Jump to content

Lenovo P780


alexandrosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δοκίμασα ήδη μερικά.

θα δοκιμάσω και θα δω.

Στο μεταξύ, αυτοί μου το έστειλαν το κινητό ανοιχτό. 20 μέρες γυρνούσε το κόσμο και ήταν αναμμένο, με το wifi και το BT σε λειτουργία!! το έβαλα να φορτίζει. έχουμε οδηγίες για πρώτο φόρτισμα? το έχω κλειστό για την ώρα μέχρι να φτάσει κατά το 90%, μετά θα το ανοίξω.

 

ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΙΡΑΖΑ ΤΙΠΟΤΑ! δεν κάνω τέτοιες βιάστηκε κινήσεις! θα δουλέψω αυτή τη rom για την ώρα και βλέπουμε.

Αν και δεν είμαι σίγουρος αν θα μπορέσω να διαλέξω.

 

ευχαριστώ ηλίας

 

Αφού το έχεις κλειστό,άστο να φορτίσει μέχρι να σβήσει το κόκκινο led.Μην το ανοίξεις πρίν.Αφού φορτίσει πλήρως βγάλτο απο τον φορτιστή και άνοιξέ το.Είναι έτοιμο.

Γενικά δεν υπάρχει κάποιος κανόνας για το πότε και πόσο θα το φορτίζεις.Οι λιθίου δεν έχουν τέτοια θέμματα.Απλά όταν σου δείχνει οτι φόρτισε βγάζε το απο τον φορτιστή.

Και πρόσεχε το εξής : Μην αφήνεις την μπαταρία να πέφτει συχνά κάτω απο το 15% για να φορτίσεις το κινητό.Καθόλου καλό.Φρόντιζε να το φορτίζεις νωρίτερα.

Την ολική αποφόρτιση και επαναφόρτιση είναι καλό να την κάνουμε μια στο τόσο για το καλιμπράρισμα της μπαταρίας.

Αν και το Lenovo μας έχει προγραμμα για αυτό στην εφαρμογή για την μπαταρία,το lenovo power.

...Xiaomi Mi 8 Lite 4/64...

...LG Gpad 8.3...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.

Θα περιμένω τότε να φορτίσει πλήρως, αν και δεν κρατιέμαι!

Ναι, το είχα ακούσει αυτό για το 15%.

Το lenovo power είναι εγκατεστημένο από τη μαμά? ή πρέπει να το κατεβάσω. δεν θυμάμαι να το ida όσο το χάζευα, και τώρα είναι κλειστό οποτε δεν μπορώ να το δω.

 

Επίσης, έχω γράψει τόσα μηνύματα και όλο ξεχνάω να το γράψω. η silicon case που μου στείλανε σαν δώρο είναι ένα ροζ, φούκς, κάτι τέτοιο. Δεν υπάρχει περίπτωση να το χρησιμοποιήσω ΠΟΤΕ! αν ενδιαφέρεται κάποιος ας μου στείλει πμ, μπορώ να το στείλω.

 

από την ώρα στα ποστ βλέπω πως μάλλον απάντησες την ίδια ώρα που έκανα τις αλλαγές στο προηγούμενο μήνυμα. έχεις να πεις κάτι για τις μνήμες που ρώτησα?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.

Θα περιμένω τότε να φορτίσει πλήρως, αν και δεν κρατιέμαι!

Ναι, το είχα ακούσει αυτό για το 15%.

Το lenovo power είναι εγκατεστημένο από τη μαμά? ή πρέπει να το κατεβάσω. δεν θυμάμαι να το ida όσο το χάζευα, και τώρα είναι κλειστό οποτε δεν μπορώ να το δω.

 

Επίσης, έχω γράψει τόσα μηνύματα και όλο ξεχνάω να το γράψω. η silicon case που μου στείλανε σαν δώρο είναι ένα ροζ, φούκς, κάτι τέτοιο. Δεν υπάρχει περίπτωση να το χρησιμοποιήσω ΠΟΤΕ! αν ενδιαφέρεται κάποιος ας μου στείλει πμ, μπορώ να το στείλω.

