Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορείς να δώσεις ένα link φίλε; Η έκδοση Hong Kong είναι δηλαδή χωρίς sd με 3000 μπαταρία;

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι είναι αυτό ακριβώς που θα κυκλοφορήσει Ευρώπη Κάποια στιγμη.

 

Τιμή χώμα 470 ευρώ με μεταφορικά http://www.ebay.co.uk/itm/SALE-BRAND-NEW-LG-G2-D802-32GB-4G-LTE-SMARTPHONE-WHITE-UNLOCKED-/221285528552?pt=AU_Mobile_Phones&hash=item3385a533e8

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Το ειδα και εγω σημερα στο Πλαισιο Μεταμορφωσης,

το κινητο ειναι ποοολυ ωραιο, το κουμπακι πισω βολευει πολυ και μαζι με στο σχημα του κινητου κανει το τηλεφωνο να μην ξεκολαει απο το χερι , δεν εχεις πια την αισθηση οτι θα σου πεσει το τηλ βλεπε G1.

Δεν μου αρεσουν τα on screen πληκτρα (τα οποια ειναι και παχια) αλλα καταλαβαινω οτι αν τα εβαζαν στο κατω μπεζελ δεν θα μπορουσες να τα πατας με ανεση.

 

Να πω την αληθεια το περιμενω στο skroutz....

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Το είδα κι εγώ σήμερα στο πλαίσιο Συντάγματος. Εντάξει τα λόγια είναι περιττά, απίστευτη οθόνη, καμία ένδειξη να κολλάει και αρκετά ελαφρύ. Το σύγκρινα με nexus 4 και δεν έχει τοσο μεγαλη διαφορα σε θέμα μεγέθους.

Samsung Galaxy S20 FE 5G:)

 

«Οι πιο σκοτεινές γωνιές στην Κόλαση είναι φυλαγμένες για εκείνους που διατηρούν την ουδετερότητά τους σε εποχές ηθικής κρισης». - Dante Alighieri

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά σορρυ κιόλας για το off topic αλλά επειδή είμαι σε δίλημμα. G2 η g pro? Ευχαριστώ.

Κάνε ένα θέμα καλύτερα εδώ: http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=145

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά σορρυ κιόλας για το off topic αλλά επειδή είμαι σε δίλημμα. G2 η g pro? Ευχαριστώ.

 

Το G2 είναι 5,2 ίντσες το άλλο 5,5. Το ένα έχει snapdragon 800 το άλλο 600. Το ένα δεν έχει κάρτα μνήμης το άλλο εχει. Το ένα έχει 600€ το άλλο 475 κλπ κλπ. Διαβάζεις όλες τις διαφορές, βλέπεις και κανα βιντεο στο γιουτουμπ, πας σε κανα μαγαζί να τα "δεις" στα χέρια σου, ζυγίζεις τα "θέλω" σου και αποφασίζεις.

Edited by ikgamsu
Link to comment
Share on other sites

ευρωπαικο στα 520

http://www.amazon.de/LG-Smartphone-Touchscreen-Quad-Core-Megapixel/dp/B00F652TBM/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1380567518&sr=8-2&keywords=lg+g2

ή

http://www.ebay.com/itm/Brand-New-LG-G2-F320S-LTE-A-4G-LTE-850-1800Mhz-Snapdragon-800-32G-ROM-2G-RAM-/251330599096?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3a847898b8

κορεατικο στα 570 ???? :) :D

 

ερωτηση κρισεως

γιατι το site του GSM arena δεν αναφερει καθολου την κορεατικη εκδοση του G2? και καλα σαν F320S http://www.gsmarena.com/lg_g2-5543.php

Edited by Nicolas_D
Link to comment
Share on other sites

Τώρα χρειαζομαι μια θήκη ΤΡυ αλλά δεν έχω δει καμιά ακόμα Ελλάδα...και προτιμώ ειδικά την θήκη να την δω πριν αγοράσω.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι αυτό ακριβώς που θα κυκλοφορήσει Ευρώπη Κάποια στιγμη.

 

Τιμή χώμα 470 ευρώ με μεταφορικά http://www.ebay.co.uk/itm/SALE-BRAND-NEW-LG-G2-D802-32GB-4G-LTE-SMARTPHONE-WHITE-UNLOCKED-/221285528552?pt=AU_Mobile_Phones&hash=item3385a533e8

 

Η τιμη ειναι πραγματικα απιστευτη απο πωλητη με αριστο ραιτινγκ!! Περιμενω 15 μερες μηπως εχουμε τιμουλες και απο εδω και το χτυπαω.

