η οθονη ειχε θεμα με το λευκο.
Link to comment
Share on other sites

μεγεια! περιμένουμε review!

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία ειναι όπως και στο 4αρι 2610μα.Η οθόνη ειναι απίστευτη,δεν εχει να ζηλέψει κάτι από την οθόνη του 4ριου τα χρώματα δεν παίζονται.Στον ήλιο ακόμα δεν βγήκα :lol: Αύριο θα σας πω.Για το LTE δεν έχω νετ ακόμα στο κινητο και δεν γνωρίζω,θα το δοκιμάσω όσο πιο σύντομα γίνεται.

 

Έλαβα απανωτά μέχρι τώρα 2 αναβαθμίσεις...το ένα για την κάμερα και άλλα 2 που δεν τα θυμαμαι...και η 2 που κάνω τώρα για το touch και άλλα 2 πάλι...Αν τελειώσει να δω αν εχει και 3η!!!

 

Antutu 20220

Quadrand 34889

Edited by arfi-gorgona
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Ναι το εχει,το θέμα ειναι αν γίνετε να λειτουργήσει με κάποιον τρόπο..Φώτο ακόμα δεν μπορώ δοκίμασα με το χ10 μινι και βγαίνουν αίσχος,θέλω κάτι καλό για να βγει σωστή.Θα το κάνω όσο πιο σύντομα γίνεται.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

απο ποιοτητα κατασκευης τι λεει? καλο η πλαστικουρα? :confused:

συνολο μαζι με τα μεταφορικα ποσο πηγε το μαλλι? τελωνειο δεν ειχε ε? :P

Edited by Nicolas_D
Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν είχε,πηγε 630 περιπου,αλλά τώρα εχει φτηνηνει λιγάκι λόγο ότι το δολάριο έπεσε.Επισης στον ήλιο φαίνεται πεντακάθαρα η οθονη...Και από ποιότητα κατασκευής έμενα μου φαίνεται μια χαρά.Πολυ καλύτερη από πολλά "βαφτισμένα" ποιοτικά και με άριστη εφαρμογή. Edited by arfi-gorgona
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Επισης στον ήλιο φαίνεται πεντακάθαρα η οθονη...

 

Άμα φαίνεται καθαρά κάτω από ήλιο, τότε ευτυχώς το gsmarena γράφει βλακείες.

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

θελουμε φωτο !!!!!!!! αυτο που πηρες εχει και το tv tuner? :p

 

Τι έγινε ρε παιδιά

Έχει και ενσωματωμένο tvb tuner ;

Αυτά ισχύουν μόνο για το κορεατικο ( sd , δεύτερη μπαταρία);

Link to comment
Share on other sites

Μονο για το κορεάτικο ναι,οι υπόλοιποι παίρνουν την "σαβούρα" Το θέμα ειναι πως το κάνεις να δουλέψει εδω DMB TV Tuner .Και το αρένα όπως και άλλα σιτε γράφουν ότι τους συμφέρει... Edited by arfi-gorgona
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Πότε ξεκινάει το κινητό να είναι διαθέσιμο στην Ευρωπαϊκή αγορά και συγκεκριμένα η έκδοση με τα 32g το περιμένω πως και πως να το πάρω, παιδιά μην πιστεύεται αυτά που λέει το gsmarena λέει ότι sgs3 είναι καλύτερο από sgs4 σε εξωτερικούς χώρους η οθόνη απλά τραγική.
Link to comment
Share on other sites

Λογικά δεν θα μπορει να δουλέψει όπως στο one το tv tuner; Εγω επιλέγω Γερμανία σαν χώρα και μετά απλά ρυθμιζω τα πλήκτρα με το τηλεχειριστήριο της τηλεόρασης

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν είχε,πηγε 630 περιπου,αλλά τώρα εχει φτηνηνει λιγάκι λόγο ότι το δολάριο έπεσε.Επισης στον ήλιο φαίνεται πεντακάθαρα η οθονη...Και από ποιότητα κατασκευής έμενα μου φαίνεται μια χαρά.Πολυ καλύτερη από πολλά "βαφτισμένα" ποιοτικά και με άριστη εφαρμογή.

 

με fedex γλυτωνεις τελωνειο ? η με ποια εταιρια στο στειλανε και το γλυτωσες?

με εγγυηση τι παιζει? αν κατι γινει το στελνεις κορεα? to 4G δουλευει εδω?

Edited by gsa1967
Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν είχε,πηγε 630 περιπου,αλλά τώρα εχει φτηνηνει λιγάκι λόγο ότι το δολάριο έπεσε.Επισης στον ήλιο φαίνεται πεντακάθαρα η οθονη...Και από ποιότητα κατασκευής έμενα μου φαίνεται μια χαρά.Πολυ καλύτερη από πολλά "βαφτισμένα" ποιοτικά και με άριστη εφαρμογή.

 

Να υποθέσω πως σου έγραψε πάνω στο κουτί μικρότερη αξία για να περάσεις τελωνείο και αν ναι ποσό;

Link to comment
Share on other sites

29$ usb hub,ειναι πολύ μικρο το κουτί παιδιά και δεν υπαρχει πρόβλημα.Το ότι ειναι από ασια βοηθάει και αυτο...1 χρόνο εγγύηση όπως ολα στο εξωτερικό.Εγω επειδη ειναι απο εξωτερικό για να μην εχω θεμα,ζήτησα ελεγχο πριν το στείλει. Με φεντεξ σε πανε μαμιοντας...ΜΑΚΡΙΑ απο φεντεξ.Με ΕΜς το στελνει.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Μία πάρα πολύ σημαντική ερώτηση, το ηχείο του πως είναι;

Μπορείς να το συγκρίνεις με το S4?

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω το 4αρι...Αλλά δεν ειναι άσχημο,πιστεύω παρόμοιο με του 3ριου που είχα.Ηθελα να ανεβάσω καμιά φώτο άλλα κάτι εχει πάθει εδώ και όλο βγαζει ερρορ...Κάτι άλλο εχει πολύ πιο κάλο ήχο στην εγγραφή βίντεο από το 3αρι που είχα.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...