 

από την ώρα στα ποστ βλέπω πως μάλλον απάντησες την ίδια ώρα που έκανα τις αλλαγές στο προηγούμενο μήνυμα. έχεις να πεις κάτι για τις μνήμες που ρώτησα?

Όταν λες υ1,μάλλον εννοείς τις UHS-I.Ναι,υποστηρίζονται.Εγώ έχω μια Samsung 32g class10 UHS-I.Κάποια παιδιά έχουν δοκιμάσει και 64άρα.

Όταν ανοίξεις το κινητό,δες αν υπάρχει το lenovo power.Αν δεν το έχει πες μου να σου δώσω λινκ για να το κατεβάσεις.

...Xiaomi Mi 8 Lite 4/64...

...LG Gpad 8.3...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν.. Ανοίγεις το καπάκι από πίσω , πατάς το κόκκινο κουμπί (hard reset). Αφού γίνει αυτό , κάνε την διαδικασία ώστε να φλασάρις καινούργια ROM. Πιο πάνω σου είπα για την X-Vibe Rom και μάλιστα σου έχω και λινκ.

 

η 1407 δεν εχει ελληνικα ε?

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει ανακοινωθεί και το s860,αλλά είναι λίγο μεγαλύτερο.

Δες εδώ http://m.gsmarena.com/lenovo_s860-6159.php

 

το s860 γραφουν οτι εχει 2γιγα ραμ αλλα στο μινιντηλ το εχει με 1γιγα... τι παιζει?

Link to comment
Share on other sites

το s860 γραφουν οτι εχει 2γιγα ραμ αλλα στο μινιντηλ το εχει με 1γιγα... τι παιζει?

2giga έχει.

Δες εδώ http://www.merimobiles.com/lenovo-s860-5-3-inch-dual-sim-smartphone_p/meri8554.htm και εδώ http://news.lenovo.com/images/20034/S860%20Spec%20Sheet.pdf

Μπορεί να κάνανε λάθος στο minideal.

...Xiaomi Mi 8 Lite 4/64...

...LG Gpad 8.3...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. πηρε ενας φιλος απο το μινιντιλ τπ p780 με viberom_v1.0_1347_3_st_p7 αλλα δεν διαβαζε την καρτα σιμ και στις δυο σιμ θεσεις. του εβαλα με το φλαστουλ παλι την ιδια viberom αλλα το προβλημα δεν λυθηκε! το μονο που ειναι καλυτερο ειναι το σημα της σιμ! τι εχει παθει ρε παιδια? καποια βοηθεια?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. πηρε ενας φιλος απο το μινιντιλ τπ p780 με viberom_v1.0_1347_3_st_p7 αλλα δεν διαβαζε την καρτα σιμ και στις δυο σιμ θεσεις. του εβαλα με το φλαστουλ παλι την ιδια viberom αλλα το προβλημα δεν λυθηκε! το μονο που ειναι καλυτερο ειναι το σημα της σιμ! τι εχει παθει ρε παιδια? καποια βοηθεια?

Τι εννοείς δεν την διαβάζει αλλά το σήμα είναι καλύτερο;

Προσπάθησε να καθαρισεις τις επαφές της σιμ.

Αν δεν γίνει τίποτα πες στο φίλο σου να πάρει μια νέα σιμ με το ίδιο νούμερο.

...Xiaomi Mi 8 Lite 4/64...

...LG Gpad 8.3...

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς δεν την διαβάζει αλλά το σήμα είναι καλύτερο;

Προσπάθησε να καθαρισεις τις επαφές της σιμ.

Αν δεν γίνει τίποτα πες στο φίλο σου να πάρει μια νέα σιμ με το ίδιο νούμερο.

εννοω την βρισκει την καρτα βαζει το

PIN αλλα μετα απο λιγο λεει οτι δεν υπαρχει σιμ! μετα το φλαστουλ κτλ κτλ εχει καλυτερο σημα αλλα μετα απο λιγο παλι λεει οτι δεν υπαρχει σιμ. μακαρι να φταιει η σιμ!

Link to comment
Share on other sites

εννοω την βρισκει την καρτα βαζει το

PIN αλλα μετα απο λιγο λεει οτι δεν υπαρχει σιμ! μετα το φλαστουλ κτλ κτλ εχει καλυτερο σημα αλλα μετα απο λιγο παλι λεει οτι δεν υπαρχει σιμ. μακαρι να φταιει η σιμ!