Και οντως ειναι η ευρωπαικη εκδοση

A man is walking home one dark night in Belfast. Suddenly a figure with a gun moves out of the shadows and says:

"What religion are you?"

The fellow replies "I'm an atheist", to which the gunman replies,

"Yeah, but a catholic or protestant atheist?"

Link to comment
Share on other sites

Η τιμη ειναι πραγματικα απιστευτη απο πωλητη με αριστο ραιτινγκ!! Περιμενω 15 μερες μηπως εχουμε τιμουλες και απο εδω και το χτυπαω.

Και οντως ειναι η ευρωπαικη εκδοση

 

με την εγγύηση τι παίζει; θα το καλύπτει η Ελληνική αντιπροσωπία ;

nokia 3210 - nokia 3310 - nokia 3410 - nokia 3650 - nokia ngage - nokia 7610 - nokia n80 - lg ks20(windows mobile 6.1) - iPhone 3GS - iPhone 4S - LG G2 - LG G5 - Oneplus 7 Pro(8/256 GM1910)
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω.

A man is walking home one dark night in Belfast. Suddenly a figure with a gun moves out of the shadows and says:

"What religion are you?"

The fellow replies "I'm an atheist", to which the gunman replies,

"Yeah, but a catholic or protestant atheist?"

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτόμουν να το πάρω απο Ελλάδα,αλλα λόγω παραπληροφόρησης του public το παρήγγειλα απο http://www.clove.co.uk/

Τρελη υποστηριξη η καλυτερη που εχω δει ποτε,με το που τους στελνεις email με την ερωτηση σου απαντανε στα καπακια,σε ολα τα email.

Mε DHL με τα γρηγοροτερα και πιο ακριβα μεταφορικα τους μου βγηκε 572 ευρω συνολο και δωρο quickwindow case.

Link to comment
Share on other sites

502 eur βγαινει με τα μεταφορικα

 

αξιζει λετε ή παμε στο Κορεατικο στα 570 ? :P

470 βγαινει στο λινκ που δωθηκε πριν για το ευρωπαικο 32αρι

(ειναι 679 Αυστραλιανα δολλαρια)

A man is walking home one dark night in Belfast. Suddenly a figure with a gun moves out of the shadows and says:

"What religion are you?"

The fellow replies "I'm an atheist", to which the gunman replies,

"Yeah, but a catholic or protestant atheist?"

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω.

 

Item will come with our store's 12 months warranty, you can return it to Hong Kong if there is a problem.

nokia 3210 - nokia 3310 - nokia 3410 - nokia 3650 - nokia ngage - nokia 7610 - nokia n80 - lg ks20(windows mobile 6.1) - iPhone 3GS - iPhone 4S - LG G2 - LG G5 - Oneplus 7 Pro(8/256 GM1910)
Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν εχω προβλημα με το 16αρι,βασικα ειχα συνηθησει απο τα iphone που ειχα παντα 16gb αλλα θυμαμαι στο s4 ειχα λιγοτερο ελευθερο χωρο απ οτι στο iphone .Απλα 8α σβηνω πιο συχνα τις φωτος απο την συσκευη:)
Link to comment
Share on other sites

Η τιμη ειναι πραγματικα απιστευτη απο πωλητη με αριστο ραιτινγκ!! Περιμενω 15 μερες μηπως εχουμε τιμουλες και απο εδω και το χτυπαω.

Και οντως ειναι η ευρωπαικη εκδοση

 

Είναι πάρα πολύ καλή προσφορά παιδιά και πριν το είχε πιο ακριβά, ίσως το ρίξει και αυτός ;)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Πηγα στο πλαισιο για να δω το note 3 αλλα περασα όλη την ωρα μου εκει παίζοντας με το G2 πολυ γρήγορο smooth φοβερή οθονη ...προφανώς εχει απαντηθεί αλλα ποια η διαφορά του κορεατικου από το ευρωπαϊκό μοντέλο με ενδιαφέρει η αγορα του
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Πηγα στο πλαισιο για να δω το note 3 αλλα περασα όλη την ωρα μου εκει παίζοντας με το G2 πολυ γρήγορο smooth φοβερή οθονη ...προφανώς εχει απαντηθεί αλλα ποια η διαφορά του κορεατικου από το ευρωπαϊκό μοντέλο με ενδιαφέρει η αγορα του

Το κορεάτικο έχει αποσπώμενη πίσω πλάτη και υποστήριξη sd. Αλλά και μικρότερη μπαταρία από το ευρωπαικό 2610mAh το κορεάτικο και 3000mAh το Ευρωπαικό. Επίσης έχει και tv tuner (μάλλον άχρηστο εδώ) και δεν είναι σίγουρο αν θα παίζει το 4G στην Ελλάδα..

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...