Δοκιμάστε αυτό που σου είπα.Δεν έχετε να χάσετε τίποτα.

...Xiaomi Mi 8 Lite 4/64...

...LG Gpad 8.3...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχω κάτι θεματάκια, αν μπορείτε να βοηθήσετε.

Προσπάθησα να ψάξω στο φόρουμ, αλλα δεν έβγαλα άκρη.

1)

δεν έχω κάνει πολλές κλήσεις ακόμα, ουσιαστικά είναι η πρώτη μέρα που το έχω το κινητό, αλλα από τα 3 άτομα που μίλησα, το 1 μου είπε (επανελημμένα) πως ακούγεται κάποιος παράξενος ήχος, κάτι σαν να χτυπάει κάποιος το ακουστικό, η σα να στάζει κάτι. ακριβώς δεν μπόρεσα να το διευκρινίσω. Επίσης, δοκίμασα να με καλέσω από άλλες 2 συσκευές, και δεν aκούγκα κάτι περίεργο.

 

2)Μάλλον έχω κάποιο θέμα με τις επαφές. Με πήραν τηλέφωνο και ενώ ήταν στις επαφές, δεν μου έβγαλε όνομα, μονο τον αριθμό. παρατήρησα πως ο αριθμός της επαφής ήταν 003069... ενώ στη κλίση ήταν 69...., οποτε το άλλαξα στις επαφές (έσβησα το 0030) και το εμφανίζει κανονικά. Έλαβα όμως μήνυμα από την κοσμοτέ όταν δεν είχα σήμα, πως κάποιος με πήρε τηλέφωνο, και εκεί ο αριθμός είναι 003069..., οποτε δεν εμφανίζει το όνομα.

 

3)Μάλλον κάνανε πατάτα στο "μινιδεαλ", γιατί δεν είχε ελληνικά εγκατεστημένα όταν μου ήρθε. Αυτό δεν με πειράζει, έτσι και αλλιώς στα αγγλικά το έχω. Απλά δεν είχε και πληκτρολόγιο. κατέβασα ένα αλλα δεν μου αρέσει καθόλου(δεν ξέρω αν επιτρέπεται να πω το τίτλο), μπορείτε να προτείνεται μερικά?

 

4)έχω ψάξει το internet αλλα δεν μπόρεσα να βρω τι κάνουν μερικές από τις επιλογές που έχει πάνω το κινητό. Ξέρει κανεις τι κάνουν τα:

α)Smart Standby

β)Wide touch

 

5)η πυξίδα δουλεύει? δεν μου φαίνεται να ανταποκρίνεται όπως θα περίμενα. δεν μένει σταθερή στο σημείο που δείχνει για βορρά.

 

Αν έχει κάποια σημασία, η rom που έχω είναι η viberom_v1.0_1347_3_ST_p7...

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά μήπως έκανα λάθος που επέλεξα το συγκεκριμένο κινητό? Ακόμη δεν το έχω στα χέρια μου και με έχει πιάσει άγχος για το εάν δουλέψει ... πολλά τα προβλήματα αρηηηηη:confused:
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά μήπως έκανα λάθος που επέλεξα το συγκεκριμένο κινητό? Ακόμη δεν το έχω στα χέρια μου και με έχει πιάσει άγχος για το εάν δουλέψει ... πολλά τα προβλήματα αρηηηηη:confused:

 

Καταρχάς , πες μου κάτι που δεν έχει προβλήματα? Είτε μικρά είτε μεγάλα! Το συγκεκριμένο κινητό είναι απλά απίστευτο και νομίζω ότι για τόσα λεφτά είναι κινητάρα! Τώρα όσο για τα προβλήματα που λες , έχουμε γεμίσει τόσες σελίδες μιλώντας σχετικά και προσπαθώντας να βοηθάμε όσους έχουν ανάγκη για να μην έρθουν στα προβλήματα που είχαν οι πριν από αυτόν.

Link to comment
Share on other sites

Για σας κι από εμένα. Έχω πάρει πρόσφατα το κινητό από minideal. Όλα καλά φοβερό κινητό δεν έχω κανένα παράπονο απλά σήμερα έτυχε να θέλω να στείλω κάποιο sms (Δεν τα χρησιμοποιώ συχνά) και ενώ έως τώρα λάμβανε κανονικά τα μηνύματα η αποστολή είναι αδύνατη, κολάι στο σημείο sending και δεν το στέλνει ποτέ , να ξανά υπενθυμίσω ότι λαμβάνει κανονικά τα μηνύματα αλλά δεν στέλνει.

Έψαξα στο φόρουμ αλλά δεν μπόρεσα να βρω κάποια απάντηση.

αν μπορεί κάποιος ας με διαφώτιση με το τι πρέπει να κάνω.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Για σας κι από εμένα. Έχω πάρει πρόσφατα το κινητό από minideal. Όλα καλά φοβερό κινητό δεν έχω κανένα παράπονο απλά σήμερα έτυχε να θέλω να στείλω κάποιο sms (Δεν τα χρησιμοποιώ συχνά) και ενώ έως τώρα λάμβανε κανονικά τα μηνύματα η αποστολή είναι αδύνατη, κολάι στο σημείο sending και δεν το στέλνει ποτέ , να ξανά υπενθυμίσω ότι λαμβάνει κανονικά τα μηνύματα αλλά δεν στέλνει.

Έψαξα στο φόρουμ αλλά δεν μπόρεσα να βρω κάποια απάντηση.

αν μπορεί κάποιος ας με διαφώτιση με το τι πρέπει να κάνω.

Ευχαριστώ

 

Κατά πάσα πιθανότητα δεν πρέπει να είναι σεταρισμένο το νούμερο για τα μηνύματα.

 

Ακολούθησε τα βήματα:

1) Πήγαινε στο τηλέφωνο και πάτα *#*#4636#*#*

2) Θα σου βγει ένα menu , πάνε στο Phone Information

3) Πάνε τέρμα κάτω, θα δεις το SMSC

4) Γράψε +3097100000 και πάτα Refresh

 

Θα σου πρότεινα να κάνεις και ένα reboot το κινητό σου :) Περιμένω να μου πεις τι έγινε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμαμαι αν ειχε αναφερθει καποτε που μιλαγαμε για το Lenovo Power Manager, σας ανεβαζω την εκδοση 2.5.244.0604.551d8(row), που αν και αναφερει row, την δοκιμασα σε "κινεζικη" vibe και παιζει μια χαρα.

https://dl.dropboxusercontent.com/u/5676324/LenovoPowerSaving_2.5.apk

 

Βρε παιδιά μήπως έκανα λάθος που επέλεξα το συγκεκριμένο κινητό? Ακόμη δεν το έχω στα χέρια μου και με έχει πιάσει άγχος για το εάν δουλέψει ... πολλά τα προβλήματα αρηηηηη:confused:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5199815#post5199815

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4976706#post4976706

:-)

Edited by nek4d
Link to comment
Share on other sites

Μετά από ανώμαλη προσγείωση ένα μέρος της οθόνης έσπασε (ράγισε). Το υπόλοιπο μέρος δουλεύει κανονικά. Τι να κάνω για να το διορθώσω. Μένω Θεσσαλονίκη, υπάρχει κάποιο κατάστημα;
Link to comment
Share on other sites

Κατά πάσα πιθανότητα δεν πρέπει να είναι σεταρισμένο το νούμερο για τα μηνύματα.

 

Ακολούθησε τα βήματα:

1) Πήγαινε στο τηλέφωνο και πάτα *#*#4636#*#*

2) Θα σου βγει ένα menu , πάνε στο Phone Information

3) Πάνε τέρμα κάτω, θα δεις το SMSC

4) Γράψε +3097100000 και πάτα Refresh

 

Θα σου πρότεινα να κάνεις και ένα reboot το κινητό σου :) Περιμένω να μου πεις τι έγινε.

 

Καταρχήν ευχαριστώ για την βοήθεια, Ακολούθησα τα βήματα που μου είπες αλλά όταν έβαζα στο τηλέφωνο μου το *#*#4636#*#* δενμε πήγαινε σε κανένα άλλο μενου. Τελικά έψαξα λίγο στις ρυθμίσεις μηνυμάτων και βρείκα εκέι που λέει για ρυθμίσεις sms servise center και έβαλα εκεί το νούμερο που μου γράφεις (+3097100000) αλλά πάλι τίποτα. μετά πήγα κι έψαξα στην vodafone για ρυθμίσεις μηνυμάτων( VODAFONE ΚΑΡΤΑ ΕΧΩ) και βρείκα ότι δίνουν ένα άΛλο νούμερο το έβαλα κι αυτό αλλά πάλι τίποτα. Η έκδοση της rom που έχω στο κινητό μου είναι ή VIBEROM_V1.0_1347_3_ST

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν ευχαριστώ για την βοήθεια, Ακολούθησα τα βήματα που μου είπες αλλά όταν έβαζα στο τηλέφωνο μου το *#*#4636#*#* δενμε πήγαινε σε κανένα άλλο μενου. Τελικά έψαξα λίγο στις ρυθμίσεις μηνυμάτων και βρείκα εκέι που λέει για ρυθμίσεις sms servise center και έβαλα εκεί το νούμερο που μου γράφεις (+3097100000) αλλά πάλι τίποτα. μετά πήγα κι έψαξα στην vodafone για ρυθμίσεις μηνυμάτων( VODAFONE ΚΑΡΤΑ ΕΧΩ) και βρείκα ότι δίνουν ένα άΛλο νούμερο το έβαλα κι αυτό αλλά πάλι τίποτα. Η έκδοση της rom που έχω στο κινητό μου είναι ή VIBEROM_V1.0_1347_3_ST

 

Ποιον dialer έχεις? Δοκίμασε το Go Contacts (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jbapps.contact) , με τον dialer του σίγουρα δουλεύει. Επίσης εγώ σου είχα δώσει το τηλ για μηνύματα από cosmote (ξέχασα να σε ρωτήσω τι εταιρία έχεις).

Η διαδικασία είναι ακριβώς αυτή που σου είπα, δεν υπάρχει άλλη επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ανώμαλη προσγείωση ένα μέρος της οθόνης έσπασε (ράγισε). Το υπόλοιπο μέρος δουλεύει κανονικά. Τι να κάνω για να το διορθώσω. Μένω Θεσσαλονίκη, υπάρχει κάποιο κατάστημα;

Καταρχήν,δεν υπάρχει επίσημο service στην Ελλάδα,γιατί δεν έχουν έρθει επίσημα στην χώρα μας τα κινητά της Lenovo.

Κατα δεύτερον,οθόνη βρήκες;Κάνε ένα ψαχτήρι στο internet,ebay κ.α.

Να ένα αποτέλεσμα http://www.parts4repair.com/complete-screen-assembly-for-lenovo-p780/ Ψαξε,ίσως υπάρχουν και φθηνότερες.Τώρα αν δεν μπορείς να την αντικαταστήσεις μόνος σου,βρες ένα αλάνι ηλεκτρονικό και ρώτα τον αν μπορεί να το κάνει.Ορίστε και ένα βίντεο

.

EDIT:Βρήκα και άλλα http://www.aliexpress.com/w/wholesale-lcd-touch-screen-digitizer-for-lenovo.html και ebay http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p2047675.m570.l1313.TR0.TRC0.H0&_nkw=lenovo+p780+screen+assembly&_sacat=0&_from=R40

 

Για σας κι από εμένα. Έχω πάρει πρόσφατα το κινητό από minideal. Όλα καλά φοβερό κινητό δεν έχω κανένα παράπονο απλά σήμερα έτυχε να θέλω να στείλω κάποιο sms (Δεν τα χρησιμοποιώ συχνά) και ενώ έως τώρα λάμβανε κανονικά τα μηνύματα η αποστολή είναι αδύνατη, κολάι στο σημείο sending και δεν το στέλνει ποτέ , να ξανά υπενθυμίσω ότι λαμβάνει κανονικά τα μηνύματα αλλά δεν στέλνει.

Έψαξα στο φόρουμ αλλά δεν μπόρεσα να βρω κάποια απάντηση.

αν μπορεί κάποιος ας με διαφώτιση με το τι πρέπει να κάνω.

Ευχαριστώ

Ίσως σου φανεί άκυρη ερώτηση,αλλά το δουλεύεις με 1 ή με 2 sim;

Εάν τώρα έχεις δοκιμάσει τα πάντα,γιατί δεν παίρνεις ένα τηλ στην εξυπηρέτηση της Voda να τους ρωτήσεις για το πρόβλημά σου;

Ποτέ δεν ξέρεις....

Edited by vortex78

...Xiaomi Mi 8 Lite 4/64...

...LG Gpad 8.3...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά όλα καλά χάρη στον netm2005 που μου ανοιξε τα ματια για να ψαξω εναν άλλο dialer βρήκα καποιον και λύθηκε ρο προβλημα... Ευχαριστώ για την βοήθεια.
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν,δεν υπάρχει επίσημο service στην Ελλάδα,γιατί δεν έχουν έρθει επίσημα στην χώρα μας τα κινητά της Lenovo.

Κατα δεύτερον,οθόνη βρήκες;Κάνε ένα ψαχτήρι στο internet,ebay κ.α.

Να ένα αποτέλεσμα http://www.parts4repair.com/complete-screen-assembly-for-lenovo-p780/ Ψαξε,ίσως υπάρχουν και φθηνότερες.Τώρα αν δεν μπορείς να την αντικαταστήσεις μόνος σου,βρες ένα αλάνι ηλεκτρονικό και ρώτα τον αν μπορεί να το κάνει.Ορίστε και ένα βίντεο

.

EDIT:Βρήκα και άλλα http://www.aliexpress.com/w/wholesale-lcd-touch-screen-digitizer-for-lenovo.html και ebay http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p2047675.m570.l1313.TR0.TRC0.H0&_nkw=lenovo+p780+screen+assembly&_sacat=0&_from=R40

 

 

Ευχαριστώ, θα χτυπήσω μία από ebay

Link to comment
Share on other sites

Ίσως σου φανεί άκυρη ερώτηση,αλλά το δουλεύεις με 1 ή με 2 sim;

Εάν τώρα έχεις δοκιμάσει τα πάντα,γιατί δεν παίρνεις ένα τηλ στην εξυπηρέτηση της Voda να τους ρωτήσεις για το πρόβλημά σου;

Ποτέ δεν ξέρεις....

Με δύο sim το δουλεύω και ίσως αυτό να είναι το πρόβλημα που δεν μου στέλνει μηνύματα

Τελικά έψαξα λίγο και βρείκα το GO SMS Pro το οποίο δουλεύει και τις δύο sim

Link to comment
Share on other sites

Με δύο sim το δουλεύω και ίσως αυτό να είναι το πρόβλημα που δεν μου στέλνει μηνύματα

Τελικά έψαξα λίγο και βρείκα το GO SMS Pro το οποίο δουλεύει και τις δύο sim

 

Λίγες εφαρμογές δουλεύουν σε 2καρτα κινητά. Η απάντηση είναι το GO SMS Pro το οποίο στέλνει και 160 χαρακτήρες στα ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

ειδα στο needrom VIBEROM_V1.0_1415_DEV_P780... την εχει βαλει καποιος? εχω την 1347 εδω κ 2 μηνες περιπου κ λεω να αλλαξω ρομ ετσι για αλλαγη αν και εχω και ελληνικα και τα παντα δουλευουν σωστα!

Υπαρχει περιπτωση να βγει ρομ android 4.4?

Edited by kkots
Link to comment
Share on other sites

ειδα στο needrom VIBEROM_V1.0_1415_DEV_P780... την εχει βαλει καποιος? εχω την 1347 εδω κ 2 μηνες περιπου κ λεω να αλλαξω ρομ ετσι για αλλαγη αν και εχω και ελληνικα και τα παντα δουλευουν σωστα!

Υπαρχει περιπτωση να βγει ρομ android 4.4?

 

Πια 1347 έχεις απο minideal? Αν ναι θα χρειαστεί να την περάσεις απο την αρχή, αλλιός με ένα απλό update. Πέρνα την δεν έχει θέματα, αλλα καλύτερα την ST έκδοση όχι την DEV. Όσο για 4.4 έτσι ακούγετε, αναμένουμε...

Ελληνικά δεν θα έχεις

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...